צ’רלי אזריה: “ריבלין נכנע למיעוט קטן שרודף את הבן שלי, זה ניוון מוסרי”

אביו של אלאור אזריה זועם על החלטת נשיא המדינה שלא להעניק חנינה לבנו: “המשפט של אלאור היה מכור, אדרוש ועדת חקירה לנקות את שמו”. ראיון בלעדי

"עשו לבן שלי רצח אופי". צ'רלי ואלאור אזריה. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הודעת נשיא המדינה ראובן ריבלין כי החליט לא להיענות לבקשת החנינה של אלאור אזריה, תפסה את צ’רלי במהלך בדיקה רפואית, רגע לפני שהיה אמור להיכנס לצילום MRI. אזריה, שעבר לאחרונה אירוע של שבץ מוחי, נדהם מכך שההודעה הדרמטית לא נמסרה לו ולמשפחתו באופן אישי, אלא דרך אמצעי התקשורת.

“זה מסמל את ההתעללות הנפשית המתמשכת של המערכת באלאור ובמשפחה”, אומר צ’רלי בראיון ל’מידה’. הוריו של אלאור חששו שבנם ישמע גם הוא על החלטת הנשיא דרך הטלוויזיה או באמצעות אסירים אחרים, ומיהרו להתקשר לכלא הצבאי שבו הוא מרצה את עונשו. “ברגע שראינו את הדיווח בטלוויזיה אשתי התקשרה לכלא”, מספר צ’רלי בקול סדוק. “גם ככה הילד בפוסט-טראומה, בקושי ישן מרוב סיוטים. לא ידענו איך הוא יגיב להחלטה הזו. קצת ניחם אותי שהוא הופתע מהשיחה שלנו, כי זה אומר לפחות שהוא עוד לא ידע על ההחלטה של הנשיא”.

מה הייתה התגובה שלו אחרי שסיפרתם לו?

“הוא אמר שאין על מי לסמוך, והוא צודק. גם אנחנו מרגישים שכבר אין על מי לסמוך”.

“התקשורת עשתה לאלאור ולמשפחה רצח אופי”

החלטת ריבלין להותיר את אזריה בכלא הצבאי היתה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת האב צ’רלי. “מאז שהתפוצצה הפרשה ניסו להציג את אלאור ואותנו כגזענים, קיצונים ובורים”, הוא אומר בייאוש, ומסביר מדוע בחר הפעם להתראיין: “התקשורת לא הפסיקה להתנכל לנו ולהתגרות בנו. הפיצו עלינו בלי סוף שקרים, ועשו לבן שלי רצח אופי. התפוצצתי מזעם, נקרע לי הלב והמצב הבריאותי שלי ושל אשתי הידרדר. למרות הכל, כדי לשמור על שלמות העם והצבא סירבתי להגיב. אבל גם לכוח הסיבולת שלי יש גבול”.

הנשיא אמר שהוא החליט שלא לחון את אזריה בשם השמירה על “טוהר הנשק”, וכדי להגן על “עוצמתו המוסרית של צה”ל”.

“אז אני רוצה לשאול את הנשיא שאלה. האם קצינים בכירים במדים שמעידים תחת שבועה בבית דין צבאי ואומרים דברי שקר, הם אלו שמסמלים את ערכי צה”ל? קצינים שבורחים מאחריות ולא נותנים גיבוי לחיילים בבית הדין, יכולים אחרי זה להוביל חיילים אחרים לקרב? זו לא עוצמה מוסרית, זה ניוון מוסרי, וחבל לי שהנשיא שיתף עם זה פעולה”.

מה היית אומר לנשיא אם היה מודיע לך על החלטתו באופן אישי?

“הייתי אומר לו שהוא טועה. 90 אחוז מהישראלים תומכים באלאור, כולל הרבה מאוד אנשי שמאל שמתקשרים אליי לחזק את ידינו. הנשיא היה יכול לסיים את הפרשה הזו עם נזק מינימלי ולאחות את העם. לצערי הרב הוא הלך עם מיעוט קטן של עוכרי ישראל שרודפים את הבן שלי ונכנע להם”.

מה דעתך על הניסיון לצבוע את הביקורת נגד הנשיא כ”הסתה”?

“קודם כול אני מגנה כל גילוי של הסתה או תמיכה באלימות חלילה נגד ריבלין. אלאור ומשפחת אזריה כולה מתנגדת לכך בחריפות. מצד שני ברור לי שמשתמשים במילה הזו, ‘הסתה’, כדי לסתום פיות לתומכי אלאור ולצייר אותנו כקיצונים. כשפלסטינים הניפו תמונות של אלאור ואיימו על חייו, לא ראיתי את התקשורת מזדעזעת. יש כאן המון צביעות”.

“התקשורת לא הזדעזעה מההסתה נגד אלאור”. פלסטינית דורכת על תמונה של אזריה. צילום: פלאש 90

“אייזנקוט התערב באופן בוטה בהליך השיפוטי”

אביו של אלאור משוכנע כי החלטת הנשיא מצטרפת לשורה של התנכלויות מצד המערכת כלפי בנו. הוא טוען כי אלאור לא זכה למשפט הוגן, ומאשים בכך בכירים במערכת הביטחון בעבר ובהווה – בראשם שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון, הרמטכ”ל גדי איזנקוט והפרקליט הצבאי הראשי תא”ל גל אפק.

“המשפט של אלאור היה מכור מהרגע הראשון”, אומר אזריה האב בלהט. “הצבא והתקשורת חושבים שהעם מטומטם ושהוא לא מבין את המניפולציות שעושים עליו. אבל הם טועים. העם חכם, ולכן העם תומך באלאור”.

על מה אתה מבסס את התחושה שהמשפט היה מכור?

“יש הרים של מידע” עונה צ’רלי מיד, “אם אתחיל – אסיים בעוד שנה. בוא נתחיל מהשעות הראשונות אחרי האירוע. בעדות שלו בבית המשפט, המ”פ תום נעמן הודה שהכוונה המקורית היתה לסגור את הנושא בתוך הצבא, ורק בגלל שהופץ הסרטון של ‘בצלם’ החליטו להעביר את התיק למצ”ח. במערכת הביטחון מיהרו לצאת בהצהרות שאלאור ‘סרח’, אבל רק שעתיים לאחר מכן, באזור שש בערב, הוא נחקר בפעם הראשונה. איך החכמים הגדולים יכלו לדעת מה נאמר בחקירה של אלאור, ועוד להסיק מסקנות נגדו לפני שהוא בכלל נחקר?”

צה”ל הקריב את אלאור כדי להצטייר בעולם כצבא “מוסרי”?

“ברור. כולם יודעים את זה. כאילו לשונאי ישראל אכפת מאלאור אזריה, ועכשיו הם יאהבו אותנו כי לוחם מרמלה נכנס לכלא. איזו מחשבה טיפשית”.

מה דעתך על התנהלות הרמטכ”ל?

“הוא מאוד אכזב אותנו”, מספר אזריה בגילוי לב. “אייזנקוט התערב באופן בוטה בהליך השיפוטי. הוא קידם את כל הקצינים שהיו מעורבים בפרשה, עוד לפני שניתן פסק דין. זה לא מדליק אור אדום למישהו? אם הרמטכ”ל אומר שהוא לא רוצה צבא של כנופיות, ויום לפני הכרעת הדין מצהיר שאלאור הוא לא הילד של כולנו – איך שופטים במדים שכפופים לרמטכ”ל יכולים לקבל החלטה אחרת חוץ מהרשעה? הם לא ילכו נגד המפקד העליון שלהם. הרמטכ”ל לא רצה לומר ‘טעיתי, קיבלתי מידע שגוי’, אז הוא רק המשיך לחפור את הבור. הוא הפך את כל המשפט של אלאור למכור מראש”.

אתה לא מקבל את האפשרות שהשופטים חשבו שהבן שלך אשם?

“אם היה מתנהל משפט הוגן, לא הייתי מדבר”, הוא מדגיש. “בתחילת המשפט אמרו שעל סמך עדות המ”פ המשפט יקום או ייפול, אבל עדות המ”פ נפלה – ובכל זאת הכרעת הדין לא השתנתה. מעבר לזה, המ”פ אפילו מקבל קידום, למרות שהוא קיבל הערה פיקודית על ההתנהלות שלו בזירה. זה מגוחך. איך יכול להיות שמח”ט חברון אומר שהרבש”צ של היישוב טען שהירי של אלאור היה חריג – אבל בעדות שלו בבית הדין הרבש”צ סותר את המח”ט ואומר שהירי דווקא תקין? הכל מופיע בפרוטוקול. אנחנו תמימים, אבל לא עד כדי כך”.

אתה חושב שאייזנקוט וקצינים אחרים מכסים אחד על השני?

“זה בטוח. צה”ל נתפס עם המכנסיים כשניסה להכחיש שהמח”ט של אלאור (גיא חזות) הציע לי עסקת טיעון. בסוף התפרסם התיעוד של הפגישה, אבל השופטים החליקו את זה עם תירוצים משונים, וחזות גם קיבל קידום”.

הפך את המשפט למשחק מכור? אייזנקוט. צילום: איציק הררי, פלאש 90

“הפצ”ר מנסה להסתיר את העלמת הראיות והדחת העדים שבוצעו בתיק”

אזריה זועם גם על התנהלות הפרקליט הצבאי הראשי בפרשה: “מה יש לפצ”ר נגד אלאור, שהוא הולך נגדו באש ובמים?”, הוא זועק בכאב. “אם לא היה לו מה להסתיר, הוא לא היה מתנהג בצורה כזו. הוא רוצה להסתיר את כל העבירות הפליליות שבוצעו בתיק של אלאור – העוולות והשקרים, העלמת הראיות והדחת העדים בחקירה. למה העלימו את המעיל של המחבל? לאן נעלמה הגופה בזמן ששכרנו פתולוג?”

השינוי בצוות ההגנה והבחירה ביורם שפטל כעורך הדין של אלאור הצדיקה את עצמה?

“בהחלט. שפטל עשה מעל ומעבר, ואנחנו מודים לו על כך”.

בצבא טוענים שנפלתם קורבן לגורמים בעלי אינטרס שמעוניינים להשאיר את הפרשה בכותרות.

“אני לא אוהב שמזלזלים באינטליגנציה שלי ושמתנשאים עליי”, אומר צ’רלי בזעם. “אנחנו מקבלים את ההחלטות בעצמנו, אף אחד לא שוטף לנו את המוח. אני רוצה לשאול את אייזנקוט או כל קצין אחר, איך הוא היה נוהג אם היו דורשים מהבן שלו להודות שהוא ביצע פשע, בזמן שהוא משוכנע שפעל נכון. לעולם, לעולם לא אגיד שהבן שלי פשע. אקבל עוד ארבעה אירועי שבץ מוחי, אבל אעמוד על שלי ואף אחד לא ישבור אותנו. אנחנו נמשיך להגיע לחקר האמת, ולהאמין שהיא בסוף תצא לאור”.

אתה מתכוון לפעול בנושא?

“בהחלט. אני מתכוון לפנות למבקר המדינה ולדרוש שתיפתח וועדת חקירה בראשות שופט בדימוס”, הוא מצהיר בנחישות. “הם יחשפו את כל העבירות הפליליות שבוצעו בתיק של הבן שלי והם ינקו את שמו של אלאור. אני נלחם לא רק בשביל אלאור, אלא בשביל צה”ל והמדינה. היום זה קרה לי, מחר זה יכול לקרות לבן או לנכד של כל אחד אחר”.

“יפי הנפש שיושבים בקריה לא יחלקו ציונים לאלאור”

לאורך שלבים רבים בשיחה קולו של אזריה האב כמעט ונשבר – אך אז הוא מצליח לשאוב מחדש את הכוחות, ולהמשיך הלאה. הוא מרבה לציין את התמיכה הנרחבת שהוא ומשפחתו זוכים לה מהמוני עם ישראל, אך באותה נשימה חש כאב מהיחס שמשפחתו מקבלת ממרבית כלי התקשורת. “אם לא היו ביבי נתניהו, שרה נתניהו ואלאור אזריה – לא הייתה תקשורת במדינה”, הוא אומר. “אני לא מצפה מנתניהו לצאת נגד הנשיא והרמטכ”ל. הוא פעל כמו שצריך כשהתקשר אלי. מה עשו לו על זה, איזה פשע נורא הוא ביצע. לצערי צה”ל נכנס עמוק לפוליטיקה, והוא דאג יחד עם התקשורת לעשות מהשיחה הזו משהו שלילי”.

בראייה לאחור, אולי אלאור לא היה צריך לירות במחבל?

“הבן שלי לא היה יורה אם לא היה חש בסכנת חיים. אלאור לא אוהב לירות סתם באנשים, ולא פועל מתחושות נקם. הוא ירה כי חשש שלמחבל יש מטען. זו הייתה מחשבה הגיונית מאוד. עובדה שהמפקדים בשטח ביקשו מהחיילים לשים עין על המחבל כי חששו ממנו, עובדה שהכוחות באזור הזהירו שאולי יש לו מטען, ועובדה שהמ”פ קיבל הערה כי לא הגיש לו טיפול. מן הסתם אם היו מטפלים במחבל לפני שאלאור הגיע לזירה, כל הסיפור הזה לא היה קורה. מאוד קל לשבת במזגן, לראות סרטונים של בצלם ולחלק ציונים. כל יפי הנפש ש’מסתכנים’ מדי יום בלעבור את הכביש בקריה, ואחרי שלוש שנים בגלי צה”ל הופכים לכתבים ופרשנים צבאיים, לא יכולים לשפוט לוחם שנמצא 24/7 בסכנת חיים בחברון”.

לדברי אזריה, צה”ל מנהל לוחמה פסיכולוגית נגד בנו. “שוטפים את המוח למתגייסים חדשים נגד אלאור”, הוא מתרעם. “חיילים מגיעים לבקו”ם, מקבלים קיטבג והדבר הראשון שהם שומעים מהמפקדים שלהם זה הרצאה שאלאור אזריה הוא אדם נורא. ממלאים להם את הראש ומסיתים אותם נגד הבן שלי. למזלנו ההורים לא טיפשים, והם יודעים לאזן את שטיפת המוח הזו”.

אור שילוני, ששירת עם אזריה, טוען כי החברים האחרים ליחידה חוששים להביע בו תמיכה.

“לצערי זה נכון. הקצינים איימו על הלוחמים שלא לדבר איתי ועם התקשורת. אמרו להם שידיחו אותם מתפקידי לוחמים במילואים ושהם לא יוכלו להשתלב במערכת הביטחון. זה צה”ל שלנו לצערי”.

“לכו לקרבי, וכמה שיותר”

אתה חושב שהירידה במוטיבציית הגיוס לקרבי קשורה להתנהלות הצבא מול אלאור?

“מאה אחוז. חבר’ה צעירים לפני גיוס אומרים לי שהם מוכנים ויודעים שהם עלולים להיפצע או אפילו להיהרג חס וחלילה, אבל מעולם לא האמינו שיראו לוחם כבול באזיקים כי הוא ביצע את העבודה שלו”, חושף אזריה. “זה כואב לי מאוד לשמוע את זה. ועוד לחשוב שבהתחלה רצו להאשים את אלאור ברצח על זה שהוא הרג מחבל. רצח! ירדנו לגמרי מהפסים”.

מה הרגשת כשראית את ההתגייסות של מרצ וארגוני השמאל למען דובר שוברים שתיקה, לעומת היחס שלהם כלפי אלאור?

“אנחנו חיים בעידן הזוי. לפחות זה נתן לי רגעי צחוק קטנים. עומד בן אדם ומתגאה בזה שהוא הכניס מכות לחפים מפשע, וכולם מוחאים לו כפיים. הבן שלי ירה במחבל שניסה להרוג חיילים ונחשב לפושע. הכול הפוך”.

מה אתה ממליץ לנערים לפני גיוס?

“לכו לקרבי, וכמה שיותר”, מפציר צ’רלי. “אין לנו ארץ אחרת. אני עצמי שירתי 33 שנים את ביטחון המדינה. אם יש קצינים שלא מתאימים לשרת בתפקידים בכירים בצבא הם צריכים להיפלט מצה”ל, אבל אנחנו לא שופכים את התינוק עם המים. אם לא נדחוף את הנוער שלנו להתגייס, נשרת את עוכרי ישראל שמחכים לנו בפינה ורוצים שנאבד את המדינה. אני לא אתן לזה יד”.

מה מצבו של אלאור?

“הוא מחזיק מעמד”, אומר האב בכאב. “המפקדים מתייחסים אליו יפה מאוד בכלא, והוא אהוב מאוד על האסירים האחרים. הוא נמצא בפוסט-טראומה ויזדקק לטיפול נפשי כשיחזור. הוא יקבל את הטיפול הטוב ביותר, ואנחנו נקים את המשפחה הזו מחדש. לא אוותר”.

תגובות

מבית הנשיא נמסר: “הפנייה להעניק חנינה הוגשה אל בית הנשיא על ידי עורכת הדין של משפחת אזריה, אשר עודכנה בדבר ההחלטה לפני פרסומה, כמקובל בכל החלטת נשיא בעניין חנינה”.

בקשת תגובה נשלחה לדובר צה”ל והיא תפורסם כשתתקבל.

 

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

14 תגובות למאמר

 1. יעלון אייזנקוט הפצר המפקדים בית הדין - כולם מעוותים מוסרית הגיב:

  צארלי יקר. כל מילה שלך מדוייקת. ריבלין אדם קטן, עלוב נפש, עסקן פוליטי כלומניק שמעולם לא עשה דבר כל חייו מלבד לצווח בקולו הניחר והמכוער במיקרופון בכנסת. עשה כלום. עכשיו הוא משתכשך במי האפסיים של השמאל ומרגיש על הסוס עם המון כבוד מעושה חסר כל בסיס. המשפט היה מעוות, עקום, מזוהם, מלא שקרים ורמאויות ויש להקים ועדת חקירה על כל ההתבטאויות הלא חוקיות של יעלון, אייזנקוט וכל יתר העוברים על החוק והשקרנים. מה שראינו היה משפט זוועה. לאנטישמים אין שום עניין בישראל גם אם תציג הצגת רמיה על פי חלילם. היא תגונה תמיד.

 2. יש לנו נשיא יחסי ציבור של הממסד(בעיקר התקשורתי) !

 3. תמיד אמרתי שהוד רוממותו כבוד נשיא המדינה חייב לעשות משהו בעניין ה-IQ שלו.

 4. אב חרד לשלומו ולחופש של בנו וזה ברור ולגיטימי.
  לא ברור שיורים במחבל מנוטרל שלא מהווה איום כלשהו… זה הופך את בסיטואציה להוצאה אל ההורג!
  זה לא צה”ל שלנו, לא על זה התחנכנו וגדלנו ואגב, זה ממש לא הילד של כולנו

  1. המחבל לא היה מנוטרל. תפסיקו עם השקר הזה. מחבל מנוטרל הוא אחד שעבר בדיקה של חבלן והוא לובש תחתונים בלבד או שהוא עם פלנליט על העיניים וידיו אזוקות. מנוטרל זה אומר שאין ממנו שום סכנה. במקרה של אזריה המחבל זז ובעט והיה לבוש ולך תדע מה היה יכול להיות לו מתחת לבגדים. טוב שאזריה ירה, חבל מאוד שצה”ל הידרדר לרמת המוסר הרקוב של בצלם

  2. מבלי להיכנס לפרטי המקרה- מדוע העסקן הבינוני ורודף הפרסום ריבלין לא טורח להודיע למשפחה על החלטתו *לפני* שהוא רץ לתקשורת?

 5. עם כל הכבוד לנשיא רובי ריבלין – יש כמה דברים שלאחרונה הוא שכח לגמרי – או התעלם מהם בהצלחה: האחד – שנשיא לא אמור להתערב במדיניות ובפוליטיקה – וכמו קודמיו קצב ופרס הוא התערב בזה ועוד איך – גם בלי שביקשו ממנו – ובדרך הכי לא מכובדת בעולם , השני – שהוא שכח שהוא נשיא שלנו ולא של הפלשתינים הישמעאלים הערבים , השלישי – שהחייל ירה במחבל – ולא באסיר או בשבוי והרביעי – שהחייל עשה שני דברים חשובים: גם מילא את תפקידו – וגם הגן על עמו ומולדתו – אז שריבלין לא ישחק אותה יפה נפש עכשיו – הוא הרי יודע היטב שהחייל הוא גיבור ולא רוצח – ושזה לא בסדר שככה שותים את דתו – אז בקיצור: עם כל הכבוד לריבלין – ממש אין סיבה שהוא יהיה כפוי טובה כלפי החייל -צריך להבין שחייל ישראלי – תפקידו לירות בטרוריסט ערבי – ואם הוא לא עושה את זה – הוא לא ראוי להיות חייל – והמבין יבין.

 6. אמי, שהכירה די טוב את האנטישמים באירופה ובארה”ב, נהגה לאמר שהקטע המהנה ביותר שכל פוליטיקאי גוי חווה בעת ביקור בארץ, הוא ביד-ושם. שם הפוליטיקאי רואה כיצד לדעתו צריכים היהודים להיות – מאחורי גדרות, רעבים ושומרים את המחלות שלהם מהציבור הלא-יהודי, ונתונים לחסדי הגויים.
  והישראלים חושבים שלהציג בפני הגויים את היהודים בגיטאות ובמחנות ההשמדה הינו משהו שיעזור לקבל מהגוי יחס חיובי.
  יש מנהיגים ישראלים כל כך טיפשים, שהם עדיין מעדיפים להתחנף לאנטישמים כדי לקבל ליטוף, ובו בזמן הם מתעלמים מהמכות שהם סופגים מהאנטישמים.
  זו הסיבה שלשמה נשפט אלאור.
  אם לישראלים היה שכל, היו מציגים את היהודים בגיטאות ובמחנות ההשמדה, כמות שהם. וליד כל תמונה, היתה מוצגת תמונה מהירושימה ונגסקי לאחר הפצצה האטומית. אפשר גם להציג תמונות ומידע על האי ביקיני לאחר הניסוי בפצצת האטום. זה רמז מספיק ברור לגויים לגבי מה שצפוי להם בפעם הבאה שינסו, והם ינסו, לפגוע ביהודים.
  כשהגויים יבינו זאת, ההתייחסות לישראל תשתפר פלאים. הסרט “העכבר ששאג” מציג עניין זה באופן קומי, אבל מדייק ביותר.

  מר צ’ארלי אזריה, בנך, אלאור, עשה מה שהיה צריך להיעשות. המעשה היה צריך להיות מופת ורמז לעולם. אמנם יש לנו רמטכ”ל שאולי, רק אולי, הוא איש מלחמה פיקח ונבון (חכם לא כל כך, והוכחה בהתנהלותו בפרשה זו), אך לו היה חכם, הרי שהסיכוי שהיה נאלץ להשתמש בפיקחותו ובתבונתו בשעת מלחמה, בזכות אלאור סיכוי זה היה יורד, לטובת כולנו.

  כשאלאור ישתחרר מהמאסר, יהיה זה יום שמחה לעם ישראל. יום שבו רוב העם יחגוג את הגאולה הפרטית של אלאור.

 7. ראיון יפיפה שמראה עד כמה צ’ארלי אדם נבון , בעל שכל ישר ורהוט. משפחה לתפארת!!! ומהצד השני, מערכת רקובה עד היסוד , מושחתת ומזוהמת. והמערכת הזאת אחראית על החיים שלנו חחח
  נס עצום שהעם התפקח, נס עצום שמקורות המידע היום כבר לא שמורים בלעדית לליינט, ונס עצום שה’ שומר עלינו

 8. לצערי, מי שפגע בצהל זה בנשיא. אם הנשיא לא היה נותן חנינה מהטעם שכל הטעונים לבקשת החנינה כבר נדונו בבית המשפט ובפני הרמטכל בבחינת האפשרות לקיצור העונש – זה היה מובן (לא מוצדק, אך מובן) אבל כשההנימוק שיצא מבית הנשיא הוא כי מתן החנינה יפגע בחוסנו של הצבא….. האם בעיני הנשיא הצבא כל כך חלש, רגיש ופגיע עד כדי כך שחנינה לאלאור עזריה ממש תמוטט את הצבא ?

 9. כל הכבוד לך צרלי תמשיך לעודד את החיילים להיתגיס לקרבי כי אין מי שילחם בשבלינו עוכרי ישראל שמחים במוטי
  בצייה שירדה לנוער וזאת נקודה חשובה העם איתכם אוהבים אותכם “אלאור החייל הכי ערכי בצהל”

 10. מכוד כואב לי שכלאור בפוסט טראומה והכל בגלל קשיחות לב ועקשנות של מפקדיו.הפרטים שצ’רלס העלה פה לגבי העלמת ראיות מחייבים תשובות!לאן נעלם המעיל?
  לאן נלקחה גופת המחבל?
  למה קצינים שפישלו הועלו בדרגותיהם?
  איך אחרי הארוע אלאור נשלח לאבטח עם נשק???
  המון עיוותיםהמעוררים בעם אכזבה
  משפחת אזריה נכנסה לכולנו ללב ואלאור בפרט