הסוף לשיתוף הפעולה של צה”ל עם עמותות המסתננים

מכה לעמותות השמאל: אתמול נענה שר הביטחון ליברמן למאבק הציבורי שניהלו תושבי דרום תל אביב, והורה לרמטכ”ל לחדול את פעילות חיילי צה”ל עם ילדי המסתננים

בזבוז משאבים (אילוסטרציה); חיילי צה"ל עם ילדי מסתננים בדרום תל אביב. צילום: שפי פז

הבוקר נחשף ב’ידיעות אחרונות’ כי שר הביטחון אביגדור ליברמן הורה לרמטכ”ל איזנקוט בשיחה סגורה להפסיק מיד כל פעילות התנדבותית של חיילי צה”ל עם ילדי המסתננים בדרום תל אביב: “אם יש להם זמן פנוי, שיסייעו לניצולי שואה”, אמר. 

בתגובה לפנייתנו אישרו בלשכת שר הביטחון את הדברים והבהירו כי ההנחיה היא לביצוע מיידי, מתוך גישה ש”חיילי צה”ל צריכים לפעול בפעילויות שנמצאות בקונצנזוס ואין עליהן מחלוקת ציבורית, במיוחד כשבמקרה הזה מדובר גם בפעילות בקרב אוכלוסייה שאינה שוהה כאן כחוק”. לא יכולנו לנסח זאת טוב יותר“השר חושב שראוי יותר שחיילי צה”ל יפעלו על פי התפיסה של ‘עניי עירך קודמים’ ויסייעו לניצולי שואה, סיוע לנזקקים וקשישים”, הוסיפו בלשכת ליברמן.

בכך יישר שר הביטחון קו עם עמדת סגנו אלי בן־דהן, שבשבוע האחרון נאלץ לספוג מתקפה תקשורתית עזה. בניגוד לקודמו יעלון, ניכר כי ליברמן מעניק לסגנו יותר גיבוי, סמכות וחופש פעולה. 

כזכור, המהלך החל לפני כחודשיים, בדו”ח מעקב שפרסם ארגון ‘סטודנטים למען דרום תל אביב’, ובו תיעוד של למעלה מעשרה מקרים שבהם השתתפו חיילי צה”ל בפעילות שאורגנה על ידי עמותות השמאל למען המסתננים. בדו”ח הופיעו תמונות רבות שצילמו תושבי דרום תל אביב במהלך השנה האחרונה בלבד, בין השאר של שיתוף פעולה עם עמותות ‘אליפלט’, ‘א.ס.ף’ ו ,ARDC־כאשר השתיים האחרונות ידועות בפעילות פוליטית מובהקת נגד עמדת ממשלות ישראל (וממומנות, אגב, מכספי הקרן החדשה לישראל וממשלות זרות).

בעקבות החשיפה העלה ח”כ אמיר אוחנה (ליכוד) שאילתה בשם תושבי דרום תל אביב על אודות התופעה. סגן השר בן־דהן, שהשיב בשם צה”ל ומערכת הביטחון, הסביר כי פנה לצבא לקבלת הבהרות ונאמר לו שמדובר באירוע חד־פעמי. אך לא כך היה: בשבוע שעבר שוב צילמה שפי פז, פעילת השכונות ואחת ממובילות הקמפיין למען תושבי דרום תל אביב, תמונות חיילים עם ילדי מסתננים בשכונת שפירא. בעקבות זאת המשיך בן־דהן ללחוץ, וצה”ל הודיע בתגובה שיקפיא את הפעילות “ההתנדבותית”, ובמקביל יבחן וירענן את רשימת הארגונים המותרים להתנדבות “מתוך כוונה שארגונים ומוסדות פוליטיים או בעלי זיקה פוליטית לא יופיעו ברשימה”.

עידן חדש במשרד הביטחון? סגן השר אלי בן דהן והשר אביגדור ליברמן. צילום: יונתן זינדל, פלאש90

מתחבאים מאחורי ילדים

השמאל על עמותותיו השונות מנסה לשתול את המסר כאילו הסיפור של צה”ל וילדי המסתננים הוא עניין הומני בלבד, אבל האמת היא שלא כך הדבר. מדובר בניסיון מצער להשתמש בחיילי צה”ל ככלי במאבק לאזרוח עשרות אלפי מסתננים לא חוקיים מאפריקה, תוך התעלמות מוחלטת ממצוקתם של תושבי האזור.

חשוב לזכור שרוב המסתננים מרוכזים בדרום תל אביב, אזור חלש ממילא, ומכבידים מאוד על חיי התושבים המקומיים שרובם מבוגרים או דלי אמצעים. על פי המידע הקיים, הפשיעה בקרב המסתננים בתל אביב גבוהה באופן חסר פרופורציות ביחס לשאר תושבי העיר. רובם, כך מצביעות העדויות, מהגרי עבודה ולא פליטי חרב.

לאחר הטעויות הרבות שביצעה ממשלת ישראל בטיפול בגלי ההסתננות הגדולים בשנים 2007-2006, הוחלט סוף סוף להתמודד עם הבעיה באמצעות מתקני שהייה, החזרה מרצון והעברה למדינה שלישית. גדר נבנתה לכל אורך גבול ישראל־מצרים וטוב שכך, אך גדר לבדה איננה יכולה למנוע חדירות והברחות. כדי לתמרץ את האוכלוסייה הלא חוקית שכבר שוהה בישראל לעזוב וכדי למנוע ממהגרי עבודה נוספים לשקול את מדינת ישראל כיעד, חייבת להתלוות לצעדים הללו חקיקה חזקה. העובדות מלמדות שזרם ההסתננות פסק אך ורק בשל שילוב חכם של שני האמצעים הללו.

בכל הזמן הזה לא חדלו עמותות השמאל ממאמציהן למוסס ולהכשיל את הפעולות של ממשלת ישראל, ולשם כך מבחינתן כל האמצעים כשרים. לצד שורת העתירות שהוגשו לבג”ץ בכל פעם שנעשה ניסיון חקיקה, גם ילדי המסתננים הפכו לכלי תעמולתי בידי התומכים באזרוח המהגרים הבלתי חוקיים. המטרה ברורה: ככל שיחלוף הזמן הילדים הללו ישתלבו וייקשרו יותר במערכות ישראליות, ויהיה קשה יותר לטפל כראוי באתגר ההגירה של מדינת ישראל. גם פעילות חיילי צה”ל עם ילדי המסתננים נועדה להעניק לגיטימציה לפעילותן של עמותות השמאל, ולצבוע אותה בגוון הומניטרי טהור כביכול.

הבשורה שהגיעה אתמול מהשר ליברמן אמורה לחתום סופית את הסאגה הזו. עכשיו גם מערכת הביטחון מבינה שמדובר בסוגיה פוליטית וחברתית טעונה, שיש להרחיק ממנה את צה”ל באופן חד־משמעי. נקווה מאוד שלא נמצא בקרוב “הפתעות” ברשימה שיגבש צה”ל. נמשיך לעקוב.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

25 תגובות למאמר

 1. למצוא מי הגורם ש”צפצף” על הנחיית סגן שר הביטחון וגם מסר דיווח שקרי לפיו “מדובר בפעילות חד פעמית”.
  מי שמסר את הדיווח הזה לסגן השר חייב לעוף מיד מהצבא. הגיע הזמן שצמרת צה”ל תפנים שהיא כפופה לדרג המדיני והחלטות הדרג המדיני מחייבות אותה. קצין בכיר שלא מבין צריכים להעמיד לדין ולהרחיק מצה”ל. התנהלות “על פי הנהלים” מחייבת גם קצינים בכירים ולא רק את אוראל עזריה.

 2. אני מעריך שזהו אינו סוף פסוק לשיתוף הפעולה של צה”ל עם עמותות המסתננים. בצה”ל יש שתולים שהם אלה שהפנו חיילים לשיתוף הפעולה הזה. מישהו בצה”ל החליט – אולי על דעת עצמו וכשתול של העמותות – שיש לשלוח חיילים לפעילות תומכת במסתננים. אני מקווה, ואולי אני תמים, שאף לא אחד ממפקדי צה”ל הבכירים ידע זאת ועצם עין.

 3. מדוע להדגיש רק את סבל התושבים מפגע המסתננים? עליכם לבחון את התופעה ממבט ישראלי גלובלי והיסטורי: התיישבות הזרים (אפריקנים וגם אסייתים) וצאצאיהם בישראל חותרת תחת קיומנו כמדינה יהודית וציונית. “ילדי” הזרים הם בעוד 10-15 שנה אנשים מבוגרים שאין להם דבר עם האתוס היהודי והציוני. הם לא ירצו שישראל תהיה “מדינת היהודים”. הם ירצו למשל בביטול חוק השבות, ולא יהיה אכפת להם מ”שיבת” הפלסטינים לישראל, לא יהיה אכפת לנם אם ימכרו בגליל קרקעות לכסף סעודי, והמון “התקוה” לא יאמר להם דבר. להיפך, הוא יהיה לצנינים בעיניהם. הם יחברו לקבוצות השמאל המכונה “רדיקלי” בשאיפה להפוך את ישראל למה שהם מכנים “מדינת כל אזרחיה”.
  ועוד לא הזכרנו את הצד הכלכלי: המסתננים וצאצאיהם עולים מאות מיליונים בשנה לקופת המדינה, בתחומי הבריאות, החינוך, המשטרה ועוד. וכל האשמה הזו רובצת על הממשלה ה”לאומית” בראשות בנימין נתניהו, אבי מחדל המסתננים. אבל התקשורת שותקת לו: כי אהדתה לזרים ומסתננים גוברת על שנאתה לנתניהו.

  1. שקר. ממשלת אולמרט אחראית לעשרות אלפי המסתננים המוסלמים שבשטחנו,כמו שרבין ופרס אחראים למימוש “זכות השיבה” של 150,000 “פלסטינים” למדינה היהודית, בעקבות הסכמי מינכן המכונים אוסלו. ההישג הגדול של נתניהו הוא הקמת הגדר, שעצרה כמעט לחלוטין את ההסתננות למרות מאמצי בג”ץ להמשיכה וההישגים הנוספים שלו, הם שמירה על כל סנטימטר של ארצנו בתקופת השונא אובמה ושמירה על מצב כלכלי מצוין יחסית לשאר העולם.

  2. לא לשכוח את המסתננים שהביעו את צערם על כך ש”היטלר לא סיים את העבודה” ושטענו שפה המדינה שלהם.
   באותה שנייה היו צריכים להעיף אותם מול המצלמות

 4. אותי מעניין איך השב”כ יודע על נשות האריתראים שהגיעו כתיירות בטיסה לישראל ושוהות בה בצורה לא חוקית. עם כל מערכות האיכון והמעקב המשוכללות כיום, זיהוי פנים ודיבור ומעקב מיקום באמצעות הסלולרי האישי והסביבתי לא פועל להרחקתן.

  אותי מעניין איך ראשי הצבא הסוחרים בנשק עם ממשלת אריתריאה והמחזיקים על פי פרסומים זרים בסיס צוללות ומל”טים בקרן אפריקה לא פועלים להחזרת המסתננים האריתראים שמה.

  איך מסתננים סודנים שמעל 90% מהם לא מדרפור וגם הדרפורים רובם לא מאיזורי הקרבות, מקבלים הגנה קבוצתית מבג”צ?

  איך אריתראים שאינם פליטים, ואחרי שעברו מספר מדינות כדי להגיע לישראל עדיין מקבלים הגנה קבוצתית מבג”צ?

  הרי המדינה מסרבת לטפל בבקשות שלהם כדי להמנע ולטפל בבקשות של “פליטים” פלשתינים שעל פי החוק הבין לאומי ובניגוד להגיון וליכולת ההשרדות של המדינה באמת זכאים לפליטות כאן.

  איך לא קם כלכלן אחד שיעשה תחקיר על העלות האמיתית של ההסתננות. על ההשפעה הכלכלית של עובדים זולים המעלים את שכר הדירה כשגרים בתנאים לא תנאים, המעמיסים על מערכות התברואה, עלויות של עשרות מיליוני שקלים על מערכות השיטור, בריאות, תחבורה ציבורית ומיסוי עקיף בדמות דמי אבטלה והזניית שכר הגורמת לזילות שכר עבודה ולחוסר תחרות על עובדים ומיכון שיכול לקדם את פיריון המשק. הרי ברגע שיוציאו את 100,000 המסתננים מחירי השכירות ובעקבותיהם מחירי הנדל”ן בתל אביב במיוחד ובכל הארץ ירדו לרמות נורמליות.

  1. דודי, התשובות לשאלות שלך נמצאות בגוף השאלות ובמיוחד בפסקה השנייה. דרוש תחקיר מעמיק על הקשר בין הקשרים הבטחוניים הסודיים של ישראל עם אריתריאה לנושא המסתננים (ואולי אפילו לעובדה שצה”ל מטפל בילדיהם, כביכול ב”התנדבות”). ייתכן מאוד שממשלות ישראל מעלימות עין מנושא המשתננים ואינן מחזירות אותם לאריתריאה כדי לא לפגוע ביחסים הבטחוניים עם ממשלת אריתריאה (שאינה מעוניינת במסתננים – לא בישראל וגם לא במדינות אחרות כי בד”כ מדובר במתנגדי משטר). ייתכן שאף יש לכך קשר להעלמת העין מהאריתריאיות שהגיעו לארץ על מנת לספק ישרותי מין ואף להינשא למסתננים. האם יהיה מופרך להניח שהמשטר באריתריאה ביקש מהשלטונות הישראלים להעלים עין מהגעת האריתריאיות? כל מי שעוקב אחר הקהילה האירתריאית בדרום ת”א יודע לשפר שבחודישם האחרונים הגיעו לשם בדרכים בלתי מוסרות מאות נשים אירתריאות שאין שום מצב שהן חצו את הגבול המצרי, וככל הנראה הגיעו לכאן בטיסות ואיכשהו הצליחו לחמוק ממשטרת הגבולות.

  2. בדיוק כך. יש להאשים את כל מוסדות בטחון המדינה בשיתוף פעולה עם הגורמים המעוניינים בהחרבתה. הם לא שווים פרוטה אחת. לא השלטון, לא בג״צ, לא צה״ל, לא השב״כ, לא המוסד ולא הכנסת. המדינה בקריסה מוחלטת.

 5. אחד הדברים הבולטים בשיח פלגי השמאל בנושא המסתננים וילדיהם, הוא הזדרזותם של אלה לשלוף מהארסנל הדל אך ממוקד ומגמתי – את מצות התורה ביחס לגר ולזר ולרתום אותה לביסוס האג’נדה שלהם.
  כאשר אנו – תושבי שכונות דרום תל-אביב הם אלה הנאנקים תחת מעמסת המסתננים שממררים את חיינו –
  המצוה כִּי גֵרִים הֱיִיתֶם בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם (ספר שמות, פרק כג, פסוק ט) הופכת בידיהם לביטוי נרדף ל –
  “הַמַּכֶּה אוֹתְךָ עַל הַלְּחִי, הַטֵּה לוֹ גַּם אֶת הַשְּׁנִיָּה.” (הַבְּשׂוֹרָה עַל־פִּי לוּקַס פֶּרֶק ו – 30)

  אז לי בשורה בשבילם – איננו מתכוונים להגיש את הלחי השניה –
  כִּי גָּרִים הָיִינוּ בִּדְרוֹם תֵּל אָבִיב

  1. המעמסה על דרום תל אבים נובעת בדיוק מזה שהממשלה מזניחה את הטיפול בבעיית העובדים הזרים. לטפל בבעיה כראוי פירושה לתת פתרונות מערכתיים – לתת להם לעבוד באופן חוקי ולפזר אותם ברחבי הארץ. במקום זה נותנים למציאות לעשות את שלה – לא נוקפים אצבע ומאשימים את השמאל.

  2. הפתרון האפשרי היחיד לאסון המסתננים – לא לעובדים הזרים, כפי שאתה מנסה להכליל ולהטעות, אלא למסתננים – הוא לגרשם חזרה לארצותיהם. מה שנקרא ‘זכות השיבה’. הבעייה שעמותות השמאל, בסיוע בג”צ, מונעות זאת. לכן אנחנו מאשימים את השמאל, ובצדק.

  3. הסיבה להתרכזותם בדרום תל אביב היא ביטוח נוהל גדרה עד חדרה של בג”צ.

 6. השמאל מחסל את מדינת היהודים ואת זכויות היהודים על ארצם והימין המגושם וחסר התנופה והעוצמה מאפשר לו לחסל ואף עוזר לו בעודו מיישר עימו ועם מטרותיו קו. אנו זקוקים לצפריר רונן שלצערנו מת.

 7. This passage tells the whole story!

  בדו”ח מעקב שפרסם ארגון ‘סטודנטים למען דרום תל אביב’, ובו תיעוד של למעלה מעשרה מקרים שבהם השתתפו חיילי צה”ל בפעילות שאורגנה על ידי עמותות השמאל למען המסתננים. בדו”ח הופיעו תמונות רבות שצילמו תושבי דרום תל אביב במהלך השנה האחרונה בלבד, בין השאר של שיתוף פעולה עם עמותות ‘אליפלט’, ‘א.ס.ף’ ו ,ARDC־כאשר השתיים האחרונות ידועות בפעילות פוליטית מובהקת נגד עמדת ממשלות ישראל (וממומנות, אגב, מכספי הקרן החדשה לישראל וממשלות זרות).

 8. מסתבר שיש מצוות שנועדו לחילונים בלבד. למשל “ואהבתם את הגר, כי גרים הייתם בארץ מצרים”

  1. הם לא גרים אז אל תטעה. הם מסתננים לא חוקיים שיש להם מדינות משלהם ושם מקומם. נמאס מכל הסיסמאות הריקות והתעמולתיות האלה. גרים… עלאק!!!

  2. הוא לא טועה. מי כמוהו יודע את האמת. הוא פשוט משקר ומטעה בכוונה.

 9. שורש הרע הוא בהמשך שילטונו הרה האסון ,של אהרון ברק על מדינתנו. רוחו הרעה והפושעת מרחפת על כל המדינה.חייבים להישתחרר מפסל נוראי זה ומהר.כל צורת חשיבתו מיושמת ,בכל רחבי המדינה.הליכוד הפך למרץ .נישמע ומציית למכשיר האהרון ברקי ,שקורה לעצמו תיקשורת. עד מתי נמחזר אותו.ישראל חייבת להתחיל בדרך חדשה רעננה .קוראים לה חשיבה תנכית עיברית. הנה קראתי אתמול על הפיכה עתידנית של הר הביית לאום.זו בדיוק ההשראה.לחשוב כמו התנך. להקים אותו לתחיה . ולחבר אותו למאה 21. זה בדיוק מה שאמר זכריה הנביא ודומיו. ציון הר הביית יהפכו לבית לאומות המאוחדות של העתיד. אתר מעריב קיבל השראה ורוח תנכית.כמובן מהסוג החיובי. כל סיפור המיסתננים הוא ההפך מכך. פה זו חשיבה עקומה מעוותת. דורכת דורסנית פושעת ואכזרית.האליטות שלנו חוגגות על בשר תושבי דרום תל אביב היהודים. איך מישהו כתב אצלכם. על קשרים עיסקיים וסחר בנשק בין ישראלים לאריתראים על חשובון תושבי הדרום. לעוט ולצוד ולדרוך. ולדרוס ולהיתאכזר ולא לחמול. אין בושה יותר.לא לראש עיריית תל אביב . לא לתיקשורת הישראלית הפושעת שסייעה בכל הדרכים בהבאת המיסתננים. אין חמלה אין צדק. כאילו מה הם רוצים להגיד לתושבים האמיתיים היהודים. שחלקתם ניכבשה ובוצע בהם אונס אכזרי.אתם כלום אפס. נידרוך עליכם כמה שנירצה.אז אלה הפרמטרים במדינה.אוי ואבוי.

  1. לא, בסופו של דבר אנחנו זועמים כי מישהו פוגע בילדים שלנו – ולטווח ארוך, גם בילדים שלך. אבל מה אכפת לך. העיקר שתרגיש נאור והומני. אחריך המבול.

  2. מה פירוש לשחק עם ילדים? למה לדעתך הילדים האלה צריכים להיות בארצנו בכלל? מה להם ולה? ולמה בג״צ מעז לקבוע ולמנוע את סילוקם מפה? מכוח מה? מיהו בג״צ בכלל? הוא השלטון? הוא נבחרי העם? מיהם 15 שופטים שמאלנים פוסט ציוניים שבחרו את עצמם בעצמם וקובעים לנו מדיניות? ומה פירוש הטענה ההזוייה והשיקרית שרק תושבי דרום תל אביב נפגעים מהמסתננים הזרים האלה? מדינת היהודים כולה הולכת ונמחקת בגלל בג״צ ופסיקותיו הלא לגיטימיות. המסתננים הפושעים האלה ( רק לפושע אפריקני יכולים להיות 5000 דולר לצורך פלישה למדינה לא לו ובניגוד לחוק) וכל סרסוריהם היהודים הם מכשיר להחרבת המדינה. אם תתן להם להישאר כאן הם ידרשו איחוד משפחות שבטים ועמעמים שלמים. מה זה לשחק עם ילדים? שהסבתות והדודות שלהם באריתריאה וסודן ישחקו איתם. הם מחכים להם שם בארצותיהם כדי לשחק עימם וללמד אותם את שפתם ותרבותם ופני ארצם. הם לא שייכים למדינת ישראל היהודית הקטנה מוצפת הערבים למכביר. מספיק עם השקרים. ולצה״ל אין מה להתעסק בדברים לא חוקיים בטענות שקר על הומניות. זה חוסר הומניות של אנשים עלובים וטיפשים כמו יאיר גולן מנהיג צה״ל בימינו – שמנחיל חשיבה מעוותת וחולנית לחיילינו ולאומות העולם נגדנו. חרפה לאן נתן מחנה הימין חסר הפוטנציה לשמאל לשלוט ולהוביל אותנו לחורבן.

  3. י. תמיר, תשאיר לפסיכולוג שלי לקבוע מה אני מרגיש. הוא יותר טוב בזה ממך. מלבד זאת, אתה מוזמן להיאבק כדי שהמדינה תשלח את אלו שכאן בחזרה לארצותיהם ותפתח דרכים מוצלחות יותר למנוע מחדשים להגיע. במקום זה אתה נאבק כדי שלאלו שכאן יהיה כמה שיותר חרא. עד כאן מילא, אפשר בגבולות מסוימים לקבל את הטענה שאם יהיה להם פה קל מדי הם לא ירצו לעזוב וימצאו דרכים להביא את המשפחות והחברים שלהם (למרות שיש משהו מדכא באיך שהימין בישראל אימץ את הגישה הלניניסטית – “ככל שיהיה יותר רע יהיה יותר טוב”). אבל, כשאתה ממקד את המאבק שלך בכך שלילדים יהיה חרא כדי לתמרץ את ההורים לאסוף אותם ולעזוב, לפחות את הקשב שלי אתה מאבד. לדעתי לפחות, צריך להיות סוג של פסיכופט כדי לחשוב ברצינות שזאת דרך סבירה או לגיטימית לפתור את מצוקת ההגירה שמדינת ישראל מתמודדת איתה.

   וליה, באמת שאני לא מבין מה את רוצה ולמה את צועקת. כמעט שום דבר ממה שכתבת לא קשור לטענה הפשוטה שלי: יש אמצעים שלא מקודשים על ידי המטרה. אפשר לרצות למצוא דרך להחזיר את המסתננים לארצות שלהם ועדיין לקבוע קווים אדומים שמגדירים מה עושים ומה לא עושים במסגרת קידום המטרה הזאת. בטוח שגם לך יש אי שם איזה קו אדום כזה.

  4. יותם – לצביעותך או לתמימותך – או להעמדת הפנים שלך ושל השמאל אין גבול. אתה טוען שלימין יש יכולת לסלק מהארץ את המסתננים שהשמאל הביא ומטפח ומבקש שיישארו פה כדי להוליד פה מאות אלפים כמותם ולדרוש בבוא העת איחוד שבטים פה בתל אביב – וכל זאת בגלל בג״צ שבעיני ובעיני מרבית הציבור אינו נחשב עוד כלל לבית משפט אלא למרכז פעילות פוליטית של השמאל שאיבד כוחו בכנסת והעתיק פעילותו לבגצ ומערכת המשפט כולה כולל הפרקליטות המושחתת והמינהל האזרחי המושחת שמשמש זרוע פוליטית עבור השמאל להקמת מדינה ערבית במקומנו. מיהם שופטי בג״צ שמנהלים את המדינה הזו? מישהו מינה אותם או בחר בהם לצורך המדינה ולקביעת מדיניות הבטחון שלה? למה אתה טוען בצביעות שעל ישראל למצוא דרך לסלקם כאשר אתה בוודאות יודע שבג״צ והשמאל שלך מונע וימנע כל דרך-יבטל כל חוק נגד הסתננות ויפסוק כל פסיקה מקוממת נגד היהודים על מנת לבטל את המדינה היהודית הזו שממילא כבר קיימת רק בזיכרוננו דה פקטו. בג״צ שאין לו שום רשות מהכנסת ובחוק לבטל חוקים של הכנסת – ביטל 3 פעמים חקיקה של הכנסת שבאה לסלק מפה את הפולשים האלה ועדיין אתה מיתמם פה מול פני כל האומה וטוען שעל ישראל לפעול בדרך חוקית? בישראל אי אפשר לפעול בשום דרך להציל את המדינה כי כוחות האופל השחור והדיקטטורה הבולשביקית קומוניסטית מפאיניקית שולטת בעורמה על המדינה ומבטלת את רצון הציבור ונבחריו באמצעות בג״צ ואיש לא יכול ולא מעז לחסל את בג״צ במתכונתו הנוכחית בה הם בוחרים את עצמם בעצמם באמצעות ועדה לדילים מסריחים. הכל מכור. מי ששולט פה זו הקרן החדשה, ג׳ורג׳ סורוס האנטישמי היהודי המפלצתי, הרפורמים האמריקאים הזדוניים, מדינות זרות שוחרות חיסולנו בכסף חסר גבולות, השמאל השונא היהדות והיהודים והדת והתנך והתורה ואירגוני זדון ורשע. ממשלת ישראל לא קיימת במקומות האמיתיים ששם יש לפעול נגד ביטול וחיסול המדינה. צה״ל נתון בשליטת השמאל הזדוני אף הוא. יצורים כמו יאיר גולן מוציא דיבתנו רעה באומות הם שמנהלים את הצבא ועורכים סיכול ממוקד לכל מינוי לאומי וטוב ליהודים כמו וינטר והאחרים – ואייזנקוט הוא תואם האג׳נדה הזו בכל מעשיו והתבטאויותיו השנויות במחלוקת. מי הוא אייזנקוט החצוף הזה שיטען שאימרות חז״ל לא מקובלות עליו? מיהו בכלל? הוא חלק מאותה כנופיית שמאל של הרפז, אשכנזי וכל יתר החתרנים האלה שפעלו בצבא באופן מחריד. צה״ל הוא בימינו מכשיר של השמאל למלחמה ביהודים ובזכויותיהם. כנל השבכ כנל המשטרה כנל המוסד כנל בית המשפט כנל כל מוסדות המדינה. הם כולם פועלים למען הערבים ולמען האויב הערבי והצלחתו. לא שומעים יותר מילה אחת ומעשה ציוני אחד מכל המוסדות האלה על פעולות יהודיות לאומיות להצלת העם מהיכחדות, התבוללות והתפרקות וקריסה. כשאתה טוען נגדי שלא יפה לא לטפל בילדים תמימים אתה מחזק בדיוק את כל כוחות האופל שמחסלים אותנו מבפנים. המצב הוא קריסה טוטאלית בדיוק כפי שהיה ערב חורבן בית שני. למען השלטון אתה והשמאל מוכנים לבטל את הלכידות ואחדות העם ומקדמים פילוג והשמדה עצמית. ההשמדה לפתחנו כבר ולא בטוח שניתן להציל את המדינה היהודית ואת זכותנו להתקיימות כזו. השמאל וזרועות התמנון שלו באמצעות שוברים שתיקות ואלון ליאלים זרעו כבר זרעי פורענות שצצים כמו יבלית בכל שנפנה. לימין אין תשובה לכלום. הימין מושבת, מושתק, מופחד, מאויים, נכה וחסר יכולת לעקור את היבלית השמאלנית שכבר הרעילה את כל גרגרי אדמת המולדת של עם התנ״ך. עכשיו רק הנס יצילנו מציפורני סרסורי האויב ומעשיהם המחרידים.

 10. סגן שר הביטחון התבלבל בין י’ לו’. במקום “עניי עירך קודמים” הוא קרא “עניי עורך קודמים”. אלו שהם באותו צבע עור כמו שלך.

  1. תגובתך מעוררת בחילה. הרצון של שמאלנים למחוק את כל המורשת שלנו מעורר בי את השאלה המתבקשת: מה מחפש השמאל בארץ ישראל? מה? הוא לא רוצה מורשת, לא פתגמי חז״ל על חוכמתם הרבה, לא לימודי תנ״ך והיסטוריה יהודית, לא קשר לארץ אבותינו. מה רוצה השמאל פה בארץ? למה הוא עדיין פה? מה לו ולנו ולארץ ישראל? ללא התנך מהי הצדקת הישארותו דווקא כאן כשבברלין מחכה המילקי בשני שקל ומרתפי הבירה? השמאל מורכב מאנשים צבועים ומרושעים ששינאתם לעם היהודי מעוררת בחילה ותמיהה. יאללה. כרטיס בכיוון אחד ותיפטרו מאיתנו ואנחנו מכם. ידוע שערב רב נספח למשפחת יעקב אבינו כשיצאה ממצרים ועד היום הזרים האלה ממררים את חיי בני המשפחה כספחת. הגיע הזמן להיפרד. הארץ המובטחת לבני יעקב והערב רב – לברלין ולמילקי. צאו בחוץ.