מפלצת ושמה “אכיבוש”

אחרי שהבטחות ה”שלום” ו”המזרח התיכון החדש” התגלו כחזיון תעתועים, מנסים לשכנע אותנו ש”הכיבוש” אשם בכל צרותיה של ישראל, כולל תאונות הדרכים והשחיתות בעיריות

חיסולו של “אכיבוש”  כתחליף לשלום

לאחר שהבטחות השלום, “שלום עכשיו” ו”המזרח התיכון החדש”, נראות הזויות גם לאלה הנוטים להחליף מצוי ברצוי, ולאחר שיועצי התקשורת הבהירו שאין אפשרות שהבטחת השלום עם חמאס או פת”ח תזכה לשמץ אמינות, נבחרה סיסמה חדשה: “הפסקת הכיבוש”. לצורך הסיסמה החדשה נבנתה מפלצת נוראה: “אכיבוש”.

על-פי הסיסמה החדשה, כל הצרות והאסונות מקורן ב”קיבוש”, ועולם שכולו טוב מחכה לנו עם סיומו של “אכיבוש”.

“אכיבוש” הוא מפלצת צמאת דם, אכזרית מאין כמוה. “אכיבוש” מחסל את הדמוקרטיה הישראלית והופך את המדינה לפשיסטית, משחית את צה”ל והופך אותו לקלגס מדכא שמזכיר “תקופות אפלות באירופה”. “אכיבוש” עושה את הנוער הישראלי לגס רוח, אלים ומושחת. “אכיבוש” אשם בפשע, בשחיתות השלטונית בממשלה ובעיריות, ברצח נשים ואפילו בתאונות הדרכים.

“אכיבוש” חיסל את התקשורת החופשית ואת התרבות הישראלית. רק “אכיבוש” אשם באנטישמיות בעולם ובהחרמה הצודקת של ישראל. לאחרונה מלבים גם קסנופוביה (פחד מזרים) ושנאת ערבים, ומאיימים ש”אקיבוש” יציף את ישראל בערבים. כמה צודקים הבורחים לברלין מאימת “מפלצת אקיבוש”. רק חיסולו של “אכיבוש” יביא שלום אמת לישראל ולמזרח התיכון וימנע את הטרור בפריס, לונדון ובריסל.

עד כאן תיאור המפלצת.

“אכיבוש” יישאר איתנו

גם נסיגה לגבולות 1967 לא תביא לחיסולו של “אכיבוש” ולשלום. איך יודעים? כבר ניסינו. ביטול הכיבוש בדרום לבנון והנסיגה ללא תנאי לגבול הבינלאומי עד המטר האחרון, אולי היו נכונים, אך לא הביאו שלום אלא עוד מלחמה ועשרות אלפי רקטות המכוונות לישראל.

נסיגת צה”ל מרצועת עזה עד לגבול 1967 ועד אחרון החיילים, הריסת כל היישובים היהודיים וגרוש כל היהודים, החיים והמתים, לא הפסיקו את ההפגנות באירופה לשחרור עזה מהמצור ומ”אכיבוש”. גם יציאת צה”ל מציר פילדלפי ומגבול הרצועה עם מצרים לא מונעת את האשמת ישראל במצור, בהרעבה ובעוני של הפלסטינים שהשתחררו מהכיבוש.

ביטול הכיבוש לא מנע סבבי מלחמה והפגזות מהרצועה על יישובי עוטף עזה, באר שבע, אשקלון ואשדוד, והכול באשמת “אכיבוש”. כאשר בגלל סכסוך פלסטיני פנימי מחליטה הרשות הפלסטינית לצמצם את אספקת החשמל לרצועה, ברור שהאשם הוא הכיבוש הישראלי. ספינת המרמרה הייתה בגלל “אכיבוש”, ומלחמה נוספת  בעזה תהיה כמובן בגלל “אכיבוש”.

גם אם נפנה את מרבית יהודה ושומרון ואפילו אם נחלק את ירושלים, העוני והסבל של  האוכלוסייה הפלסטינית לא ישתנו, הטרור האסלאמי בישראל ובעולם לא יסתיים, במזרח התיכון יימשכו הטבח ומלחמות האזרחים, והפליטים הפלסטינים יישארו במחנות. אין ספק שהאשם היחידי בכל הרעות האלה יהיה “אכיבוש”. יתכן שבעתיד “אכיבוש” ישתלט אפילו על המיעוט הערבי בישראל ועל הבדואים בנגב, ואיתו “המאבק הצודק” בארץ ובעולם לשחרורם.

עוד משהו

“אם תחזור ותשנן שקר מספיק פעמים הוא יהפוך לאמת”; “ככל שהשקר גדול יותר, יותר אנשים יאמינו בו”. (יוזף גבלס)

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

21 תגובות למאמר

 1. זה דווקא נכון שאם הכיבוש יסתיים, נגיע כולנו לעולם טוב יותר. הרי ידוע היכן נמצא ה”עולם הטוב יותר” – מצדו האחר של הקבר. ואם נסיים את הכיבוש, זה בדיוק העולם שאליו נגיע. כולנו נגיע לשם, במהירות שתפתיע אפילו את אחמד טיבי – והוא עוד מתכונן לזה כבר שנים.

 2. “יתכן שבעתיד ‘אכיבוש’ ישתלט אפילו על המיעוט הערבי בישראל ועל הבדואים בנגב, ואיתו ‘המאבק הצודק’ בארץ ובעולם לשחרורם.”

  יש לך טעות. אין כאן “יתכן”, ואין “בעתיד”. זה כבר קורה ובגדול. עיין ערך התנועה האיסלמית והרשימה המשותפת.

 3. אין שום בעיה להוכיח שהכיבוש הישראלי של שטחי יו”ש הוא הדבר הטוב ביותר שקרה למזרח התיכון בעת המודרנית. מספיק להסתכל מה קורה סביבנו, ולחשוב על כך שהאזור היחיד שה”אביב הערבי” לא הגיע אליו הוא המשולש ישראל-רש”פ-ירדן, וזה בזכות אכיבוש. ברגע שיסתיים הכיבוש תתמוטט הממלכה ההאשמית, כמובן בצירוף השתלטות חמאס על ה”מדינה הפלסטינית”, וזו תהיה רק נקודת ההתחלה של פתיחת שערי הגיהנום.
  אגב, הממלכה ההאשמית עלולה ליפול גם כשצה”ל יושב על קו הירדן, אבל אפשר רק לדמיין מה יקרה אם היא תיפול כשאנחנו לא שם אלא בגבול כפר סבא-ירושלים.

 4. תגיד, יא ליצן, אתה באמת חושב שסירוס אותיות מעלים את הכיבוש? אולי תחשוב שוב? 2 מיליון אנשים ללא זכויות יודעים שהם תחת כיבוש בלי קשר לתרגילי האיות האינפנטיליים שלך. וכן, הכיבוש, איך שלא תבחר לאיית אותו, בעייתי מאד והרסני למדינה, לציונות ליהדות ולדמוקרטיה.

  1. כזב גלותי בדבריך. שני מליון אנשים חיים ברווחה יחסית בזכות שליטת ישראל. ללא זו מזמן היו שוחטים זה את זה באלף ואחת שיטות משונות. פקח עינך, אתה – הסומא מרצון!

  2. אין שום כיבוש.
   הם אזרחי הרשות הפלשתינית. משלמים מיסים לרש”פ, מקבלים שירותים מהרש”פ.
   חינוך, בריאות, רווחה, משפט, משטרה – הכל מהרש”פ.
   כל התשלומים שלהם – מס הכנסה, מע”מ, וכד’ – הכל לרש”פ.

   ישראל נמצאת באיזורי A ו B רק כדי לשמור על הביטחון, אך היא לא שולטת על האוכלוסיה.

   “שני מליון אנשים ללא זכויות” – עוד שקר שמאלני.

  3. תגיד עמוס. אני יהודי ישראלי, החי במדינה חופשית ודמוקרטית, יכול לעשות מה בראש שלי? גם לא. גם עלי יש אין ספור הגבלות. בין השאר גם לא להיכנס בשום אופן לשטח A כי אני שם נפשי בכפי.

 5. קישקוש אחד גדול הפסקת הכיבוש הוא אינטרס ישראלי נטו תחשבו מה יהיה עוד חמישים שנה לא היום כמה אנרגיה המדינה צריכה להשקיעה בשליטה בעם זר וכמה המדינה יכולה לשאוב מהאזרחים שלה זה לא יחזיק לאורך זמן ולאט לאט גם הנכדים של בנט יעזבו את הארץ

  1. למגיבים 6, 7 – אתם מוכיחים בדיוק את נכונות המאמר. הבעיה שלכם היא ש”אכיבוש” נראה לכם כדבר הנורא ביותר שיכול לקרות, ולכן באופן טבעי לא יכול להיות דבר נורא ממנו. אז זה בדיוק מה שהמאמר והמגיבים אומרים לכם – הכיבוש הוא לא תענוג גדול, זה נכון, אבל להפסיק אותו יהיה הרבה יותר נורא. הערבים מנצלים בדיוק את המילכוד הזה שאתם מתארים כדי להציב אותנו בעמדה שבכל מקרה נפסיד. מבחינתם או שתהיה כאן מדינת אפרטהייד (אוי אוי אוי…) או שנתנדב מטעמים מוסריים להתאבד בנסיגה לגבולות 49. האיסור המוחלט בשמאל להזכיר את הכוונה הערבית לחסל אותנו מעניק לכם אפשרות יוצאת מן הכלל להתעלם מן החלק השני של המשוואה ולדבר רק על החלק הראשון – כמה הכיבוש נורא ואיך תהיה כאן רחמנא ליצלן מדינה דו לאומית. בסופו של דבר הגישה שלכם (ושל השמאל בכלל) תביא לכך שבאמת לא יהיה שום פתרון חוץ מטרנספר של הפלסטינים למדינתם הפלסטינית שמעבר לנהר הירדן. עם פיצוי הוגן ותנאים דה לוקס, זה מתחיל להישמע בכלל לא רע להרבה מאד ישראלים.

  2. מה יהיה עוד חמישים שנה? בבקשה: מדינת ישראל תשגשג בגבולות בטוחים ובני קיימא. הערבים זה מכבר נטשו בהמוניהם את המזרח התיכון לאחר עשרות שנים של טבח הדדי. ערביי ישראל (והשטחים) התמעטו לאחר שהסתבר להם שלא יוכלו לכונן כאן חליפות. אלו שנשארו כאן נאמנים בכל ליבם למדינה, חלקם בחרו להתגייר. בה בעת אירופה בדימדומי גסיסה רוויי דם, העולם המערבי נאבק על ערכיו, הודו וסין הן אימפריות עולות והן מקיימות קשרי מסחר ומדע ענפים עם ישראל, הנתפסת בעינהם כפי שסינגפור נתפסת בעיני המערב: אי של יציבות ומופת.

  3. לשמאלנים אין בעיה לסיים עם הכיבוש, להם כבר יש אזרחות אירופאית לכל מקרה.

  4. שיחיו בזבל עוד אלפי שנים מצידי.
   וכשירימו את הראש לתת להם חזק חזק עליו.

   מה רע לנו? אנחנו מנהלים חיים נורמליים פחות או יותר במדינה מפותחת וחזקה כבר עשרות שנים.
   הסטטוס הנוכחי טוב לנו ורע להם. אז למה לשנות? בגלל איזה תעודת כשרות מזויפת שהשמאל צריך לקבל מהגויים שרוצים לשחוט אותנו?

 6. הכותב צודק .ולדעתי חזרה לגבולות ה4 ליוני 1967 לא ימנעו את את ” הכיבוש” אלא המאבק הערבי ימשך והם ירצו להגיע לתוכנית החלוקה שאותה דחו בצורה מוחלטת

  1. “….הם ירצו להגיע לתוכנית החלוקה שאותה דחו בצורה מוחלטת” ..

   לא ולא .

   לדעתם ו/או שיטתם , נוכחות כלשהי ישראלית היא “בלתי סבירה” , “לא תיתכן” ואני עדין עם הנ”ל.

 7. אין לנו ברירה אם אנחנו רוצים לשרוד. קשה להאמין אחרי עזה שאנשים עדיין חושבים שהערבים ירגעו אחרי שניתן להם אדמות. זה סכסוך דתי ואין מה לעשות. עד שלא נתאבד לא יהיה שלום. מי שנותן לערבים להאמין שכבשנו את אדמתם זה רק אנחנו. אנחנו שמים להם רעיונות במוח שלא היה עולה בדעתם לולא אנחנו לא היינו מדברים ככה. אנחנו הרגלנו אותם ואת העולם כולו לשמוע על שתי מדינות לשני עמים. אנחנו החזרנו את המפתחות של הר הבית, אנחנו אומרים שגזלנו אדמות. אנחנו צריכים להתחיל להרגיל לעולם המוסלמי לשמוע מסר אחר. אנחנו חזרנו לארצנו אחרי 3000 שנה. נלחמנו והקרבנו חיינו במלחמות ללא ברירה. הרעיון של אדמה תמורה שלום היה רעיון שלנו. הם היו מקבלים אותנו מזמן אם לא הגישה התבוסנות שלנו.

 8. ברור כשמש שגם אחרי כל הנסיגות ו״ההסכמים״ מחרחרי מלחמה ערבים ידרשו את הגליל והנגב והמשולש (שהרי גם שם יש רוב לאוכלוסיה ערבית כמו ביו״ש).
  הם גם ינקטו בהמרדת התושבים בגליל במשולש ובנגב, פעולות חבלה וטרור בשפע, תמיכה בינ״ל חרמות ונידויים. אם זה הצליח להם ביו״ש למה שלא ינסו גם בשאר חבלי ארצנו!!

 9. לידיעתכם, מעמדם של שטחי יהודה ושומרון על פי החוק הבינלאומי הם ” שטחים שנויים במחלוקת” שכן שטח כבוש על פי ההגדרה של החוק הבינלאומי הוא שטח שנכבש על ידי מדינה ריבונית מידי מדינה ריבונית, וזה לא המצב כאן. לכן, השקר המתועב הזה שקורא לשטחים האלה “שטחים כבושים” הוא טמטום גמור שגורם לנו צרות צרורות בלי שום סיבה.