השמאל לתושבי דרום תל אביב: אל תפגינו ליד ביתה של מרים נאור

אחד מיוזמי ההפגנות נגד מנדלבליט: ההפגנות שלכם “מעוררות אנטגוניזם”

"אנטגוניזם". שפי פז ומרים נאור | צילומים: פייסבוק; גדעון מרקוביץ', פלאש90

אדריכלי הפגנות הפוטש ליד בית היועמ”ש נוקטים במוסר כפול ומפצירים בתושבי דרום תל אביב שלא להפגין במוצ”ש הקרוב ליד ביתה של נשיאת העליון מרים נאור – במחאה על הסחבת בבג”ץ המסתננים. “תארגנו את ההפגנה בשבוע הבא”, ביקש אייבי בנימין, יוזם ההפגנות בפ”ת, ממובילת מאבק תושבי השכונות שפי פז. בנימין, איש מפלגת העבודה, הביע חשש כי ההפגנה מחר של פז וחבריה תייצר “נזק” לו ולחבריו המפגינים זה 38 שבועות ברציפות ליד ביתו של מנדלבליט.

לטענת בנימין, הפגנה שמתכננים תושבי דרום ת”א ליד ביתה של נאור תשפיע על שופטי בג”ץ שלא לאפשר המשך קיומן של ההפגנות ליד ביתו של היועמ”ש. “אם תתפשט השמועה שמתחילים עכשיו [להפגין] מול נשיאת בית המשפט זה סיגמנט גרוע”, התרה בנימין בהודעה מוקלטת ששלח לפז. “הם [שופטי בג”ץ] יגידו ‘אם נרשה עכשיו מול וינשטיין [הכוונה למנדלבליט, ג”צ] – מחר יבואו אלינו”. בנימין חתם דבריו כי ההפגנה ליד ביתה של נשיאת העליון “מעוררת אנטגוניזם”.

במאי האחרון תועד בנימין מפרט כיצד הגה את ההפגנות ליד ביתו של היועמ”ש – במטרה ברורה “להפיל את נתניהו”. לדברי בנימין, כפי שהם מובאים בסרטון, “התקשר אלי מני נפתלי אחרי שלקחו לו את הנשק ואמר לי ‘אני רוצה לקרוע את ביבי. בוא נעשה הפגנה נגד מנדלבליט שיחקור אותו כבר, שיעיף אותו'”. בהמשך דבריו הסביר בנימין את הרציונל העומד מאחורי ההפגנות: “יהיה קשה להפיל אותו [את נתניהו] בבחירות”, אמר. “אין לנו את הרוסים, אין לנו נושאי דגל, אין לנו את המזרחים, אין לנו את הפריפריה. אנחנו בצרות. דמוגרפית אנחנו בבעיה. רוצים להפיל אותו? נפיל אותו דרך השחיתות”. בסיום דבריו פנה בנימין לנוכחים ואמר להם: “אני מבקש מכם, מתחנן בפניכם, תהיו חיילים בכבוד הזה להפיל את שלטון נתניהו הארור”.

השבוע כאמור הפציר בנימין בפז לדחות את ההפגנה מול ביתה של נשיאת העליון נאור מחשש שהיא תפגע במאמציו לפגוע בראש הממשלה. בסופו של דבר החששות המוקדמים של בנימין התבדו, כאשר אתמול (חמישי) פסק בג”ץ שההפגנות ליד ביתו של מנדלבליט יימשכו, אם כי במתכונת מצומצמת – מספר המפגינים הוגבל ל-500. בהחלטתם דחו שופטי בג”ץ את עמדת המשטרה כי ההפגנות בפ”ת מצריכות רישיון. לדברי פז, קביעה זו של בג”ץ תקפה גם לגבי ההפגנה שהיא מתכננת ליד ביתה של נאור. “אנחנו לא צריכים רישיון ולא נבקש רישיון”, אמרה מנהיגת מאבק תושבי השכונות. “זכותנו למחות על עינוי הדין. וזכותנו המלאה למחות מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון”.

פז וחבריה מוחים על ה”סחבת” של שופטי בג”ץ בפסיקה על גירוש מסתננים מאריתראה וסודאן למדינה שלישית. העתירה הראשונה של ארגוני השמאל נגד נוהל הרחקה למדינה שלישית הוגשה באפריל 2015, ובסוף דצמבר אותה שנה הגיע הדיון לפתחו של בג”צ. הדיון האחרון בנושא התקיים באוקטובר 2016. מאז חלפו 10 חודשים, אך בג”ץ ממאן לקבל החלטה בנושא. רק לשם השוואה, בבג”ץ מתווה הגז, הנחשב לנושא מורכב פי כמה מסוגיית המסתננים, עברו פחות מחודשיים בין הדיון הראשון ועד פסק הדין. בבג”ץ דירה שלישית ניתנה הכרעה על ידי השופטים בתוך פחות משלושה חודשים. “נשבר לנו מהמתנה מתסכלת מול סחבת אדישה ואטומה”, אומרת פז. “הגיע הזמן שהשופטים יבינו שהם לא חסינים לביקורת. עינוי הדין הזה חייב להיפסק. במוצ״ש נעלה לירושלים ליד ביתה של נשיאת העליון כדי לומר ‘מספיק לשחק בחיים שלנו’. אנחנו דורשים פסיקה ועכשיו”.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

46 תגובות למאמר

 1. הקטע הוא שהוא שהשמאל הישראלי חושב שיש לו מונופול על המוסר…
  הם גם כמובן בעד דמוקרטיה, אבל רק כל עוד מי שמנצח בבחירות הוא בדעתם.
  הם גם בעד לחזק את בית המשפט העליון ולתת לו עוד ועוד כוח וסמכויות מול הרשויות האחרות (המחוקקת והמבצעת), אבל רק כל עוד מרבית השופטים בצלמם ובדמותם.
  ליברליזם על תנאי, צביעות ומוסר כפול, ובעיקר פתטיות של אליטה ישנה, דועכת ומתנשאת שמנצלת אידיוטים שימושיים.
  לו היתה טיפת שכל בקודקודם, ורק היו קצת מקשיבים לעצמם, אז היו מבינים שאם הדמוגרפיה פועלת לרעתם זה אומר שמנהיג ימין אחר ינצח בבחירות אם יצליחו להפיל את ביבי בדרכים עקלקלות והם עוד יתגעגעו אליו.
  בלי שום קשר ליתרונותיו וחסרונותיו של ראש הממשלה הנוכחי, השנאה לביבי מעבירה אותם על דעתם.
  הטעות המרכזית שלהם זו המחשבה שביבי הוא הכדור האחרון בקנה של הימין. פעם גם ערפאת טעה לחשוב כך בנוגע לאריק שרון.

 2. אז גילתם שיוזם הפגנות הוא בעל אינטרסים. אז מה. כל הפוליטיקאים, פעילים חברתיים, קצינים בכירים, יועצים ועוד בעלי אינטרסים.
  מותר להפגין להפגין ליד ביתו של היועץ המישפטי ובאותה מידה מותר להפגין ליד ביתה של ההשופטת בבית המשפט העליון.
  מדובר בזכויות דימוקרטיות של התושבים.
  ניתן לבצע את ההפגנות במקביל וגם במחיר תשומת הלב שתופנה מההפגנה בפתח תקווה להפגנה החדשה. ככה זה בחיים ארועים חדשים באים וזוכים לתשומת לב ביחס לאירועים קודמים.

  בשתי ההפגנות לא מדוב בפוטש אלה בדרישה לגיטימית לקבל החלטות.

  אם למארגן יש בעיה אז זו בהחלט בעיה שלו. שיתמודד.

  1. ליועמ”ש ולמשטרה נדרש זמן לחקור. יש מצב שעוד 10 שנים יחליטו שאין כלום.
   בג”ץ משתמש בדחיית החלטות כדרך נוספת לטרפד מדיניות ממשלה.

  2. צו השעה : ” אהבת חינם ” נכבדי שופטי בג”ץ הדמוקרטיה בישראל מתפרשת ע”י כל תושב בצורה אחרת וכל קבוצת תושבים לוקחים את החוק לידיהם – בבקשה מכם שופטי ישראל – אל תתנו שהרחוב יכתיב לנו את החיים – כי כבר מדברים על – הפנתרים השחורים – וואדי סאליב – אנו לא שם – בבקשה מכם שופטי ישראל – תומרו לכל העם היושב בציון דברים ברורים ביותר – וכדאי תוך שבוע . בתודה לכם יקירינו – שבת שלום לנו ולכל בית ישראל .

 3. כל הכבוד על החשיפה, אבל זה לא משנה כהוא זה לעניין חוקיות ולגיטימיות ההפגנות. אני הלכתי לכמה הפגנות, לא מתוך ניתוח אלקטורלי כה הו מתוחכם כמו של מר בנימין אלא כי הגעתי להכרה שיש לנו ראש ממשלה נוכל ושלא ממהרים לטפל בזה. הנוכלות שלו לא קשורה לכך שהוא גם ראש ממשלה רע מאד ולא קשורה לדעותיו (יש לו בכלל?). לימין יש יכולת להביא מישהו מוצלח לא פחות ומושחת הרבה פחות

 4. אתם תמימים – הלחץ על שפי הוא בדיוק זה שהיא תרוץ לתקשורת ותפרסם ובכך תסנדל את בג”ץ.
  כל החלטה של בג”ץ מלבד לאפשר את ההפגנה במיקומה הנוכחי יביא לתחושה כי זה נעשה על מנת לעצור הפגנות אפשריות ליד ביתם של שופטי בית המשפט העליון.

 5. דווקא לכו להפגין איפה שאתם רוצים שמאלנים זה ערבים אל תקשיבו להם

 6. בהנחה שזה כל המלל הרלוונטי זה מצחיק ומניח שהצד השני תמים או טמבל – הוא מבקש, ככה סתם, יעני ג’סטה ? מה עם להציע איזה תמורה לטובה שהוא מבקש ? (לא שעולה בדעתי משהו רלוונטי…).

  1. לא הוצעה שום תמורה. או שהוא חשב שאני טיפשה, או מה שיותר הגיוני זה שהאנשים האלה כל כך בטוחים שהם נזר הבריאה, עד שהם לא מסוגלים אפילו להעלות בדעתם שיש מי שחושב אחרת מהם.

 7. תפגינו בגדול תושבי דרום תא.אתם חשובים יותר מכולם.אתם הסובלים באמת…מפגיני השמאל חולניים.מטורפים.מנותקים ומתעסקים בשמפנייה וסיגרים במקום לעזור לכם…צפצפו עליהם..תירקו בפניהם.כי הם האסון לכולנו

 8. חייבים להפגן מול שופטי בגץ כי הם שורש הרע. באופן תקין זה לא צודק להפגין מול בתים של אנשים. זה לחץ לא לגיטמי, לא חוקי, פוגע באופן חמור וקולקטיבי בכמות רבה של אנשים, שכנים ובני משפחה. כל אחד צריך להעמיד את עצמו ולחשוב אם זה הגיוני שיתנהלו הפגנות כל כך לא אקולוגיות ומפרות חוק במשך חודשים ארוכים מול ביתו.
  אבל מכיוון שבגץ לא עושה את תפקידו אין מנוס מלפגוע בראש הנחש באותו מטבע בה הוא נוקט כדי לפגוע בראשי הראשות האחרת. כנל שיחשפו את שיחותיהם של השופטים וכו.

 9. מזל שב’מידה’ כותבים את התאריך ליד כל מאמר, כדי שלפחות דבר אחד במאמר הזה יהיה אמת. כמעט כל השאר מורכב משקרים וסילופים. כבר בכותרת יש שני שקרים גסים:
  1) הטענה ש”השמאל” אמר/עושה משהו שנאמר/נעשה עי”י אדם בודד. לפי אותו הגיון הימין כולו (להבדיל) רצח את רבין, את המתפללים במערת המכפלה, את נוסעי האוטובוס בשפרעם, ועוד רבים אחרים
  2) הטענה שנאמר לפז לא להפגין ליד ביתה של נאור. הרי ברור מההקלטה שהוא לא אמר להם לא להפגין, אלא לא להפגין השבוע, אלא בשבוע הבא, זאת מתוך אינטרס משותף לו ולפז שההפגנות שלהם ושלה לא יופסקו. כמה לא ישר צריך להיות אדם בשביל לשמוע בהקלטה “מה שאני מציע זה שכן תפגיני מולה” ולרשום בכותרת את ההיפך.
  גם המאמר עצמו נמשכים השקרים. למשל כבר במשפט הראשון: “אדריכלי” ו”נוקטים” כאשר מדובר באדם בודד. צוויק מאשים את בנימין ואחרים (מיהם?) במוסר כפול, אבל האמת היא שהמוסר הכפול כולו שלו: להפגנות בפתח-תקוה הוא קורא “הפגנות הפוטש” (אגב, מומלץ שיפתח מילון ויבדוק מה פירוש המלה לפני הפעם הבאה שהוא משתמש בה), ואילו להפגנות של פז וחבריה הוא מתייחס באהדה. לשיטתו זה לגיטימי להפגין מול בתי שופטים/גורמי אכיפת החוק רק אם המפגינים נמצאים במחנה הפוליטי שלו.

  1. הפוך, יורם, הפוך!
   “לשיטתו זה לגיטימי להפגין מול בתי שופטים/גורמי אכיפת החוק רק אם המפגינים נמצאים במחנה הפוליטי שלו.”
   אייבי בנימין הוא זה שמאד רוצה להפגין מול ביתו של מנלדבליט, אבל לא רוצה שמישהו אחר יפגין בנושא אחר מול ביתה של נשיאת ביה”מ העליון. נדמה לי שזה ברור לחלוטין מהתמליל שהובא לעיל.
   לזה קוראים מוסר כפול.
   הבנת?

  2. באיזו קלות אנשים כמוך מאשימים אחרים בסילופים ובשקרים. כנראה זו דרכו של עולם. מי שכל אישותו מוגדרת על ידי תכונה שלילית מסויימת, משליך את מעלליו על כל שאר האנשים, ובייחוד על מי שהוא שונא. כך קמצן חושב שכולם קמצנים, גנב בטוח שכולם גונבים מכולם, ושקרן מושבע מאשים את יריביו בשקרנות.

  3. אנונימי, איך הצלחת לשמוע תמליל שבו אדם אומר: “מה שאני מציע זה שכן תפגיני מולה”, ולהגיע מזה למסקנה שאותו אדם “לא רוצה שמישהו אחר יפגין בנושא אחר מול ביתה של נשיאת ביה”מ העליון”? אתה חי באיזשהו יקום מקביל שבו כן=לא?

  4. 1.יורם, אנחנו לא חיים ביקום מקביל שבו כן=לא. מה שכן, אנחנו כבר מנוסים ברטוריקה ובטקטיקה של השמאל. ההצעה ה”נדיבה” של בנימין, ששפי פז תפגין בשבוע הבא כדי לא לטרפד את האפקט של ההפגנות שלו היא כסות עיניים. בשבוע הבא יעלה תירוץ אחר, ובשבוע שאחריו תירוץ נוסף.
   ברגע שתושבי דרום תל אביב יסכימו לדחות את ההפגנה פעם אחת, הם למעשה יודו בכך שמצוקתם חשובה פחות מהפלת נתניהו. לעומת זאת, אם הם יפגינו ויפגינו ויפגינו ולא יוותרו, המסר שהם יעבירו לכלל בית ישראל כולל בג”ץ הוא, שמצוקת אזרחי ישראל ראויה לפתרון ראוי, ואם בג”ץ הסמיך עצמו לפתור את בעיות המדינה הזאת, אז על שופטיו להתפנות לבעיה הספציפית הזאת מיד.

   2. לגבי “אדריכלי” השמאל וכו’ בטענתך למעלה: בנימין איננו פועל לבדו. אין לי צל של ספק, מתוך הכרות קרובה וארוכת שנים עם השמאל הישראלי, שהוא פשוט דובר של קבוצה אחת מני רבות בקרב השמאל, שמיישמת את האסטרטגיה המוצהרת של השמאל להפיל את נתניהו, בדרך הטקטית הזו של הפגנות מול בית היועמ”ש. במסגרת זאת, הפניה אל שפי פז להוריד את עניינה מסדר היום הציבורי בהחלט יכולה להיות חלק מתכנית כללית של השמאל.

   3. ודבר נוסף: לפני קום המדינה, כשהשמאל פעל לצד גופים ציוניים אחרים למען חיזוק היישוב היהודי והקמת מדינה עצמאית, “בעיית האישה” (כפי שכונתה אז), כלומר, המאבק הפמיניסטי לשוויון זכויות והזדמנויות, הוזז פעם אחר פעם אחורה מפני קדימות הנושא הציוני. הטענה אז כהיום היתה שהמאבק שנוהל ע”י הגברים היה חשוב יותר לכלל העם ולפיכך יתכבדו בבקשה הנשים ויחכו לתורן, שיגיע כשיגיע. אותה רוח פטרונית מנשבת מהצעתו של בנימין: המאבק “שלי” חשוב יותר מן המאבק “שלך”, והסיבה לכך, בין אם בנימין מודע ומודה בכך ובין אם לא, היא שמבחינתו מה שמציק לו חשוב יותר מכל דבר אחר שבעולם. וזו עוד דוגמא מני רבות לנרקיסיזם של פעילי השמאל.

  5. לא יכולתי לנסח טוב יותר. זה כמו הפסאודו מגישה הזו סומברג מערוץ 20 שלא מפסיקה להשחיל דעות שהיא לא מבינה שלא אומרים בטלוויזיה, אם אתה קורא לעצמך עיתונאי רציני. כל מגזיני הימין האלה כתובים משל היו מקומון בקריית-זיבי, וכולם מעסיקים ליצני חצר.

  6. וזה בניגוד ליונית לוי בערוץ 2 , תמר איש שלום בערוץ 10 ויתר המגישים שעקב הגשתם הנייטרלית אי אפשר לנחש את דעתם הפוליטית.
   אתם שם בשמאל ביהירותכם הרבה בטוחים שתושבי ישראל הם אידיוטים. זו הסיבה שאתם מפסידים שוב ושוב.
   גם השפה הבהמית שאתה משתמש בה , משמשת אותכם כשאין לכם נימוק משכנע לגופו של עניין.
   “מידה” הוא אתר מכובד ורציני , לך תחפש לך את YNET , “הארץ” , וואלה ודומיהם. הם מתאימים לך ואתה מתאים להם.

  7. שכחתם משהו אחד
   אם יש למישהו בעיה עם ביבי, שילך להפגין מול הבית של ביבי.
   מה הקשר למנדלבליט???
   ההפגנות הן בפירוש ניסיון לייצר לחץ על מנדלבליט, כשהמטרה הסופית היא ביבי.
   בארצות הברית היו קוראים לזה בשם האמיתי- הטייה. מדובר בהפעלת לחץ פסול על מערכת המשפט.
   בארצות הברית, לו היה מתרחש כזה תהליך, והיה מוגש כתב אישום- כל עירעור היה מתבסס על ההטייה הזו, וגם היה מתקבל.

 10. אחת הכבתבות המטופשות שיצא לי לקרוא. מה הקשר? הכותב כנראה מזלזל בקוראיו עד מאד

  1. אתה שואל ברצינות מה הקשר? כנראה שמי שמאוד מזלזל בקוראים, שלא לומר בז להם, הוא אתה.

 11. תגובה למגיב 13, בלי קשר לעומק ולידע שאתה מוצא בכתבה, יש פה עובדות פשוטות של הסתננות מהגרים לא חוקית לישראל כבר יותר מ:10 שנים, ואזרחי ישראל נאמנים ומשלמי מיסים שגרים באזורים לא יקרים, נאלצים לחיות ליד מסתננים אלה על כל שלל הבעיות שהם סוחבים איתם מאפריקה – והבעיה העיקרית היא שעליה מצביעה שפי פז, שכל המסתננים נותבו למקום אחד: שכונות דרום תל אביב.

  אבל את חוסר התרבות שלהם בהתאם למה שקורה באפריקה הם לא שינו, (וכיצד? כאלה הם!!!) ותושבי דרום תל אביב וכל הערים הנוספות אליהן הגיעו סובלים מהם כהוגן – את זה לא מרגישים שופטי העליון – הם חיים בעולם פרטי שבו אין זכר לכל העוול הזה.

  גם בכל השכונות \ הערים \ הקיבוצים \ המושבים \ רחובות סגורים (למשל בקיסריה) שם אין נוכחות – לא מרגישים את העומס הזה על חיי היום יום, אבל כל מי שרוצה לדעת מה קורה באמת שיכנס לדף המידע של שפי פז בפייסבוק.

 12. שפי, תחזקנה ידייך! המשיכי ואל תוותרי עד שזכויות תושבי דרום תל אביב יוחזרו להם במלואן.

 13. זה למה בחיים לא תהיו עיתון, זה למה השמאל ימשיך לתפוס עליכם תחת. שום עיתון רציני לא יכתוב “הימין ביקש ממפגינים”, “הימין הצבוע בישראל לא מזהה את דבשתו”, “הימין הישראלי לא שונה מהימין בעולם ומאחיו הניאו נאצים או חברי הkkk” רק בעיתונים “ימניים” טורחים להגיד ‘השמאל’ כאילו שזו יישות. אני לא ביקשתי מאף אחד להפגין או לא להפגין, מה זה עושה אותי אם עד היום חשבתי שאני סמולן? איזו עיתון פח…

 14. עד כדי כך אתם נואשים? הימין בשלטון שנים רבות. הימין מעביר חוקים לאומניים ואנטי דמוקרטיים מפורר את התקשורת. ועוד צרה עינו בזכות המחאה. ומחאה על מה? על הטיפול האיטי בחשדות לשחיתותו של ראש הממשלה. אם “לא יהיה כלום כי אין כלום” מדוע הימין כל כך נרעש ומתרגש מההפגנות? אולי כי “יש הרבה יותר ממה שחושדים” וביבי אכן בסכנה של הרשעה פלילית.

 15. משפטית, לא נראה על פניו שיש ממש בחקירות נתניהו, וההפגנות נגד היועהמ”ש לממשלה הן הפגנות סרק, שאין בהן כלום. לעניין המתנות, יש הוראות מפורשות בתקשי”ר לעובדי ציבור, מתי אסור ומתי כן מותר לקבל מתנות, נניח שמפניה וסיגרים מחברים טובים. מפנה להוראות התקשיר:

  http://www.csc.gov.il/Takshir/Pages/chap.aspx… 42.73 –
  42.731 טובות הנאה מותרות
  נוהל זה אינו חל על קבלת מתנות אישיות כגון:
  (א) מתנה הניתנת לעובד ללא קשר להיותו עובד המדינה;
  (ב) מתנה הניתנת לעובד מחבריו לעבודה;
  (ג) מתנה הניתנת לעובד מוועד העובדים;
  (ד) מתנה הניתנת לעובד לרגל אירוע אישי או משפחתי, שניתנה לפי הנהוג בנסיבות העניין;
  (ה) פרסים הניתנים לעובד מאוצר המדינה שנוהל זה אינו חל עליהם;
  (ו) פרסים הניתנים לעובד שלא מאוצר המדינה, אך בתיאום מלא עם מוסדותיה, ואשר ניתן להעניקם פומבי בעיתון יומי, ברדיו, בטלוויזיה או ברשומות, כגון: פרסי “עובד מצטיין”;
  (ז) נסמן מבוטל.
  (סח/4)​

  לעניין הצוללות – אין דבר כנגד ראש-הממשלה, הוא פשוט לא מעורב בזה, גם ע”פ הפרקליטות ומשטרת ישראל.

  לעניין נוני מוזס והעיתון “ידיעות אחרונות” – אין בזה שום עבירה פלילית, ודאי שלא שוחד, כאשר נוני מוזס לא קיבל דבר, או טובת הנאה כלשהי מראש הממשלה בנימין נתניהו. נהפוך הוא – ביבי נתניהו הצביע נגד חוק “ישראל היום” – היועהמ”ש ודאי לוקח בחשבון עובדה זו. ודאי לוקח בחשבון את העובדה שישנם לא מעט פוליטיקאים שפונים לעיתונאים בבקשת עזרה תקשורתית אוהדת (ראו מקרה אמנון אברמוביץ, שקפץ על המציאה לעזור למי שחשב שהוא אהוד ברק, ואף קבע עמו פגישה לשם כך (פרשת המתיחה של החקיין יוסי וידר).

  לכן, ראש הממשלה כל-כך בטוח באמירה : “לא היה כלום, כי אין כלום”, ומשפטית, זה מה שאמור להיות. לא נראה לי שהיועהמ”ש יחליט בעניין אחרת.

 16. תנו להר שפי בוכטה (כמו שנתנו לג’ינג’יה שעכשיו בכנסת) ונסגור עניין
  ? !

 17. אם המסר של ההפגנה הוא ברור, ולא הטיה של המשפט
  למשל: זרזו את ההחלטה בבג”ץ המסתננים למרים נאור
  או למנדבליט להשעות עצמו מלתבוע את ביבי
  זה לגיטימי
  במיוחד מאחר וההפגנה היא 300 מטר מהבית ולא מול הבית. משום מה שוכחים לכתוב זאת בעתונות המגוייסת…

  אני לא מבין את מנדבליט. הוא מבין במשפט, הוא כבר פסל עצמו 3 פעמים מלדון בתיקים של מקורבים פחות מביבי: משה קצב, גיל שפר ועוד איזה שופט. למה הוא לא פוסל עצמו מלדון בביבי? מה הוא מסתיר? איזה עסקאות הם רקחו בשביל המינוי??

 18. ישששששששש! מצאנו שמאלני שאמר משהו למישהו. לא חשוב כמה קטן ושולי יהיה האיש הזה – הכותרת שלנו תהיה “השמאל….”
  כי כל ילד במדינת ישראל יודע ש”אייבי בנימין” זה השמאל הישראלי. מי לא מכיר את אייבי בנימין? הוא מנהיג את השמאל מאז בן גוריון.
  אז לאנשי אתר “מידה” יש לי חדשות היום: קם בשמאל מנהיג שעומד להפיל את אייבי בנימין – איציק אבוקראט מבאר שבע! כרגע הוא לומד בתיכון עירוני ב’ אבל הוא כתב השבוע פוסט בפייסבוק וגם הצביע למרצ.
  מציע לכם להתרגל למנהיג הבא של ה”שמאל”.

 19. לגברת פז היקרה !!! צו השנה : ” אהבת חינם ” אנו נגד הפגנות אלימות – בעד צדק לתושבי דרום תל-אביב – אנא מכם עשו זאת בדרכים של שילוט (תומרו את דעתכם בשלטים בכתב יד ) על מנת להראות כי פניכם לפסקה צודקת לתושבי דרום תל-אביב אל תבינו אותנו לא נכון – אנו בעד ההפגנה שלכם כי יש לכם זכות מלאה לדרוש זאת מאחלים לכם שהכול יהי מסודר ושקט – מאת : דון יחיא אליהו – א.א. לתושבים בישראל . —– שבוע טוב ומבורך לנו ולכל בית ישראל .

 20. לגבי השבת בגץ החליט שחוסר החלטה הואמלא לגיטימי, וכאן םתאום הוא לא מצליח להחליט… התגלו במערומיהם

 21. איך אפשר לבקש מבגץ שהוכיח שהוא עושה דברו של מרץ והאירגונים הזרים במדינה שיתייחס אלינו השוורא מדרום תל אביב .השמאל מטפח את המסתננים כאילו היו חיות המחמד שלהם ומשקיעים בהם כי בבוא היום הם מאמינים שהם יבחרו בהם בבחירות ויפילו את נתניהו עים השילטון הימין. לסיכום : הכתובת לצעקה שלנו השוורצא זה ראש הממשלה שלנו וממשלת הימין שעדיין לא חוקקה חוק נגד בגץ שמבטל החלטות וחוקי ממשלה .

 22. למרבה הצער הולך ומתחזק החשש שהשמאל שולט במדינה באופן לא דמוקרטי באמצעות זרועותיו במערכת אכיפת החוק והתקשורת, ועוד מעז לנבוח דמוקרטיה 24/7…
  השמאל משך לנו את המדינה מתחת רגלנו עם התמיכה והעידוד העקבי והמאסיבי בצדקת דרכו של ה”נכבש”.
  עם שת”פ שכזה מה הפלא שאפילו המיעוט הפלשתינאי שבתוכנו הרים ראש ויורק על המדינה ללא חשש ומורא. אני חש שהשמאל התיר את דמנו בארץ הזאת

  1. אף אחד לא חושב שם בעליון SO CALLED שאולי יש אנשים מבוגרים וחולים היכן שאישרו לעשות הפגנות ואפילו ערב אחד של צעקות מתחת לביתם עלול להזיק לבריאותם ובוודאי אם זה כל ערב במשך המון זמן.. אם יקרה פגיעה למישהו שם זה יהיה על שם מי שהתיר ההפגנות. ועכשיו…כידוע ימי חשבון…אהה..כמה שהם חייבו את החשבון שלהם…

 23. הצרה היא שכל התקשורת וגם כמה אידיוטים שימושיים של
  הדתיים הלאומיים מתגייסים למאבק. נגד נתניהו בסיסמה מאבק נגד השחיתות ובכך יגרמו שוב להפלת שלטון הימין ולעליית השמאל ולאסון לאומי כמו אוסלו