משטרת ‘יש עתיד’: הקשרים והשקרים של לפיד, לפידות וסגלוביץ’

מפקד להב 433 לשעבר הוא כיום בכיר ב’יש עתיד’. דוברת המשטרה היא תומכת לפיד מוצהרת, שימשה כדוברת משרדו ואולי אף מקורבת למשפחתו

מבוך הקשרים והשקרים. לפידות, לפיד וסגלוביץ' | פלאש90

בין שלל השמועות, הדיונים באולפנים וכותרות העיתונים שזעקו מאז פרסמה המשטרה את המלצותיה בחקירות ראש הממשלה נתניהו בשבוע שעבר, נשמטה לה עובדה מטרידה אחת. כפי שחשף עקיבא ביגמן מ’ישראל היום’, שמו של יאיר לפיד – מי שאמור להיות עד המפתח בתיק 1000 העוסק בחשדות לטובות הונאה שקיבל נתניהו מאיש העסקים ארנון מילצ’ן – כלל לא הופיע בנוסח הכתוב של ההמלצות אותו פרסמה המשטרה.

אז כיצד דלף שמו של יו”ר מפלגת יש עתיד ושר האוצר לשעבר לכל כלי התקשורת בזמן אמת? על פי ביגמן, מי שהדליפה את שמו של לפיד היא לא פחות מאשר דוברת המשטרה נצ”מ מירב לפידות, שעשתה זאת בתדרוך בעל פה לכל בכירי התקשורת בישראל. “בתדרוך תיארה לפידות את פעולותיו של לפיד בפרטים, ואף הקריאה בפני הכתבים ציטוט מתוך דברים שמסר לפיד בעדותו במשטרה”, כתב ביגמן.

לפיד כמובן שמח לגנוב את ההצגה לרגע ולהציג את עצמו כלוחם בשחיתות, אך מדוע דוברת המשטרה טרחה באופן אישי להדגיש את מעורבותו בחקירה של  לפיד, ועוד באופן כזה שיציג אותו באור חיובי במיוחד?

ממידע שהגיע לאתר ‘מידה’ מגורמים המקורבים למירב לפידות, מסתבר שבין דוברת המשטרה לבין משפחת לפיד התקיימו ואולי אף קיימים עדיין קשרים אישיים, הכוללים בילוי משותף ואף ביקורי בית.

לפידות הציגה את עצמה בעבר כתומכת נלהבת ביאיר לפיד ובמפלגתו, ולאחר בחירות 2013 פרסמה ברשת הפייסבוק פוסט בו כתבה בין השאר: “יאיר, אנחנו כמה חבר’ה שעוקבים בדריכות ורוצים לחזק אותך…אנחנו איתך עד עד הסוף…ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו לסיכוי אמיתי לחיות שפוי במדינה”. דברים דומים כתבה לפני מספר חודשים גם רעייתו של ניצב רוני ריטמן, האחראי על חקירות ראש הממשלה, ששירתה בעצמה בעבר כקצינה במשטרה.

זמן לא רב לאחר מכן, כאשר לפיד נכנס לתפקיד שר האוצר, מונתה לפידות לדוברת המשרד. הקשר האישי הזה בין העד המרכזי בחקירות לבין דוברת המשטרה מעצים עוד יותר את השאלות לגבי התדרוך אותו מסרה לפידות ביחס ללפיד, כמי שאמור להעיד נגד יריבו הפוליטי נתניהו.

ואם כל זה לא מספיק הרי שראש אגף החקירות לשעבר והמפקד הראשון של יחידת להב 433, ניצב יואב סגלוביץ’, הצטרף לפני כשנה וחצי למפלגת ‘יש עתיד’ ונחשב לגורם דומיננטי במפלגה. “אני מצטרף היום למפלגה שמחויבותה היא לציבור ולדגל המאבק בשחיתות ובגילויה השונים, מתוך הבנה ששחיתות אינה רק שורת עבירות פליליות אלא גם רוח רעה שפגיעתה קשה בערכים החשובים ביותר”, אמר אז במסיבת עיתונאים משותפת עם ח”כ לפיד.

מאחר וסגלוביץ’ פרש מתפקידו במשטרה רק בשנת 2013, ניתן בהחלט לתהות האם פקודיו וחבריו מהיחידה עומדים עדיין בקשר טוב איתו ואולי אף מעבר לכך. נקודות אלו מעלות שאלות כבדות משקל ביחס לעובדה כי לפיד העיד נגד ראש הממשלה בתיק 1000, ומסר גם עדות בחקירת תיק 3000 המכונה “פרשת הצוללות”.

 

הון, שלטון ועיתון

אלי ציפורי פרס בסוף השבוע בעיתון ‘גלובס’ את התהיות לגבי התנהלותו של לפיד בתיק 1000, וקשריו הקרובים מאוד עם ארנון מילצ’ן, אותם לא כלל בהסדר ניגוד העניינים כמקובל. אך מעבר לכך עומדות עדיין שאלות רבות שנותרו ללא מענה לגבי חלקו של לפיד בפרשת חוק ‘ישראל היום’.

ההצעה לתיקון פקודת העיתונות שהוגשה לכנסת בחודש מרץ 2014 וביקשה לקבוע בחוק כי עיתונים בעלי תפוצה רחבה לא יוכלו להיות מחולקים בחינם, היתה שווה באופן פוטנציאלי הון רב ל’ידיעות אחרונות’ אם הייתה עוברת בכנסת.

יאיר לפיד, שחברי סיעתו היו בין יוזמי הצעת החוק, הועסק במשך שנים ארוכות ככותב טור ב’ידיעות אחרונות’ והיה אחד מהשמות המזוהים ביותר עם העיתון, עד שעזב אותו כדי לכנס לחיים הפוליטיים כשנה לפני הבחירות שהתקיימו בינואר 2013. זמן קצר לפני אותן בחירות ערך נוני מוזס, המוציא לאור של ‘ידיעות אחרונות’, מסיבת פרידה פרטית ליאיר לפיד שקטעים ממנה תועדו על ידי תנועת ‘ארץ חדשה’.

כחודשיים לאחר הבחירות הושבעה הממשלה בה שימש לפיד כשר האוצר, ביחד ארבעה שרים נוספים החברים בסיעתו. בחודש אוגוסט 2013 ידע אתר ‘וואלה’ לדווח כי שני שרים ממפלגת ‘יש עתיד’ – מאיר כהן ושי פירון – יזמו הסכמים לפיהם המשרד עליו היו ממונים פרסם במאות אלפי שקלים ב’ידיעות אחרונות. במקרה של שר הרווחה כהן הדבר אף נעשה ללא מכרז.

באוקטובר 2014 פרסם אתר ‘העין השביעית’ כי משרד המדע בראשות יעקב פרי מ’יש עתיד’ השקיע סכומי עתק עבור פרסום באתר ynet מקבוצת ‘ידיעות אחרונות’. לפי הדיווח, עלות שיתוף הפעולה בין ynet למשרד המדע הייתה 1.3 מיליון שקל. במשרד הממשלתי סירבו לחשוף את פרטי ההסכם שנערך בחודש דצמבר 2013 במשך חודשים ארוכים בטענה ל”סודיות מסחרית”.

האם זה מקרי ששלושה שרים מ’יש עתיד’ ביצעו תוך זמן קצר מכניסתם לתפקיד התקשרויות כספיות יקרות מכספי מדינה עם ‘ידיעות אחרונות’, וכל זאת בזמן שחלק מחברי הסיעה עומלים ומקדמים את חוק ‘ישראל היום’?

מסמך ההתקשרות בין משרד המדע ל-ynet | העין השביעית

אך הקשר בין העיתון של מוזס לבין המפלגה של לפיד לא הסתיים בכך. לפני מעט יותר משנה חשף ליאור חורב כי בכירים ב’ידיעות אחרונות’ היו מעורבים בתיאום בין מפלגת ‘יש עתיד’ למחנה הציוני במהלך הבחירות ב-2015. על פי חורב, גורמים במחנה הציוני קיבלו הנחיה מ’ידיעות אחרונות’ שלא לתקוף את ‘יש עתיד’ במסגרת הקמפיין, אחרת לא יקבלו סיקור אוהד בעיתון. טענותיו של חורב לא הוכחשו ומרמזות שוב על ההגנה לה זכה לפיד מ’ידיעות’.

מסכת הקשרים הסבוכה הזאת, שרק קצה הקרחון שלה נחשף עד היום, מעלה חשד כבד ליחסי תן וקח שמומשו בין יאיר לפיד לבין ‘ידיעות אחרונות’ במשך תקופה ארוכה מאוד. השאלה היחידה כעת היא האם משטרה, אשר בכיריה כמו ריטמן ולפידות קשורים בעצמם ליאיר לפיד ותומכים בו, יפעלו כדי לחקור את הנושא, או שיעדיפו להמשיך ולפגוע בראש הממשלה נתניהו, שאת כיסאו מקווה לפיד לרשת.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: “דוברת המשטרה שימשה בעבר דוברת משרד האוצר גם בתקופת כהונתו של השר לפיד כשר האוצר. השניים מכירים מתוקף עבודתם המשותפת. אין ביניהם היכרות חברתית קרובה. לדוברת המשטרה אין השפעה על חקירות מתנהלות, על מדיניות החקירה, אופיה או כל תהליך הקשור בניהול החקירה. הדוברת מוכנסת לתמונה אך ורק בהקשר להודעות לציבור. נוסח הודעת המשטרה לתקשורת בפרשות 1000 ו-2000 אושר על ידי פרקליט המדינה והיועמ”ש. תדרוכי הכתבים מתבצעים לכתבי המשטרה בצמוד לנוסחים משמעותיים לפרסום, בהם ככל שניתן, עונים על שאלות הכתבים.

בדוברות המשטרה התעלמו משאלות ‘מידה’ אודות מפגשים בין לפידות לבין לפיד וגורמים במשפחתו, וגם מהשאלה האם וכיצד עודכן לפיד מראש על כך ששמו, אשר נשמט מהודעת המשטרה בכתב, יככב בתדרוך העיתונאים. תחת זאת בחרו במשטרה להוסיף:

“הניסיון המתמשך והבלתי פוסק מצד גורמים הקשורים לחשודים בפרשה, להטיל דופי במשטרת ישראל ובקציניה כחלק ממסע דה-לגיטימציה מתוכנן כנגד גורמי האכיפה הוא נפסד ואין בו כדי להרתיע את גורמי האכיפה מלנהל את עבודתם ללא מורא”.

לא נגענו.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

69 תגובות למאמר

 1. איזו נגיעה יש לדוברת על החקירה? ובכלל הרי הפיכת שמו של לפיד לפומבי (הודעה רשמית של הדוברת זה לא הדלפה) הייתה המתנה הפוליטית היחידה שנתניהו קיבל בסיפור הזה. הקשר בין משרד המדע לידיעות נראה גם הוא קלוש… איפה הם אמורים לפרסם, במקומון זמן נתניה?

  1. “החקירה התנהלה במקצועיות, ביסודיות, ביצירתיות ובנחישות, מתוך מטרה אחת ויחידה – להגיע לחקר האמת. דומני כי בעת הזו, כאשר הוצגה בפני הציבור תמונה, מסוימת לפחות, של פירות המאמץ החקירתי שבוצע, ברור לכל כי חקירת משטרת ישראל הגיעה לכל המקומות הרלוונטיים, הדרושים לבירור החשדות, וכי המשטרה אף ביצעה את החקירה בחריצות רבה, בקצב ראוי ומשביע רצון”. משפט המחץ של היועץ המשפטי לפני שעה קלה שהודף את כל הטענות הקשות של ראש ממשלתנו כלפי רשויות אכיפת החוק של המדינה אותה הוא מנהל כבר 12 שנה. (ואם המשפט הזה לא הוזכר לכל אורך הכתבה המגמתית שלך , משה איפרגן ,נותר לך רק להתבייש – בגדת בעבודתך העיתונאית. חצרן.)

 2. המושחתים האלו לא משתינים עלינו בקשת מעל המקפצה אלא בכינון ישיר לפרצוף.
  מהנכים המתפרעים שהמשטרע המושחתת נותנת להם להתפרע באין מפריע ועוד עוזרת להם לייצר אנרכיה ועד לשיתוף פעולה עם מפלגה פוליטית כדי להפיל ראש ממשלה מכהן עם. 20. חקירות אינפנטיליות שאולי אחת תצליח להפיל את ביבי. למרות שהוא לא דתי
  ביבי ירשם לדורות עולם כמי שעמד לבדו מול כל הערב רב שחפצים בהחרבת מדינת היהודי.
  מעניין איזה זכות אבות יש לביבי.

  1. נתניהו הוא נכד של רב נכבד, הרב נתן מיליקובסקי המיוחס כצאצא של הגאון מוילנא

  2. נתניהו כשמו כן הוא: מתנה שה' העניק לעם היהודי. נתן ה' בן ימין (בן שבו יש המון כוח) הגיב:

   נתניהו הוא המתנה של העם היהודי בישראל. על כך מורד השטן = סמאל כפי שנקרא השטן בתלמוד. לא יעזור לשטן!!!

  3. הראשון לציון הרב יצחק יוסף נאם אף הוא בנוכחות נתניהו, והחל את דבריו בדברי שבח: “כל מה שעולם התורה הולך ומתפתח בכל הארץ, הכל בזכות ראש הממשלה נתניהו. אבא מרן זצ”ל קיבל אותו תמיד באהבה גדולה”.

  1. הג’לטלמן

   “אני זיקית כי רק אני, שמאלן וימני,
   תלוי ליד מי אני עומד, אמיד הוא או עני.
   אם הוא בהיר ובורגני – צבעי הוא שמאל נאור.
   אם הוא שחרחר ו/או דלפון – עורי ימין טהור”.

   אני איש אשכולות – ראשי מבריק (מג’ל),
   אני ג’ורג’ קלוני וגם המינגווי וראוי לאוסקר ולנובל!
   ביום ראש מפלגה, ברוס לי לעת ערב.
   בבחרותי, גם קסיוס קליי וגלגלן של עשב.

   העשב התגלגל מזמן לסיגר משובח,
   לקוניאק מיושן היטב, הוא משמש כמו אח.
   אחרי הכל, פוליטיקאי נטול חיים יפים,
   כמוהו כדייג – שאיננו דג דגים.

   אני מסור ל’דולצ’ה ויטה’, כן – אך בטח לא מזיק,
   למרות שתקציב מפלגתי הפך גורם מעיק,
   שכן, לרוב, היא עסוקה בפטפוט חסר תועלת,
   (אך מי זה מצפה מבת-דמותי לנהוג אחרת?!).

   אצלי, הרי, דיבור נמרץ, מסתיר דעות קלושות,
   דלות המעש, מכוסה בהצהרות ריקות.
   הבטחות אשר הופרו, משכיח ברק הג’ל,
   זו ה-דרך ‘לתפוס ראש’ ולמשול בישראל.

   קיבצתי, אפוא, ‘סטארים’ – רובם ‘לשעבר’.
   צוות עורג לתהילה, לקסם שנגמר.
   תופסים עלי קצת טרמפ, נכון, אך הניצול מקביל.
   אסחט גם לימונים כמושים ובלבד שאוביל.

   פרלמנט הוא רק במה, בסך-הכל פלטפורמה
   להבלטה עצמית, גם במחיר צפצוף על נורמה.
   כך, הברזתי, למשל, ממושבים של חורף.
   (עדיף חדר הכושר, לעיבוי שרירי העורף).

   בדומה לזה, חתרתי ל’קמבן’ לי דוקטורט.
   לימוד ותארים קודמים – תפורים רק לפלגמט.
   לעילוי כמוני – ובתור בן אצולה (!)
   מגיע קיצור-דרך, שמפגין את הגדולה.

   בא לי לגלם, עכשיו, את ‘ראש-הממשלה’!
   חוסר בגרות – אתם יודעים – איננו מכשלה.
   אם עלם אוסטרי אלמוני, לוהק פתאום לקנצלר,
   האם נסיך ‘צלופח’ כמותי, לא ייבחר לקייזר?!
   http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-613154

   תגובית

 3. לא יאומן, כנופיית פושעים בראשות חרבוני מוזס חברו להמליך את התולעת לפיד על מדינת ישראל.

  1. אראל סג''ל: שלושה שרים ממפלגת יש עתיד, העבירו לנוני מוזס 3.6 מיליון שקלים הגיב:

   אראל סגל: על קשר השתיקה והטיוח המשטרתי בפרשת 2000
   קטעים מתוך אחת התכניות המעניינות של אראל סג”ל.

   על הקשר בין יש עתיד ונוני מוזס ולמה המשטרה לא חוקרת אותו?

   בתקופת הממשלה הקודמת, שכזכור כיהנה רק 18 חודשים, העבירו שרי מפלגת יש עתיד, יותר משלושה וחצי מיליון שקלים מתקציב המדינה לכיסו של נוני מוזס, מו”ל ידיעות, תמורת כתבות וכיסוי אוהד.

   הכל מוכח וממוסמך.

   נתחיל בשר הרווחה מאיר כהן, מתנועת יש עתיד, שהעניק לידיעות חוזה על סך רבע מיליון שקלים.

   דוברו של השר אישר את הדברים, ואף הוסיף לגבי השתלשלות הדברים כי היוזמה לקמפיין הזה היתה יוזמה של ידיעות אחרונות.

   מדהים.

   בא גוף מסחרי לשר בישראל, והציע לו “בוא תן לנו רבע מיליון שקלים ואנחנו ניתן לך סיקור חיובי”…והשר אומר כן.

   נעבור לגנרל בדימוס, שר המדע יעקב פרי, שרכש חבילת מדיה ב- 1.3 מיליון שקלים, מידיעות אחרונות…

   השר כמובן סירב לפרסם את המידע ורק לאחר דין ודברים נאלץ לפרסמו, בזכות חוק חופש המידע.

   ואחרון חביב, הכריש הגדול, שי פירון, שבעודו שר החינוך העניק לידיעות ונוני מוזס 2 מיליון ₪.

   שר החינוך במדינת ישראל מטעם יש עתיד לקח כסף של כולנו, מיליוני שקלים ושילם אותו לנוני מוזס, תמורת סיקור אוהד.

   שי פירון ניסה להסתיר בכל כוחו את המידע ורק לאחר פניה ממשרד המשפטים בשם חוק חופש המידע, נאלץ השר לפרסם את המידע.

   שי פירון ניסה לגלגל את העניין לפתחה של לפ”מ (לפמ | לשכת הפרסום הממשלתית) ושיקר במצח נחושה לגבי מעורבות לפ”מ, אך מנהל לפ”מ באותה תקופה הכחיש את הדברים, ואמר כי אותו תקציב לידיעות, לא עבר דרכו.

   ואם נסכם: שלושה שרים ממפלגת יש עתיד, העבירו לנוני מוזס 3.6 מיליון שקלים תוך תקופה קצרצרה בת 20 חודשים בלבד.

   מהכיס של כולנו לכיס של נוני.

   אוטוסטרדת המידע של יאיר לפיד.

   ובנוסף ראוי להזכיר שעשרה מחברי יש עתיד, תמכו בחוק ישראל היום.

   https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/אראל-סגל

   http://rotter.net/forum/scoops1/454850.shtml

 4. חייבים לפנות לבגץ לא רק בהקשר לפידות, כמעט כל חבר שני ביש עתיד הוא שוטר, על פניו זה דומה לחונטה. משהו מאוד מוזר יש במערכת היחסים הזו

  1. אתה מודע למי עומדת בראש בג"צ? זאת שקבעה שיש לאשר לפלשתינים לקבל אזרחות מכוח נישואין בישראל הגיב:

   עוד שמאלנית קיצונית בעליון. חיות פסקה בפסק דין עדאלה בענין איחוד משפחות, בעד עמדות הפלשתינים, כאשר קבעה שיש לאשר לפלשתינים לקבל אזרחות מכוח נישואין בישראל – דבר שעלול לחסל את המדינה היהודית. אני ממש מודאג אם זאת השופטת שתהיה נשיאת העליון ב- 2017. נמאס כבר משופטים שמאלנים קיצונים בעליון – חייבים לעשות שינוי בועדה לבחירת שופטים.

   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000596112

   בג”צ הוא הבעיה העיקרית ולא הפתרון לשום בעיה של מדינת ישראל אל מול מעשי השמאל הבוגדני וההרסני.

  2. בג"צ? חה חה חה. קארין אלהרר היא ח"כית בכירה מאד ביש עתיד. אז בוא נראה מהי הפעילות שלה בבירכת השמאלן לפיד: הגיב:

   דיון בכנסת: אוני’ חיפה מסייעת למחבלים. ח״כית קרין אלהרר מיש עתיד: ”הם אסירים נרדפים”

   דיון בכנסת: אוני’ חיפה מסייעת למחבלים.

   ח״כית קרין אלהרר: “הם אסירים נרדפים”.

   קליניקות משפטיות באוניברסיטת חיפה מסייעות לאסירים שהורשעו בגין פעילות טרור. ח״כית קרין אלהרר: “הם אסירים נרדפים”.

   חשיפה בועדה לביקורת המדינה: קליניקה משפטית באוניברסיטת חיפה מסייעת לאסירים ביטחוניים שחלקם הורשעו בגין רצח.

   יו״ר הוועדה לביקורת המדינה אמנון כהן (ש״ס) כינס היום (ב’) דיון שמטרתו לחקור את הפעילות של קליניקות משפטיות הפועלות באישור ובמימון חלקי של משרד החינוך.

   …בין היתר דווח כי עו״ד כביר שהיתה מפעילות של הארגון ״עדאללה״, מנחה את הסטודנטים בקליניקה. כמו כן, באתר בשפה האנגלית שמפרט את מטרות הקליניקה צוטטו פרקים שלמים מהמצע של ״עדאללה״…

   בועדה פרץ עימות בין חברי הכנסת שמעון אוחיון לקרין אלהרר.

   אוחיון מחה על פעילותה של הקליניקה בחיפה.

   אלהרר שלמדה משפטים במסגרת התוכנית של הקרן החדשה שמממנת גם את עדאללה, התייצבה להגנתה של הקליניקה. לדבריה “עלינו לייצג את הנרדף גם אם זה לא נעים”. כאשר נשאלה אם בעיניה אסירים ביטחוניים שהורשעו בגין פעילות טרור הם ״נרדפים״ , השיבה אלהרר כי ״הם נרדפים אם זכויותיהם נפגעות״.

   …יו״ר הועדה לביקורת המדינה ח״כ אמנון כהן אמר בסיכום הישיבה כי הוא מנחה את המל״ג לבדוק מי מעניק אישורים לקליניקות המשפטיות, מי מממן את פעילותן והאם הן מקבלות מימון מגופים חיצוניים.

   אם לא יקבל תשובות מספקות, הבהיר, יפנה בתום ארבעה חודשים למבקר המדינה.

   באוניברסיטת חיפה פועלות שמונה קליניקות משפטיות. ביניהן קליניקה למשפט ימי, לעניינים טכנולוגיים, לזכויות נשים, קליניקה לזכויות האסיר וקליניקה לזכויות המיעוט שמוגדרת באתר ״קליניקה לזכויות המיעוט הערבי פלסטיני״. בין היתר דואגת הקליניקה לזכויות האסיר למימוש זכויותיהם של רוצחיהם של החיילים יאיר תורג׳מן ואברהם ברומברג.

   סטודנטית מאוניברסיטת חיפה שהשתתפה בישיבת הועדה סיפרה לאחר הישיבה כי מספר סטודנטים למשפטים שקלו להגיע לישיבת הועדה, כי פעילות הקליניקות מנוגדת לערכיהם, אבל חששו מהתנכלות מצד המרצים…

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/585/840.html

   תגוביות:

   1.מעשה זה בנוסף לתמיכה הכללית בכל מעשה אנטי ציוני, אנטי ישראלי באוניברסיטה זו. חושבני כי הגיע הזמן לסגור אותה או להפסיק כל תמיכה והעברת תקציבים. אוניברסיטה חמאסית לא במדינתנו!

   2.למה אין להם קליניקה לטיפול בזכויות של הנאצים הקשישים וצאצאיהם. גם להם מגיע טיפול מסור. פשוט מעורר חלחלה. אוניברסיטה של גיס חמישי. לא ברור מדוע מדינת ישראל תומכת באירגונים תומכי טרור שמנצלים את הדמוקרטיה בישראל על מנת להשמידה בכל אמצעי.

   3.כנסת ישראל הפכה לתוכנית ריאלטי – “סמרטוט נולד”. זוכת הפרק האחרון היא קארין אלהרר, עוד כלבה שעוזרת לפעילי טרור כלואים, על גבם של נפגעי טרור.

   4.הלפיד הכבוי יפה הבלורית ובלי תואר וחברי סיעתו יימחו בקרוב מדפי ההיסטוריה. אין להם עתיד!

   5.אוניברסיטת חיפה הבית והחממה של המחבלים.

   6.יש לסגור את הברז.

   7.https://www.youtube-nocookie.com/embed/07Hvd1Z4_TY?rel=0

   8.אצל יש עתיד התאספו כלבות שמאל חולות כלבת.

   9.לא יאומן. חברת כנסת שתומכת בטרור.

   10.אם פייגלין היה ראש ממשלה, נשיא האונברסיטה היה מפוטר עוד היום!

   11.זה היה בכנסת הקודמת. ליברמן וח”כ דוד רותם הביאו הצעת חוק לוועדת השרים לחקיקה את החוק שיגביל את הפעילות של הקרן “לישראל חדשה”. הכל היה מוכן ואז נתניהו קיבל טלפון משמעון פרס אשר ביקש ממנו למנוע את החקיקה.

   לתדהמת כל אנשי הימין, נתניהו וגדעון סער הפילו את החקיקה וסרבו להביא אותה להצבעה בכנסת. רק פייגלין יפעל נגד הקרן.

   http://www.nrg.co.il/online/iphone.php?page=http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/262/019.html?hp=1

   12.הגיע הזמן לעשות ניקוי אורוות באקדמיה הישראלית שבגדה בעם ישראל. גם התשקורת הצטרפה למעשה הנבלה.

   13.היהודים הם היועצים הכי טובים של השונאים שלהם.

   14.גד ברזילי הובא מת”א כי שם כבר הקיאו משמאלניותו. עמוס שפירא פחדן ששומר על כיסאו. את אוניברסיטת חיפה יש להפריט ולהופכה למכללה פרטית על 9.000 הערבים הלומדים בה.

   15.הקרן החדשה להשמדת ישראל מממנת לימודים לסטודנטים למשפטים כדי שהללו ישרתו אותה לאחר מכן.

   16.אוניברסיטת חיפה סניף של החמאס. למדתי שם וראיתי זאת.

   17.אוני’ חיפה סייעה למחבלים עוד בזמן שר החינוך השמאלני גדעון סער. גדעון סער שתול בליכוד של הקרן ”לישראל חדשה”.

   18.להוציא את הקרן לישראל החדשה וגרורותיה אל מחוץ לחוק.

   19.קארין אלהרר היא ח”כית מטעם סיעת “יש עתיד”. מי שחשב שבעל הפרצוף היפה מהטלוויזיה בא לכנסת לעבוד ו”לשפר את מצב מעמד הביניים הקורס” ובחר בו, צריך לדעת איזו פמליה שמאלנית-קיצונית ניצבת מאחוריו במפלגה:

   עופר שלח – הדמגוג. קרייריסט חסר מעצורים. מומחה בלכתוב ולהגיד המון מבלי להגיד כלום ומבלי לקחת אחריות על כלום.

   יפעת קריב – האשימה את “הכיבוש” ו”העדר “שלום”” כסיבה להטרדה מינית של סטודנטיות בהר הצופים ע”י ה”צעירים”.

   ח”כ רות קלדרון – המפתיעה אותנו מדי פעם בפליטות פה הזויות ונראה שהיא מנסה לקמבן זיקה בין היהדות והמסורת היהודית לשמאל קיצוני.

   ח”כ יעקב פרי. על האיש אין לי מה לכתוב מחוסר ידע, אך הוא בא ממפלגת “קדימה”, מפלגת התקשורת המושחתת שנולדה בספין כתחליף ל”אבודה” וגמרה כמפלגה המושחתת ביותר לפחות ב- 20 השנים האחרונות, כי בראש רשימת השחיתות בארץ יושבת לה בכבוד רב מפא”י ההיסטורית ואותה ממש קשה לנצח בנפוטיזם, שחיתות ופרוטקציות.

   גם שי פירון קשור לקרן החדשה וגם פרס זכויות האדם מטעם הקרן החדשה לישראל הוענק לו בטקס שנערך בלונדון.

   בין מקבלי הפרס בשנים הקודמות נמנים: פרופ’ אליס שלבי, עו”ד דן יקיר והרב שי פירון.

   http://www.news1.co.il/Archive/001-D-250944-00.html?t=150152

   20.צריך להפסיק עם הבזיון הזה שהסמולנים מקבלים תקציב מהמדינה כדי לעזור למחבלים. שיעשו כמו טלי פחימה. רוצים לתמוך בהם? תעברו צד ותתנתקו מאיתנו.

   21.שי פירון הוא איש הקרן החדשה וכנ”ל מפלגת יש עתיד ומרבית אנשיה. ההחלטה של פירון לאפשר מעתה לבתי הספר לקבוע 30% מחומר הלימוד בעצמם נעשתה כדי לאפשר לקרן ולאירגוניה דרך המטה המסונף של קרמניצר להחדיר 30% חומר לימוד מטעם הקרן החדשה ואירגוני זוכרות ואירגון אברהם.

   גם יתר האירגונים יכניסו חומרי לימוד ושטיפת מוח.

   כנ”ל בקיץ שפירון אירגן כביכול קייטנות בית ספר. זה מיועד לחדירת הקרן לידידות מטעם הכנסיה הנוצרית והקרן החדשה שללא ספק תחדיר את מדריכיה במסווה של מדריכים חברתיים. הנושא שנבחר תואם אף הוא לאג’נדת הקרן לחיסול: האחר הוא אני. כלומר לי אין זהות כי האחר חשוב יותר והוא שווה כמוני. למשל המסתנן המוסלמי האפריקני והערבי והנוצרי והמזרח אסייתי וכל השאר. כולם חשובים ממני ולכן הם במקומי ולכן לילדים נאמר שהאחרים הם אני. ההשתלטות על המדינה הושלמה ועכשיו מייצרים את הגיס החמישי שיחסל אותה מבפנים סופית. קיראו את הסידרה הנקראת – כך השתלט השמאל על בג”צ ומערכת המשפט – כל הפרקים שנכתבו עד עכשיו מסבירים כיצד בוטלה המדינה על ידי השמאל במירמה.

   שי פירון טוען כי בימין מכפישים אותו בשל הקשר שלו לקרן החדשה לישראל.

   קבלתי פעם כסף מהקרן החדשה לישראל ומאז הגדירו את הזהות שלי הרב פירון הוסיף, “הקרן החדשה לישראל עשתה גם הרבה דברים חשובים של רווחה וחינוך. החרמות והתפיסה הנלוזה שיש אנשים שהם אוייבי העולם מחזקות את התפיסות ההופוכות ממה שאותם אנשים רוצים לקדם וזה לא ראוי. כל פעם מחדש אני נדהם שאני מגיע למקומות בצד מסויים מעבר לקו הירוק – שם דבר ראשון הם רוצים לדעת למה קיבלתי כסף “מהקרן החדשה לישראל?”…

   הרב פירון אמר בעניין העמותות הפוליטיות, “יש כנסת ושם מכריעים את הדברים. אני אעשה הכול כדי להסביר שזה פתטי”.

   http://www.inn.co.il/News/News.aspx/248918

 5. הלפיד גם בזמן שהיה שר אוצר העלה מיסים אמר גירעון ענק פגן במעמד הבינונימ אנושות למה פשוט לא ביטל את הפטור של מילצן וחבריו אם כזה צדיק הוא..

 6. יובל היה מפקדו של ברכה שהתאבד לפני התאבדותו פוזרו עליו המון שמועות ויש חשד למידע משפיל בגיוק כמו שעושים עכשיו לביבי לכן אני מאמין שיובל שהיה מפקדו של ברכה היה אחראי למותו ופועל כעט באותה הדיטה נגד ביבי זו הסיבה שאולי פרש בצמוד לפרשה הנל

 7. אין כמו התנסות אישית ואין תחליף להתנסות אישית. צריך להתנסות בפנים בדרך הפעולה של המשטרה כדי להבין מה קורה שם באמת

 8. מה שמדהים זה שאנחנו לא שומעים מראש הממשלה הכחשות לגבי העובדות.

  סבבה, אפשר לחשוד במניעי החוקרים. אבל בסוף ביבי מודה בעובדות, ורק טוען שאין כאן שום דבר לא חוקי.

  אז אם החוקרים דוברים אמת, למי אכפת למה הם עושים את זה?

  1. כל תגובה שמכנה את נתניהו ביבי חשודה כחלק ממכונת התעמולה הבולשביקית הפועלת דרך כל מיני כינוי גנאי

  2. אם תסתכלו טוב מי מרכיב את יש עתיד בכנסת תגלו שרובם שייכים לשמאל ולשמאל הקיצוני הגיב:

   יש עתיד היא מפלגת שמאל שעושה קולות של ימין לצורך הטעיית הציבור התמים.

   שטרן המרושע – מתאים ככפפה ליש עתיד וללפיד. צבועים שמאלנים המציגים עצמם כ”מרכז”.

   יש עתיד אלה אנשי הקרן החדשה!

   סימוכין:

   ח”כ קארין אלהרר מ”יש עתיד” המתנגדת לחוק העמותות היא בוגרת תוכנית המשפטנים של הקרן החדשה

   ח”כ קארין אלהרר היא אחת הבוגרות הראשונות של תוכנית המשפטנים של הקרן החדשה לישראל שמפעילה את כל העמותות הרעות האלו.

   את התנגדותה העזה לחוק מיסוי מימון אירגוני שמאל שחותרים תחת קיומה של ישראל ובטחונה היא הביעה אתמול כך:

   “מדובר בעוד הצעה פשיסטית במסווה של ציונות מבית ‘הבית היהודי’, ששם לו למטרה לבטל כל מאפיין דמוקרטי במדינת ישראל. ביטולם של חופש הביטוי וריבוי דעות מקומם בדיקטטורות חשוכות ולא אצלנו”.

   דבריה של קארין אלהרר מוזרים נוכח הביקורת החריפה של השופט בדימוס מאיר שמגר על המימון הזר הזורם לכיסי אירגונים לא ממשלתיים בישראל ממדינות זרות:

   השופט בדימוס מאיר שמגר, הביע את מורת רוחו ממימון עמותות על ידי מדינות זרות, ואמר בשנת 2012 : “אני חושב שתמיכה בגוף פוליטי על ידי ממשלה היא דבר שהיה צריך להפחיד כל אדם המאמין בדמוקרטיה אמיתית” ואף כינה התנהלות זאת כ”לא תקינה”.

   http://www.inn.co.il/News/News.aspx/267061

   ******

   דיון בכנסת: אוני’ חיפה מסייעת למחבלים. ח״כית קרין אלהרר מיש עתיד: ”הם אסירים נרדפים”

   אלהרר שלמדה משפטים במסגרת התוכנית של הקרן החדשה שמממנת גם את עדאללה, התייצבה להגנתה של הקליניקה. כאשר נשאלה אם בעיניה אסירים ביטחוניים שהורשעו בגין פעילות טרור הם ״נרדפים״ , השיבה אלהרר כי ״הם נרדפים אם זכויותיהם נפגעות״…

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/585/840.html

   *******

   שי פירון מ”יש עתיד” טוען שבימין מכפישים אותו בשל הקשר שלו לקרן החדשה לישראל. “הם רוצים לדעת למה קיבלתי כסף “מהקרן החדשה לישראל”.

   http://www.inn.co.il/News/News.aspx/248918

   *****

   צפו: ח”כ יפעת קריב מ”יש עתיד” מחפה על עברייני מין ערבים שתוקפים יהודיות

   ח”כ יפעת קריב תוקפת את הסטודנטיות באוני’ העברית שמותקפות ע”י ערבים

   http://www.youtube.com/watch?v=tCi_y57pC5k

   *****

   עדי קול מיש עתיד בהצעת חוק שיתיר למסור ילדים יהודים לאימוץ גם למשפחות לא יהודיות

   http://www.inn.co.il/News/News.aspx/270826

   *******

   יעקב פרי והשקפת שמאל של אנשים שהיו בצמרת הבטחון של ישראל בלי שידענו מהן עמדותיהם:

   מצעד הטועים בדימוס

   העובדה שאותם אנשים טעו באופן סדרתי לא מפריעה לידיעות אחרונות לקדם את משנתם

   http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=5219

   ********

   רות קלדרון – מייסדת בתי מדרש חילונים “עלמא”

   תומכים ברפורמים.

   http://midreshet.org.il/SeminaryInfoCard.aspx?id=10

   ******

   עפר שלח השמאלן מ”יש עתיד” תיאר את גיבורי השייטת על המרמרה כרוצחים שפלים שידיהם מגואלות בדם. מדינות שחפצות להיות בקהילת העמים, פשוט לא עושות דברים כאלה. הן לא תוקפות עם חיילים חמושים אוניות שנושאות אזרחים…”היו צריכים לדעת מראש שכוח צבאי לא יופעל פה, ואפילו המחיר היה שה”מרמרה” תעגון בעזה”…

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/114/625.html

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/114/625.html

   ******

   שקד: חצי שבוע ‘יש עתיד’ היא שמאל, בשאר – ימין

   שרת המשפטים תקפה בחריפות את יאיר לפיד ומפלגתו, בעקבות הביקורת שהעבירו על חוק העמותות: “אינו עוסק בשמאל ואינו עוסק בימין. עוסק בשקיפות מוגברת בשעה שקיים איום על הריבונות שלנו מצד מדינות שבוחשות לנו בקלחת”…”אתם תחבלו בכל אינטרס ישראלי, תפגעו ביחסי החוץ שלנו ותעשו כל מה שנדרש כדי להכפיש אותנו בחו”ל כי אולי אולי – אם נהיה מספיק מגונים בזכות השם הרע שאתם מוציאים לנו בעולם – אולי אז נשתכנע לסגת מיהודה ושומרון ולעביר את השליטה באזורים אלה לידי ארגוני טרור וכולנו יודעים מה יקרה בסוף”.

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/752/029.html?hp=1&cat=404&loc=10

   ****

   שר הקליטה הזכיר לחברי הכנסת מ”יש עתיד” כי הם יזמו בעבר הצעת חוק לפסילת ח”כים שתמכו בטרור. “אתם בעד זועבי או בעד ישראל”?

   על רקע התנגדות סיעת ”יש עתיד” לחוק ההשעיה שיזם ראש הממשלה בנימין נתניהו, חשף שר העלייה והקליטה זאב אלקין במליאת הכנסת כי חברי כנסת מ”יש עתיד” יזמו בעבר הצעת חוק דומה.

   http://www.inn.co.il/News/News.aspx/315938

   ******

   שפטל: יאיר לפיד הפאשיסטן נשא נאום והודיע שהוא מוכן להשמדתה של מדינת ישראל. לפני יום הכיפורים נשא אל קאודיליו – הלא הוא יאיר לפיד הפאשיסטן הקטן נאום נלעג, מגוחך, אווילי, מטופש שמוכיח את הבעייתיות כששדרן טלביזיה, שגם אינו מגדולי השדרנים בלשון המעטה, פתאום מחליף גובה בגלל האגו הבלתי נגמר שלו, ורוצה להיות לא פחות ולא יותר, ישר מאולפן שישי, שזה בית ועד למחבלים תקשורתיים כבר דור שלם, מאותו בית ועד ארור שהוא הנהיג אותו בימי ו’, הוא החליט שמאותו בית ועד למחבלי תקשורת הוא רוצה להיות ראש ממשלה.

   ובגלל שיש מספיק אספסוף צפונבוני שיכול לתת לו גם לאחר קיזוז של למעלה מ- 40% מכוחו, לאחר שראינו מה הוא שווה במשך שנה וחצי, כלומר פחות מאפס, עדיין נתן לו סיעה של 11 מושבים בכנסת ובמסגרת הזאת, הוא עדיין לא ויתר על החלום ההזוי, שלא לומר המופרע במקצת, להיות ראש ממשלה.

   הוא מתאים להיות ראש ממשלה כמו שהסוס של גיוס קליגולה התאים למישרת הקונסול, ו/או כמו שזועבי מתאימה להיות ראש השב”כ. בערך אותו דבר. אותה מידת התאמה…

   לכן אדון יאיר לפיד, איש שמאל מובהק שמתבייש בכך ורוצה לשטות בציבור, קורא לעצמו מרכז, אבל זה לא הופך אותו למרכז. ולכן אותו ציבור צפונבוני שעדיין מצביע עבורו, כי אינו מסוגל ולא רוצה יותר להצביע בעד השמאל, כל פעם מוצא לו מפלגת אווירה אחרת, תקווה לבנה אחרת, כדי להצביע עבורה.

   אז הוא נושא נאום, בבר אילן, כי בבר אילן נישא נאום מאד לא מוצלח אחר שמישהו נשא, והוא רצה להראות שאם ראש הממשלה נשא שם נאום אז גם אני כראש ממשלה בפוטנציה לדעתי ולדעת אשתי בלבד, ו- 10 מוקיונים שיחד איתו ממלאים שמה את המושבים בכנסת, אז הוא נשא נאום והודיע על כך שהוא מוכן להשמדתה של מדינת ישראל באמצעות 50 מושבים בכנסת כי הוא רוצה להכניס מיליונים על גבי מיליונים של ערבים לתוך הקו הירוק. כך הקאודיליו.

   (דקות 107 עד 115)

   http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FHDGDL&c41t4nzVQ=KL

   *******

   חשיפה: רבאיי ליפמן מיש עתיד השתתף בכנס רפורמי

   http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=69186

   ******

   יש עתיד מבטיחה לפעול להסדרת מעמד המסתננים האפריקנים בישראל:

   היכנסו וצפו בצילום המסך בנושא המסתננים ויש עתיד:

   http://rotter.net/forum/gil/20264.shtml#264

 9. מכל הנכתב, יש צורך דחוף בחקירת כל החוקרים במשטרה ובכל חברי יש עתיד.
  יש יותר הוכחות שהם המושחתים לכאורה ולא, נתניהו.

 10. אין שום סיכוי בעולם שמישהוא יחקור את זה
  כמו שאיש לא חקר את כבל על החוק לסגירת ישראל היום
  ואיש גם לא ראה בזה בעיה של “הון שילטון”
  שלא לדבר על ההיבט הדמוקרטי של סגירת עיתון

 11. מאמר מצוין!!!! תודה משה, נקווה שתקום ועדת ממלכתית שתבדק את התנהלות המשטרה

 12. נחזור בפעם האלף: עד לתקופת ביסמוט כעורך ראשי עיתון ‘ישראל היום’ היה העיתון של משפחת נתניהו.
  גם אם כל תומכי נתניהו יעמדו על הראש וימכרו לנו ייקום מקביל, את זה אי אפשר להכחיש.
  האובססיה החולנית של נתניהו להיות מוצג בתקשורת כ’מנהיג על’ היא דבר ברור מאליו, שקוף לחלוטין. אין איש הגיוני שיחלוק על זה.
  רצונו לשלוט בתקשורת היא חולנית. ככה מתנהג רק דיקטטור.
  צריך לטפל ב’ידיעות אחרונות’. אין ספק שהעסק שם רקוב.
  אבל לא פותרים תועבה בתועבה גדולה יותר.
  מעניין שאין תיק 7000 שבו מקבלת משפחת נתניהו עיתון חינמון ממיליארדר, בעלות של מאות מיליונים, מעשה אסור ופלילי בישראל.

  1. לא מוצא חן בעיניך – תצעק בראש חוצות ותצביעי נגד ביבי בבחירות.
   מה זה קשור למשטרה.

  2. העיתון לא היה של משפחת נתניהו אלא היה של עם ישראל. סוף סוף היה לנו עתון ימני ותומך נתניהו שלדידי זה תמיכה בעם ישראל ובארץ ישראל. אין שום בעיה בעתון פרטי שידבוק בקו מסוים כל הזמן. השפיטה היא בידי הקוראים ולא בידי שפוט כמוך שאינו מבין כלום במושג עתונות חופשית. הבחירה היא בידי הקוראים וכך זה צריך להיות. כל כינויי הגנאי חלק מסגנון התעמולה הבולשביקי לא יעזרו לכם. נתניהו נתמך על ידי העם היהודי והם יודעים למה. אכן אם ביסמוט ימשיך להעסיק מוטה שמאלני קיצוני כהייטנר וביילין אז הקוראים ימאסו גם בו. אבל זה הסיכון שהוא לקח על עצמו .

  3. העובדה שהבעלים של עיתון תומך במפלגה מסוימתאינה מספיקה כדי להגדיר קשרי הון שלטון.
   בשביל זה צריך להראות הסתרות ופעולות של הפוליטיקאי לטובת איש העסקים ו/או משפחתו.

  4. ולאנונימי,
   תתפלא אבל ביסמוט לא צריך לחשוש להמשיך להביא כותבי טורים כאלה ואף עדיף לו לשמור אותם.
   הנקודה היא שלמרות שהם שם ולמרות שמדור הדעות מאפשר לכל אחד, מבל״ד ועד עוצמה יהודית, להתבטא-למרות כל זה, כולם יודעים איפה במפה הפוליטית העיתון הזה ממוקם.
   אנשים לא טיפשים אבל יש אזורים במפה הפוליטית שבהם יש אנשים סובלניים באמת, כאלה שמסוגלים להקשיב גם לצד השני ולהבין את המורכבות שבה יש הגיון לשני הצדדים וזאת בלי לאבד את האמונה בצדרת דרכם.

   בניגוד לזה, בואו נראה את נוני מוזס נותן טור למישהוא אפילו קצת ממני(נגיד אראל סג״ל או חגי הובאמן).

 13. המסר של הכותב הוא שכולם מושחתים ואם כולם מושחתים למה אתם נטפלים לביבי המסכן. רק פרט אחד אפרגן, אראל, ריקלין, ביגמן ושאר מלחכי הפנכה שוכחים לציין-אין שום הוכחה שלפיד אי פעם קיבל מתנה ממילצ’ן אבל למה לעסוק בזוטות.

  הטענה הכי גדולה של תומכי ביבי היא שהתקשורת רודפת את ביבי ובכן אני עוקב אחרי התקשורת והיחס שלפיד מקבל גרוע עשרות מונים מהיחס שביבי מקבל, אין עיתון, אתר, סאטיריקן או פובליציסט שלא נהנה לחבוט בלפיד אבל לפיד מעולם לא התלונן כמו ביבי ומליכי הפנכה הבכיינים.

  1. למה מלחכי פנכה? כי הם מסרבים להכנע לזרם התעמולה הבולשביקי? דווקא אנשים אמיצים וישרי דרך

 14. מתסכל ביותר שכל מה שנאמר באתר מידה ובישראל היום ובערוץ 20 על שלל תכניותיו ,הפטריוטים ,ערוץ 7 ולפעמים בניוז 1 לא משפיע כהוא זה על סדר היום בכלל ,סדר היום נטו נקבע ע”פ גלי צה”ל ,רשת ב’ וערוץ 2 רשת וקשת חטיבת החדשות וערוץ 10 ,לא משנה מה יהיה רשום באתרים שהזכרתי ולא חשוב מה יהיה בפייסבוק וברשתות החברתיות ,בכלל לא משנה מה חושבים האנשים ומה חושב העם ,סדר היום נקבע לפי קבוצה קטנה שולית שיש לה את הכוח לשלוט ולעצב את התודעה ,לטפטף טפטוף בלתי פוסק בכל דקה בכל הזדמנות בכל תכנית ,בין השירים בפרומואים ,בכל הזדמנות וע”י כל כתב ששייך לקליקה הנ”ל ,ראינו את זה בפרשת אלאור עזריה ורואים את זה בפרשות האחרונות שצצות חדשות לבקרים 3000 4000 5000 6000 7000 8000 9000 10000 ,פשוט מתסכל .

  1. אילו צדקת – הבחירות היו ממליכות דחליל מטופש וריק מתוכן כמו לפיד ולא ענק כמו ביבי שמשסים בו את כל הגמדים הנוכלים הרמאים והקנאים שיודעים שביבי הפך את כיוון השייט של המדינה אל עבר האופק הבהיר בשעה שכשהגיע אל ההגה היא שטה לעבר האפלה והניוון והחיסול ויצוא התפוזים וקניית דולרים שחורים ברחובות אפלים, שייצרו פה הקומוניסטים.

   אילו הצליחו כל הנוכלים והמחבלים התיקשורתיים והתעסוקתיים והפוליטיים בישראל – כפי שאתה טוען – לא היה הליכוד בשלטון – אלא מוקיונים כלפיד וגבאי שהיו מביאים את המדינה אל עבר העתיד שמועידה לה הקרן להשמדה.

   העם לא טיפש ולכן לא ממליך ולא ימליך את האפסים המזיקים האלה לעולם.

   אל תתייאש עדיין.

   העם חכם ולא מושפע משטיפות המוח הבולשביקיות, הקומוניסטיות, השקרניות, הפרו-ערביות ואנטי יהודיות המעידות על מופרעות נפשית וחוסר מעצורים מפחיד.

   השמאל הזה רגיל אחרי עשרות שנים של פעילות אפלה ופושעת במחשכים לעשות מה שבא לו – אבל היום הוא מוצא מולו מחנה לאומי שחושף הכל. הכל. הכל. ערוץ 20, רוטר נט, מידה, ניוז 1, 0404, גיא בכור, גלי ישראל, יורם שפטל – ארז תדמור ומיכאל דבורין, איילת שקד בבחירת שופטים ועוד… אין עוד מחשכים שלהם זקוק השמאל המנוול והמלוכלך. החשיפה לא טובה לו.

   מזה תישאב את העידוד.

   וכדי לייצר את השינוי האולטימטיבי לטובת המדינה והעם היהודי – גם את בג”צ אנחנו נשנה ונחזירו לעם היהודי כי היום הוא חטוף והוא המשמש מחסה ומתרס לכל הפעילות הלא חוקית הזו והמזיקה לעם ולמדינה היהודית.

   אתה רואה שכל יום יש מאמרים וחשיפות ופעילות כנגד בג”צ במתכונתו הנוכחית בה השופטים בוחרים את עצמם בעצמם באמצעות ועדת הדילים המסריחים בראשות שלושה מהם – שזו בדיחה מקברית – את השופטים תבחרנה אך ורק ממשלות ישראל המתחלפות ורק לאחר שימוע עומק בכנסת – ומערכת המשפט המעוותת והגנובה ע”י השמאל שמשתמש בה למרכז פעילות פוליטית לסיכול מדיניות הממשלות הנבחרות.

   כשבג”צ יחזור לידי העם היהודי וישרת את האינטרסים שלו, כל התופעות הדרקוניות -מפלצתיות שאנחנו חוזים בהם יום יום – ייעלמו. לא יהיה להן מיתרס ותמיכה בבג”צ החדש שיהיה פה.

   בג”צ במתכונתו הנוכחית – הוא שורש כל הרע בישראל. כל הרע נובע ממנו ומהדרך בה הפך למרכז פעילות פוליטית של השמאל שאיבד כוחו בכנסת כדברי פרופ’ מאוטנר ופרופ’ דיסקין ורבים אחרים.

   אירגונים קיקיוניים המקבלים מימון זר ופושע עותרים ומסכלים כל פעילות של ממשלות ישראל הנבחרות. כשזה לא יהיה עוד כך – ניתן יהיה להחזיר את המדינה אל הפסים הציוניים עליהם עליה להתנהל.

   זו מדינת היהודים וחורשי הרע מתכננים לחסלה תוך שימוש בבג”צ.

   יש לחסל את בג”צ במתכונתו הנוכחית. אך ורק ממשלות ישראל תבחרנה את השופטים!

   יש לחסל את בג”צ במתכונתו הנוכחית בה השופטים בוחרים את עצמם בעצמם באמצעות ועדה חשאית המתנהלת בלא נהלים כתובים, לפי קריטריונים לא ברורים, באמצעות מסלולים עוקפי ועדה סטטוטורית. יש לבטל את כל השיטה הזו.

   את השופטים תבחרנה, כמו בכל העולם הדמוקרטי, אך ורק ממשלות ישראל המתחלפות ורק לאחר שימוע עומק בכנסת, במהלכו תובררנה עמדות המועמדים ויחסם לעם היהודי ולזכותו על ארצו, הקודמת לכל זכות אחרת.

   מי שיש לו בעיה עם ההמנון או הדגל לא ישמש שופט במדינה היהודית.

   יש לקבוע בחוק שהיועץ המשפטי לממשלה ייבחר אך ורק על ידי הממשלה, כראות עיניה ובהתאמה עם האידיאולוגיה הפוליטית שלה ולא יונחת כפי שקורה היום, כאחד מרשימה שבג”צ קובע.

   יש לקבוע בחוק שהיועץ הינו אך ורק יועץ ואינו קובע דבר לגבי מדיניות הממשלה או מינוייה לתפקידים שונים – שכן כך מתבצעת אידיאולוגיה הלכה למעשה.

   אהרון ברק הוא שקבע בפסיקה הזויה שעצות היועץ יחייבו את הממשלות ומאז שולט היועץ מטעם בג”צ על המדינה. יש לבטל את הפסיקה – שאינה מעוגנת בחקיקה כלשהי.

   אשר לטענה שהפקדת סמכות המינויים במערכת המשפט בידי הכנסת תביא לפוליטיזציה פסולה של ההליך, התשובה היא פשוטה:

   אם הכנסת כשירה לשרת כנציגת העם לצורך חקיקת חוקים שבכוחם אף לחייב כנסת עתידית, יהיה זה מופרך ואף מגוחך לטעון שהיא איננה כשירה לאשר את המינויים לאותו גוף אשר יפרש את החוקים שהיא חוקקה.

   מנגנון דמוקרטי חדש לבחירת שופטים חיוני לא רק לשימור מעמדו של בית משפט החשוף לביקורת ציבורית גוברת. הוא אף ימלא תפקיד חשוב בחיזוק הדמוקרטיה הישראלית בכללותה.

   בין התופעות המסוכנות ביותר העלולות לאיים על משטר דמוקרטי בולטת התפתחותה של תחושה בקרב העם שדעתו אינה נחשבת, שאין לו כל שליטה על מושליו וכי אין טעם אפוא שייטול חלק בענייני ציבור.

   השיטה הנוכחית למינוי השופטים בישראל מעודדת בדיוק את התפשטותה של מחלה זו, שכן המסר שלה הוא שאין להותיר בידי נציגיו הנבחרים של העם את ההחלטות החשובות ביותר ושמשום כך הרכב בתי המשפט חייב להיקבע בידי ועדה סגורה.

   ממשלת “ימין” ממנה רדיקלים סמולנים חסרי כישורים לרמטכ”ל, נגיד הבנק, פרקליט המדינה.

   ממש לא מדובר באליטה כי אם בכנופיה פיאודלית כמו בירדן, מצרים וסוריה.

   ***********************

   פרופ’ מאוטנר: בג”צ הפך למוסד לפעילות פוליטית של השמאל שאיבד כוחו בכנסת!

   השמאל הפסיד הרבה מאד כוח בפוליטיקה וסובל הפסדים פוליטיים גדולים מאד ומה שהוא עושה בעצם, הוא העתיק את הפעילות הפוליטית שלו מהפוליטיקה של הבחירות, שהיא הפוליטיקה של הכנסת, למקום אחר – לבית המשפט העליון – והפך אותו למוסד שממנו הוא מנהל פוליטיקה.
   אחרי 30 שנה של כיוון כזה מצידו של בית המשפט, בית המשפט מוצא את עצמו כרגע במצב של אובדן לגיטימציה…

   יש לנו משבר חמור כרגע עם בית המשפט העליון שהוא מוסד מדינה חשוב מאין כמותו.

   כדאי שנפתח חשיבה חדשה לגמרי לגבי איך הוא צריך לפעול ב- 30 השנים הבאות.

   http://rotter.net/forum/gil/27789.shtml

   ****************

   בג”צ מפחיד את פרופ’ דיסקין:

   פרופ’ דיסקין: החוק לא משחק במדינת ישראל. מה שמשחק זה מה שבא לבית המשפט העליון

   פרופ’ דיסקין:

   “חוק חרוט אין לו משמעות במדינת ישראל לכאן או לכאן.

   במדינת ישראל לא חשוב בכלל מה כתוב בחוק. בית המשפט בישראל בכלל לא מתייחס אל החוק. בית המשפט קבע הלכה שבעצם כשהוגש כתב אישום אדם לא יכול להמשיך לכהן בתפקידו. מה שכתוב בחוק בכלל לא רלוונטי. בתי המשפט בכלל לא מקיימים את החוק.

   אנחנו לא חיים במדינה שמתקיים בה שלטון החוק. שלטון החוק פירושו שלטון החוק החרוט שיש בו הגיון כלשהו. שלטון החוק הוא כקליפת השום בעיני מי שמופקד על שלטון החוק.

   http://rotter.net/forum/gil/27118.shtml#147

  2. מי שלא ממש מתמצא בצדדים המשפטיים ומי שלא התנסה בעצמו בהופעה בפני הבג”צ אינו יודע עד היכן הדברים מגיעים. דוגמא קטנה אישית, הגשתי בקשה לפסילה של שופטת מסוימת לשופטת נאור הדנה בבקשות פסילה, השופטת נאור דחתה את הבקשה בראש ובראשונה מפני שלא צרפתי לה תצהיר, ומה לעשות שכן צרפתי? התצהיר היה מונח על הבקשה, הוא היה העמוד הראשון לבקשה, מונח למעלה. אבל אחרי נאור אין כלום, אין למי להתלונן ואין עם מי לדבר, זהו, השופטת נאור כתבה שאין תצהיר וזהו. הטוטליטריות של הסמכות מוחלטת וממילא באה ההתנשאות והצפצוף. אני ואפסי עוד. גוף של אני ואפסי עוד אין מסוכן ממנו.

 15. הלפיד דולק ובוער אצל נתניהו ושות’ ! אל תנסו ל”הלביש” הכפשות ושקרים על לפיד, איך אומר ביבי “אין כלום”!

 16. יאיר נתניהו 2047 בנאום ההכתרה : “אָבִי יִיסַּר אֶתְכֶם בַּשּׁוֹטִים, וַאֲנִי אֲיַסֵּר אֶתְכֶם בָּעַקְרַבִּים”

 17. כתבה של לפיד 2008

  חקירוקרטיה״, בתקופת החקירות נגד ידיד משפחת לפיד ומשפחת מוזס – אהוד אולמרט.

  בין השאר כתב שם לפיד: ״אם בא לך להתפרסם אתה מגיש תלונה. אם אתה יריב פוליטי, אתה מוצא מישהו שיגיש תלונה… כל מאכער מתוסכל, פקיד יהיר או עיתונאי אינטרנט תאב פרסום יכול לשבש את המערכת השלטונית… שלטון נחקר הוא שלטון חלש שקל לסחוט אותו”.

  בסרטי המאפיה האמריקאית מגיע הרגע שבו החבר׳ה הטובים שולחים את הקורבן לעשות ״אמבטיית מלט״. הרעיון בסוג מיתה שכזה הוא לא רק לחסל את המתנגד, אלא בעיקר לשלוח מסר לבאים אחריו, שיבינו עם מי כדאי לעבוד ועם מי אסור להתעסק. יש הרבה טייקונים שבעצת עורכי הדין והמאכערים שלהם מתמחים באמבטיות מלט כאלה.

 18. גם להחזיק בשלטון במשך יותר מ 10 שנים וגם לטעון שהכל קורה כי השליטה בידיים של מישהו אחר…מדהים!

  1. השמאל השולט בבג"צ בפרקליטות ובמשטרה לא מאפשר לימין לשלוט ולבצע את מדיניותו כנבחר העם הגיב:

   בישראל השלטון הוא אך ורק בידי המשטרה הפרקליטות ובג”צ. כל מי שמנסה להתעלם מהעובדה המזעזעת הזו עושה שקר בנפשו ומנסה להטעות את כל מי שהוא מדבר עימו!!!

 19. אם כל התקשורת שמלאנית – איך מסבירים פרסום של כתבות כמו זאת

  1. כשמדברים על התקשורת מדברים על ערוצי הטלביזיה 1, 2, ועשר, על גלי צה"ל ורשת ב' ועל ידיעות אחרונות והארץ הגיב:

   אל תיתמם. חלאס! אתה מדבר על אתרי ימין קטנים שמנסים להילחם בשקרים של התקשורת הדורסנית וגם אותם מנסה השמאל לחסל.

   כדאי להזכיר לך את השמאלנים שסגרו את שידורי ערוץ 7, ניסו לחסל את ישראל היום ועושים הכל כדי לא לאפשר לערוץ 20 לשדר לציבור הימני הרחב חדשות כלבבו.

   די לשקרים, לשטיפות המוח הנבובות ולנסיונות ההטעיה והמניפולציה הרמאית של השמאל.

   את אתרי השמאל רואה ושומע הציבור הרחב שמתעב אותם 44 שעות ביממה שיבעה ימים בשבוע.

   כמה אנשים נכנסים לאתר מידה? ושומעים את גלי ישראל או רואים ערוץ 20?

 20. גם ליצחק רבין שרוב הכספים במסע הצלב נגד ביבי הם מתומכיו היו הרבה בקבוקים יוקרתיים שקיבל במתנה.
  ואף אחד כולל אני לא חושב שהוא מושחת.

 21. הוא הפוליטיקאי שעומד מאחורי פוליטיקת חדרי החקירות. האיש הוא עריץ לא קטן במסווה של דמוקרט

 22. למה לא לבצע חקירה קצרה ולראות תאימות בין כתבות אוהדות על יעקב פרי שי פירון וכולי בידיעות אחרונות לבין מועד תחילת התשלום. ואז פשואט להגיש תלונה המשטרה על שוחד.

 23. לליפד מותר
  הוא בצד הנכון
  (ממפלגת “רק לא ביבי”)

 24. צביעות היא דבר דוחה. צביעות תוך חשיבה שכולם מטומטמים זו בכלל שערוריה. צביעות של “מלחמה בשחיתות” תוך ביצוע עבירות שחיתות שקופות (לכאורה) ואתרוג של אנשי צד פוליטי אחד על ידי המשטרה/פרקליטות/בתי המשפט זה כבר הכי קרוב למשטר פשיסטי, ולכן מדאיג ביותר.

  טוב שחושפים את השחיתויות של יש עתיד. אור השמש הוא דבר חשוב.
  אני מקווה שאחרי הבחירות הקרובות הליכוד יתחזק ויתחיל ניכוי ארוות מתבקש במערכת “אכיפת החוק” (המרכאות, לצערי הרב)

 25. מילצ’ן קרוב להשתלטות על רשת; יוזם העסקה – יאיר לפיד
  המפיק הישראלי לשעבר צפוי לרכוש את אחזקות “ידיעות אחרונות” בזכיינית ערוץ 2; לפיד יזכה בתפקיד ניהולי ובמניות

  https://www.haaretz.co.il/misc/1.978794

 26. העתקתי מאתר ”רוטר” חשוב לקרוא ….
  מה עשה יאיר לפיד בחדרו של המיליארדר ארנון מילצ’ן לבוש שחורים עם סיגר יוקרתי בפה?

  מנהל שירות הלקוחות במלון הנסיכה מספר על הבילוי המשותף של מילצ’ן וחברו הטוב יאיר לפיד לפני 18 שנים בסוויטה המפוארת * “השמפניות לא הפסיקו לזרום לחדר”, הוא מספר, “לפיד פתח לי את הדלת עם סיגר יוקרתי בפה”

  רבות דובר השבוע על יחסיו הקרובים של ח”כ יאיר לפיד עם המיליארד ארנון מילצ’ן. לפיד, שמשמש עד מרכזי בפרשת 1000, התראיין לחברת החדשות וסיפר שמילא טופס ניגוד עניינים בנוגע ליחסיו עם מילצ’ן טרם כניסתו לתפקיד שר האוצר. עם זאת, בדיקה שערך אראל סגל מול משרדי המשפטים והאוצר גילתה שלמשרדי הממשלה האלה לא ידוע על קיומו של טופס כזה.

  עד כמה קרובים היחסים בין מילצ’ן ללפיד? עדות מעניינת שנחשפה הערב בתוכנית “לפני כולם” מגלה שמערכת היחסים הייתה חברית וקרובה מאוד.

  רוברט ירחי עבד בעבר כמנהל שירות החדרים (רום סרוויס) במלון הנסיכה באילת. בשנת 2000, כך הוא מספר, התארח בסוויטה המפוארת של המלון המיליארדר מילצ’ן. ירחי: “באחד הערבים מצלצל הטלפון מהסוויטה המלכותית 1701 ומר מילצ’ן הזמין שמפנייה דון פרניון. בקבוק כזה עולה אלפיי שקלים. העליתי את ההזמנה לסוויטה, דפקתי בדלת ומי פותח לי אותה? לא אחר מאשר איש נחמד ונמוך קומה, יחף ולבוש בבגדים שחורים כשסיגר יוקרתי בפיו. זה היה יאיר לפיד. הוא היה מאוד נחמד אליי וחייכן. מאותו רגע ובמהלך כל הלילה ההזמנות של השמפניות היקרות לא פסקו להגיע”.
  ירחי, שמתגורר באילת ועובד במאמן אישי ומנחה קבוצות, מוכן להיבדק במכונת אמת שהוא דובר אמת. מדוע החליט להיחשף ולספר את המקרה, שאירע – חשוב לציין – כשלפיד עדיין לא היה בפוליטיקה אלא עיתונאי, סופר ואיש טלוויזיה? ירחי מסביר: “האיש שמלין על קשרים עם מילצ’ן בעצמו נגוע ונהנה באותו לילה ואני מאמין שלא רק אז ממנעמי הקירבה למיליארדר. אז עכשיו הוא מטיף לאחרים? יש גבול לצביעות”.

  פנינו לדוברת של לפיד בשעות הצהריים אולם עד כה לא התקבלה תגובתם. לפיד נמצא בשליחות מדינית בבריסל ונפגש הבוקר עם שרת החוץ של האיחוד האירופי מוגריני.

  https://www.20il.co.il/%D7%93%D7%A4%D7%A7%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%93%D7%9C%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%A6%D7%9F-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%93-%D7%A4%D7%AA%D7%97-%D7%9B%D7%A9%D7%A1%D7%99%D7%92%D7%A8-%D7%99%D7%95

 27. נתניהו לא נופל בגלל השמאלנים הארורים
  אלא בגלל שקצבת החיים של מדינת הכופרים היא 70 שנה

  הממשלה תיפול כי אין למדינה יותר זמן לחיות
  אחרי ביבי לא תהיה שום ממשלה .

 28. שאלה של תם לפני חודשים מספר יאיר לפיד הודיע בראש חוצות שסגן ראש המוסד מחליף את יעקב פרי פרי הלך ולאן נעלם סגן ראש המוסד.? אתם מפלגה או אתם חנטרישים

  1. כן, אנחנו יודעים למה:
   מנהיג שבוחר אתעצמו ואת כל מפלגתו בלי לתת למצביעים זכות צפצוף.
   מנהיג עם אוסף קשרים מפוקפקים בכל עמדות הכח שמוסתרים בשיטתיות.
   מנהיג שעולה רק בעזרת חקירה מסריחה במיוחד כנגד יריבו הפוליטי.
   מנהיג שמפיץ שנאה כלפי חצי מהמפה הפוליטית ועולם הערכים של אבות-אבותיו אבל מוכן להכיל מפלגה תומכת טרור.

   פלא שמפחיד אותנו אפילו לראות אותו בכנסת?

 29. קצת מפחיד מיפלגה אחת עם משטרה מפלגה שניה עם גנרלים – ובשתי המפלגות הראשים בחרו את עצמם ואת הנבחרים שלהם

 30. קצת מפחיד במפלגה אחת קציני משטרה במפלגה השניה גנרלים מהצבא – התחברו – ואת הראשים הם בחרו בעצמם וגם את הנבחרים – אפילו יכול להיות קצת מסוכן

 31. נקווה שהמשטרה תיחקר בפרשת המימד החמישי ותיפתח תיבת הפנדורה של משטרת ישראל.

 32. ביזיון !!
  לא ביבי לא חוקים הא!!?
  ככה זה שיש גיבוי תקשורת, מערכת המשפט וכו’ וכו’

 33. ארגון פשע הגדול ביותר בארץ , מוזס ולפיד בתמיכת הפרקליט המושחת מנדלבליט ו433 המושחתת מפכ”ל שצריך להיעצר עד תום ההליכים באשמת שוחד שילם ללא מכרז מליוני שקלים למושחתים במימד החמישי, וכל העבריינים האלה חברו להאשים את נתניהו באשמות חסרות שחר ואשמות תפורות ושיקריות, הציבור חייב להתעורר לצאת ולפרק בכוח את ארגון הפשיעה הזה

 34. גם אישתו של יהיר לפיד כתבה טור בידיעות אחרונות ולכאורה קיבלה שכר לא פרופורציונאלי לתרומתה לעיתון, כמובן בהנחיית ידידם משכבר הימים נוני מוזס. בקיצור, ההכנסה המשפחתית של משפחת לפיד, הייתה ואולי עדיין תלויה ברצונו הטוב של הפטרון.

  1. יאיר לפיד בתגובה:”יש עתיד זו המפלגה הכי נקייה שיש”🤣🤣🤣🤣🤣🤣
   יואב סגלוביץ בתגובה:”הכי קרוב לארגון פשיעה”!

 35. חייבים חוק צינון של שבע שנים לאנשי מערכת הביטחון לפני קפיצה לפוליטיקה. דבר נוסף חייבים ועדת חקירה שתבדוק את התופעה שכל בכירי מערכת הביטחון קופצים למפלגות שמאל בזמן שרוב הציבור היהודי הוא ימין