היה פיגוע? השמאל המטורלל לא מתרגש: “למחוק את הגבולות ולאהוב אחד את השני”

אמנים בבריטניה ובארה”ב מצאו מי אשם בפיגוע: הימין, המין הגברי כולו והממשלה הבריטית. מסע בין כוכבים

אהבה נגד טרור; הזמרת קייטי פרי בראיון אחרי הפיגוע במנצ'סטר. צילום מסך.

חקירת הפיגוע במנצ’סטר, בו נרצחו 22 איש (הצעירה מביניהן בת 8 בלבד), מעלה כי למחבל המתאבד, סלמאן עבדי , היה ככל הנראה קשר “מוכח” לדאעש. מה שאמור להסביר את המניעים לאירוע ואת ההקשר שלו. אבל אלו קביעות עובדתיות. ועובדות, כידוע, לא מעניינות את השמאל.

בימים האחרונים צצו שורה של הסברים “אלטרנטיביים” לטבח במנצ’סטר, כל אחד מטורלל יותר מחברו. תחזיקו חזק, זה הולך להיות מטלטל.

פרשן רשת CNN לענייני טרור, פול קרוישצ’נק, שיער כי הקישור של האירוע לאסלאם הקיצוני יתברר בסוף כ”אזעקת שווא” שיצרו גורמי ימין. “בחודשים האחרונים אנשי ימין קיצוני העלילו נגד מוסלמים שהם אחראים לאירועי טרור, ובסוף זה התברר כטעות”, הוא הסביר בשידור.

באתר הנשים ‘סלייט’ לעומת זאת, העלו את הסברה המלומדת לפיה המחבל פעל דווקא ממניעים “מגדריים”. לדעת המומחיות לגרילה מגדרית, המחבל בחר דווקא בהופעה של אריאנה גרנדה, מכיוון שמדובר בזמרת “שהיוותה מטרה לרטוריקה סקסיסטית על כך שהיא נגד החפצה מגדרית מכל סוג שהוא”.

דאעש נטלו אחריות? הם אמרו שרצו לפגוע “הכופרים והצלבנים” כנקמה על “פשעיהם נגד המוסלמים”? די כבר עם ההסגברה הזאת שלכם.

גם לכוכבת הפופ האמריקנית קייטי פרי, יש תיאוריה ללוחמה בטרור: “הדבר הגדול ביותר שנוכל לעשות” בתגובה לפיגוע, הוא “להתאחד ולאהוב אחד את השני – בלי מכשולים, בלי גבולות, פשוט להתקיים ולומר אחד לשני ‘אני אוהב אתכם'”. אנחנו אוהבים אותך קייטי, אבל החיים בבועה לא עושים לך טוב.

הזמר סטיב ברוקסטין, גילה שעדיין יש לו את האקס פקטור ורמז כי הפיגוע במנצ’סטר הוא “עבודה מבפנים” של הממשלה הבריטית. הפיגוע הגיע “בתזמון מושלם” עבור ראש הממשלה מיי, צייץ ברוקסטין, שלטענתו “מאבדת תמיכה מדי יום” לקראת הבחירות בחודש הבא. לא רק מיי בפנים, גם “התעשייה הצבאית” ו”התאגידים הגדולים” ש”אינם מעוניינים בקורבין” כראש ממשלה, עומדים מאחורי העסק. “מדובר בצירוף מקרים מדאיג”, סיכם ברוקסטין, שאביו הוא מיועציו האסטרטגיים של מנהיג הלייבור ג’רמי קורבין. אכן צירוף מקרים.

הבשורות הטובות הן שלא כולם איבדו את זה. לצד האמירות ההזויות שנסקרו פה, ישנם עדיין כמה אמנים שלא כיבו את השכל. הזמר הבריטי מוריסי, למשל תהה בסרקזם: “כאשר ראש עיריית מנצ’סטר אומר שהפיגוע בוצע בידי ‘קיצוני’ – על איזה ‘קיצוני’ הוא בדיוק מדבר? ארנב קיצוני?”, והוסיף כי “בימינו אנשים בבריטניה חוששים לומר בפומבי את מה שהם אומרים בשיחות פרטיות”.

דברים ברוח זו השמיע גם חראס ראפיק, מוסלמי-בריטי הנחשב למתנגד חריף של ההקצנה המוסלמית. “די להכחשה”, הוא אמר ברשת MSNBC “לצערי יש עוד אנשים שמתכחשים לבעיה. עכשיו זה הזמן לטפל בה”. אכן, הגיע הזמן.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

20 תגובות למאמר

 1. גאווה ישראלית: חבל שלא הכניסו בכתבה את ההישג הישראלי הגדול ביותר בתחום הטמטום . אמרת השפר של מומחית הלוט”ם והיחנאות דנה וייס אודות הצורך להפסיק את החלוקה בין האלאם למערב אלא לעשות חלוקה חדשה “צריך לחלק את העולם למתונים ולקיצוניים” . חבל שאין אולימפיאדה לטמטום אולי היינו זוכים סוף סוף במדליית זהב .
  נ.ב.
  תגובה זו נכתבת בכפוף לתאוריית ה”אמת האלטרנטיבית” כותב שורות אלו מביא את זווית ראייתו בלבד על המציאות, יתכן מאוד שהאמת בכלל שונה ותחת זווית שמאלנית\פמניסטית- נאיבית האמת תלבש צורה אחרת לחלוטין .

 2. קייטי פרי מרגישה לי כמו אביב גפן ואני אסביר:
  כבר שנים רבות שהשמאל הישראלי המטורלל שוטף לאביב גפן את המוח, זה התחיל מהחיבוק האוהב של רבין (שכיום אגב היה ככל הנראה מכונה ימני קיצוני, בכל זאת רמטכ”ל ששת הימים והוגה המשפט האלמותי “לשבור לפלסטינאים את העצמות במחסומים”) וכלה בשטיפות המוח של פעילי מר”צ כי הוא מתל אביב, הם מתל אביב ולכן זה ממש מתאים.
  אבל לאחרונה אני מרגיש אילו תנודות בהיבט הפוליטי אצל אביב גפן, יכול מאוד להיות שכעת משהתבגר והתחיל להבין את העולם האמיתי, ללא הקשקושים הבועתיים והמנותקים מהמציאות של השמאלנים מסביבו (יהיה “שלום”, יש פרטנר, הפלסטינאים מסכנים ואנו הישראלים הם הרעים וכו’ וכו’), נראה שהוא מתחיל להבין שבעצם אנחנו כן שוחרי שלום, אנחנו כן רוצים שקט ושלווה והצד השני, הערבים, הם אלו שכל רצונם ומטרת חייהם הם טרור, אלימות, מוות ושנאת יהודים וישראלים.

 3. כמה מטומטם יכול להיות הסמול העיוור וההזוי. פשוט מסכנים שלא רואים את התמונה המציאותית אלא את מה שהם רוצים שיהיה.

 4. זה מה שקורה שלא לומדים אפילו מעט תנ”ך שישמש עוגן כלשהו למציאות.. מאבדים את הכיוון באומללות הצילוויציה שלהם ושלנו בנויה על בסיס מאוד ברור. זו לא טיפשות כי אלו יכולים להיות אנשים מאוד אינטילגנטים ומלומודים, זה עניין רוחני-רגשי. לא מפתיע שהדוברים ודומיהם תמיד יהיו אנטי ישראלים על הקצה הכי קיצוני של הסקלה

 5. תהומות השנאה הם הגורם הראשון במעלה למלחמות בסוריה, עיראק, תימן, ומצרים. השנאה הולידה את אלקעידה, דאעש, חמאס, מיליציות שיעיות, חיזבאללה. שנאה אינסופית שלא מפסיקה לאכול את המוסלמים מבפנים. החברה השונאת הזאת נקלטה בתוך אנגליה, צרפת, איטליה וכו’ וממשיכה לגדל את ילדיה מתוך שנאה.

  קייטי פרי צודקת. התרופה לחברה המוסלמית הרקובה היא אהבה וכבוד הדדי. אהבה קודם כל מתחילה במשפחה. באהבת התינוק שנולד, בגידול שלו באהבה, בכבוד לאשה וכבוד להורים, וכבוד לילדים. כל זה אינו קיים בחברה הזאת. זו חברה שלא מתפקדת, בגלל משפחה שלא מתפקדת. זה חברה שמתעללת ומכה את ילדיה והנשים. מזלזלת ולא מכבדת.

  בן אדם לא יכול לגדול בצורה בריאה בחברה כזו, לכן לעולם לא יהיה שלום איתם עד שהציביליזציה הזו לא תשתנה.

  תקראו את הספרים “A God Who Hates” ו”נוודת” ותלמדו על הבעיות השורשיות שגורמות לאלימות האינסופית של החברה המוסלמית, שבטית.

  1. הרבה יותר טוב, תקראו את The Complete Infidel’s Guide to the Koran ותבינו מאיפה באמת נובעת ה״שנאה״ האמורפית הזו. מדובר בציווי דתי וכל מוסלמי דתי יודע זאת.

  2. צודקת במאה אחוז אני ממליץ לקרוא את הספר במעגל סגור על החברה בעולם הערבי

 6. למה אתה כזה פסימי? אמנון לורד ויובל שטייניץ, למשל, לא היו פעם שמאלנים??

 7. כתוב במאמר:
  ” וכבת הפופ האמריקנית קייטי פרי, יש תיאוריה ללוחמה בטרור: “הדבר הגדול ביותר שנוכל לעשות” בתגובה לפיגוע, הוא “להתאחד ולאהוב אחד את השני – פשוט לומר אחד לשני ‘אני אוהב אתכם”.

  דברי שיגעון דומים נאמרים אצלנו מול אויבי ישראל מהשמאל שפועלים יחד עם ניאו נאצים מאירופא.
  במקום להגיד שאלה בוגדים אומרים “אנחנו אוהבים כל יהודי, גם ובעיקר את יש גבול, שוברים שתיקה, מחסום ווטש, תג מאיר, רבנים למען וכו’ !

 8. זה נקרא פוסט מודרניזם, המחלה של המאה הנוכחית. אידיולוגיה שמאלנית מביכה שמתעלמת מעובדות ביולוגיות ומייצגת חלק מזערי באוכלוסייה שאיכשהו מקבל כוח פוליטי לא פרופורציונלי לחלוטין.

 9. גם אתר מידה חוסם תגובות?
  המכנה המשותף של כל התגובות שנתתם כאן הוא הפוסט-מודרניזם. הרעיון האידיולוגי ההזוי של המאה הנוכחית שכולל תחתיו התקרבנות מצד כל מיני קבוצות והרעיון שצריך ליצור עולם אוטופי על ידי הפלייה.
  אומנים שמאלנים ו”אנשי אקדמיה” מתחומי “מדעי” החברה רבים מאמינים באידיולוגיה ההזויה הזו שנוגדת מוסכמות בביולוגיה, פיזיקה, פסיכולוגיה וכימיה ומנסה ליצור עולם מנותק לחלוטין מהמציאות.

 10. בדרך כלל מסכים איתך אבל הפעם עשית עוול לפרשן ה cnn -ובכלל נטפלת לאזובי הקיר כגון זמרים וכוכבי ריאליטי אני מצפה ממך לנהל ויכוחים עם אנשים יותר איכותיים

 11. אכן הימין הקיצוני בכול העולם מהווה סכנה ומעורר טרור.השינאה לזרים ולאחר מביאה את האחר לעשות מעשה שכזה.לכן יש למגר את הימין בארץ ובעולם מהר הכול האפשר.

 12. האנגלים קיבלו בדיוק את מה שמגיע להם.מה זה הקשקושים האלה על “טרור” ?
  חיילים אנגלים,אמריקאים ורוסים נלחמים על אדמת סוריה,לוב ועיראק למרות שזה ממש ממש
  לא עניינם ולא קשור אליהם (מדובר בעימות פנים מוסלמי) ?
  אז חיילים של דעאש ילחמו על אדמת רוסיה,ארה”ב ואנגליה.

  למה החיילים של רוסיה,ארה”ב ואנגליה נמצאים בטריטוריה מוסלמית ונלחמים שם ?

  ובכן,סעודיה קונה המון נשק מאנגליה וארהב ואילו איראן קונה המון נזק מרוסיה.
  ההשתתפות של החיילים מהמדינות הלא מוסלמיות בעימות היא פשוט חלק אינטגרלי מהעסקה.
  האנשים באנגליה שמחוסלים בידי מוסלמים והמוסלמים בסוריה שמחוסלים ע”י
  בריטים ואמריקאים,מתים כדי לייצר שורת רווח לתאגידי נשק.
  וזה לא קשור לשמאל או ימין כמו שזה לא קשור לטרור.

  1. אתה רציני שאתה משווה?? מה שקורה בסוריה זה רצח עם! ילדים תמימים נהרגים שם בהתקפות גז,הגיוני שהעולם יתערב להפסיק את זה,לפי גישתך אתה מלכתחילה לא ציפית להתערבות מהעולם בזמן השואה,כי זה לא עיניינם,למזלנו יש עדיין אנשים שחושבים שונה ממך,ומבינים שגם במלחמה אמורים לעשות גבולות.

  2. הלו, אולי תזמין כמה חברים מדעאש להתארח בביתך?

   חמודים כאלה ידעו להעריך את טוב לבך והארוח הנפלא של אשתך, לא?
   תנסה פעם, הרי לא ניסית אף פעם.

   מדוע שלא תהיה טוב ונחמד לאנשים נחמדים שרק רוצים את טובת העולם והיהודים?

   בכל הרי אשם העולם המערבי והקפיטליסטים רודפי הבצע, לא? הם יוצרים “שורת רווח לתאגידי נשק”.
   ה”קפיטליזם החזירי”הרי הוא מקור הרוע בעולם, לא?