כאן מרוויחים יותר: משכורות התאגיד נחשפות

40 אלף ש”ח לגאולה אבן, 35 אלף ש”ח לקרן נויבך, 35 אלף לשאול אמסטרדמסקי. וגם: האם משכורתו של קלמן ליבסקינד גבוהה מהמותר?

כוכבי התאגיד | צילומים: צילום מסך, פייסבוק

אחת הבשורות שהתאגיד ‘כאן’ היה גאה בהן במיוחד, היתה הקמתו של “הדסק החברתי” (שבינתיים הספיק להיסגר). המהלך הצטרף לאג’נדה הכלכלית הכללית של התאגיד, שהתבטאה בהמשך תכנית הבוקר השנויה במחלוקת של קרן נויבך ה”חברתית”, להעסקתו הבעייתית של דורון – “מירי רגב בורה, גזענית וחשוכה” – צברי, ולשכירתו של שאול – “ביבי על הז** שלי” – אמסטרדמסקי. השלושה הללו מקדמים מזה שנים, כל אחד בבמתו הוא, את תפיסת עולמם הכלכלית, הדוגלת בהתערבות ממשלתית בכלכלה והפקעת חרויות פרט לטובת שוויון חברתי.

אבל אם חשבתם שאבירי הצדק החברתי הצטרפו לתאגיד מתוך ערכים ומחויבות לערכי השוויון והסולידריות, יש לנו חדשות בשבילכם. מסתבר שכשזה מגיע לכיס הפרטי שלהם, עניינים כמו שוויון, פערי שכר וסולידריות חברתית, לא ממש מטרידים את הטריו המוסרני. השכר של שלושתם מציב אותם גבוה גבוה למעלה, משקיפים מגבהי חשבון הבנק שלהם לא רק על החברה הישראלית, אלא גם על עובדים רבים ומוכשרים אחרים בתאגיד.

על-פי מידע שהגיע ל’מידה’ ושאנו חושפים כעת, שכר הברוטו המכובד של קרן נויבך עומד על 35 אלף ש”ח בחודש, כאשר עלות השכר שלה למשלם המיסים הגיעה עד לאזור ה-54 אלף ש”ח. עלות שכרו של אמסטרדמסקי למשלם המסים הישראלי עומדת על כ-47 אלף ש”ח ושכר הברוטו שלו עומד על כ-35 אלף ש”ח לחודש. ואילו עלות השכר הממשלתי שמקבל המהפכן החברתי, איש המחאה והזעם דורון צברי הוא כ-36 אלף ש”ח, מתוכם כ-25 אלף ש”ח ברוטו לחודש. “המדריך למהפכה” בעבודה.

 

בתאגיד מוגדר “טאלנט בכיר” כאדם ששכר הברוטו שלו מגיע עד 40 אלף ש”ח. מועצת המנהלים של התאגיד אישרה עד ארבעה עובדים בדרגת שכר זו. שניים שממלאים את המשבצת הזו הם כאמור קרן נויבך ושאול אמסטרדמקי, שמעמדם הכוכבני ושכרם הגבוה על חשבון משלם המיסים בהחלט מעורר תמיהה. אל השניים מצטרף כטאלנט בכיר, בעוד החלטה מעוררת תמיהה על מעמדו, דב “נתניהו הוא ג’ורג’ השלישי” גיל-הר, שעלות שכרו מגיעה עד לכ-51 אלף ש”ח ושכר הברוטו שלו 35 אלף ש”ח. סוגרת את הרשימה המגישה גאולה אבן-סער, שעלות שכרה כ-52 אלף ש”ח ושכרה ברוטו נקבע על 40 אלף בחודש, עבור כ-4% רייטינג של תכניתה.

הסדר שכר מוזר נוסף הוא של העיתונאי הימני קלמן ליבסקינד, בכיר המשתכרים בתאגיד. ליבסקינד משתכר “רק” כ-25 אלף ש”ח בחודש, לפי עלות שכר של כ-33 אלף ש”ח, אולם למעשה מוגדר שכרו עבור 56% משרה בלבד, כך ששכר הברוטו שלו עבור 100% הוא 45 אלף ש”ח. האם זוהי דרך יצירתית לעקוף את מגבלות העסקת ה”טאלנטים”?

כידוע, ליבסקינד משדר בתכנית לצדו של אסף ליברמן, שמשתכר כ-29 אלף ש”ח (39 אלף ש”ח עלות שכר). כך יוצא שליבסקינד משדר לצד קולגה, אך למעשה מרוויח הרבה יותר ממנו עבור אותן שעות שידור, מכיוון שהוא חופשי לעבוד בעוד חצי משרה בעוד שליברמן, ככל הידוע לנו, עובד רק בתאגיד.

ברור כי עלות התכנית של קלמן-ליברמן גבוהה מאוד ביחס לעלויות השידור המקובלות ברדיו, ולא מצדיקה את עצמה כהוצאה ציבורית בהשוואה למה שנוהג בשוק או בשידור ציבורי מקביל.

לצידם של העיתונאים המוכרים מעטרים את ראש הטבלה גם שמות פחות מוכרים: קרן הראל-הררי, סמנכ”לית משאבי האנוש, משתכרת כ-38 אלף ש”ח, ואילו סמנכ”ל הכספים רן היילפרן מסתפק ב-37 אלף ש”ח. אלו עלויות שמקבילות פחות או יותר למנכ”ל משרדי ממשלה, ומאליה עולה השאלה עד כמה הן הכרחיות ומוצדקות.

 

תגובת תאגיד השידור ‘כאן’

מקור הפרסומים על המשכורות ב-כאן איננו ברור ובטח שאיננו מדוייק. יתרה מכך, כשני שליש מהנתונים שפורסמו בכתבה אינם נכונים ומוטים כלפי מעלה בצורה משמעותית.
ממוצע השכר ב-כאן עומד על כ-14,000 שקלים לעומת כ 20,000 שקלים בעבר ברשות השידור. מסגרות השכר כולן נקבעו בתאום עם משרד האוצר, כך שחגיגות השכר שהיו נהוגות בעבר בשידור הציבורי הסתיימו. תקציב כאן נמוך באופן משמעותי מהתקציב שהיה ברשות השידור ורובו מופנה לתוכן ולא לשכר.
כיום ישנם עובדים בודדים המוגדרים טאלנטים ומפאת הגנה על פרטיות העובדים, על פי חוק, לא נתייחס לגופו של עובד.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

46 תגובות למאמר

 1. מתברר שלא סתם גאולה אבן בכתה במהדורת מבט האחרונה. גם אני הייתי מזיל יותר מדמעה אחת אם הייתי מפסיד ג’וב של 40 אלף שקל בחודש. אבל אם גם הצופים צריכים להזיל דמעה זאת כבר שאלה אחרת.

  1. מה בדיוק היא הפסידה? הרי כעבור יומיים היא התחילה לעבוד בחזיריית השידור הציבורי החדשה…

 2. לראות ולא להאמין דווקא ממשלה ימינית שמתימרת להיות קפיטליסטית על כל המשמעויות היא זו שהקימה את התאגיד
  מצד שני אולי עלותו של התאגיד הרבה יותר זולה ממשה שעלה השידור הציבורי בעבר. (כן בטח..)
  כ”כ הרב מפלגות אבל כולן עם אותה אגנדה כלכלית.
  דרך אגב גם בנושא המדיני ההבדלים לא ככ גדולים בין המפלגות
  שמישהו יגיד לי שהציבור לא מטומטם

  1. משכורות לגמרי סבירות!
   רוצים שידור ציבורי איכותי? צריך לשלם!!

  2. הממשלה מאוד רצתה לבטל את התאגיד רק כחלון לא נתן לה בסוף סוכם על פיצול בג”ץ עומד לבטל את הפיצול הממשלה התחילה עם התאגיד במטרה לבטל את האגרה לרוחת כולם הוחלט על הקמת התאגיד בראשות ארדן ולפיד בזמן שנקבע איך יתנהל התאגיד זה היה בזמן צוק איתן חברת הכנסת אלהרר עמדה בראש הועדה שקבעה נהלים וסטנדרטים לניהול התאגיד נתניהו כולו היה בצוק איתן הממשלה ראתה שלא לזה התכוונה רצתה לבטל את התאגיד כחלון שדאג גם לקיומו של ערוץ10 מנע את זה ממנה וזה התוצאה

  3. לדודו –
   רוצים שירות ציבורי? לא, אבל מי בכלל שואל אותנו…

  4. לדודו – לא! לא רוצה שידור ציבורי

   לרמי ויובל – אני ממליץ להתעניין במפלגת זהות בראשות משה פייגלין. הם מציעים מה שאנחנו רוצים

   לעדי – אתה צודק. אבל הקטע שכל הזמן יש תירוץ אחר למה אנחנו מצביעים ימין ומקבלים שמאל (אחלה ספר) בממשלת ימין זה בדיחה, והיא עלינו. יש גבול להסרת האחריות שכן בידי הממשלה הסמכות

  5. מי רוצה? את מי שואלים? אם היו שואלים אותי, הייתי נותן שם לכולם משכורת מינימום. הם לא שווים יותר.

  6. לא, דודו, אנחנו לא רוצים שום שידור ציבורי. בייחוד כזה שלא מצליח להמריא גם במתכונתו הנוכחית ומספק רייטינג עלוב בפריים טיים.

   אני כבר לא מדבר על כך שאדון סמארטפון מספק לכל דכפין שפע של מקורות חדשותיים, כאשר ערוץ 1 המחודש הוא כלל לא אופציה.

  7. כחלון גורם לנו נזק שלא ישוער. להעיף אותו בבחירות הבאות החוצה מהזירה. איש צבוע ודו פרצופי!!! הגיב:

   לעדי: קארין אלהרר היא בוגרת תוכנית הקרן החדשה והאג’נדה שלה. היא עמדה בראש הועדה ולכן זו התוצאה. קיבלנו שוב ערוץ 1 הכושל והמאוס עתיר התציבים לטובת משכורות מנופחות עבור כלום לכיסי אותם תועמלנים שמאלנים שהציבור רוצה להקיא מהם. כחלון הוא שמאלן המאתרג עצמו באמצעות ליקוק לשמאל, לבג”צ ולשלטון השמאל בישראל שיצר לעצמו חלופות ממשלה באמצעות השתלטות על בג,צ. בקיצור כחלון מוכר את כולנו יחד עם השמאלנים הקיצוניים במפלגתו כמו רועי פולקמן שעבד באירגון של הקרן החדשה. חבורת צבועים שדואגים לאתרג את עצמם ומוכרים את טובת הציונות והמדינה היהודית והמחנה הלאומי באופן מעורר בחילה.

   כחלון הביתה.

   מי שיצביע כחלון יצביע בעד הפיכת ישראל למדינת כל מסתנניה הפושעים מאפריקה ומיתר מדינות העולם.

   מי שיצביע כחלון יצביע בעד שפיכת משכורות עתק לתועמלני השמאל בתאגיד השידור בהרצה על חשבוננו.

   מי שיצביע כחלון יצביע בעד שפיכת מיליארדים על פולשים אפריקנים פושעים ואחזקתם בארץ תוך שהם מתרבים פה על חשבוננו בלי שכחלון מצייץ והכל כדי להגן על בג”צ. בג”צ לא צריך הגנה. זה מוסד דיקטטורי אימפריאליסטי שהשמאל שאיבד כוחו בכנסת לדברי פרופ’ מאוטנר השתלט עליו ומנהל משם את הפוליטיקה שלו.

   מי שיצביע כחלון אשם ותוקע אותנו עם שמאלני בג”צ, המסתננים, חורבן ישובי יש”ע ושלטון ועדת בחירת שופטים עם דילים אפלים בראשות שלושה מהם. ומיהם שופטים חשבתם על זה? בסך הכל עורכי דין. לא מלאכי שרת ולא ציוניים ולא דתיים או לאומיים. עורכי דין שמאלנים שמינו עצמם בעצמם בתמיכת כחלון הצבוע הדו פרצופי והלקקן.

  8. מה שדודו אומר זה שאם רוצים שידור ציבורי איכותי צריך לשלם שכר תחרותי, ואגב מדובר בשכר סביר והוגן לחלוטין לטעמי.
   אם לא רוצים שידור ציבורי (גם אני לא אגב) זו שאלה אחרת שלא קשורה כלל לדיון ולכתבה.
   כתבה קטנונית ונקמנית.

 3. לא מדובר במשכורות שערורייתיות במיוחד. סתם היטפלות לדעתי. את קלמן ליבסקינד רצו בתאגיד במיוחד כדי לייצר להם מסך הגנה מצד ימין.

  1. הם לא שערורייתיות אם אתה עובד בהיי-טק. בחזיריית השידור הציבורי, שבמילא איש לא צופה בה מדובר בסקנדל.

  2. באמת?
   עובד הייטק יותר מוכשר ממגיש של תכנית ברדיו ארצי. עצם ההשוואה מגחיך את הטענות שבכתבה.

  3. לא רוצה שידור ציבורי, כי מה שציבורי מייד נהפך להסתאבות, ניצול כספי ציבור, ותיקשורת שמאלנית. רוצה שידור פרטי שצריך להיות מספיק טוב כדי להיות ריוחי, לא רוצה לשלם גרוש למשכורת של קרן או שאר השמאלניים שם וגם לא לקלמן.

 4. הכי מעניין יהיה כשיחשפו את המשכורות של הטאלנטים בגלי צה”ל / גלגלצ הצדקנית והעלות בכללה של התחנה למשלם המיסים.
  כמובן שמגלגלי העינים שם יכולים לטחון שם בלי סוף על “שקיפות” אבל העובדות מראות ששקיפות רחוקה מהתחנה הזו של חיל חינוך.
  לגבי תאגיד השידור שום דבר לא מפתיע.
  הוא פשוט מסואב פי מאה יותר מכל גוף אחר.
  מזל שלא נגעו בתחנה היחידה המעולה שם –
  קול המוסיקה. גם לרק”ע יש חשיבות מסויימת.
  רשת ג? 88? ערוץ 1? מה? זה גלים אלקטרומגנטיים מרחפים בחלל.
  יש להם חשיבות אם ביקום תבוני מקביל יש פרוייקט כמו סט”י והיצורים התבוניים שם ירצו ללמוד על דרך השלילה כיצד מדינה הגיעה להרס עצמי על ידי האכלת האנשים שנוגסים בבשרה מבפנים תוך גלגול עיניים

 5. העיקר שאת הערבי, השמאלנים מעסיקים בשכר שבתחתית הטבלא. מסתבר שהערבים הם אלה שמצביעים בניגוד לאינטרסים שלהם..

 6. למה שיקחו פחות. יש להם נסיון אחריות ציבורית זכותם להרוויח יפה אנשי הייטק מרוויחים גם יפה הם לא פחות מוכשרים

 7. הבעיה היא לא גובה השכר אלא מה הצופים מקבלים עבורו. הייתי הולך לבדוק את אלו שמאחורי הקלעים, אלו היו עקב אכילס של רשות השידור הקלוקלת, עובדי מעבדת פילם שהיו מחתימים כרטיס ולא עושים כלום עשרות שנים לאחר שכבר עברו לצילום דיגיטלי.

 8. שוב. הוכח כי נתניהו צדק בהתנגדותו לתאגיד משכורות מנופחות של הבכירים שעיינהם מזילות דמעות תנין על מצוקת העניים’
  מעניין אם בכירי רשות השידור לשעבר מקבלים גם. פנסיה או קיבלו פיצויים לאחר סגירת הרשות

 9. עבור שאול הזה לא הייתי משלם 5000 שקל. איזה בזבוז כסף!!!!
  מי מכיר וצופה בו בכלל?!?!?!

 10. נכון להיום, “כאן” עובד יפה מאוד. מעניין ומגוון.

  לגבי האישים ברשימה. לדעתי אפשר גם להעלות משכורת לגאולה אבן, היא טובה מאוד. עם המשכורות של היתר אני חי בשלום. זה לא ככ הרבה בשביל היכולות שלהם, הם בכל זאת מובילים ומקצועיים, למרות שאני לחלוטין לא מסכים עם הדעות שלהם.

  די להגזים

  1. אם הוא עובד כ”כ יפה, מדוע איש לא צופה בו? אם גאולה כ”כ טובה, מדוע המהדורה שלה נהנית מ- 4% רייטינג?

 11. ביבי – אם כל כך הרבה מושחתים אומרים לנו כל הזמן שאתה מושחת, סימן שאתה בסדר!

 12. רק בישראל: משכורות עובדי ציבור סוד צבאי
  בלשי ״מידה״ ריגלו אחר מקורות מודיעיניים, פרצו לשרת המאובטח של יחידה 8200, שיחדו סוכנים זרים, ולבסוף השיגו את טבלת השכר שכל משלם מיסים בישראל נותן כל חודש למומחי התקשורת הדמוקרטית החזקה.

  בתגובה ״כאן״ מסרו שהמקור היה סוכן כפול והבלשים לא פיענחו נכון את ההצפנה, והם לא יודעים מה השכר האמיתי.

  רק ראש המוסד יודע מה השכר ב״כאן״ ואם הוא יגלה לכם, הוא יצטרך להרוג אתכם.

 13. על מה המהומה . אסתי פרז עיתונאית מצויינת , משתכרת עשרים וחמישה אלף ש”ח ברוטו . שזה כנראה כחמישה עשר אלף נטו . זה מעט מעל המשכורת הממוצעת במשק .

  1. כן, מראיינת נפלאה. אל מי שתואם לדעותיה היא מתחנחנת ומלטפת, ומי שלא מסכים איתה חוטף מבול של צווחות ויללות, ולא יכול להוציא מילה מהפה. מה יש לדבר, היא באמת מקצוענית למופת, אסתי הצועקת. עם “כישרון” כזה, היא לא צריכה לקבל משכורת מנופחת, אלא לשלם למאזינים על עוגמת הנפש שהיא גורמת להם. ועל הפראיירים שמתפתים להתראיין אצלה, בכלל אין מה לדבר. שום פיצוי לא יהיה גבוה מספיק עבור מה שהם נאלצים לעבור.

 14. נו וברשות השידור השכר היה פי שניים.. עדיין בערוצים המסחריים הוא עומד על 70,000

  1. בערוצים המסחריים, אם נניח את הזרמת הכסף הציבורי לפייק-10 בצד, המשכורות משולמות מכיס הבעלים

 15. וואלה הגזימו עם אמסטרדם..
  בחור קסם אבל לא שווה שכר כזה.
  ביטן עשה אותו סטאר.

 16. “אבל אם חשבתם שאבירי הצדק החברתי הצטרפו לתאגיד מתוך ערכים ומחויבות לערכי השוויון והסולידריות, יש לנו חדשות בשבילכם”.

  גם לי יש חדשות בשבילכם: תפסיקו להאמין לביבי!

  1. זה לא מה שביבי טען, זה מה שה”טאלנטים” האלה טענו בעצמם. ואבירי צדק ושיוויון חברתי, זה מה שהם מתיימרים כל הזמן להיות. חבל מאוד שהם לא באמת כאלה.
   אולי מה שצריך זה להפסיק להאמין גם להם, וגם ליהודה שמחה ולדמן.

  2. מצאת את האשם! המשך ניסיון השמאל להנדס את דעת הקהל על כל בעיה נגד נתניהו! נתניהו הוא הסיכוי היחיד היום אם נחיה בארץ חופשית מעט לפחות או שנדרס על ידי הסוציאליזם – הקומוניזם , אין הבדל עקרוני ביניהם

 17. איזה ביזיון! אין שום מקום למשכורות עתק בתאגיד ציבורי.
  נקעה נפשו של העם משחיתויות וחגיגות.
  העיקר שהם מבקרים את ההוצאות של נושאי משרה ציבורית. איבדו את המנדט לבקר אחרים, כשהם עצמם חוגגים על חשבוננו.

 18. אני בדרך כלל אוהב לקרוא באתר הזה
  אבל זו כתבה מיותרת
  8 אנשים מכלל הכתבים מרוויחים מעל 30 אש”ח, אז מה? משכורות סבירות לחלוטין

  1. סבירות ביחס למה? לשיעור ההתעניינות האפסית בערוץ שלהם, שכל קיומו נשען על העניין שהציבור מגלה במרכולתו?
   איש לא צופה בחזיריית השידור הציבורי החדשה, כפי שאיש לא צפה בחזיריית השידור הציבורי שקדמה לה. אם כך, בשביל מה צריך אותה? כדי שלעיתונאים שמועסקים בכלי התקשורת המקבילים לא תהיה תחרות על מקום העבודה שלהם?

 19. זה מסביר למה הצבוע ליבסקינד קלמן יצא בכל הכוח נגד ביטול התאגיד כדי להבטיח לעצמו משכורת מנופחת הגיב:

  לסגור את התאגיד היקר הזה ששוב מנציח משכורות עתק לכל מיני תעמולנים שהציבור מאס בהם מזמן. לסגור! למרות שקלמן איש ימין והתאגיד הזה מעסיק בדיוק את אותם שמאלנים ותועמלנים של השמאל שיצאו לכולם מהאף, הוא יצא בחירוף נפש נגד סגירת מסחטת הכספים הציבורית – כאן – בהרצה – ועכשיו מתבהר מדוע. מי יוותר על ארבעים אלף בחודש בתמורה לקצת להג מטופש עם אסף ליברמן שמשתלט על תוכנית הבוקר והוא זה שמברבר עד אינסוף ומאפשר לליבסקינד למלמל פה ושם כמה מילים. קלמן מלקק לליברמן השמאלן ומחייך את עצמו לדעת מרוב ליקוקים. איכס. כל ההערכה שהיתה לי כלפיו נמוגה. הוא מגעיל אותי עם הזחיחות החדשה שהוא מפגין בזוגיות עם השמאלן אסף ליברמן הדוברמן.

  קלמן הפכת לפודל תמורת אלפי שקלים בחודש. את כל אחד אפשר לקנות בכסף.

 20. יש אפשרות למצוא אותנו גם בפייסבוק תחת הכותרת : פרסום ברדיו פרסום בטלוויזיה הגיב:

  למכירת פרסום בטלוויזיה וברדיו דרוש איש מכירות על בסיס אחוזים.

  למכירת פרסום בכל ערוצי הטלוויזיה ותחנות הרדיו, דרוש מומחה היודע “לפתוח דלתות” ולקבוע פגישות, תוך מעקב שוטף עד למימושן.

  לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, אפשר להתקשר בכל עת 0507928679.

 21. קרן נוייבך היא בלתי ניתנת להאזנה – הקול, האינטונציה, ההשקפה, היובש. נא לוותר על השירותיםם היקריםבאופן שלא ייאמן.

 22. גם סוציאליסטית שרופה כמו קרן נויבך אוהבת כסף. סוציאליסט אמיתי מסתפק במעט. היא סוציאליסטית כמו השבדים. מה טאלנט בלראיין עניים ולשאול אותם מה עשתה לך המשטרה, הרביצה לך? מה יש לך במקרר? יש לך כסף לתרופות? גם אני יכול ואעשה זאת עבור שכר מינימום.

 23. הייתי מצפה מאתר קפיטליסטי כמו מידה, שלא יתייחס למשכורות גבוהות כבעיה בפני עצמה.
  אם אתם חושבים שהמשכורות לא מוצדקות ביחס לתועלת שאותם עובדים מביאים, הייתי מצפה שהטענה הזו תנומק בצורה עניינית ורצינית.
  [לי נראה שיש כאלה ששכרם מוצדק, ויש גם כאלה שלא היה מוצדק לשלם להם גם שכר מינימום, ולא הייתי נותן להם לשדר אפילו בהתנדבות..]

 24. שכר שכר ..אבל מה עם התכנים !!!

  “”תרבות תרבות תרבות””” !!!

  כצופה דרך עידן פלוס ..מה שיש לי זה…

  לכבות את מכשיר הטלווזיה .

  ערוץ 2 ,10 ו-כאן 11

  הם אותה גברת !

  מי שענה לקריטטריונים של ה שמאלנים

  כמו למשל : יועז הנדל .שהוא כביכול “המאזן” כאילו לשמאלנים של “כאן11”
  נכנס ל “חונטה ”
  ולא רק ..

  כמו שתל אביב בלי הפסקה
  כך תוכנית ה”תרבות” היומית היא ללא הפסקה
  “88FM” תשכחו מזה היום יש גלגל”צ 2

  לא רק שלא השתנה הערוץ ה”ציבורי”

  עוד משהו ..

  שידורי מסורת בערוץ הראשון
  כמה יש ???
  מול »ה תרבות תרבות ?

  ואיזה יבוא !!! גל גבאי מערוץ 2 !!!

  האדון הדתי הנחמד התאדה להם

  לחונטת התאגיד

  קרן נוייבך לוקחת את המיינסרים של המיינסרים בשעות הכי נשמעות

  בין 10:00 ל-12:00

  ו.. קלמן ליבסקינד צריך “מאזן”
  בדמותו של אסף ליברמן .

  ורדיו ??? ..זהו נגמר .

  פשוט : גנבו לנו את השידור הציבורי .!!!

  מה שמזכיר לי את ערוץ ..ה כנסת (99)

  ערוץ 2 ו- 10 הגישו בג”צ על כך ש..ערוץ 20 זכה בו והינה זה פלא
  בג”צ עדיין לא מאפשר לערוץ 20
  לקבל את הזכות לשדר .!

  שלא לדבר על השידור של ערוץ 20

  כמו שהשמאלנים מגישים בג”צים

  כך צריך גם לעשות להם

  אם כבר מקבלים קנסות שלא נותנים ביטוי ל
  -“רפורמים”

  ישנה אפליה לא מעטה ב ערוצים 2 ו-10 וגם בכאן ??

  את התאגיד השמאלני שנגנב מהציבור

  יש להחזיר ומיד .

 25. לא מבין על מה הכתבה, תשוו לכל גוף תקשורת אחר ולכל גוף ציבורי אחר ותראו שהמשכורות פה שם לא גבוהות מאוד, קלמן ליבסקינד מרוויח משכורת קצת מופרזת לחצי משרה ולמלך זילברשלג בתור ילד בן 20 שהגיע לאן שהגיע בזכות אבא שלו מרוויח לא רע בכלל. תחשבו שלו היה בגלי צה”ל על אותה עבודה היה מרוויח 300 ש”ח לחודש.