עובד משרד החוץ קורא להיאבק נגד ישראל בהאג, מאשים את המדינה ב”טיהור”

אסמעיל חאלדי, דיפלומט בשירות החוץ ובן לעדה הבדואית, פרסם פוסט בו הוא טען כי ישראל פועלת “לחיסול המורשת הבדואית”. חוטובלי: “התבטאות חסרת תקדים”. עדכון: בעקבות הפרסום, חאלדי התנצל

האיש הנכון? הדיפלומט אסמעיל חאלדי | צילום: יוטיוב

אסמעיל חאלדי, דיפלומט של משרד החוץ, מאשים את מדינת ישראל בביצוע “טיהור” ו”חיסול” של “המורשת הבדואית”. חאלדי, תושב הכפר ח’וואלִד שבגליל, פרסם אתמול (רביעי) פוסט בעמוד הפייסבוק הפרטי שלו בו קרא ל”מאבק” ואף איים בפניה לבית הדין הבינלאומי בהאג כדי למנוע הפיכתה של ח’וואלד ל”גטו מבודד”. הדיפלומט הישראלי חתם את הפוסט, הכתוב בשפה האנגלית, בפנייה הבאה: “בבקשה תִמכו במאמצינו ובמאבק שלנו”. לפוסט לוותה תמונה של דחפור הורס מבנה, עם שני חצים. חץ אחד, המופנה למבנה ההרוס, מסומן במילים “המורשת הבדואית של ח’וואלד” בעוד החץ השני, המופנה לדחפור, מתואר כ”מדיניות המועצה”.

חאלדי מחק בינתיים את הפוסט, אך צילומי מסך שלו הגיעו לידי ‘מידה’. במשרד החוץ זועמים על חאלדי ובתגובה לפנייתנו נמסר כי המשרד רואה את המקרה “בחומרה” והוא יקיים “בדיקה מעמיקה” בנושא על ידי המפקח הכללי של שירות החוץ. לאחר הפרסום, הגדירה סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי את ההתבטאות של חאלדי “חסרת תקדים” והוסיפה בחשבון הטוויטר שלה כי “שרות החוץ הישראלי לא יוכל לסבול התבטאויות חמורות כאלה נגד מדינת ישראל של דיפלומט שלנו. נפעל בחומרה”. חוטובלי שוחחה בנושא עם מנכ”ל המשרד יובל רותם.

זמן קצר לאחר מכן, פרסם חאלדי התנצלות על דבריו. “לפני יומיים, ברגע של זעם פרסמתי פוסט בו תקפתי את הרשויות בישראל”, כתב חאלדי בחשבון הפייסבוק שלו. “כתבתי דברים נוראים. אני מצטער ומתנצל מעומק ליבי בפני כל מי שנפגע”.

צילומי המסך של הפוסט המקורי של חאלדי:

אין זו הפעם הראשונה בה חאלדי, המוכר כ’דיפלומט הבדואי הראשון’, מתבטא ברשתות החברתיות באופן בוטה. לפני כשנתיים, למשל, חשף אריאל כהנא מ’מקור ראשון’ כיצד תוקף חאלדי קולגות במשרד החוץ ומאשים אותם בגזענות. “שנאתכם לערבים ולמוסלמים גרועה יותר מהאנטישמיות שהייתה נגד יהודים”, כתב חאלדי במסגרת ויכוח שניהל בפייסבוק עם דיפלומטית ישראלית ששירתה באותה עת בניו יורק וגולשים נוספים. חאלדי, שבאותה תקופה הוצב בשגרירות ישראל בלונדון ושימש בתפקיד הממונה על המאבק ב-BDS, האשים את מתנגדיו כי הם “קופצים על כל מה שהוא נגד ערבים או מוסלמים… זה מה שמוביל לגזענות נגד לא יהודים בארץ, וזה מה שמוביל את המתקפות בכל העולם – נגד ישראל”.

חאלדי, שהיה אמור להילחם בקמפיין הדה-לגיטימציה נגד ישראל, ניצל לכאורה את מעמדו דווקא כדי להזיק לתדמית של המדינה בשירותה הוא עובד. הדיפלומט הישראלי ניהל למשל קמפיין רב לשוני למען הכפרים הבדואים הבלתי מוכרים, תוך שהוא מוקיע פעם אחר בשפה בוטה את המדינה אותה הוא מייצג. חמור מכך, הוא הקפיד לתרגם לאנגלית את אמירותיו הבוטות נגד ישראל, ובכך העמיד עצמו לרשות הפעילים האנטי ישראליים מולם היה אמור להילחם.

זמן קצר קודם לכן נכנס לכוונת של חאלדי ראש הממשלה בנימין נתניהו, המכהן גם כממונה הישיר עליו מתוקף היותו שר החוץ. חאלדי העלה פוסט עם תמונת נתניהו הכולל דיווח על אישור תקציב המדינה בכנסת. לקישור הוסיף את ההערה: “עכשיו בואו נבדוק מה יקבל עדיפות: מרגל יהודי באמריקה (הכוונה לפולארד, ג”צ), התנחלות בגדה או כפר בדואי ללא דרך גישה?”.

חאלדי העלה בעבר פוסט בו הצטלם במקום שבו לדעתו היתה צריכה להיסלל דרך לכפר ח’וואלד בו גדל, וכתב כי “לפעמים אני נושך את לשוני כי איני רוצה לומר אפרטהייד. עבור הקיבוץ אפשר לבנות את זה אך עבור חאוואלד אי אפשר?”.

בפוסט שפרסם אתמול האשים חאלדי את רשות מקרקעי ישראל ואת המועצה האזורית זבולון, אליה משתייך הכפר ח’וואלד, כי בכוונתן למכור חלק מאדמות הכפר הבדואי לגורמים חיצונים – צעד שיקשה לכאורה על ילידי המקום לרכוש קרקע במקום ובכך יוביל לנישולם. “המועצה (יחד עם רשות מקרקעי ישראל) מתכננות למכור מגרשים למי שאינם בני ח’וואלד, כולל לסוחרי/מאכערי נדל”ן ערבים”, כתב חאלדי, והוסיף כי הרוכשים מבחוץ “משלמים יותר!”. במקביל, הוא טוען כי “יוצאי צבא ילידי ח’וואלד חוסכים במשך שנים כדי שיוכלו לרכוש קרקע” בכפר. לדבריו, “התוצאה של המדיניות הזו היא ברורה: הם (המנהל והמועצה) מובילים לחיסול/טיהור של המורשת, התרבות והנורמות הבדואיות”. חאלדי קרא “להמשיך להיאבק, אפילו אם נצטרך לפנות לבית הדין הבינלאומי לצדק (בהאג, ג”צ). לא נרשה למועצה להפוך את ח’וואלד לגטו מבודד”.

בפעם הקודמת בה נחשפו התבטאויותיו החמורות של חאלדי, זומן הדיפלומט הבדואי ל”בירור” על ידי משרד החוץ. כעת כאמור איימו במשרד כי יפתחו ב”בדיקה מעמיקה” בנושא, וזמן קצר לאחר מכן חאלד התנצל על דבריו.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

57 תגובות למאמר

 1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  זה לא גשם זה שתינה

  1. ויש עוד כאלה המאמינים בנאמנותם של מוסלמים העובדים משרות המדינה?
   קל וחומר במוסלמים אזרחי ישראל?
   מהקוראן: מוסלמי אינו נאמן. יבגוד וירצח את בני משפחתו את בני עמו את המאמינים בני דו ואת הכופרים ובמיוחד יהודים.
   האיסלאם הוא דת שצריך להיכחד.

 2. יכול להיות שנקודתית הוא צודק בטענות שיזמי נדל”ן והמועצה מאיימים על הכפר אבל אמירותיו מעמידות את משרד החוץ ועובדת שירותו כערבי שנועד להלחם ב BDS באור הוותיק והמוכר.
  זה לא רק הוא שממלא אחר מורשתו של ליאל.
  אנשי משרד החוץ נתפסו לא פעם אחת במעשים ואמירות כנגד השלטון והמדינה.

  מעמדה הבינלאומי החבוט של המדינה והוקעה התקשורתית התמידית שמלווה אותנו בעשור האחרון הם תולדה של משרד ממשלתי שנכבש ע”י פקידים שהפכו את עצמם לשופטים, נבחרים ושליטים. אולי מוטב לסגור את המשרד ולהעביר מכרז לניהול תיק החוץ למשרד פרסום מוביל. ההסברה רק תשתפר. את ההסכמים החשובים באמת סוגרים אנשי אמון במשרד רוה”מ ולא פקידים, בכירים ככל שיהיו.

 3. תגובת משרד החוץ מחפירה. הרי חאלדי לא התחיל אתמול. למה התעוררו רק עכשיו.
  ביבי עוד יותר אציל מבגין, בסלחנות הקיצונית שלו כלפי אנטי ציונים במשרדים של ממשלתו. בכל העולם הדמוקרטי מקובל שחילופי שלטון מחייבים חילופים בשרות הצבורי כדי למנוע אנרכיה חתרנית שכזו. אבל ביבי מעדיף שיהיה לו את מי להאשים.

 4. והחומד של בחור הזה, היה ממונה על המאבק נגד ה – BDS בשגרירות ישראל בבריטניה. חהחהחהחהחהחהחה. מדינת חלם שכזאת.
  אבל במחשבה שנייה, אם לאלון ליאל, לאבי פרימור ולאילן ברוך נשמר מקום של כבוד במשרד החוץ הנהדר והיעיל שלנו, אז למה לא לבדואי החביב הזה?
  בהצלחה לדיפלומטים המסורים שלנו במלחמה נגד ה – BDS – כלומר בעד ה – BDS.

 5. לא איכפת לי שהתנצל להעיף אותו ואת אלה שדומים לו בשקריהם..כל מי שמעליל על המדינה ומציף שקרית.זה בשבילי הסתה.

  1. הוא לא שיקר , הכל אמת. אבל כעובד משרד החוץ אסור לו להתבטא נגד המדינה.

 6. כל הלוחמי מקלדת פה לא מכירים אפילו את איסמעיל (איש). נכון שזו הייתה טעות לכתוב את מה שהוא כתב והוא אכן הוריד את התוכן והתנצל. אבל מפה ועד “להעיף אותו לכל הרוחות”? על מה? הבן אדם הקריב יותר מכל הילדים שכותבים פה תגובות. ציוני אמיתי שמדבר מעל כל במה בעד ישראל גם אם מפגינים נגדו ואפילו כשמפעילים נגדו אלימות פיזית באוניברסיטה באדינבורו. אחרי כל זה הוא חוזר הביתה בדרך לא סלולה לכפר שעובר התעללות מהמועצה המקומית.
  אז הוא כתב דברים מדם ליבו כנגד ההתעמרות של מנהל מקרקעי ישראל בכפר שלו. הוא חזר בו והתנצל. למה אף אחד לא שואל איך זה שכפר בדואי או דרוזי שיוצאים ממנו לוחמים בצה’ל מקבל יחס כזה מהשלטונות? למה בן אדם שהקדיש שנים למען דמותה של ישראל בעולם זוכה לכזה מאמר שטנה על מעידה בפוסט בפייסבוק? איפה הפרופורציות שלכם?

  1. לא רוצה להכיר אותו. מוסלמי שפועל נגד המדינה צריך להיות לכל הפחות מפוטר באופן מיידי.
   אם ממשלת ישראל לא מסוגלת לשמור על האינטרסים של המדינה יכול בקלות להתפתח מצב בו האזרחים יקחו את החוק לידיהם, אנו רואים את הבדויים כל יום פועלים נגד המדינה בשיתוף גורמים איסלאמיסטיים, ברגע שיהודים יתחילו לעשות זאת נגלוש לאנרכיה. כדי למנוע את הכאוס חייבים לפטר את איסמעיל באופן מיידי, שיחזור לכפרו ושיטיף במסגד המקומי במקום לפגוע בישראל בראש חוצות.

  2. צבר של “טעויות” שעליהן כל בעל מקצוע משלם במשרתו! כאדם פרטי אתה רשאי לכתוב כרצונך אך כשאתה משמש בתפקיד כזה אין מקום לטעויות. הנזק רב על התועלת. הוא וחבריו הדיפלומטים שמשתלחים במדינת ישראל בעודם ממלאים תפקיד יצוגי צריכים למצוא את עצמם מחוץ למערכת.

  3. אתם לא יותר טובים מהאנשים שטופי השנאה שמפגינים נגד ישראל וקוראים לחרם.
   גם אתם שטופי שנאה ובעלי סטנדרטים כפולים. הרי אם מישהו קרוב לכם היה כותב משהו מכעיס בפייסבוק ואחר כך מוחק ומתנצל, הייתם שואלים איפה מידת הרחמים?
   מדובר פה באיש מקצוע שמגן בחירוף נפש על ישראל כשבאותו זמן המדינה מתעמרת במשפחה שלו.
   חושבים שזו עבודה קלה? בואו להרצות על ישראל באוניברסיטת אדינבורו כשמולכם קהל מפגינים של עשרות סטודנטים עם רצח בעיניים, דגלי פלסטין ומי שחוצץ ביניכם זו משטרה שחושבת שכל סיטואציה ניתן לפתור בעזרת שיחה שלווה וכוס תה.
   אחרי שתחזרו הביתה עם פנס בעין וגאווה לאומית בלב, תגלו שאי אפשר להגיע להגיע לבית שלכם כי השביל עפר שמוביל לכפר מוצף כי המועצה המקומית לא מוכנה לבנות כביש.
   נראה מה תהיה העמדה שלכם אז. עובדי משרד החוץ או לא.

  4. התגובה שלו הוא מה שמרגיש כלפי הציונות והיהודים אז לא משנה מה עשה בעבר. גם שרון היה גיבור והרס עשרות ישובים ויצא פושע.
   ולא חסר דוגמאות גם רבין היה גיבור וכשה הסכם מטומטם שעלה באלפי פצועים והרוגים.אז מי שטועה צריך לשלם במיוחד שהוא מייצג אותי ולא רק אותך. הדעית האישיות יומר בכבוד רב כשלא יהיה עובד ציבור

  5. כן, מפה ועד להעיף אותו לכל הרוחות.
   ובמידה ואתה קולגה שלו במשרד החוץ והיו לך התבטאויות דומות, אז להעיף גם אותך לכל הרוחות.

 7. ביחד לא ניתן לחיות. ערבים מערב ויהודים מיהודה. כל עוף למינו ישכון הגיב:

  ערבים צריכים ליות עם ערבים בארצות ערב.

 8. חפשו במפות של גוגל את הכפר המדובר ח’ואלד, ממש גטו בדואי מוקף קיבוצניקים יהודים מרושעים..

  ספרתי לפחות 12 ישובים בדואים xסביבו שכמובן פרוסים הרבה יותר מהישובים היהודים בסביבה

  1. עוד צבוע שחושב שבאנו להקים פה מדינה ערבית ולדאוג לערבים כאילו הם התינוק שלנו. הם לא! החוצה! הגיב:

   יש מדינה ערבית ענקית בירדן וגם שם זה חלק מארץ ישראל. שינעו את הרכבים והיידה. אנחנו לא רוצים לחיות ביחד. כל עוף למינו ישכון. אין שום סיבה להמשך הביחד הזה. 22 מדינות ערביות צריכות להספיק לערבים.

 9. וזה מי שאמור לייצג אותנו בעולם?!? “התנצל”?!? למה מה הוא מספר בדיחות פנימיות עם דיפלומטים זרים שהוא מעריץ של המדינה???

 10. לא הגיוני שהוא עדיין מועסק בשירות המדינה. שום התנצלות לא יכולה להצדיק התנהלות עויינת ומתמשכת שכזו. בושה לממונים עליו.
  שימוע דחוף ושיחרור מהיר.

 11. לא הגיוני שהוא עדיין מועסק בשירות המדינה. שום התנצלות לא יכולה להצדיק התנהלות עויינת ומתמשכת שכזו. בושה לממונים עליו.
  שימוע דחוף ושיחרור מהיר.

  1. אדם ניכר בכיסו בכוסו ובכעסו.
   המרצע יצא מהשק.
   וזאת שמעתי ולמדתי מזקנינו: אין אמונה בערבי אפילו ……

 12. ישראל שוברת שיאים של טימטום חולשה ורפיסות !!
  לפני שנתיים הוא גם התבטא נגדנו ולא עשו לו כלום
  וגם הפעם לא ייעשו כלום !

 13. עוד מקרה של אימפוטנטיות מצד הממשלה הכי ימינית. האתר הזה בכל פעם מחדש מראה לי כמה חלשה האידאולוגיה הימינית,כמה רפיסות שלטונית קיימת בממשלה הכי ימינית כבר למעלה מעשור וכמה שום דבר מהאידיאולוגיה לא מיושמת. כל ההצלחות של המדינה באות לא בזכות הממשלה אלא למרות הכשלים שלה.

  1. חבל שאתה מאשים רק את קורבנות התרמית (ממשלת הימין וכל מצביעיה) ולא אומר מילה אחת של גינוי נגד הרמאים עצמם. (אנשי השמאל המחופרים בעמדות המפתח בצמרת, ומזיקים ככל יכולתם.) אם קורה משהו טוב במדינה, זה לא למרות הממשלה, אלא למרות אליטות התחתית האלו, שמזמן מאסו במדינת ישראל ובאזרחיה ומועלות ללא הרף בתפקידן.

 14. משרד החוץ יבדוק ב-“בחומרה” חברה התגלה סוס טוריני…בתוך המשרד…מדינה מטומטמת…הוא צריך לעוף מתפקידו אתמול…לא צריך לבדוק וצריך להעמיד לדין משמעתי את האדם במשרד שגייס אותו…ואז אולי תהיו משרד חוץ נורמלי במדינה נורמלית שמסוגלת להגן על עצמה.

 15. לפטרו לאלתר ולהחזירו לכפר הפיקטיבי וה-“לא מוכר” שממנו יצא.
  שם יוכל לשמר את המורשת שלו.

 16. הנזק נעשה. זו בגידה. התנצלות לא מוחקת ראת הנעשה. לסלק אותו ומיד לכפר שלו

 17. פגשתי את איסמעיל בזמן שרותו בקונסוליה בסאן פרנסיסקו. בחור חביב וחברותי שעשה שירות יחצנות מעולה למען המדינה במשך שנים. לעניות דעתי אכן שגא כאשר התבטא בקיצוניות לקידום נושא הפשרת הקרקאות לכפרו וצריך להיות מוענש בצורה כלשהי. אבל – בתמונה הגדולה כאשר ערבי מוסלמי ישראלי מופיע על במות העולם במשך שנים ומייחץ את המדינה ערכו לא יסולא בפז – תשאלו את נציגי ה BDS מה הם חושבים עליו!

 18. להעיף מיד.ללא בירורים.יש להעלות על סדר יום דיון פומבי איך אנחנו נפרדים מהמוסלמים ויפה שעה קודם.אי אפשר להמשיך כך.אין ולא יהיה דו קיום.חבל על הזמן.

 19. צריך לפטר הבדואי הזה זו לא פליטת פה זהו דבר ניכתב בצורה ארוכה ומפורטת.

 20. בשם אזרחי ישראל דיפלומט כזה מקומו ברשות הפלסטינית.
  יש להוציא אותו מיד ממשרד החוץ ולא לתת לו יותר מקום עבודה במנהל הציבורי.
  במקום להגיד תודה כל בוקר על זה שנתנו לו עבודה הוא משמיץ את מדחנת ישראל.

  נתן צור

 21. כן המורשת היהודית רוצים למחוק לפני 12 שנים מחקו 20 ישובים בגוש קטיף וצפון השומרון. שכחתה לכתוב את זה בוגד מגופלם על חשבון העם היהודי ?

 22. משרד החוץ היה ונשאר פאתטי.בזכות אפליה מתקנת הבחור קיבל את העבודה ועכשיו הוא משתין מהמקפצה.נו….מי ממונה על המלחמה בbds …בדיחה של משרד ממשלתי של המדינה.מי שמינה אותו לתפקיד צריך לפטר אותו לפני הבחור ההזוי הזה.

  1. משרד החוץ הוא הסוכנות הממשלתית היחידה שבלי תקציבים מסכלת חרמות בפועל. עשור של פעילות חרם אנטי ישראלית ואף אוניברסיטה בעולם לא החרימה את ישראל. מי בדיוק סיכל את זה? אתה? התגובה שלך היא שילוב יפה בין בורות מוחלטת מחד וידיעת קרוא וכתוב מאידך

 23. על מישרד החוץ ליבדוק היטב מי הם שולחים לעולם הדיפלומטים.

 24. אני מאשימה את מדינת ישראל בטמטום ובמחלה של חיסול עצמי… לא מבינים שאין בהם אמון…?

 25. לפטר אותו מיד. שאריות של אנטי ציונות ועמדות פרוגרסיביות קיצוניות שעדיין קיימות במשרד החוץ של מדינת ישראל.
  אין אמון במוסלמים. הם פשוט בטבעם לא מסוגלים להיות נאמנים לשום דבר.

 26. זה מה שקורה שעושים אפלייה מתקנת לערבים. קחו במקומו חובש כיפה ציוני ותשלחו אותו לעשות לביתו ולא להזיק למדינה.

  1. הכיפה של אברהם בורג נועדה להסתרת הקרחת (לא עובד) ותו לא.

  2. שכחתי להוסיף שבורג הוא גם פוסט ציוני. תודה ויום טוב.

 27. קצת נסחפתם בתאורים שלכם. מדובר באדם הנמצא במקום בלתי אפשרי כשמחד הוא בחזית מול שונאי ישראל – ועשה עבודה מצויינת, חרש קמפוס קמפוס עיר עיר ועד היום תומכי ישראל בשטח מוקירים לו תודה על כך – כשמן העבר השני, חזרה בבית, הכפר שלו זוכה להתעלמות הרשויות המקומיות, והוריו צריכים לכתת רגליהם בשבילי עפר במשך שנים. יש פה פער שאף אדם אחר לא נמצא בו. בטח לא אתר אינטרנט וטוקבקיסטים שכל תרומתם היא אצבע קלה על הדק המקלדת ושלא עשו עשירית ממנו עבור שמה של ישראל בעולם. אפשר וצריך היה להשתמש בשפה אחרת, אבל להיות בחזית מול שונאי ישראל כשרשויות במדינה משדרות לך מסר שלך לא מגיע כביש גישה כמו שלקיבוצים מסביב?! במשרד החוץ לא ‘זועמים’. אלא שחבריו סבורים שהוא בחר בשפה לא נכונה לתאר כעס שניתן לכל הפחות להבין אם לא להצדיק.

 28. א.
  לו כל הישובים היהודיים היו זוכים לתשתיות ודרכי גישה מהמעלה הראשונה, ורק הישובים הבדואים לא- היה מקום לטענתו. בפועל יש ישובים יהודיים רבים שמאכלסים שכבות סוציואקונומיות נמוכות, ועושים להם את אותו הדבר. הכסף מדבר ולא הגזע או הדת.
  ב.
  כל מי שנוסע הרבה בכבישי הצפון (כמוני) יכול לראות הבדל עצום בין ישובים יהודיים לישובים ערביים. מהכביש, המראה האופייני של יישוב יהודי הוא צמודי קרקע עם גג אדום טובלים בירק. ולעומת זאת, המראה האופייני של יישוב ערבי הוא אדמה חשופה ללא עצים, ובתי בטון שלא הושלמה בנייתם. אין לי מושג אין נראה חואלד, אך יש לי מושג איך נראים ישובים ערביים אחרים. ולפני שחאלדי מפנה אצבע מאשימה אל המדינה, שיפנה אצבע מאשימה אל המועצות המקומיות בישובים הערביים. ישוב שנבנה בצורה הזו- או שרבים מהבתים נבנו ללא אישורי בנייה (ואז יש להורסם ובוודאי לא לסלול להם כבישים, ולמרות זאת המגזר הערבי נהנה מהלבנה רשמית של בנייה לא חוקית), או שהמועצה חילקה אישורי בנייה בלי חשבון ובלי תכנון מוקדם. כשהערבים יתרמו ליופי של הארץ, יהיה על מה לדבר. ואם המורשת הבדואית משמעותה לגור בבתים מכוערים ללא חיפוי וללא רחובות מסודרים- אז תחזרו לאוהלים.
  ג.
  דיפלומט הוא נציג המדינה וחייב לייצג אותה בלי קשר לשאלה אם הוא מסכים עם מעשיה או לא. המדינה שלחה אותו- הוא שליח שלה ובזה מסתכם העניין. אם לא ניתן לסמוך עליו שייצג את המדינה בנושא אחד, איך ניתן לסמוך עליו שייצג בנושאים אחרים? מי יודע מה המסרים שלו שלא לציטוט, בנושא ה BDS?

  1. להעיף אותו מיד לפני שיגרום עוד נזקים מיד
   בבקשה ציפי חוטובלי תעשי את העבודה

 29. אילו גברת חוטובלי הייתה גבר הייתי קורא לו “מסורס” וזאת בעקבות הפוסט שלה בתגובה למיצג הרשמי של הגייס החמישי שמדינת ישראל מטפחת בטפשותה, למה לא שאלת אותו למשל על נוהג הבגמיה, הולדת צאצאים בעשרות על חשבון המוסד לביטוח לאומי הממומן ע”י אנשים כמונו, משרתים בצה”ל, עובדים קשה ושומרים בקנאות על מדינתם היחידה, שייקח את הפייקלה שלו עם מי יודע כמה נשים צאצאים וגמלים וימצא עתידו במגוון הרחב של מדינות האסלאם בעולם.

 30. פעם אמרו על ארה”ב שהיא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. היום נכון לומר זאת על מדינת ישראל שהיא ארץ ההפקרויות הבלתי מוגבלות.

  קל להכנס אליה באופן לא חוקי, קל להשתלט על אדמותיה (כאילו יש לה יותר מדי). קל להשמיץ אותה במימון ממשלתי (לא רק בשרות הדיפלומטי). קל למשפטנים להשתלט ולבטל החלטות ממשלה כאילו הממשלה הפקירה את זכויותיה בידי המשפטנים. והרשימה ארוכה. ארץ ההפקרויות הבלתי מוגבלות כבר אמרנו.

 31. המורשת הבדווית היא המורשת של מוחמד (שלדעתי היה בדווי בעצמו) :

  רצח
  אונס
  ביזה
  מכירת אנשים לעבדות

 32. באם הגב’ חוטובלי לא תתאמץ ותגרום לפיטוריו ממשרד החוץ, נוכל כולנו להכריז כי “המלך הוא עירום”!!!
  זו אינה הפעם ה-1 שבדואי זה יוצא חוצץ נגד היד המאכילה אותו והגב’ חוטובלי “סלחה” לו. בשגרירותנו בלונדון “החכמים” במשרד החוץ החליטו שהוא המוסלמי, הכי כשיר ומתאים להוביל המאבק בארגון ה-BDS. אתם קלטתם את רמת ה-I.Q. במסדרונות משרד החוץ?! הם מצצו את גאונותם עם חלב אימם מבקבוק מטרנה…כי האמהות לא רצו שדיים נפולות. האם זה פלא שמנכ”ל המשרד בעבר פועל בחו’ל נגד מגינת ישראל ואשתו המכוערת שימשה עד החודש שעבר מנכ”לית הקרן לישראל חדשה…!!!

 33. משרד החוץ כולו ובעיקר הנציגויות בח”ול: שגרירויות, קונסוליות וגם הסוכנות היהודית פועלים כמשרד יחסי פרסום של האויב האיסלמי. לכן אין זה צודק להזדעק דוקא נגד בדואי שאומר ועושה מה שהרבה נציגים יהודים עושים!!! כשהיה שגריר ישראל באיטליה, גדעון מאיר הזיק לא פחות לישראל.

 34. הוא צודק ב100% ותקף ת רשות מקומית לא המדינה
  הבנתם יא חתיכת עם נבחר סליחה נבער

 35. גב’ חוטובלי,
  האיש עדיין עובד בשירות המדינה או לא? שום הסבר וגרירת רגליים לא תתקבל בהבנה:
  סלקי את האיש הזה היום! מהשירות או תתפטרי! האיש גרם לפיגוע ממשי ועליו לשלם היום!
  אל תוכיחי בפעם ה-1000 שאין לך ולשאר הצעקנים, חוט שדרה. עשי את מה שנדרש בלי לדבר ולקשקש חודשים.

 36. ה״טבע״ הפרימיטבי חילק אותנו ללאומים, גנטית.
  תחם אותנו ושאר היונקים לטריטוריות שמורות.
  ״הפרימיטיבי״ חילק אותנו לזכר ונקבה, עוד מראשית החיים, עולם הצומח, מליוני שנים לפני הופעת האדם.
  החכמולוגים המעונבים של העידן החדש קוראים לטבע ״לאומן גזען״, והומופוב.
  הם אולי שכחו, אבל פלא החיים נוצר בלעדיהם, בזמן אחר, והטבע הטיפש יצר את התבונה, עוד לפני הקוף וגם את הטיפשות הוא ברא והיא נוחלת הצלחה לא מבוטלת.
  הטבע היה לפני עשור-הנבוט, שחבט בראשם ויהיה עידנים אחרי הכחדות הזן האנושי.

  לא נראה שהטבע ממש מתרגש מערבי שדואג לנחלתו על חשבון נחלת היהודי.
  אבל הוא בהחלט מרים גבה למראה יהודי שמוותר על נחלתו למען הערבי.
  גזען עלוב הטבע הזה, פרימט שמוצאו מהקוף.
  מה הוא מבין במותר האדם? אדם בצלם.
  נאצל ילוד האישה, נאור וקורן, משמן שיזוף.

 37. אגלה לך משהו מר חוולדי,
  גם אצלנו היהודים המנהל הורס וגובה דמי שימוש למי שבונה לא חוקי ,ולמי שפולש לאדמות מדינה . זה החוק חביבי ,גם אנחנו שירתנו בצבא ,אז מה?
  תגיד לחברים הבדואים ,שיש דבר שנקרא משכנתא ,הולכים לבנק ,ואחרי זה משלמים 30 שנה ,לבסוף יש לך בית חוקי שלך . רק אתם הבדואים חושבים שהכל מגיע לכם ,גם הדרוזים אגב ,גם הערבים ,הכל מגיע לכם חינם . חוצפנים, לכו תעבדו קחו משכנתא ותקנו בית במקום להשתלט ולבנות לא חוקי .

 38. הדבר היחידי שקושר את אנשי משרד החוץ למדינת ישראל זו המשכורת והאמצעים שמדינת שיראל מעמידה למענם. מעבר לזה, המשרד מייצג אך ורק את משרד החוץ ולק את ישראל. מי שממנה אנשים לתפקידים במשרד החוץ זה ….. ניחשתם נכון משרז החוץ או ליתר דיוק ועד עובדים שנתן לעצמו שם מפוצץ ״וועדה מקצועית״.הממשלה, ראש הממשלה, שר החוץ ונבחרי הציבור יכולים למנות רק 11 עובדים במשרד החוץ. (זה יכול להיות 11 מחלקי תה או 11 שגרירים אבל לא יותר מ 11) השאר ממנה הוועד , סליחה הועדה המקצועית של עובדי משרד החוץ!