פעילים בארגונים נתמכי הקרן החדשה לישראל: השואה יצאנית שמצדיקה את הכיבוש

בסרטון פרובוקטיבי, שהופץ לרגל יום השואה, מביאים פעילים בארגוני הקרן החדשה את השנאה העצמית לשיאים חדשים.

בסרטון פרובוקטיבי שהופץ לרגל יום השואה מביאים פעילים בארגונים נתמכי הקרן החדשה לישראל את השנאה העצמית לשיאים חדשים 

הבהרה: מהקרן החדשה לישראל נמסר כי היא סולדת מהמסרים שבסרטון, ואיננה אחראית בדרך כלשהי עליו, על תכניו או על מעשי יוצריו. אנו מודים לקרן על ההבהרה ומתנצלים אם דברינו הובנו אחרת.

סרטון שהופץ אתמול על-ידי פעילים קיצוניים (“השואה מבקרת ביד ושם”) מסביר לקהל אחוז הבעתה, כי הישראלים חייבים תודה לשואה שבזכותה הם למדו איך לרכז פלסטינים במחנות השמדה, להטיל עליהם עונשים קולקטיביים ולבצע בהם מיני תיאורים פרברטיים שמוטב שלא לחזור עליהם בכתב.

מי שמכיר את המילה האחרונה במדעי השמאל, לא מופתע ממרבית הטיעונים הנישאים בפי נטלי כהן-וקסברג הפרובוקטיבית. אחרי הכל, כאשר משילים מעל המלל הפוסט-ציוני שהשתלט על האקדמיה ומרבית העיתונות, את מעטה הביבליוגרפיה המפנה-לעצמה והמצג האינטלקטואלי המזוייף, מה שנותר מהשיח השמאלני העכשווי הוא לא יותר מאשר יצאנית פלומת-שחי.

אך מעבר לעניין האקדמי שבפנטזיה נאצופילית שכזו, ראוי ביום שכזה להתעניין גם באנשים הקטנים העומדים מאחורי הקלעים. אלו, הפועלים השקופים, ה”אחר” בהתגלמותו, שבלעדיהם הפקה מרטיטת נחיריים שכזו לא הייתה באה לעולם.

ובכן, הראשונה שבהם היא המטרוניתא הנכבדה מורן בריר, העורכת והצלמת, שאת חלומה בדבר שיבת כל “העקורים הפלסטינים” טרחה להציג בכנס של ארגון ‘זוכרות’ אשתקד, ואשר הגיגיה הקולנועיים מתפרסמים יחד עם שאר סרטוני הקבס באתר ‘הטלוויזיה החברתית’ (25,000 מהקרן החדשה בשנת 2012).

היא, והצלם הנוסף גיא בוקטביה (‘הטלוויזיה החברתית’, אלא מה?), הם הלחם והחמאה שבלעדיה זונת-השואה של הפעילים הרדיקליים לא הייתה מגיעה למסכינו.

שני, אך לא שניוני, הוא מר איתמר שפירא, שמדלג בקלילות בין פעילות בארגון האנטי-צבאי ‘שוברים שתיקה‘ (כ-100,000 דולר מהקרן החדשה בשנת 2012), לבין הקמתו של הארגון האנטי-צה”לי ‘לוחמים לשלום’. בין לבין, הספיק שפירא לנסות להדריך ב’יד ושם’, אך פוטר במפתיע לאחר שהשווה את השואה לכיבוש. הרבה השקעה בשביל פרובוקציה זולה.

השקוף מכולם הוא כרגיל המאבטח, במקרה הזה מר איתן ברונשטיין מייסד את ארגון ‘זוכרות’ , שעוסק ביום-יום ב”חשיבה אוטופית על שיבה בפועל של פליטים פלסטינים” ובשאר פעולות לטובת הציבור.

וכמובן, אי אפשר בלי הפרופסור לשם כבוד, המורה הגדול, האורים ותומים של השמאל הפסיכוטי, גדעון “אני-ניצול-שואה-אז-מותר-לי” ספירו, שטורח להתראיין בסרטון ולשתף את מתי המעט שהגיעו לדקה 7:05, בכך ש”בישראל קרבנות השואה הם יצרני השואה הבאה”.

אחרי שהיא תומכת בארגונים המקדמים את החרם על ישראל, הפוגעים ביכולתו של צה”ל להגן על אזרחי המדינה והשואפים להשמיד את הכלכלה הישראלית בשם אוטופיות שוויוניות, הגיע הזמן לומר לקרן החדשה לישראל ולשלל ארגוני-חלציה: האם העם היהודי לא סבל דיו?

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

74 תגובות למאמר

 1. עקיבא, אני חושב שהשם של הארגון הזה הוא “הקרן לישראל חדשה.” הבנת? האמריקנים שמממנים את הקרן רוצים להתפטר מאיתנו כליל. רוצים להחליף אותנו במשהו חדש

 2. אז אני מבין שאצל הימין הקיצוני והרדיקלי שעקיבא מייצג כל מי שאינו נמנה על מחנה זה הוא שמאלן פוסט ציוני. זה נסיון שלכם לנסות לבצע דמונזציה לשמאל הציוני השפוי שנמצא באקדמיה ובתקשורת ולהכיל אותו כ”פוסט ציוני”. עם הקרן החדשה אין שום בעיה. אולי עם חלק מהארגונים שהיא תורמת להם. אני מזכיר לך: שני זוכי פרס נובל ישראלים חברים בקרן החדשה לישראל; פרופ’ אהרון צ’חנובר מהטכניון, שמגדיר עצמו כשמאלני ציוני, ופרופ’ דניאל כהנמן (ישראלי-אמריקאי). קצת כבוד לקרן המדהימה הזו שעושה ברובה דברים שהם בעיקר טובים.

  1. יש לך את זה בקצת יותר “שקוף-שאני-עובד-בארגון-של-הקרן”?

  2. כבר כמעט עניתי תשובה ארוכה ומשעממת, ואז ראיתי שאפשר לעשות את זה בשורה אחת..שאפו.

  3. אתם שם בשמאל הלא-ציוני, הפכתם לזונות השלום ומכרתם את נפשותיכם לנאציזם האסלאמי. אתם ארורים בני ארורים.

  4. כן, אבל ערפאת קיבל את הפרס כשהוא לובש מדי צבא, כאילו.

   זה שלום זה?

  5. חפש יוהנס שטרק, גם הוא זכה בפרס נובל. זה לא הופך אותו אוטומטית לחסיד אומות העולם או נאור במיוחד. זה רק אומר שהוא פשוט היה מדען מבריק.

  6. כימאי – זאת בדיוק הבעיה, הרי אם הקרן החדשה היתה תורמת רק לארגונים כמו רופאים ללא גבולות או לארגונים שאינני מסכים עם פעולותיהם אבל רלוונטיות כמו מחסום ווטש, לא היתה לי בעיה איתם. א-ב-ל הקרן החדשה מממנת פעילות דוחה ומעלת בחילה (בשם חופש הביטוי כמובן) לטובת נרטיב השולל את קיום המדינה ככלל! וכאלו שלא בוחלים בשום דרך כמו לעמוד ליד האנדרטה לשואה ולתקומה ולתאר את השואה כזונה שמשתמשים בה.

   אני בכלל לא חושב שהטיעון שלך לגבי עקיבא הינו רלוונטי (באשר לדעותיו) הוא התייחס באופן מדוד ומושכל לגבי פעילות שהינה לא פחות ממתועבת.
   אגב חלק מהמתוארים בכתבה אני מכיר אישית מבלי לציין שמות והם לא פחות מנוטלי תרופות פסיכיאטריות (באמת) עם בעיה נפשית מוכחת.

   הקרן החדשה היתה נסגרת בכל מדינה דמוקרטית אחרת. בארה”ב סוכנים חשאים היו דואגים לחסל את הפעילות שלהם חיש קל….

   לכן תגובתך חייבת להיות רלוונטית – לאור העובדה כי אתה מזדהה כציוני (העובדה שאתה שמאלני אינה חשובה לצורך העניין – רק עובדת היותך תומך בקיום המדינה שלנו כביתינו היחיד בעולם)… הפוסט ציונים למשל חושבים דה-פקטו שעדיף ונחוסל כמדינה, בעיקר כי כפי שהזכרתי מדובר בחבורת הזויים – אבל עם כלי נשק.

 3. זו מורן בריר, נא לא להתבלבל עם עיתונאי “הארץ” מורן שריר שהוא אמנם שמאלן מעצבן והיפסטר, אבל לא חולה נפש אנטישמי נוסח “זוחארות”

 4. כשאת שחקנית סוג ז’ כל מה שצריך זה לדבר על כיבוש ולגעת בעצמך,
  שמישהו יגיד לה שהיא כבר יכולה להוריד שערות בבית השחי- כבר הקשיבו לה מספיק

 5. לכימאי – דניאל כנהמן הוא לא ישראלי. כבר כמה עשרות שנים שהוא חי ועובד בארצות הברית.

 6. אנשי הקרן לישראל חדשה שכחו לציין את תעשיית ארגוני הסיוע ואפיקי הקריירה המגוונים שהיא מציעה. מנכ”ל, יועץ, עובד, חוקר, דירקטוריון. כמה משרות של אנטי-ציונים מממן האיחוד האירופאי בישראל?

 7. כרגיל בימין, כשכבר מישהו יוצא קצת מהאפטיות וההלם, ומגיעים לאיזו שהיא תגובה, זה מסתיים באיזה מאמר או תגובה שמנסה לתאר את עוולות הצד השני בלשון מוצלחת יותר וברב הפעמים פחות. אבל אף אחד לא חושב להפסיק את הבכיינות שנמשכת מאז עלה כביכול הימין לשילטון. כך נוהג גם האדון הממלא את התפקיד בעל הסמכות העליונה ביותר, בתיאור המציאות העגומה בכשרון רטורי מעולה כאילו היה עוד פרשן או עדין באותו תפקיד בו החל כשגריר באו”ם. מה עם החלטות אופרטיביות, ויציקת משמעות מעשית לעמדות וההשקפות שהוא עצמו מטיב לדקלם.

  כך לאורך 30 שנה השמאל עסוק באופן פעיל בתפיסת עמדות והשפעה שיטתית מחושבת ועיקבית על כל תחומי דעת הקהל החינוך והשילטון, והימין מסתפק בבכיינות. לאורך שנים אלו, גופי שמאל רבים דאגו לנצל כל אירוע או עמדת השפעה כדי להביא למימוש התפיסות שלהם הן באמצעות חדירה לתיקשורת והבאת חומרים תיקשורתיים לתודעה ולשיח הציבורי (על אף המניפולציות והמרמה בהצגת מצגי שוא), הן בניצול מתמשך ועקשני של מערכות המשפט, והן ברמה הפוליטית באמצעות ניצול עמדות כח ושילטון לצורך הטמעת העמדות שלהם לדוגמא במשרד המשפטים כולל הפרקליטות ובחינוך והן בהזנת אנשי ממשל וח”כ בכל דרך אפשרית ביניהם איסוף חומר כתוב על פי ראות עיניהם ככל ששירת את האינטרסים שלהם במגוון רחב של נושאים אקטואליים.

  לא הכסף היה הסיבה להצלחה, הוא הגיע רק מאוחר יותר בעקבות העשיה והעקשנות בתחומים בהם בחרו לפעול ובכך הצליחו. ההצחלה קודם כל הגיע מהמוטיבציה לשנות ולפעול גם עם הדבר דרש הקרבה עצמית ועקשנות.

  אף אחד לא מנע ולא מונע מאנשי הימין את יכולת ההתאגדות וההתארגנות, את יכולת גיבוש השיטות האמצעים ודרכי הפעולה לשנות את פני המציאות כפי שהשכילו לעשות ברב כישרון ועקשנות בשמאל. אבל ככל הנראה רב הסיכויים הם, שמה שהיה הוא שיהיה. הכלבים נובחים והשיירה עוברת. אולי באמת צודקים אנשי השמאל שמחשיבים את הימין לפרימיטיבי וחסר אינטלקט, אחרת איך יתכן שלא נמצאה קבוצה גדולה מספיק בעלת מחוייבות מעשית לאידאולוגיה המדוקלמת בימין.
  ברור שיש רובד עמוק יותר ביכולת של אנשים שהדת אינה מהוה יסוד ותשתית לעמדתם הלאומית, כי אז ההידרשות לצידוקים טכניים כבטחון וכדומ’ מאבדים בנסיבות הזמן את תוקפם והרלוונטיות שלהם נשחקת עד גיחוך. כך אפשר למצוא אנשים טובים כמנחם בגין נופלים ולאחריו שרון וכן הלאה.

  1. אז בגלל השלטון מותר לה לקרוא לעצמה זונת שואה ולבקש מחיאות כפיים על 6 מיליון שנרצחו? קל לבוא נגד הימין, אבל תסתכל שוב על המביכה הזאת. היא עושה את העבודה בעצמה לא הימין. היא וכל מי שמממן אותה.

  2. משקיף מהצד שמאלני – אתם שם בשמאל זונות בני זונות במובן הטהור ביותר של הביטוי !!!!!!!!!!!!

 8. WTF? איך הדבר הזה עדיין מסתובב ברחובות חופשי ולא כלוא במוסד לחולי נפש?!

 9. מה נסגר עם האנשים האלו??? הם עוצמים עיניים לכל הרצח וההרג שיש לפלשטינאים בינם לבין עצמם??
  לא אכפת לכל השמאלנים האלו, שיש ילדות בנות 8 שמחתנים אותם לגברים בני 40 שיאנסו אותם כל יום במשך החיים שלהן??? לא אכפת לשמאלנים שרוצחים שם נוצרים בכריתת ראש בגלל שהם לא ממירים את הדת שלהם למוסלמים??? אולי צריך כבר לשנות לשמאלנים האלו את השם ל ״רדיקל יסלאם ישראלי״
  פשוט מזעזע שהם עוצמים עיניים לכל הפשעים שהם עושים ביום יום!!!

 10. זיכרון שואה קטן שלי

  בן 7 חודשים הייתי

  מוגן ברחמה של אמי

  שט בגאון מי השפיר

  בִּכְפִיָּה נקראתי לסלקציה

  שם ברחבה של רבי אליהו

  בין קנה הסוף בקזה בלנקה

  חשתי אז פחדה של אמי

  כְּשֶׁמָּשׁוּ אותי מלאכי
  שרת

  ב אַל תִּשְׁלַח יָדְךָ אֶל הַנַּעַר

  ביד חזקה ובזרוע נטויה

  יצאתי ממצרים שבתוכי

  וחציתי את הים החוצץ

  עֵגֶל מַסֵּכָה בַּחֶרֶט לא יצרתי

  אך דעת אלוהי משאלות לבי

  סָרוּ מַהֵר מִן הַדֶּרֶךְ שופטיי

  ושואה הלעיטוני מושחתי עמי

  זיכרון כואב שלא ייקחו ממני

  עד תאטר בור קברי עלי פיה

  משה חזן

  28.4.2014

 11. גדעון ספירו צודק בהחלט. השמאל הישראלי, כבניו ובנותיו של יהודים טובים שסבלו בשואה, הוא שמייצר את השואה הבאה. ואין הכוונה כאן דווקא בשואה השנייה שהם זוממים לעם היהודי, אך ורק בשל סירובו להשתעבד יותר לשלטונם העריץ, אלא בעיקר במעשי הטבח הנוראים שמתרחשים בעולמנו מדי יום ביומו, ע”ע סוריה, שזוכים להתעלמות ולהשתקה מוחלטת מצד אותם אנשים שאמונים לכאורה על זכויות אדם, כדי שחס וחלילה לא יסיטו מעשי הטבח האלה את האש מ”זוועות הכיבוש”.

 12. הסרטון מעורר קבס. חילול הקודש. כיביתי אחרי שתי דקות. פשוט מזעזע.

  1. להיפך, זה מגעיל אותה יותר. גם הריח שיוצא משם ומפיה מגעיל את השומעים אותה. אבל הכי מגעיל זה הריחוק הרב וחסר הפרופורציות בין שתי עינה הקטנות, גבר המעיד על מצבה הפסיכוטי, דמנסיה מולדת.
   היא מזכירי לי את הקוף ג’קלין בגן החיות הישן בתל אביב, ליד העירייה, שגם לה היו עיניים קטנות ומרוחקות ופה גדול כשלה, שכשהוא לועס הוא יכול לרסק אפילו יהלומים !!!! ראיתה את חוסר הפרופורציה בין העיניים בינם לבין עצמן ובינן לבין פיה הענק והבולט?

 13. אבל גדעון צודק, הוא קורבן שואה (אז מותר לו) והוא מקדם את יצרני השואה הבאה.. ביהודים… אני לא מבינה עד כמה אנשים יכולים להיות דפוקים. זה פשוט בלתי נתפס.

  1. גדעטון עזב את גרמניה רגע לפני המלחמה, השואה. הוא ניצל מהשואה אבל הוא לא ניצול שואה או קורבן שואה. אבל הוא בהחלט משחק על הגבול הזה כי הוא שרלטן.

 14. עזבו את התוכן הפרובקטיבי, עשרות תגובות השנאה והקושי לקבל אמירות קשות רק מוכיח את הצורך בפרובקציות מידי פעם. לא תומך במה שהיא עשתה, אבל היא הצליחה לעורר דיון ציבורי ולהציף שאלות חשובות, וזה ידידי המגיבים שימהרו לחסל גם תגובה זו בטענה שאני אנטי ציוני, זו דרך דמוקרטית לחלוטין. אל אף שהיא מעצבנת מאוד. אז נתמודד כולנו יחד, ולא נפסול אותה על חוסר שפיות או קיצוניות. כי ברור שזהו כלי כדי להעביר מסרים, לא בא לכם לקבל אותם? דפדפו הלאה כמו שאני עשיתי, במקום להשאיר כאן תגובות נאצה פסיכיות. רק אתמול היה יום השואה לא?

  1. איזה דיון אתה רואה? היכן ראית אמירה שאין דמוקרטיה. הבהמה הגזה רק מוכיחה שיש דמוקרטיה בישראל, והעובדה הזאת פוגמת באמינותה.

 15. לדעתי מדובר בחבורה שמשיגה הנאה וסיפוק רב מחציית גבולות מוסריים ואחרים וכל זמן שהם לא נדרשים לתת את הדין הם הופכים להיות קיצוניים יותר. הוידאו הזה פוגעני בהמי ומתעלל. לא על כל דבר צריך להבליג. אני מעבירה את הוידאו הזה כדי שימצו עם החבורה הברברית הזו את הדין.

 16. מישהו בבקשה יכול לתת לאנשים האלה איזה קורס בלוגיקה, סדנה קצרה בהיסטוריה ומידה מסוימת של אמפתיות? אולי כל מה שצריך זה להושיב אותם כמו ילדים קטנים ולהסביר להם שהם טיפשים.

 17. יש טעויות היסטוריות במה שהיא אומרת.
  היה לנו צבא גם לפני השואה.
  את 67 לא הצדקנו בכלל מהשואה, ועוד.
  אבל הדבר שהכי מציק לי הוא שהיא מטיפה על כמה אנחנו לא דמוקרטים בגלל האתניות, אבל לצאת נגד החלטת הרוב והסכמת הרוב בצורה כל כך מוגזמת, גם אם זה בשביל להעביר ביקורת זה לא דמוקרטי.
  רוצים להעביר ביקורת על ההצדקות שנעשות בגלל השואה? תכתבו מכתב, תארגנו הפגנה, תשתמשו במשהו שלא פוגע בזכויות האחר או מחלל מיליוני איש שנהרגו בתקופת מלחמת העולם השנייה, הצורה הזאת פוגענית, ומבזה, לא שמעים את דעתכם אם אתם לא עושים דברים קיצוניים כאלה??? בעיה שלכם, זו מדינה דמוקרטית ורוב העם כרגע אינו מעוניין בכך, עצוב לי שיש עוד ניצולי שואה שיכולים לראות את זה.
  זה בושה לכל השמאלנים שאתם מצליחים לבצע מעשים כאלה בלי להיענש, בגלל אנשים כמוכים ילדים ונערים שגודלו בסביבה שאינה מעוניינת בשלום יישארו ככה, כי מי לעזאזל ירצה להיצטרף לקבוצה שמחללת את כל הערכים ה-טובים- שעוד יש לנו.

 18. חבל שהנמכתם את הדיון ל”פלומת שחי”, כל השאר ועוד הרבה שניתן לומר על הגועל נפש הזה מונמך בשל כך…

  1. היא לא ראויה להתייחסות רצינית, כי היא לא רצינית בהתייחסותה.

 19. המילה יצאנית והפרצוף שלה הולכים טוב ביחד.
  וסתם לידע כללי (משהו שמסתבר חסר לשמאלנים) – מדינת ישראל קמה ללא קשר לשואה.
  כבר בשנות ה-30 היו ועדות של האו”ם על חלוקת הארץ למדינה יהודית וערבית.
  המנדט הבריטי נועד בכלל ליישם את הצהרת בלפור ומסקנות ועדת סן רמו.
  אז שימשיכו השמאלנים לקשקש. זה רק גורם להם להיראות רע יותר.

 20. בתור שמאלנית, זה ביזיון לשמאל. זה לא שמאל. זה הכפשה. אפשר להגיד הרבה דברים על השואה, על איך שמתייחסים לניצולי שואה או לעם אחר אחרי שלנו עשו דבר דומה- אבל הסרטון הזה, ביום השואה, ביד ושם, מכפיש את זכרם של שישה מיליון אנשים שמתו. כי זה שקורים דברים נוראים בעזה, לא אומר שאפשר לשכוח מה קרה באושוויץ. ובמיידאנק. ובורשה. ובוילנה. ובכל מקום שבו נרצחו יהודים.

 21. כמה שנאה עצמית. את מגוחכת, המסרים שאת רוצה להעביר לא מספיק חזקים אז את עושה זאת בדרך פרובקטיבית?

 22. סרטו נורא,מה שקורה בעזה הגיע הזמן שהם יקחו על עצמם את האחריות אנחנו לא צריכים להיות אחראים עליהם, יש לנו מספיק משלנו, לצערי השמאל יותר מדי מכפיש את הצבא ואת הארץ

 23. עושה קולות של נפגעת אונס מתמשך. מוציאה את הכאב שלה דרך השמאל הקיצוני, שמשתמש בה ומחבק אותה בתמורה. וזה מה שהיא מחפשת. שלמרות שהיא מזעזעת, יהיה מי שיקבל אותה.
  גם אם יש קמצוץ של צדק בטענות שלה, צורת ההצגה שלה לא מותירה לי ספק שלא זה העניין, והאידיאולוגיה ממש לא מה שמעניין אותה.
  שולחת לה ברכת החלמה מהירה.

 24. תפיסה להסית!
  מה הקשר בין זה לבין הקרן החדשה. עם כל הכבוד, הקרן החדשה לא ממנת כל דבר שהימין שונא.
  לא כל דבר אפשר לייחס לקבוצה שאתה לא אוהב, רק בגלל שאתה מתעצל לבדוק את העובדות!!!

 25. מי צריך אנטישמים בעולם כשיש לנו את השמאל הקיצוני כאן בארץ.
  איך אפשר לעשות צחוק מדבר כל כך רציני כמו שואה??? איך???
  יש לי רק דבר אחד להגיד על האנשים המפגרים שעשו את הסרטון הזה – מגיע לכם שהשואה תדפוק לכם בדלת יום אחד.

 26. חברים הגיע הזמין להפטר מהמונח “פוסט ציונים”. האנשים האלו הם הרבה מעבר לכך – הם אנטישמים פוסט מודרנים. חד וחלק.

 27. ככה נראה הרוע שהוא אכן הבסיס המוחלט לרצח, הגרמנים עשו את אותה פעולה, השחרת העם היהודי עד דק, הם ביקשו לקחת לעצמם במקום לתת או לקבל, אומרים הפוסל במומו פוסל, כשראיתי את הסרטון של הבחורה הזו, שבעבורי אין לה שם, וההתלהבות העצמית שלה מעצמה והתשוקה שלה כתוצאה מאותה התלהבות לחרבן על דגל, פתאום הרע הגיע עד אליי, הרגשתי בפעם הראשונה שאני רוצה ויכולה לחרבן עליה, ככה הרע מוליד עוד רע, אז הלכתי ושמעתי את “בריון השכונה” של בוב דילן, כדי לחזור לטוב ולאהבה שמיצרים עוד טוב ואהבה.

 28. יש דרך להעביר מסר, ויש דרך להעביר מסר, מקרה שפשוט חצה כל גבול של הגיון, ניסיון ציני לנצל את השואה לטובת מטרותם הם. פעם הבאה שהיא תבקש מעצמה להעביר מסר, שיהיה בצורה קצת יותר פרובוקטיבית ומזעזעת, כמו למשל להדליק את עצמה ספוגה בנפט. מבטיח לא להביא מטף.

 29. חייבת להיות דרך להעמיד את הבחורה הזו למשפט ולגבות ממנה ומכל החבורה מחיר מלא. אני מוכן לשים פה כסף לעו”ד אם עוד אחרים מוכנים להשתתף הוצאות האלו, אשמח לפניות במייל.

 30. הקרן סולדת מהבלה בלה בלה ואינה אחראית בלה בלה בלה, אבל תמשיך לממן את הארגונים האלו ולהמשיך להיתמם כאילו תמיכה כספית אינה אחריות. למעשה לא קשה להבין ממי למדו אנשי הקרן החדשה את השיטה- הרי אבו מאזן מממן את המחבלים, אך אינו אחראי לטרור, איראן מממנת אירגוני טרור אך היא מדינה שוחרת שלום וקרי “ידיד ישראל ושמש העמים הניצים” הוא אדם אובייקטיבי כל כך עד שאינו מבדיל בין מדינה חוקית לבין ארגון טרור. כולם מיתממים, נאורים ועיוורים לגמרי לתוצאות מעשיהם, לכן אינם אחראים כלל.

 31. הדפוקים האלו לא קולטים שלנאצים ולכורתי ראשים המוסלמים של היום לא מעניין אותם אם יהודי הוא/היא שמאלני, יפי נפש, דוגל בחופש ביטוי ללא הגבלה, או סתם בן אדם. בכניסה לתאי הגז לא פנו ליהודים, ״סליחה כבודו, האם האדון הוא בעל דעות מתקדמות, מתחשב בזולת?״ אכן, אנו מצטערים על האי נעימות, בבקשה, נא לחזור לביתך״

 32. ומה אלון מזרחי שנמנה על צוות כותבי האתר הזה כתב? שיהודים מזרח אירופיים סובלים ממחלות נפש והביאו את השואה על עצמם! בושה. קראתי אותו ובכיתי. צוות האתר – תתביישו. השמאל הרדיקלי זה משהו אחד, אבל אחד משלכם, משלנו?!?

  1. לפני מס חודשים, העיפו את השמוק הגזעני העלוב הזה ,מר מזרחי, ממידה.
   וטוב שכך.
   את הטורים הראשונים שלו במידה אהבתי, אבל כשהוא הפך לגרסת אקסטרים של אורטל בן דיין פוגשת את מוני יקים אנטיציוני הבנתי שמיצינו.

 33. אנשים כמוך צריך להגלות! לא מגיע לך לגור במדינה שלנו.
  חבל שלא הייתי שם כדי לירוק לך בפה.

 34. האם יש אפשרות לתבוע אותה ואת האירגון שמממן אותה? ואם כן על סמך איזו עבירה?
  אשמח לקבל חוות דעת אמיתית של משפטן ו/או עו”ד

 35. זה מה שקורה כשזונות כמו נעמי חזן ושותפיה חותרים נגד המדינה.

 36. נראה כמו סרטון מהחוג לקולנוע של אקי”ם. ביצוע פשטני ומוגזם, וטקסט שמסתמך יתר על המידה על רמיזות במקום להעביר את הנקודה בפשטות. דבילי ומשעמם. בדיוק כמו הקונספט אותו הוא מייצג.

 37. לא מבין את העליהום שנולד בעקבות המיצג הזה. אין קשר בין היוצרת לבין השמאל. אני גם לא רואה שום זלזול בשואה, וזה בתור אחד שהוא דור שלישי לניצול שואה. זו בסך הכל תרבות, ובתור אחד שלמד קצת את התחום של תרבות, אני יכול לומר בבטחון שניתן לומר הכל במסגרת הזו. יש כאלה שיאמרו שאפילו עדיף להיות קצת פרובוקטיביים כדי לקבל את התגובה המיוחלת. ועוד הודאה קטנה – הבחורה למדה איתי ביסודי ובחטיבה, ואין יותר מוכשרת ממנה. כל הכבוד שהצליחה להגיע עם היצירה שלה לקהל כזה רחב, ועוד ליצור שיח, מה שלא היה קורה אילו הייתה מנסה לרצות את כולם.

 38. מעניינת אותי מאד השאלה אם המסר הדוחה של ההצגה קשור באמצעי הביטוי הגסים, או שיש פה משהו מיקרי…

 39. בושה!!! בושה בשבילי שהיא אחותי היהודיה (כל עם ישראל אחים..). היא ממש מגעילה ומוחצנת בצורה הכי נוראית שיש.

 40. מזעזע. והעיקר דואגים לצלם את החרדים שלא עומדים . יש גבול לדמוקרטיה

 41. בושה וכלימה! כל מי שקשור ליצירת הסרטון הזה- לא מגיע לכם להיות חלק מהעם היהודי!
  אתם הסרטן בגוף האדם! משמידים את עמנו ומדינתנו מבפנים!
  איך אפשר בכלל אחרי כל הזוועות שהעם שלנו עבר, לעמוד כנגד העם שלכם??? לעמוד לצד הרוצחים האכזריים שלנו שרק רוצים לנשל אותנו מאדמתנו????
  צריך להוקיע ולהגלות אתכם מישראל!