סיגל אביבי, ממנהיגות מאבק המסתננים: "ישראל מדינה שטנית שצריכה להיעלם"

בהתכתבות שהגיעה לידי 'מידה', מאשימה סיגל אביבי, פעילת שמאל קיצוני, נתין זר מחבל דארפור ב"שיתוף פעולה" עם ישראל, ומגלה את המניעים העומדים מאחורי המאבק נגד גירוש המסתננים

אנטי-ישראליות במסווה של פעילות הומניטרית; סיגל אביבי (משמאל) ומסתננים בדרום ת"א. צילום: 'עוטף תחנה מרכזית'

סיגל אביבי היא אחת הפעילות הנמרצות והנחושות ביותר במאבק נגד גירוש עשרות אלפי מסתננים מדרום סודאן ומאריתראה ממדינת ישראל. "הקדשתי את ארבע השנים האחרונות לטובת מבקשי המקלט בישראל", מעידה על עצמה אביבי. בעבר היא פרסמה את שמותיהם של פקידי משרד הפנים האמונים על הטיפול במסתננים, בטיעון כי "מאחורי כל טיהור אתני, שואה, פשע מלחמה וכל זוועה אחרת עומדים בני אדם ש'רק ממלאים פקודות'".

היום (רביעי) בבוקר הוציאה אביבי בדף הפייסבוק שלה "התראה" לשוהים הבלתי חוקיים "על כוחות הגירה ומשטרה מוגברים" בדרום תל אביב. מחר (חמישי) תתייצב אביבי ופעילי מסתננים נוספים להפגנה בירושלים, במטרה ללחוץ על שופטי בית המשפט העליון ש"לא לאשר את מדיניות הגירוש החדשה של ממשלת ישראל" למדינה שלישית באפריקה.

אביבי קראה "לכל מבקשי המקלט וכל מי שתומכ/ת בזכויות ובכבוד אדם" להצטרף להפגנה, אך מסתבר כי לא כל הנתינים הזרים מאפריקה השוהים בישראל חושבים שאביבי דואגת לזכויותיהם ושומרת על כבודם. "סיגל אביבי לא שונה ממירי רגב – שתיהן גזעניות נגד פליטים", כתב בתחילת החודש אדם בונייה, נתין זר מחבל דארפור, לאחר שנודע לו כי אביבי מסרה לידי גורמים בקהילת המסתננים חומרים המעידים לכאורה על שיתוף פעולה שלו עם רשויות ההגירה הישראליות.

בונייה הכחיש את טענותיה של אביבי, דרש ממנה לחשוף את ה"עדויות" נגדו ואף איים נגדה בתביעה. "את גזענית לבנה שמנסה לזרוע פירוד בקהילה שלי", טען בונייה, והאשים את אביבי כי היא פועלת "נגד הקהילה הדארפורית". לדבריו, אביבי מרגישה בנוח 'לאיים' עליו לאור מעמדו כנתין זר, וכי אם "היה ישראלי", לא הייתה פונה אליו בדרך זו. "תמיד נשארתי נאמן למחויבותי לשרת את הקהילה שלי", הבהיר בונייה בעקבות הוויכוח עם אביבי, "אמשיך להילחם במשטר של אל-באשיר (שליט סודאן), כמו גם באנשים הבורים שנמצאים כאן (בישראל), לטובת הקורבנות שלנו בדארפור". הפוסט שפרסם בונייה נגד אביבי הוסר אמנם מהרשת אך צילומי מסך שלו הגיעו לידי 'מידה'.

בתגובה להאשמות נגדה בגזענות, כתבה אביבי לבונייה כי הוא "מוכר את הקהילה שלו לרשויות ההגירה", וטענה כי בגלל "שיתוף הפעולה" שלו עם הרשויות, מסתננים שונים "נותרו ללא ברירה אלא לעזוב את ישראל", ואף "איבדו חייהם" בשל כך. בפוסט נפרד, שנמחק גם הוא, כתבה אביבי כי הנתין הזר הדארפורי "בוגד לכאורה בקהילה שלו" והביעה סיפוק על כך שפעילותו "נחשפה" וכי הוא "לא יוכל להמשיך בעסקיו כרגיל".

בשיחה עם 'מידה', אומרת אביבי כי בונייה האשים אותה בגזענות "בגלל מידע שגיליתי עליו". לדבריה, היא לא פרסמה את המידע ברבים, מכיוון ש"קהילת מבקשי המקלט היא זו שצריכה לטפל בזה".

את לא חוששת שאותו 'טיפול' של הקהילה עלול לסכן את חייו?

"הקהילה מאוד לא אלימה. היא לעולם לא תנקוט באמצעי אלים כלפיו".

מדוע הפוסט הוסר?

"אני ביקשתי מפייסבוק שיסירו את הפוסט כי מדובר בהסתה. אני פעילה עצמאית למען מבקשי המקלט, שלא מקבלת כסף על פעילותה. אי אפשר להאשים אותי בגזענות".

"מכרת את הקהילה שלך להגירה"; הפוסט של בונייה נגד אביבי, שהוסר מהרשת

"ישראל מדינת אויב"

אביבי כותבת דרך קבע מאמרים ב'הארץ' ובכלי תקשורת נוספים כנגד מעשי ה"פשע" שלטענתה מבצעת ישראל בזרים האפריקאים. לאחרונה, היא אף המריאה לאוגנדה, אליה כבר גורשו מספר מסתננים ושעל פי דיווחים שונים היא צפויה להיות 'המדינה השלישית' אליה יגורשו זרים אפריקאים נוספים, כדי להוכיח לכאורה כי אוגנדה היא מדינה שלא בטוח לחיות בה.

מלבד פעילותה למען המסתננים, אביבי מחזיקה בתפיסת עולם רדיקלית ביותר כלפי מדינת ישראל. אביבי טוענת אמנם כי "הכללה היא חטא" וש"אסור לנו כבני אדם לראות באחרים כבעלי רצון גורף להביא להרס", אך זה לא מפריע לה לכנות את ישראל "מדינת אויב" ולתארה כ"ישות שטנית" ש"הגיעה שעתך להיעלם".

"מדינה מטורפת"; מתוך הפוסט של אביבי. צילום מסך.

אביבי, ששיתפה פוסט בו כונה ראש הממשלה "פסיכופת", גם טענה כי "ההיסטוריה הציונית מלאה בפושעים כדוגמתו" של נתניהו. "הגיעה השעה להתנער מהדיכוי, מהגזל ומהמוות שאנו זורעים", טוענת אביבי, שבמהלך מבצע צוק איתן, השתתפה בהפגנה בתל אביב בה הונפו שלטים דוגמת "צה"ל ארגון טרור", והעלתה על נס את זכר הנכבה. לפני כחודש, התעטפה אביבי בדגל 'סוריה החופשית', ארגון המורדים הנלחם בצבא אסד, אך זה שגם מבצע בעצמו פשעי מלחמה מחרידים, כמו עריפת ראשו של ילד בן 12 והוצאה להורג של אזרחים חפים מפשע.

לטענת אביבי, פעילותה למען האריתראים והסודאנים בישראל אינה מונעת מאג'נדה פוליטית. "הסיפור עם מבקשי המקלט הוא הומניטרי לחלוטין, שקשור למוסר היהודי", אומרת אביבי, "אני נצר למשפחתו של הרב קוק, מאמינה ב'אהבת את הגר' ומאמינה שהתנהלות המדינה כלפי מבקשי המקלט היא חרפה. אנו חוטאים חטא מוסרי עצום כלפיהם".

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

32 תגובות למאמר

 1. הרב קוק זצל בודאי מתהפך בקברו אם הפסיכית הזאת נצר שלו . הצדיקים הטהורים מסוגה של האשה הזאת תמיד מעלים על נס את זכויות האדם של כל העולם ודודתו , אפריקנים שפלשו לישראל , ערבים המכונים פלשתינים , ורק ליהודים בארצם אין זכויות , לא זכויות אדם ולא זכויות עם .

 2. נו? צריך עוד הוכחה לכך ששמאלנות קיצונית היא מצב נפשי אי-רציונלי שאין לו קשר עם המציאות?

  1. פסיכי אחד? יש הרבה כאלה בשמאל הקיצוני ובשמאל המתחזה לציוני.

  2. קומוניסטים יהודים מארץ ישראל בראשית שנות המדינה נשלחו מטעם המפלגה הקומוניסטית למדינות הגוש הקומוניסטי ללמוד את הסיסטם …הקומוניסטי ולהביא לארץ ישראל את השיטות למען שהמפלגה בארץ תלמד כיצד להתנהל. השליחים הללו היואנשים אומללים ותמימים שהמפלגה הקומוניסטית ידעה לנצל אותם. היהודים הקומוניסטים שחיו במדינות מזרח אירופה היו ידועים כמלשינים הם ידעו להלשין הורים על ילדים ילדים על הורים אחים האחד על השני .זו הייתה תופעה חולנית בלתי ניתנת לריפוי. מה שאנחנו רואים בהתנהלות השמאל הקיצוני האנטי ציוני החולני ,זה המשך למחלה שאין לה מרפא.
   כמובן שיש מקום לשמאל כפי שיש מקום לימין ריבוי דעות הוא דבר משובח וחשוב ולהתנהלות חברה בריאה.
   וכו' וכו' וכו'

 3. הפושעים עם תעודות הזהות של מדינתנו חייבים לעמוד לדין על בגידה ולשבת בכלא. מדוע לא פועלים נגדם כפי שכל מדינה חפצת חיים היתה עושה מול גורמי חורבן כאלה? את הפושעים האפריקנים יש לסלק מהארץ. מקומם בארצם וחובתם להילחם שם על השינוי שהם רוצים כמו שאנו נלחמים על ארצנו. אנחנו לא לישכת תעסוקה של אפריקה וגם לא קופת חולים שלה. הם יולדים פה אלפי ילדים שלא שייכים לכאן ומקומם עם סבתא וסבא שלהם. אלה טיפוסים שמחר ידרשו פה איחוד משפחות ושבטים אם לא יסולקו ללא דיחוי. בגלל בג״צ ופסיקותיו ההזויות הם עדיין פה ומתרבים בשיטות מלוכלכות כמו להביא לכאן נשים בטיסות לנתבג ולהכניס אותן להריון. עד מתי הממשלה תאפשר לבגצ למחוק את המדינה היהודית ולהציף אותנו בשם כל מיני שטויות הנקראות זכויות אדם בגויים מאפריקה ומאוקראינה ומכל העולם. אין אף אחד בכנסת שאיכפת לו?

  1. תגובה דומה עד כדי זהה בחלק מהדברים למה שהיה אפשר לטעון כנגד יהודים מבקשי מקלט לאחר עליית היטלר לשילטון בשנים 193301939.
   אנחנו יודעים להתלונן כנגד אחרים אבל לא מסתכלים במראה.
   נכון לא מדובר בפליטים על פי הגדרות האו"ם. נכון שישראל קטנה ולא יכולה לקלוט כמויות גדולות של מבקשי מקלט או מבקשי שיפור כלכלי.
   אבל את הטיעונים הללו צריך לציין ולפעול על פיהם ולא בנימה גזענית ומתנשאת.

 4. חייבים להחזיר את הזרים לארצם. כמה עוד יחכו תושבי דרום תל אביב. תפרו להם תיק זדוני מרושע ואכזר. באדיבות המולך הכל יכול האח הגדול אהרון ברק. דרכו נימאסה על המוני העם. עשו לביבי פסל ומה עם ברק. פיסלו הרי הרבה יותר גדול. יש שם מלא שכונות שסובלות. אנחנו צריכים מנהיג לאומי שיפיל את שילטון המימסד השולט שהשחית בצורה נוראה. העם חש שמשהו לא בסדר באליטות. רוצים אחד כמו טראמפ. פופוליסט שיקשיב לקולות העם ולא ירתע.רוצים מעשים והמון. אדם לאומי שלא ירתע ויישם תוכנית מעשית של המון דברים שמחכים שנים. צריך צדק מוסר.

 5. אביבי היא אשה מתחסדת יפת נפש צבועה . אני רוצה לראות שהיא תקח קבוצת מסתננים מסוכנים שיגורו אצלה בבית ואז היא תדבר אחרת. היא לא מבינה שאין מקום כאן למסתננים שנכנסו לארץ בהברחה והם פורעי חוק ומסוכנים , אנשים גנבים ואונסים ילדות והם גורמים לתושבי תל אביב שהם ישראלים למהדרין להיסגר בערבים בבתיהם מפחד המסתנינים ! צריך להוציא את המסתננים מהארץ שלנו ללא חמלה וללא רחמים ואת ילדיהם המרובים !!!

 6. סיגל איפה את גרה? בטח בצפון תל אביב המקסימה והנאורה ואנחנו? אנחנו, גרים בדרום תל אביב , לכן אנחנו צריכים להכיל את הכמות הבלתי נתפסת הזאת של גנבי גבול מסתננים? מי שאת תחליטי אם זה בסדר סתם הזוייה שלא מבינה את המצוקה, הגנבות ,חטיפת התיקים ,האונס אם את כל כך בעדם תפעלי שיגורו לידך קחי אותם אלייך לשכונה שלך יש מלא מקום אממה ;אתם הגזענים ואתם הנןכלים הצבועים שלא מוכנים להשכיר להם דירות ,אז תעשי לנו טובה ושבי בשקט והלוואי שיסלקו אותם כלעומת שבאו אמן ואמן ובא לציון גואל

 7. ובינתיים בשבט איתן, בשכונת שפירא כמות הילדים של המסתננים כבר לא 99 אחוז אלא כבר 99.5 אחוז, בזכות מעשיה של סיגל אביבי וחבריה.

  היום הם בשכונת שפירא, מחר הם ברוטשילד, המטוסים נוחתים יום יום ומביאים איתם אוסף חדש של רווקות, אלפי לידות כל שנה באיכילוב, וחוב של 100 מיליון שקל רק באיכילוב, ומי משלם את כל העלויות?, כל האזרחים שלא מחוברים לשלטון או למונופולים, ןחייבים לשלם את כל ההוצאות מכיסם, כי מי ישלם עליהם?

 8. הם אמורים להילחם וליצור לעצמם תנאים מתאימים למחיה במדינותיהם , יש להם מדינות משלהם ,והם יכולים להסתדר שם יפה מאוד , הם לא מסכנים,אין מקום במדינה הקטנה הזאת להכיל את כל הכמויות האדירות של האפריקאים, יש להם מדינות ענקיות שיפתחו אותם , שיגבילו את הילודה , כי ככל שהאוכלוסייה גדולה יותר כך איכות החיים נמוכה יותר , אנחנו מדינה יהודית ונלחמים 2000 שנה לשמור על צביון יהודי , אם כל כך חבל עליהם קחי אותם לביתך !!! הם לא מסכנים יש להם מדינות משלהם !

 9. בהמות תמיד היו ותמיד יהיו.
  זו בהמה וכךיש להתייחס אליה.
  אישה בודדה ואומללה שלא מוצאת את מקומה בחברת בני אדם.
  תרחמו עליה. היא זקוקה לרחמים ואולי לתרופות.

 10. אביבי. ממש אביבי. אשה חולה שאומרת לעם שלם. שטוענת שהגיעה שעתה של ישראל להעלם. כן פה קבור הכלב. מיום ליום אתה רואה יותר ויותר מטורפים חולי נפש שבכל העולם היו יורים להם כדור אחד בין הענים. מי את בהמה ? מי שתגידי מי יחיה פה אותם מאהביך השחורים המלוכלכים כמוך. הרוצחים הגנבים האנסים את אלה את רוצה במדינה שלנו. למה שתקת כל הזמן שהם אנסו אשה זקנה. ורצחו קשיש. ואנסו ילדות קטנות. על אלה את מגינה. אז כלבה ערירית מטורפת. שיצאת מדעתך כמו כל השמולאנים. שיראו מה את כותבת ויבינו ויראו איך הם בעצמם כותבים. ומאשימים רק את היהודים. אתם ניאו נאצים אומללים. אלויי ולא הייתם קימים. יבוא יום ותעלמו מהעולם אמן.

 11. אז למה הגברת סיגל רוצה להשאיר את אהובי ליבה במדינה שטנית???

 12. שלילה מיידית של כל אזרח של מדינת ישראל ,אשר הוכח מעל כל ספק שהסית במתכוון או לא במתכוון .
  על כך אומר החוק : שאי ידיעת עצם ביצוע העבירה ,אינה פותרת את העובר אותה מעונש המהוגם בחוק.

 13. אשה זו מעורערת בנפשה. יש לאשפז אותה מידית. היא סכנה מהלכת.

 14. ג'ין פונדה שמאלנית מטורללת בשעתה ביקשה סליחה ומחילה מבני עמה וכתבה בספרה:"במלחמת ויטנאם הצטרפתי אל האויב – זה ירדוף אותי כל חיי".

  מתי יקום השמאל הבוגדני והמטורלל שבעתיים וילך בעקבותיה של פונדה?

 15. סיגל אביבי את השטן בהתגלמותו ואת צריכה להיעלם.
  חולת נפש. איך את מוותרת על חתיכת האדמה הקטנה שיהודים יכולים להיות בה.

 16. עוד בוגדת עוכרת ישראל קיצונית ראדיקלית שתלך לסודאן שם תלחם בשבילם לא פה ,?פה אנחנו נלחמים בכדי לעזור לעניי עירייה ומדינתנו ויש לנו די והותר , היא מתעסקת במסתננים בכדי להראות @כמה ״יפת נפש״ היא למה שלא תנסה לעזור ליהודים מסכנים עניים ומפוחדים שכבשו להם שכונות שלמות שאין להם מה לאכול? שמחטטים בפחי אשפה ? למה לא? כי זה נראה יותר יפה בעיני העולם שאיכפת לה מאפריקאנים מזויינים שלא שמים עלינו ואח רק תחטפי שיחה עימם הם עטופי שנאה , רוע, ודליה כלפי העם היהודי וירגישו לך בחוצפה ועזות מצח כי זו חא המדינה שלך תעופי מפה את. פליטה שהבעת מארצות אירחה וכבשת פה את המדינה זה מה שהם אומרים ועוד הם אומרים שהם רוצים להעלים מפה את כל היהודים ולהשתלט על האדמה ושאין להם שום סנטימנטים ליהודים הם אנטישמים מוסלמים אלימים ומסוכנים שתכניתם להקים פה מסגדים ולהרוג יהודים אז על היפי נפש שמרחמים עליהם סופם שירחמו עליהם וסופם מר יהיה אז שלא יעבדו עליכם קמצוץ של עוכרים ובוגדי ישראל אסור להתקפל פשוט לנקות פה את השטח ויפה שעה אחת קודם

  1. מדינת "עם חפשי באאאארצנו", המדינה הכי פחות בטוחה ליהודים, בעולם.

   מדינת "תהליך השלום", היא המדינה היחידה בעולם, בה נרצחים יהודים, באופן שיטתי, כי נולדו יהודים.

   מדינת ה"שלום", היא היחידה בעולם, המחמשת את רוצחי אזרחיה.

   מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המקדשת את הג'יהאד.

   מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, וראשונה, מאז "השואה", המבצעת טיהור אתני ביהודים.

   מדינת "ישראל", היא המדינה המגרשת את עם ישראל מארצו.

   מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המחריבה בתי יהודים.

   מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, שהקימה "רשות", בדרך למדינה, לארגונים שנוצרו להשמדתה.

   מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המצדדת, באפן אוטומאטי, באויב, נגד צבאה ונגד אזרחיה.

   מדינת "ישראל", היא היחידה בעולם, ההופכת את נצחונותיה לתבוסות, מתוך אינטרס פרוורטי.

   מדינת "ישראל", היא האויב מספר אחת של העם היהודי.

 17. זה שאת מפרסמת שאת נצר של ממשפחתו של הרב קוק, את רק מבאישה את המשפחה היקרה הזאת. את יכולה בהחלט להיות פרויקט מענין של פסיכולוגים ופסיכיאטרים לגבי מנגנון ההשמדה העצמית המצוי בך. הייתי מציע לך להפעיל מנגנון זה באופן מיידי ולהקטין את הנזק הסביבתי אותו את מייצרת. אני אפילו לא חושב שאת "0מולנית בוגדת", ברמה בו את נמצאת את פשוט צריכה להיות במוסד סגור מטופלת טיפול מכסימלי בתרופות פסיכיאטריות.

  1. מדובר בבוגדת גייס חמישי וצריך לטפל בה בהתאם
   את כל המסתננים ללא הבדל צריך לגרש מייד אין דבר כזה פליטים ומבקשי עבודה כולם מסתננים שהסתננו לכאן בצורה בלתי חוקית ולא צריך לעניין אותנו המצב בארצם
   גם כאן מסוכן לחיות גם כאן אנשים נהרגים ואנשים נלחמים
   העולם מספיק גדול שיקלוט אותם
   אנחנו צריכים להעביר אותם חזרה למצרים שמשם הסתננו
   משם שיחפשו לעצמם מדינה אחרת שתקלוט אותם או שיחזרו לארצם יתגייסו וילחמו שם כפי שכאן ילדים בני 18 מתגייסים לצבא להגן על מולדתם

 18. אז איך יכול להיות שמנהיגה לחורבן ישראל כסיגל אביבי טרם טופלה כחוק?
  בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת צפוי שמי שמייחל למדינת ישראל להיעלם הוא אויב – ובאויבים מטפלים כמו באויבים?!

  נא לדייק בעובדות זה לא "גירוש" – זה פינוי חוקי ונדרש לארצות מוצאם של מסתננים שמסכנים את ישראל מבפנים במימון שמאלני משיקול אלקטוראלי – זה כל הסיפור וכך יש להתייחס אליו – ויפה שעה אחת קודם.

  1. כי בישראל עדיין אין ממשלה ימנית מתי תבינו כבר גם נתניהו שמאלני תבדוק את כל המינויים שלו לתפקידים בכירים כמו שר הביטחון הוא מינה את ציפי לבני שפיצר, ואת אלשייך מפכ"ל המשטרה, ועוד ועוד לפני אלשיך ולפני ציפורה שפיצר תמיד הוא מינה שמאלנים והיועצים שלו תמיד היו שמאלנים, ו אייזנקוט וראשי השב"כ שהוא מינה היו שמאלנים, ביבי נתניהו הוא זה ששם רגל להצעת חוק שתשנה את בית המשפט העליון הוא התנגד לרפורמה בבית המשפט, הוא חתם על גירוש עמונה ועוד ישובים הוא הצביע בעד גירוש גוש קטיף.. מה אתם עיוורים אתם עוד מאמינים שביבי ימני? די די נו באמת העם היהודי עם הספר העם החכם איי איי איך נפלו חכמים..כואב לי הלב עליכם.

 19. ברוסיה או בכול מדינה אחרת שרוצה בטובת אזרחיה היו עוצרים את סיגל ואת כל הפעילים וסוגרים את עיתון הארץ לאלתר וזורקים את העורך לכלא ואת כל הכתבים לכלא, כיהודי נסתפק בכלא ולא בהוצאה להורג, כי זה לא נהוג אצלינו אלא אם כן יוכיחו שאותם שמאלנים מסכנים את חיי האזרחים ואת המדינה הזאת אז הבא להורגך השכם להורגו, אבל כרגע גם ביבי נתניהו שמאלני וטיפש מי שלא הבחין בזה עדיין, טיפש מי שלא עשה אחד ועוד אחד לגבי ביבי נתניהו וגילה שהוא שמאלני במסווה עובד על כול עדות המזרח שמה לעשות הרבה שכל אין להם,

 20. מדינת "עם חפשי באאאארצנו", המדינה הכי פחות בטוחה ליהודים, בעולם.

  מדינת "תהליך השלום", היא המדינה היחידה בעולם, בה נרצחים יהודים, באופן שיטתי, כי נולדו יהודים.

  מדינת ה"שלום", היא היחידה בעולם, המחמשת את רוצחי אזרחיה.

  מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המקדשת את הג'יהאד.

  מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, וראשונה, מאז "השואה", המבצעת טיהור אתני ביהודים.

  מדינת "ישראל", היא המדינה המגרשת את עם ישראל מארצו.

  מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המחריבה בתי יהודים.

  מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, שהקימה "רשות", בדרך למדינה, לארגונים שנוצרו להשמדתה.

  מדינת "ישראל", היא המדינה היחידה בעולם, המצדדת, באפן אוטומאטי, באויב, נגד צבאה ונגד אזרחיה.

  מדינת "ישראל", היא היחידה בעולם, ההופכת את נצחונותיה לתבוסות, מתוך אינטרס פרוורטי.

  מדינת "ישראל", היא האויב מספר אחת של העם היהודי. הכותבת חנה אייזנמן

 21. סבתי היתה אחותו של הרב אברהם יצחק זצ״ל . אני לא מכיר ולו אדם אחד במשפחה שמאלן מטורף . להפך כולם בעד ארץ ישראל אוהבי אדם שומרי חוק . מאד מסקרן אותי איך המטורפת הזו . שונאת ישראל קרובת משפחה של המרן? אולי השם קוק בא לה מנישואים????