מפת הדרכים של אירופה והשמאל הרדיקלי לערעור ישראל

מהנגב ועד הגליל, מהבקעה ועד דרום ת”א, ארגונים רדיקליים פועלים לקעקע את יסודות הלגיטימציה של ישראל. בחסות ‘הקרן החדשה לישראל’ ובמימון זר הם מכפישים את המדינה בטענות לטיהור אתני, אפרטהייד, הוצאות להורג ועינויים. המדריך המלא

דה לגיטימציה מוחלטת של ישראל.; הפגנת שמאל רדיקלי נגד צה"ל צילום: גילי יערי, פלאש 90

בשנים האחרונות גברה הביקורת בישראל כלפי מדיניות ממשלות אירופה בכל הנוגע למימון ארגוני דה לגיטימציה חוץ ממשלתיים ישראלים. יפה ביטא זאת רון דרמר, אז יועץ בכיר במשרדו של ראש הממשלה וכיום שגרירנו בארה”ב, במכתב שפרסם במגזין טיים (2011): “קשה להעלות על הדעת מדינה דמוקרטית אחת שתהיה מוכנה להשלים עם מצב בו ממשלות זרות מתערבות בענייניה הפנימיים באמצעות מימון קבוצות פנים, העסוקות לא רק בביקורת על מדיניות ממשלתית, אלא תוקפות את יסודות המדינה”.

לאורך השנים עלו ונפלו הצעות חוק רבות לטיפול בסוגית הדה לגיטימציה הפועלת מבפנים במימון ממשלתי זר. רבות מהן לא צלחו מסיבות מגוונות, אך דבר אחד ניתן להסיק: נבחרי הציבור חשים צורך מבוסס לקדמם. הן כי מדובר באתגר אמיתי והן כי זהו רצונו של הבוחר.

באירופה, כך נראה, מתרגשים הרבה פחות מרצונו של האזרח הישראלי ונבחריו הלגיטימיים. דבר שהתבטא באופן מובהק בינואר 2016, אז פורסם כי האיחוד האירופי החליט להעביר כספים ל’בצלם’ לשם מאבק בתיקון לחוק השקיפות שאותו מקדמת שרת המשפטים שקד.

אתר ‘NGO מוניטור’, פרסם נתונים מרעישים לפיהם היקף המימון הממשלתי הזר הזורם לארגונים חוץ ממשלתיים בישראל הוא ייחודי בהשוואה לאזורי עימות אחרים. האתר חשף כי במהלך השנים 2010-2007 מנגנון המימון הגדול ביותר של האיחוד האירופי – ‘המנגנון האירופי לדמוקרטיה וזכויות אדם’ (EIDHR) – הקצה 57% מתקציב ‘תכנית התמיכה המדינתית’ במזרח התיכון לישראל או לרשות הפלסטינית, אך לא הקצה שום מימון לסוריה, עיראק, ערב הסעודית ולמדינות נוספות בהן הצורך בקידום תחומים אלה גדול בהרבה.

אך מה שמטריד הרבה יותר היא העובדה שממשלות אירופה מסרבות לספק הצדקות למימון הבלתי מידתי הזה. פקידי ממשל אירופאים טענו כי חשיפת נתוני אודות מימון ארגונים לא-ממשלתיים הם בבחינת “סודות מדינה”, וחשיפת תהליכי קבלת ההחלטות תהיה “סכנה לביטחון הציבור”. עד כדי כך.

בהעדר תשובות, קשה שלא לפתח חשד סביר באשר לכוונותיו של המממן האירופי. מה מטרתה של הפעילות? מה היא נועדה להשיג?

בשורות שלהלן אבקש להציע ניתוח גיאוגרפי לפעילות ארגוני זכויות האדם. כאשר נחלק את פעילותם לפי אזורים, ונבחן את המסרים ודרכי הפעולה של הארגונים, תתברר התמונה הגדולה: ארגוני השמאל פועלים לערעור הלגיטימציה של הריבונות היהודית – ולמעשה את עצם קיומה של המדינה היהודית – כמעט בכל אזור בישראל. בנגב, בגליל, ביהודה ושומרון ובדרום תל-אביב: בכל מקום בו תדרוך כף רגלך, שם תמצא ארגוני חזית במימון אירופאי המלינים על הפרת זכויות אדם, אפרטהייד, נישול, הדרה, גזענות ואלימות שכביכול נוקטת בה ישראל.

המסר המצטבר ברור: למדינת ישראל אין זכות קיום.

זירת הנגב

סוגיית ההתיישבות הבדואית בנגב היא כחומר ביד היוצר לקידום המסר שישראל מבצעת פשעים נגד האנושות. במהלך דיון על ‘חוק פראוור’ שהתקיים בתת ועדה לזכויות האדם בפרלמנט האירופי, טענו נציגי ‘עדאלה’ ו’פורום דו-קיום בנגב’ כי הצעת החוק מבטאת עקרונות של “אפרטהייד ומשטר צבאי“. דיוויד מרטין, יו”ר הוועדה, לא נותר אדיש: “אני רוצה לקחת את דברי האורחים שלנו צעד אחד קדימה. הם מתארים זאת כאפרטהייד… אבל אני חושב שמה שאנו רואים הוא טיהור אתני“; שנה לפני כן יצא ד”ר תאבת אבו ראס, ראש סניף ‘עדאלה’ בנגב, לבריסל, בשליחות שנועדה “להסב את תשומת הלב לתוכנית פראוור…המאיימת לעקור בכוח את הערבים-הבדואים…”.

דו”ח שהוגש על ידי ‘האגודה לזכויות האזרח’ לוועידת האו”ם לזכויות כלכליות, חברתיות ותרבותיות, דן ב”מדיניות המפלה” של קק”ל ו”בפגיעה בקבוצות אתניות”; ב-2011 פנה ‘פורום דו-קיום בנגב’ למפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית (SPD), שגייסה כספים לטובת נטיעת יער בנגב, כדי ליידע אותם “על הנעשה על-ידי המדינה וקק”ל” תוך טענה כי היער “מוחק את זיכרון קיומם של הבדואים במרחב ונישולם מאדמתם“. ‘רבנים לזכויות אדם’ קידמו תעמולה המבוססת על הסרט ‘כנר על הגג’, שבו הוצגו הבדואים כקורבנות גירוש הדומים ליהודים המדוכאים מימי השלטון האנטישמי של הצאר הרוסי; ביולי 2013 השתתפו חברי ‘הפורום לדו-קיום בנגב’ בכנס שנתי של מנגנון מומחים של האו”ם בז‘נבה, וקראו “להתערבות דחופה של הקהילה הבין לאומית”. ועוד קצרה היריעה מלפרט הכל.

לסיכום: מדינת ישראל מבצעת אפרטהייד, טיהור אתני, אפליה גזעית, נישול והפרת זכויות האדם בנגב.

משמיצים את ישראל; הפגנת שמאל רדיקלי. צילום: תומר ניוברג, פלאש 90
משמיצים את ישראל; הפגנת שמאל רדיקלי. צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

זירת עזה

די לומר את המילים “דוח גולדסטון” כדי להמחיש את מקומם המשפיע של הארגונים הישראליים הפועלים במימון ממשלות זרות, במאמץ לשכנע את העולם שצה”ל מבצע פשעי מלחמה. ‘עדאלה’; ‘שוברים שתיקה’; ‘בצלם’; ‘האגודה לזכויות האזרח בישראל’; ‘המוקד להגנת הפרט’; ‘הוועד הציבורי נגד עינויים’, ‘יש דין’, ‘רופאים לזכויות אדם’, ‘גישה’, ‘במקום’, ‘רבנים למען זכויות אדם’, ו’מחסום ווטש’ – כל אלו הם רק חלק מן הארגונים המוזכרים בדו”ח המסולף והידוע לשמצה.

במהלך מבצע ‘צוק איתן’ אישרה מנהלת פלסטינית הפועלת מרמאללה מימון ל’בצלם’ ו’שוברים שתיקה’, כדי שיבדקו הפרות של זכויות אדם ושל החוק ההומניטרי הבינלאומי על-ידי צה”ל ברצועת עזה. הם היו שניים מתוך תשעה ארגונים שמימונם אושר. השאר הם ארגוני BDS פלסטיניים, שבחלקם קשורים ל’חזית העממית לשחרור פלסטין’.

אותה מנהלת ציינה בדו”ח שפרסמה ב-2015 כי שילמה ל’שוברים שתיקה’ על מנת להביא להם לפחות עדות שלילית אחת נגד צה“ל. לטענתה ‘שוברים שתיקה’ הם סיפקו לה 57 עדויות. לאחר ‘צוק איתן’, כ-14 ארגונים ישראליים הגישו הצהרה למועצת זכויות האדם של האו”ם בדבר הפרות זכויות אדם חמורות וחשדות לפשעי מלחמה. הארגונים ‘עדאלה’, ‘איתיג’אה’ ו’הוועד הישראלי נגד הריסת בתים’ אף נהנים ממעמד של “מייעץ למועצה הכלכלית חברתית של האו”ם” ומנצלים זאת להטחת האשמות והגשת תלונות חמורות ביותר נגד ישראל.

לסיכום: מדינת ישראל מבצעת פשעי מלחמה, הפרות הדין הבין-לאומי ועינויים בעזה.

זירת יהודה ושומרון

ביהודה ושומרון מדובר בתעשיית הסתה הכוללת מחלקות תיירות אנטי-ישראלית של ממש, אך לצורך העניין נתרכז רק במסרים ובמינופם: דו”ח של ‘בצלם’ האשים את ישראל ב”פרקטיקה של אפרטהייד בכבישי הגדה”; במכתב לראש הממשלה הזהיר מנכ”ל הארגון כי חיסולי מחבלים בגל הטרור הנוכחי הם “הוצאות להורג“; ‘עדאלה’ האשים את ישראל ב”הרס רכוש כעונש קולקטיבי בשטחים הפלסטינים הכבושים”; ‘רופאים לזכויות אדם’ טוענים שישראל מונעת טיפול רפואי מפלסטינים בגדה;

ה’מוקד להגנת הפרט’ מדגיש שעינויים הם פשע נגד האנושות, ומבהיר כי “מאז 1948, וביתר שאת מאז כיבוש השטחים, מענים ומתעללים כוחות הביטחון של ישראל…מדי שנה בפלסטינים”; ‘קואליציית נשים לשלום’, ‘מרכז מוסאווא’, ‘תעאיוש’, ‘הטלוויזיה החברתית’, ‘זוכרות’, ‘יש גבול’ ועמותות נוספות פנו לקרן הפנסיה הממשלתית הנורבגית, כדי שתפסיק “להשקיע בכיבוש הישראלי שבשטחים הפלסטינים”. המכתב האשים חברות ישראליות ב”אספקת ציוד המתוכנן למעקב ודיכוי של האוכלוסיה הפלסטינית באמצעות הגבלות על תנועה וענישה קולקטיבית”. בעקבות הקמפיין, משכה קרן הפנסיה הנורבגית את השקעותיה מאלביט מערכות, בשל “מעורבותה בבניית גדר ההפרדה”. ועוד היד נטויה.

לסיכום: מדינת ישראל מבצעת אפרטהייד, פשעים נגד האנושות, עונשים קולקטיביים והוצאות להורג ביהודה ושומרון.

זירת ירושלים והסביבה

מנהלת זכויות האדם והמשפט הבינלאומי‘ היא גוף הפועל מרמאללה ובעל מרכז משני בעזה. באמצעות מימון אירופאי תומכת המנהלת בארגונים פלסטיניים וישראליים בעשרות אלפי דולרים פר-ארגון. המנהלת מדגישה כי היא מגלה עניין רב בירושלים, ולפי פרסומיה היא מעבירה כספים גם ל’עיר עמים’, ‘אגודה לזכויות האזרח’ ו’עמק שווה’.

‘עיר עמים’ מציגה עצמה כ”עמותה ישראלית בלתי מפלגתית העוסקת במורכבות החיים בירושלים בהקשר של הסכסוך”. האירופים התומכים בה מתארים אותה אחרת: “עיר עמים מגנה על האינטרסים של הקהילה הפלסטינית במזרח ירושלים באמצעות ניטור, סנגור וליטיגציה…”. הארגון מקיים סיורים תחת הכותרת “בין ‘עיר מאוחדת’ למדיניות מפרידה…”, ומנכ”לית הארגון, יהודית אופנהיימר, האשימה את ראש הממשלה נתניהו כי הוא “מציע טרנספר המוני של פלסטינים מירושלים”; ‘עמק שווה’ מאשים את החפירות הארכאולוגיות הישראליות כ”אמצעי לשליטה בכפר סילואן”; ‘האגודה לזכויות האזרח’ מתריעה כי “מציאות החיים בירושלים המזרחית היא מעגל מתמשך של הזנחה, אפליה, עוני ומחסור”, ומסיקה כי “ההסבר ההגיוני היחיד לאפליה הוא מגמה מכוונת של רשויות המדינה, אשר פועלות לדחוק את תושביה הפלסטינים של ירושלים אל מחוצה לה, במטרה לשמר בטווח הארוך את הרוב היהודי בעיר”.

‘עדאלה’ האשים כי תכנית כביש הטבעת המזרחי בירושלים “מיועדת ליצור כבישי אפרטהייד…; ‘המוקד להגנת הפרט’ פועל באמצעות עשרות עתירות לבג”צ, פניות ליועמ”ש ולצבא נגד הריסת בתים למחבלים בירושלים המזרחית, ומאשים כי מדובר ב”ענישה קולקטיבית, המנוגדת לדין הבינלאומי…”. נוסף על כך, פועל המוקד נגד גירוש משפחות מחבלים לעזה (“בלתי חוקית בעליל”), נגד שלילת תושבות למחבלים (“מדיניות גזענית”) ועוד.

המוקד אינו היחיד שמפעיל במימון זר לוחמה משפטית של ממש נגד ישראל. ‘האגודה לזכויות האזרח’ הגִנה על המחבלים סובחי אבו ח‘ליפה ושורוק דוויאת, שדקרו יהודים בגל הטרור בירושלים; ‘עדאלה’ ייצג עם א-דמיר (ארגון פלסטיני) את משפחת המחבל פאדי עלון שדקר קטין יהודי בירושלים, וזאת בנוסף לעשרות עתירות ופניות בנושא שיפור תנאי מחבלים עצורים ועוד.

לסיכום: מדינת ישראל מבצעת מדיניות מפרידה, טרנספר, ענישה קולקטיבית ואפליה בירושלים וסביבותיה.

דו"ח 'אם תרצו' על מקורות המימון של ארגוני השמאל
דו”ח ‘אם תרצו’ על מקורות המימון של ארגוני השמאל

זירת בקעת הירדן וצפון ים המלח

‘מחסום ווטש’ מהווה במה להאשמת ישראל ב”טיהור אתני” בבקעת הירדן. ‘מי מרוויח מהכיבוש’ מאשים את חברת הקוסמטיקה ‘אהבה’ ב”פעילות המנוגדת לחוק הבינלאומי בשטחים הפלסטיניים הכבושים”, ואת חברת ‘מקורות’ כי היא “מרוויחה מהשליטה הישראלית בשוק הפלסטיני השבוי תחת כיבוש”; ‘בצלם’ פרסם דו”ח בשם “נישול וניצול” העוסק במדיניות ישראל בבקעה וצפון ים המלח ומאשים את ישראל בגזילת אדמות, בהשתלטות על מקורות מים, באפליה, בהגבלת תנועה של פלסטינים; ‘במקום’, עם ‘האגודה לזכויות האזרח’, ‘בצלם’ ו’ידידי כדור הארץ’ התגייסו לפעולה “לטובת קהילה אחרת בגדה המערבית” שמתמודדת עם פגיעה בזכויות אדם, תוך “התמקדות במטרה והפעלת לחץ על מקבלי החלטות”.

גם אלו, כאמור, הם בבחינת קוצו של יוד. ולסיכום, שוב: מדינת ישראל מבצעת כיבוש, גירוש, גזל מים וטיהור אתני בבקעת הירדן.

זירת מרכז הארץ ודרום תל-אביב

סוגיית המסתננים היא כר פורה להאשמת ישראל בהפרת חוקים בינלאומיים ולחתירה לשינויה הדמוגרפי מבפנים. ארגון ‘א.ס.ף’ הצהיר ש”מבקשי המקלט שהגיעו לישראל מתמודדים עם מציאות חיים קשה והפרה של זכויות אדם“. בדו”ח שנכתב בשיתוף ‘המוקד לפליטים ומהגרים’, ישראל הוצגה כמדינה שאינה עומדת בסטנדרטים המקובלים על פי הדין הבינלאומי. מנכ”לית הארגון לא התכחשה לתוצאות הפעילות שארגונה עלול להמיט על מדינת הבית, והסבירה בראיון שלתפיסתה “מדינה יהודית היא מדינה המושתת על ערכים יהודיים ולאו דווקא על רוב יהודי”.

לפי ‘ישראל היום’, א.ס.ף לא רק מימן את הפעילות במחאת המסתננים הגדולה שהתקיימה בינואר 2014, אלא “גם יזם את האירועים, ארגן אותם לוגיסטית, עבר על נאומי הדוברים וקישר בין המסתננים לכלי התקשורת”. ארגון ARDC, ארגון הממומן גם על ידי ה’קרן החדשה לישראל’, תואר ב’מקור ראשון’ כ”הארגון הקיצוני ביותר מבין ארגוני הסיוע לאפריקנים בישראל”. בעיתון נחשף שב־2012 הוציא הארגון דו”ח עבור הוועדה למניעת אפליה גזענית של האו”ם, שבו נאמר כי מדינת ישראל “נוקטת מדיניות של אפליה גזענית כלפי אפריקנים”.

‘הקרן החדשה לישראל’ מעורבת באופן ישיר בהפגנות המסתננים. אתר ‘וואלה’ חשף כי סייעה במימון אוטובוסים שיצאו מערד לתל אביב, דבר “שסייע להוצאתה לפועל של הפגנת מבקשי המקלט הגדולה ביותר שהייתה אי פעם בישראל”. הקרן החדשה אף מימנה הפגנות המשוות בין המסתננים ליהודים בשואה. אורן רימון, נערה שהוצגה כ”מארגנת צעדת ניצולי השואה למען הפליטים”, אף אמרה בנאומה: “אני רוצה להודות לכמה ארגונים שבזכותם הצלחנו להרים את הצעדה הזו. בראש וראשונה לקרן החדשה שמימנה את הצעדה ולשתיל שדחפו אותנו קילומטרים קדימה”.

לסיכום: אין שואה אחת, ומדינת ישראל מבצעת אפליה, הפרת זכויות אדם ואמנות בינלאומיות במרכז הארץ.

חיפה, הגליל והצפון

“בשלהי 2006 הבשילו תהליכים פנימיים בקרב האליטות הפלסטיניות בישראל, שנועדו לבנות הסכמה לאומית רחבה בקרב הציבור הערבי בדבר תביעותיו הקולקטיביות”, מסביר ד”ר דן שיפטן בספרו החשוב ‘פלסטינים בישראל’. שיפטן התמקד בארבעה מסמכי חזון מכוננים: [1] ‘החזון העתידי לערבים הפלסטינים בישראל’ שנכתב על-ידי וועדת המעקב; [2] ‘המסמך המשפטי של מרכז מוסאווא’; [3] ‘הצעת החוקה הדמוקרטית’ של עדאלה’ [4] ו’הצהרת חיפה’ בחסות מדה אל-כרמל.

“המסר הפוליטי של כל המסמכים הללו”, מסביר שיפטן, “מוליך לאותו קו עימות עם האינטרסים של הרוב היהודי… משום שהמסר בהם אחיד – פסילה מוחלטת של המפעל הלאומי היהודי מעיקרו…”. שלושה מן הארגונים הללו (עדאלה, מוסאווא ומדה אל-כרמל) נתמכים על-ידי הקרן החדשה לישראל וכמובן – על-ידי ממשלות אירופה. ועדת המעקב השתתפה לאחרונה בכנס BDS שהתקיים בנצרת, שבו נכח מייסד התנועה בעצמו עומר ברגותי כאורח כבוד.

ב’חזון העתידי של ערביי ישראל’ נכתב כבר בדברי הפתיחה כי “מאז הנכבה… סבלנו ממדיניות מובנית של הפליה קשה ודיכוי לאומינישול קרקעות, מהפליה בחלוקת משאבים, דיכוי זכויות אזרחיות בסיסיות…” ובהמשך ש”ישראל היא תולדה של פעולה קולוניאליסטית”. בהצהרת חיפה נכתב בין היתר כי “…ישראל הפעילה מדיניות דיכוי ורדיפה החורגת אף מזו שהפעיל משטר האפרטהייד בדרום אפריקה. היא ביצעה פשעי מלחמה נגד הפלסטינים, הרגה וגירשה אלפים…”, וכן הלאה.

לצד הרובד הרעיוני חי ובועט לו התחום המעשי. ארגון ‘עדאלה’ מפעיל לובי אינטנסיבי במוסדות הבינלאומיים ומבהיר כי הוא חותר “ללחוץ על ישראל…וכדי לעורר את מודעותה של הקהילייה הבינלאומית לאפליה הממוסדת של אזרחי ישראל הערבים…”, עוד נכתב כי “אנו מבקשים לעודד גורמים בינלאומיים לאלץ את ישראל להפסיק את הפרות זכויות האדם שהיא אחראית להן”.

לסיכום: מדינת ישראל מבצעת דיכוי, נישול, אפליה ופשעי מלחמה בצפון הארץ.

וזה לא נגמר

את מה שנשאר, אם בכלל, חותרת למחוק בראש וראשונה עמותת ‘זוכרות’. עמותה הפועלת “לקידום אחריות של הציבור היהודי בישראל לנכבה הפלסטינית ומימוש זכות השיבה של הפליטים הפלסטינים”. עם זאת, נכתב בהמשך, כי “עצם הופעתה של הנכבה בשיח הישראלי איננה כרוכה עדיין בהכרה רחבה ובקבלת אחריות. לדעת זוכרות, שלום ייכון רק לאחר דה-קולוניזציה של הארץ… כתיקון המתבקש לנכבה”.

‘זוכרות’ מקיימות ימי השתלמות לאנשי חינוך מן המערכת הפורמלית והלא-פורמלית, ועשרות סיורים, חלקם בערבית, לכפרים שנהרסו במלחמת העצמאות, במטרה להחיותם עם מימוש חזונם “הדה-קולוניאלי”. סיורי הארגון מתקיימים בעשרות נקודות בארץ. בגוש חלב, מעלות-תרשיחא, יודפת, משגב, כפר חיטין, עכו, חיפה, תל אביב, רמלה-לוד, בית שמש, אזור אבו גוש והדרך לירושלים, ליפתא, עין כרם ועוד.

בנמל יפו מקיים הארגון “משט שיבה”, כאשר האחרון לווה באורחת הכבוד חנין זועבי. העמותה מקיימת פסטיבל סרטים בינלאומי בשם 48 מ”מ, המאשים את ישראל בפשעי מלחמה וטיהור אתני, ובכנס ‘עודה’ (שיבה) “המבקש להתבונן בדרכים השונות לקידום שיבה מעשית” נשאו דברים גם מנכ”ל הארגון בלדנא וכתבת ‘הטלוויזיה החברתית’, שניהם ארגוני הקרן לישראל החדשה.

זוכרות פועלים לקידום הרעיון גם ברחבי העולם. בארה”ב, באירועי שבוע האפרטהייד הבינלאומי נגד ישראל, ובאפליקציית iNAKBA לזיהוי כפרים ערבים הרוסים/נטושים בישראל, שמקדמים גם ארגוני BDS בינלאומיים.

הכוונות ברורות

לאט לאט ובלי לירות כדור אחד, ניתן לפרק את האמונה של החברה הישראלית בעצמה ובמפעל המדיני שבו היא חיה, ולו רק באמצעות קידום תעמולה תמידית וממוקדת המלווה במאות עתירות לבג”ץ, מסעות פרסום ולובי חזק בכנסת. כל אלו במקביל לעידוד לחץ בינלאומי חיצוני להשלמת המהלך.

טועים לחשוב נבחרי ציבור ואנשים מן הישוב שתעמולה זו לא משפיעה וכי מדובר בתופעת שוליים זניחה. אוזלת היד של המדינה בנגב וכישלון צה”ל לשמור על בסיסיו בדרום, מעידים על חוסר ביטחון הולך וגובר. הסירוס העצמי של צה”ל “שהשתבלל” בשנים האחרונות תחת יועצים משפטיים ועורכי דין, והתבטאויות של קצינים בכירים בדבר “תהליכים” המתרחשים בחברה החופשית היחידה בהיסטוריה של המזרח התיכון, מעידים שחוסר הנוחות והספק חדרו אפילו לצבא. התגייסות האוניברסיטאות למען המסתננים מלמדת גם היא על אימוץ דומיננטי של התעמולה האנטי ישראלית.

תוסיפו לזה את עשרות שינויי המדיניות שנתקלו בחומות בג”ץ והייעוץ המשפטי, את ניירות העמדה והצעות החוק שמפיקים ארגונים אלו, והרי לכם מתכון למהפכה לא-דמוקרטית באופיה של ישראל.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

22 תגובות למאמר

 1. חביבי אם כל כך הרבה אנשים אומרים לך שאתה חמור, כנראה שהגיע הזמן שתקנה אוכף.

  1. אם כל כך הרבה פעמים אמרו שהיהודים עושים מצות מדם של ילדים, אז זה בטח נכון.

  2. אם זאת התגובה שלך מר בחור אז על אותו משקל אם על כל אחד שאומר לנו שאנו “חמורים” יש 30 שאומרים לכם שאתם בוגדים, שקרנים ואנטישמים וזאת בלשון עדינה אז אתם כנראה באמת בוגדים, שקרנים ואנטישמים אתה הבנת את זה עודד הבוגד.

  3. גלילאו גליליי חולק עליך

   לא פלא ששמאלנים רפי שכל נופלים כ”כ בקלות לכשל הלוגי Social proof.. קשה להם לחשוב לבד

  4. אז צדקה הכנסיה שייצגה את ההמונים הנבערים כמותה – כשאיימה על גליליאו גליליי, שאם לא יכחיש מיד את טענתו שכדור הארץ עגול ויודה שהוא שטוח הוא יוצא להורג. נכון?

   אולי אותם חמורים אליהם אתה מתייחס הם דווקא בני המחנה הקטנטן עליו אתה נמנה? תקנו לעצמכם אוכף כי באמת הגיע הזמן!

 2. הכנסו לאתר זוכרות. יש שם את “מפת הנכבה”.
  זה פשוט תענוג. זה ממלא אותי גאוה לראות איך שממש התקיים הפסוק “נפל פחד היהודים עליהם”. כל כך הרבה כפרים היו פה בארץ ואת כולם נשא הרוח. רוח הפחד שנפלה על יושביהם.
  הם אפילו מונות את “אום רש רש”, כמה שוחות של בדואים שהיו במפרץ אילת, איפה שיש היום עיר פורחת ומשגשגת.
  ועכשיו יותר ברצינות.
  תסתכלו בנתונים.
  בחרתי באקראי בכפר החרב ג’וסייר שליד בית גוברין והנה הנתונים:
  “ב-1931 התגוררו בכפר 839 תושבים ב-246 בתים, וב-1944-45 עלה מספר התושבים ל-1,180”
  הכפר סטף, בפרוזדור ירושלים:
  “וב-1931 התגוררו בו 381 תושבים ב-101 בתים שנבנו בארבעה רובעים. ב-1944-45 עלה מספר התושבים ל-540, כולם מוסלמים”.
  בית נקובא, באותו איזור:
  “ב-1931 נמנו בכפר 177 תושבים ב-41 בתי-אבן, וב-1944-45 עלה מספר התושבים ל-240, כולם מוסלמים”.
  פג’ה, ליד פתח תקוה:
  “ב-1931 התגוררו בכפר 707 תושבים ב-165 בתים, וב-1944-45 עלה מספרם ל-1,200, מוסלמים כולם”.
  הלאה. הכפר זכריה, ליד בית שמש
  “וב-1931 נמנו בו 742 תושבים שהתגוררו ב-189 בתי-אבן ובוץ. ב-1944-45 חיו בכפר בעל הצורה המלבנית 1,180 תושבים מוסלמים”.

  יש קפיצה במספר התושבים משנות השלושים לשנות הארבעים. אי אפשר להסביר אותה בריבוי טבעי אלא רק בהגירה. מה שמוכיח את הטענה כי עשרות ומאות אלפי ערבים מכל רחבי המזרח התיכון הגיעו לכאן בשנות השלושים. בעוד שהבריטים סגרו בפנינו את שערי הארץ, הם אפשרו כניסת המונים בדלת האחורית.
  זוכורת, תודה על הנתונים!
  נזכור אתכן תמיד!

  1. אל תשכח שהאו”ם הגדיר כפליטים פלסטינים את כל מי שהיה בארץ ישראל בין השנים 1946-1948
   ולאחר מכן גורש ממנה. כלומר כל מהגר ערבי שהגיע ב-1945 לארץ ישראל וברח במלחמת העצמאות נחשב פליט!
   אין עיוות כזה בשום מקום בעולם וגם לא בסוכנות האו”מ לפליטים שהיא נפרדת מהסוכנות המיוחדת
   לפליטים פלסטינים שהאו”מ הקים הלא היא אונר”א. מדוע הפלסטינים כל כך מיוחדים שהם זכאים
   לרשות פליטים נפרדת רק בשבילם?

  2. לא רק שלא שכחתי, אני מחפש כל הזמן מקורות לחזק את הטענה.
   דוגמאות:
   קודם כל, שמות המשפחה: חלבי, אל מצרי, חיג’אזי, בושנקי, תורכמני, חוסיין, עותמאן, אל הינדי, עיראקי, זועבי,סורני, חורני, שאמי, פיומי, מוגרבי ובטח יש עוד.

   עדויות בעל פה:
   לאחרונה דיברתי עם בחור מאבו גוש. הוא סיפר לי שהם אומרים על עצמם שהם מקווקז ואפילו יש להם שפה משלהם ביניהם שמבוססת על שפה מקווקז.

   בן גוריון כותב ב”אנחנו ושכנינו” על ערביי הארץ ומביא דוגמה מהכפר “אל מלחה” הידוע היום בשל קניון גדול השוכן בו… שתושבי הכפר מחזיקים עצמם כגורג’ים וגם נקראים כך בפי הערבים.
   הוא גם מספר שעפ מפקד אוכלוסין, כ40 שפות מדוברות בפי הערבים: תורכית, פרסית, ועוד.

   אז מה כל זה אומר? האם זה פותר את הבעיה? לא.
   אבל זה שומט לחלוטין את טענת הצדק ואת הסיפור הדמיוני על פלסטין.

   הערבים אינם מפה ואנחנו אמנם גם לא מפה, אבל כל העולם יודע שגורשנו לפני 2000 שנה מהארץ וחזרנו אליה. זהו הסיפור ההיסטורי המפורסם של העם היהודי.
   הם באו עם השנים והיו אמורים לדעת שזו ארץ היהודים.
   לא ביררתם של מי הנכס?
   זבשכ”ם! תחיו פה בשלום או שתחזרו לארצותיכם!

 3. תודה לך מתן פלג על מאמרך הממצה המציג את מציאות חיינו במדינה שאנו מאבדים בלי להניד עפעף. כחלון הצבוע מונע עריכת שינויים משפטיים מתבקשים בדיקטטורה של בג״צ שבלעדיהם לא נוכל להתחיל להגן על המדינה ולהילחם באויבים מבפנים ומבחוץ. כחלון נשאל מדוע הוא כל כך מגן על בג״צ ותשובתו הצבועה היתה שהוא סבור שבג״צ מגן על החלשים. מישהו צריך לשאול את הצבוע הזה על איזה חלשים מגן בג״צ. האם על היהודים האומללים בדרום תל אביב שגונבים מהם, שודדים אותם, מאמללים אותם, מאיימים עליהם, מחרבנים בחדרי המדריגות שלהם ורומסים את ביתם ואופי שכונתם היהודי בשל פסיקות בג״צ ההזויות וביטולי חוק ההסתננות פעם אחר פעם תוך השארת מדינת ישראל חסרת מגן ויכולת התגוננות כדברי השופט גרוניס – מפני הפולשים הפושעים האפריקנים האלה ( רק לפושע אפריקני יכולים להיות 5000 דולר לצורך פלישה למדינה לא לו). כל עוד לא יחוסל בג״צ במתכונתו הנוכחית בה השופטים בוחרים את עצמם בעצמם ומנטרלים את ממשלות ישראל והכנסת באמצעות פסיקות מקוממות ושנויות במחלוקת כשהם בעצם תומכים באירגוני הקרן לישראל חדשה וימנעו כל נסיון להגן על המדינה מפני התהליכים שתארת ישראל וכולנו אבודים ובדרך לאסון לאומי. על ישראל להשתחרר משלטון האימה של השמאל שאיבד כוחו בכנסת והעתיק פעילותו לכותלי בג״צ ומערכת המשפט ומנהל משם את הפוליטיקה שלו. אחרי שנשתחרר משלטון הדיקטטורה של בג״צ תוכל הכנסת לחוקק את חוק סוכן זר במתכונת המדוייקת של החוק האמריקני ולנטרל את אירגוני השיטנה והחיסול המימון זר ופושע. מתנהלים בישראל כיום שני תהליכים מקבילים שאם יימשכו יביאו לקץ שלטון היהודים על ארצם. התהליך האחד הוא כניעת היהודים לערבים והשלטתם על הכל במדינה ומצד שני הבאת נוצרים בכמויות מסחריות דבר שגורם להקמת המדינה הצלבנית מחדש. את שתי המדינות הללו אנו מקימים בעצמנו-את הערבית ואת הנוצרית וכשהתהליך יגיע למצב אל חזור נסולק מהארץ ונברח ממנה. נתנו לשמאל להתחזק באופן שאי אפשר עוד להשתחרר מטבעת החנק ומפעולות החיסול בהן הוא עוסק כדי לבטל את מדינת היהודים.

 4. אין ספק שהשמאל עובד ביסודיות ונחישות, ולימין אין ממש תשובה. (ונוסף על אירגוני השמאל ימנים או “ימנים” רבים מתפתים לשיתוף פעולה עם האירגון ההרסני הזה המחפש להלבין את עיסוקיו). המאמר הזה חייב להופיע במקור ראשוו ישראל היום בשבע ועוד עיתונים ימניים למיניהם. נוסף יש לדון ולדוש בנושא בערוץ 20 ורדיו גלי ישראל, ולא להרפות. השמאל עוד ילכד במלכודת ותוך טענות על טענות הימין הוא יפיץ את החומר בין עוד ציבורים וקהלים. אין לתת מנוח לנושא. יועצי תקשורת יעשו זאת בודאי יותר טוב

 5. וילי מינצנברג מת כבר יותר משבעים שנה אבל הוא יכול להתהפך מנחת בקברו אי שם:
  יורשיו בקרן לישראל חדשה למדו ממנו את כל הטריקים שהוא תכנן והמציא כדי לשרת את ברה”מ בראשית ימיה.
  יתכן מאד שהתלמידים אפילו עלו על רבם.
  זה מדכא, ועל כך כבר נאמר כי:”לשקר אין רגליים, אבל גם עם פרוטזה אפשר להגיע רחוק…” כדי להתעודד אני משתדל לזכור תמיד את הפתגם הרוסי שקובע כי:” אפשר לעבוד על חלק מהאנשים כל הזמן, אפשר לעבוד על כל האנשים חלק מהזמן. אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן”.

 6. כדאי לזכור שיש גם לא מעט אנשי תקשורת שנתמכים – באופן ישיר או עקיף – על ידי גורמים ממשלתיים זרים, באמצעות ארגוני הקרן החדשה לישראל ושתי”ל. הנה כמה מהם:

  יאיר שלג:

  http://www.idi.org.il/%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%9F/%D7%A6%D7%95%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%9F/progrem_heads/yair_sheleg/

  במבי שלג:

  http://nif.org.il/news/2013/05/12/596

  רביב דרוקר:

  http://rotter.net/forum/gil/21726.shtml

  אילנה דיין:

  http://rotter.net/forum/gil/18100.shtml

  דפנה ליאל:

  http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=5378

  דבורית שרגל:

  http://rotter.net/forum/gil/19115.shtml

  1. גם מתן דרכונים אירופיים
   גם לספרים
   חלק מפגיעה ביכולת עמידה

 7. השיטה במאמר השטנה הזה היא לזרוק כמה שיותר טיעונים כדי למנוע דיון רציני בכולם יחד. ככה אפשר להאשים את השמאל בכל הרעות החולות בעולם, ולשכוח שהימין מנהל את המדינה שנים ארוכות ואמור לשאת באחריות למצב. ברגע שמסתכלים על חלק מהטענות קשה שלא להתרשם שיש דברים בגו (חלק, כאמור, יש הרבה טענות של ארגוני שמאל רדיקלי שהן מופרכות ודמגוגיות):
  1. ישראל מבצעת הוצאה להורג של מחבלים בשטח? בהחלט, להלן:
  https://www.youtube.com/watch?v=oN6HRV6T_2U
  https://www.youtube.com/watch?v=1x4X1rd7jsA
  http://www.aljazeera.net/news/arabic/2016/2/19/%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%84-%D9%8A%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%A7-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D9%85%D9%84%D9%8A%D8%A9-%D8%B7%D8%B9%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%AF%D8%B3

  2. ענישה קולקטיבית? זה באמת חדש לכותב שזה המצב?
  http://www.bhol.co.il/103089/%D7%91%D7%95%D7%98%D7%9C%D7%95-%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%99%D7%AA%D7%A8%D7%99-%D7%A8%D7%9E%D7%93%D7%90%D7%9F-%D7%91%D7%A2%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%91%D7%97.html
  http://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.2409489

  3. עוני ומחסור במזרח ירושלים? חדש למישהו שהפכו את מזרח העיר לשטח הפקר?
  http://www.haaretz.co.il/news/local/1.2983320
  http://www.mako.co.il/news-military/security-q2_2016/Article-e10ff3f71b83551004.htm

  4. אפליה? ודאי.שוטרים יכולים להרוג ערבים על ימין ועל שמאל ולצד בלי כלום. כלפי יהודים בחיים לא היו נוהגים כך:
  http://mekomit.co.il/category/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%94%D7%A8%D7%95%D7%92/

  אלה רק דוגמאות על קצה המזלג, והרציונל ברור. לוקחים טענות קיצוניות של ארגונים סהרוריים וקיצוניים כמו “זוכרות”, ומשתמשים בהן כדי למנוע דיון עניני בהתנהלות הבעייתית של הממשלה בכל תחום שהוא.

  1. הדיון הענייני הוא מאוד פשוט. ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. נקודה. יש לערבים המוסלמים 22 מדינות. כל אחת מהן גדולה בשטחה פי שלוש ויותר מארץ ישראל השלימה. מדינת ישראל קמה כדי לפתור את בעיית היהודים ולא כדי לאפשר למוסלמים לכבוש עוד מדינה. מאיופה ברחו ניצולי השואה והקימו פה מדינה. מדינות ערב ביצעו טיהור אתני טבח שוד ביזה והלאמת רכוש של יותר משבע מאות אלף יהודים. שש מאות אלף יהודים מארצות ערב גורשו וברחו לישראל. עשו להם טרנספר. ייעוד מדינת היהודים להיות מקלט לכל יהודי העולם. הגיע הזמן לעשות טרנספר לכל הערבים למדינת ירדן ולעזה. הם הוכיחו לנו יותר ממאה שנה שאין בכוונתם לחיות איתנו בשלום כמיעוט. כל נה שכתבתי כאן הוא יסוג הציונות ואותה הארגונים האלה מנסים לערער. אנחנו לא ניתן להם. כי אנחנו יודעים שאנחנו צודקים. אנחנו לא חייבים לערבים כלום. פשוט כלום. הוכחתי לך את זה עכשיו. תפסיקו להאשים אותנו באפליה או אי מתן זכויות. איזה מדינה מגינה על זכויות אוייב היושב בקרבה ומאיים להשמידה? הגיע הזמן שתחזירו את ההקשר של המציאות שהביאה אותנו להקים את המדינה ותפסיקו לחייב אותנן להגן על זכויות אוייבנו.

 8. העובדה שהאירופאים אנטישמים עשו ויעשו הכל בכדי לפגוע ביהודים, עובדה זו ידועה לנו כבר יותר מ-2000 שנים, עוד מתקופת היוונים. לא סתם התרחשה השואה ביבשת אירופה דוקא (מבלי להוריד כהוא זה מסבלם של יהודי ארצות האיסלאם, רוב הסבל שלהם נגרם ע”י אירופאים במישרין ובעקיפין, ומחנות ההשמדה היו באירופה).
  העובדה שהאמריקאים אנטישמים, גם היא עובדה ידועה, מאז תחילת הפלישה האירופאית לארצם של האינדיאנים (שאגב חווים השמדת עם לאחר שבוצע בהם טיהור אתני. ע”ע מה שמתרחש בשמורות שלהם). ב-1948 האמריקאים קיוו שהערבים יסיימו את מה שהתחילו הגרמנים עשר שנים לפני כן. לשמחתנו תקוותם זו נגוזה.
  אלו וגם אלו מנסים כיום להרוס את ביתם של היהודים, אם לא הצליחו מבחוץ באמצעות הערבים, אזי ינסו מבפנים באמצעות השמאל ונציגיו במוסדות השלטון התקשורת והמשפט, וגם כעת באמצעות הערבים.
  אולם הם לא הצליחו ולא יצליחו במזימתם. It’s payback time. הטרור האיסלאמי, שאותו האירופאים והאמריקאים ניסו לטפח (לאמריקאים זה הצליח באפגניסטאן בתקופת הכיבוש הסובייטי, עד שזה חזר להם לפרצוף ב 11/9/2001), פוגע כעת באירופה ובארה”ב. מה שהאירופאים עשו ליהודים במשך אלפיים שנים, חוזר כיום אליהם בהרבה הרבה יותר כואב. מה שהאמריקאים עשו ליהודים במשך מאות שנים (למשל ע”ע צו מס’ 11 שהוציא יוליסס גרנט) ומנסים גם היום (אוסלו, וואיי, הקפאת בניה יהודית בארץ ישראל, וכו’), חוזר אליהם בהרבה הרבה יותר כואב.
  מכיון שהאירופאים והאמריקאים לא מסוגלים להבין שמה שהם עשו ליהודים ועדיין מנסים לעשות ליהודים, בעצם חוזר אליהם במינוף, הם ימשיכו לסבול מפיגועים ושפיכות דמים. אותם מוסלמים, שהנוצרים האירופאים והאמריקאים מנסים לעשות בהם שימוש נגד היהודים – הם הם שפוגעים ויפגעו בשולחיהם.
  לבי יוצא אל הנוצרים הבודדים באירופה ובארה”ב, שמאמינים בלב שלם ובתמימות, שעם ישראל צריך ליישב את א”י ומסייעים ליהודים לממש זאת. נוצרים אלו הינם ידידים של עם ישראל ועלינו לקוות שהם לא ייפגעו עקב הרוב האנטישמי במדינותיהם.
  בכל אופן, היהודים חיו, שרדו, השתקמו והתפתחו ללא כל עזרה (בלשון מאד מכובסת ועדינה) מצד האירופאים במשך אלפי שנים, ובטח ובטח ללא כל קשר לצבר מהגרים, שרב המבדיל ביניהם על המשותף, היושבים באזור הגיאוגרפי המכונה ארה”ב.
  היהודים ימשיכו להתפתח על אפם וחמתם של שונאיהם.

  1. בעולם יש ימין יש שמואל. מה המטרה של אלה ואו אלה. לשפר את תנאי החיים להיות ישרים ולא לפגוע בבני אדם .שהם תחת חסותך. שאתה הריבון .כל העולם נהוג שהרבון מקפיח במידת מה בעם השני שהוא במקרה גם האויב. שלך. נכון הסכסוך ביך ישראל הוא מובן .והוא בין שנים רבות. עוד לפני קום המדינה. מי יודיע מאיפו כל השנאה של הערבים כלפי היהודים. אבל מאיפו כל השנאה של היהודונים כלפי היהודים. ולא סתם שנאה. זה לשנוא עדות זה לשנוא קבוצות זה לשנוא בכלל יהודים ימני. אלב לפי דעת הבשמולאני לא שיכים לאותם יהודונים בעלי שררה משכילים בעלי עמדה רצינית. אנשים שושבים שהם הגזע בעחוןץ ממש כמו הנאצים. ואז בכדאי לנצח ולהיות יותר צודק . הם משקרים. כן משרים שקרים גסים ומפללילים . הם מפלילים את אנשי הצבא ואת המשטרה ואת היהודים בכלל. .למה בני אדם צריכים לשקר. הלוא שקרים זאת תכונה לאנשים שפלחים ברגע שהם משקרים הם יודעים שהם משקרים. וזאת על מנת להמיזיק לעם ישראל. הלוא בסופו של דבר האמת מתגלה.
   לא ברור עד כמה השנאה שלהם יכולה להגיע .הנה מבחינתי יד אלוהים בדבר ה״ רצה והאיסלם הופץ לכל רוח. על מנת שהאנטישמים יקירו היטב את הנשמות הנוגעןת בדבר. והנה אירופה יחוגגת את הפיגועים ואת החלוגנים .שהשמואל הישראל כל כך מהלל. .

 9. “אומה מסוגלת לשרוד את כסיליה ואת תאבי השררה בתוכה. אולם אין היא יכולה לשרוד את הבוגד שבקרבה.
  אויב בשער מסוכן פחות”!!
  (קיקרו)!

 10. הפעילות החתרנית האנטי ישראלית הזו,של האנטישמיות האירופית ומשרתיה מהשמאל הקיצוני הישראלי,נעשית בחסותו המלאה של ראש ממשלת ישראל.
  נתניהו מטרפד כל חקיקה אפקטיבית נגד החתרנות השמאלנית ונגד השתלטות הבג”צ השמאלני על המדינה, וגרוע מכך, הוא נמנע מלייצר דה לגיטמציה ציבורית לפעילות של ארגוני השמאל הקיצוני הפועלים בשירות הלאומנות הפלשתינאית.
  כל עוד הביקורת לא תופנה כלפי רה”מ,ייהנו ארגוני השמאל הקיצוני מחופש פעולה ומהצלחה במאבקם האנטי ישראלי.

  1. נכון, הליכוד אינו מסוגל להעמיד בראש אדם ראוי מקבלים את נתיהו שוב ושוב ושוב. הצביעו זהות עבור משה פייגלין.

 11. משפטנים בעד חיסולה של ישראל
  הממסד המשפטי בישראל – בית המשפט והפרקליטות סנגוריה ציבורית ומרצים למשפטים הוא זרוע מרכזית לביצוע מטרות ‘הקרן לישראל חדשה’ – זהו שמה האמיתי שכן זהו התרגם מ: The new Israel fund על פי כללי התחביר של השם והתואר, ולא כפי שהיא מציגה את עצמה בשם ‘הקרן החדשה לישראל. תרגום שגוי זה איננו מיקרי, הוא נועד להטעות ולהסתיר את הכונה האמיתית של האירגון והיא לשנות את אופיה של מדינת ישראל, לבטל את אופיה היהודי ולהפכה למדינת כל אזרחיה ומסתנניה. אלו שייכים למשפחה הסודית כפי שהם מכנים את עצמם. כאשר מדובר בהם עצמם אין חובת מנהל תקין ושקיפות. הממסד המשפטי הפך לכוח פוליטי מוסווה החותר תחת אוישות הדמוקרטיה (אהרון ברק נהג לצעוק תוך הקשת אצבעו בשולחן שפוגעים באושיות הדמוקרטיה) מבלי להיבחר על ידי הציבור מבלי לתת לו דין וחשבון או אף לשאת באחריות. כל זאת תוך גניבת דעת על ידי הסתרת כוונותיו האמיתיות.

  מאז אהרון ברק, בית המשפט העליון הביא את “הדמוקרטיה המהותית” – שהיא מערכת הערכים של היושבים בו ולשיטתם הם המחייבים בלא להתחשב בבחירת רוב העם. כלומר לשיטתם דמוקרטיה אין פירושה שלטון העם לפי הכרעתו וכפי שמתגלה אף לא למענו. לפי שופטי בית המשפט העליון יש להפעיל “דמוקרטיה מהותית” לפי אותם ערכים “נכונים”. הקובעים במדינת ישראל הם אותם חברי עלית הבוחרים את עצמם ולהם זכות לכפות את רצונם על העם. שופטי בית המשפט העליון קובעים על פי השקפת עולם פרוגרסיבית השוללת כל גישה יחודית של נאמנות ללאום לתרבות. גישתם הינה אוניברסליסטית מנוגשת אף אם בדרך זו מקדמת את הגישה היחודית של המתחרה האויב. כל זה ללא כל קשר לעובדות או לצדק. את החלטות בית המשפט לפי תורתם זו, על הציבור לקבל כדבר מקודש! גישה זו בישראל נתקבעה בימיו של אהרון ברק וממשיכיו, לפי נאוה ברק ארז:

  לגבי ביקורת על בתי המשפט לפי הטענה: “ביקורת על בתי המשפט צריכה להטריד את כל מי שחרד לחוסן הלאומי והדמוקרטי… ביקורת על היושרה הבסיסית והשיקולים של השופטים או הפרקליטות, פוגעת באמון הבסיסי במערכות השלטון”… לשיטתה ממש מסוכן לבקר את בית המשפט או הפרקליטות. עוד לשיטתה צריך לתת אמון ללא סייג באגפים שלטוניים אלו. הדוצ’ה תמיד צודק… זוהי בורות מוחלטת וחמורה בענין יחסי אזרח ורשויות בדמוקרטיה, לדבריה ביקורת על שופטים “פשוט הורסת את התשתית הדמוקרטית של המדינה”, עוד טוענת “הדבר הזה פוגע במתדיינים, ביכולת לשמר מערכת משפט שהיא עצמאית, וביכולת של אנשים להרגיש טוב כשהם נכנסים לאולמו של שופט ולהרגיש שהם יקבלו שירות שהם ראויים לו”. השופטת מרים נאור אף טוענת שהמבקרים צריכים להענש (מגיע לי עונש). תפיסה פאשיסטית סותמת פיות זו לגופים ציבוריים בכלל וכלפי מערכת המשפט בפרט דורשת חסינות מפני ביקורת עניינית. לידיעתה של השופטת נאוה ברק ארז כמו גם מרים נאור הזכות לבקר ולבחון את מוסדות השלטון היא מיסודות המשטר הדמוקרטי. התיקון הראשון לחוקה האמריקנית, אוסר על שלוש הרשויות לפגוע בחופש הביטוי ולהגביל את הזכות לבקר את השלטון. בישראל ישנו חוק זילות בית המשפט האוסר להעליב שופט ומה זה להעליב? גם לבקרו קשות! עליה להפנים שמי שפוגע באלו הם שופטים עצמם ובאי יכולתם לקבל ביקורת ובחוסר קיומו של פיקוח חי צו ני! על בית המשפט. —————-

  באשר לפגיעה ביכולת להרגיש טוב כאשר נכנסים לאולמו של שופט כי יקבלו שירות ראוי, הפוך ברק ארז הפוך, מי שפוגע הם לא אחרים משופטים עצמם כשאינם מאפשרים לבעלי דין לקבל את יומם בבית המשפט. התנהלותם המחפירה הזו היא שהורסת כל אמון בבית המשפט

  לגבי המדינאים לפי הטענה: מקבלי ההחלטות צריכים להפנים שהביקורת של בית המשפט נועדה לשפר את החלטותיהם ואם ימתחו ביקורת הם יכרו בור לעצמם, בדמות אובדן האמון גם בהם. השופטת דפנה ברק ארז כמו רוב שופטי בית המשפט העליון רואה עצמה כבעלת עליונות מוסרית ובעלת זכות מובנית לשפוט מוסרית את המדינאים. את “העליונות המוסרית” הזו אנו רואים בדרך השפיטה. חשודים נעצרים לשנים עוד לפני שמתחיל המשפט ובמשך כל מהלכו, באם גם השופטים הודו שאין אשמה הרי שזו ההתנהלות ועל אומללים אלו לקבל זאת ללא כל פיצוי. אלא שרוב החשודים מורשעים ובינהם חפים רבים האומללים אף יותר. אחוז ההרשעות בארץ אינו דומה לשום מדינה אחרת דמוקרטית וגם בין המדינות הבלתי דמוקרטיות! לדוגמא באירן שיעור ההרשעות נמוך יותר. בג”ץ נוצר באנגליה במאה 17 כדי למנוע מעצרים שרירותיים של אזרחים על השלטונות היה לנמק חוקית את צו המעצר. בג”ץ הישראלי עושה את ההפך המוחלט, הוא מחזיר לכלא את מי שהשלטונות החליטו לשחרר.

  למותר לציין כי איש לא הסמיך את בית המשפט לפקח על המדינאים, את זאת עושה העם הבוחר לפחות כל ארבע שנים במיצגיו. בית המשפט במדינה דמוקרטית צריך להתבסס על עקרון החוקיות ולא על ערכיהם הפרטיים של השופטים. בית המשפט צבר כוח מוחלט במסווה משפטי, דוקא את זאת יש לרסן. דוגמא התערבות בעניין הבניה ביהודה ושומרון. הערכאה היחידה הדנה בעתירות בנוגע לבנייה בלתי חוקית הינה בג”ץ – בית הדין הגבוה לצדק המורכב משופטי בית המשפט העליון. בית המשפט העלין אינו דן ואינו עוסק בראיות, כך מתקבלות החלטות שיפוטיות בלי עדויות או בחינת ראיות או חקירות נגדיות. מה שקובע שם הם בלעדית תצהירים וסיכומים. בתור הערכאה היחידה פסק הדין סופי ולא ניתן לערער עליו, זאת בניגוד מוחלט לעקרון היסוד של שתי ערכאות . אלו הם תנאים שלא רק שאינם דמוקרטים אלא הם פאשיסטים גם אם אינם מכוונים להעצים את כוח המדינה והעם אלא להחלישו.

  מערכת המשפט הינה ערלת לב לכאב האזרחי בישראל אשר עבורם חוק יסוד כבוד האדם וחירותו אינו קיים בין כותלי בית המשפט כיון שרוב השופטים הם חסרי מצפון ואנושיות . את כל מידת החסד והרחמים שלהם הם מפנים כלפי מחבלים ,כלומר בית המשפט העליון לקח לעצמו כוח פאשיסטי אך לא לטובת המדינה והעם אלא לרעתו ולטובת אויביו, מה שלא עושה את אופן פעולתו פחות טוטליטרי פאשיסטי. שופטים בהבחרם נשבעים אמונים למדינה ולציונות והם כמעשה של יום יום מפריהם את שבועתם. בדמוקרטיה “שלטון על העם על ידי העם ולמען העם לא ימוגר מעל פני האדמה” כפי שאמר נשיא ארצות הברית אברהם לינקולן. כך בית המשפט העליון הסמיך את עצמו להתערב בכל תחום “לפקח” על מדינאים ואילו עליו אין שום פיקוח על אופן עבודתו. בלונות על שופטים מטפל הנציב מטעם בית המשפט העליון. את שלטון עלית למען עצמה לפי רצון האויבים יש למגר לפזר לאלתר!

  זוהי מערכת משפט שהשתלטה על המדינה ומקיימת שלטון רודני חסר מעצורים. מאפייני הרודנות: הרודן נוטל לעצמו סמכויות בכוח או בערמה. בכוח כפי שבית המשפט בישראל עושה בעזרת הפרקליטות וזו בעזרת המשטרה מטילה חיתתה על כל מי שאינו נושא פוליטית חן, או בערמה כמו אהרון ברק אשר הציג עצמו כדואג לדמוקרטיה ובקש לחוקק חוקים להם החליט לקרא חוקה ובעטיה החליט שהיא מאפשרת ל.התערב במדיניות. בייניש באדיקות רבה הראתה חוק זה בכל התערבות בנושאים לא לה. ———————-

  בתור רודן, בית המשפט אינו רואה עצמו ואינו מתנהג כמי שכפוף לחוק ועל אחת כמה וכמה לא נתון לבקורת ציבורית או כל סמכות אחרת זולת הוא עצמו. כרודן, בית המשפט פוסק בכל עניין משעמעותי ועל פי הערכים שלו בלבד ותכופות בניגוד לערכי החברה או רובה. כרודן שופטיו משכפלים עצמם מעבירים את סמכותיותיהם לבני דמותם. כרודן בית המשפט הופך ליותר ויותר כוחני כדי להבטיח את המשך כוחם וזכויות היתר החוקיות המשפטיות והכלכליות של היושבים בו ושל יורשיהם. המערכת המשפטית הפכה לממשלת על באמצעות ההפיכה החוקתית השיקרית ללא כל סמכות או רשות מהכנסת. במדינות דמוקרטיות נורמליות אין לשופטים דריסת רגל בכל הקשור לבחירת שופטים. אצלנו הם הקובעים. שופטים בהבחרם נשבעים אמונים למדינה ולציונות והם כמעשה של יום יום מפרים את שבועתם.