מרצה במכללת ספיר: "ביחד נשחרר את פלסטין מהשלטון הישראלי"

ד"ר יעלה רענן השתתפה בהפגנת הזדהות עם חמאס לצד ח"כים ערבים, וקראה לאזרחי ישראל להצטרף לעזתים במאבק בצה"ל: "המאבק הוא של כולנו"

"מאבק עממי לא אלים". ד"ר יעלה לבנת-רענן | צילום מסך

השמאל הקיצוני הישראלי ממשיך להעניק רוח גבית לפעולות הטרור של חמאס בגבול עזה. בהפגנת תמיכה בחמאס שנערכה אתמול (שבת) בסכנין אמרה ד"ר יעלה רענן כי "כולנו שותפים בלמחוק את השלטון הפשיסטי בישראל". בהפגנה השתתפו מספר חברי כנסת ערבים מהרשימה המשותפת, ביניהם אחמד טיבי, ג'מאל זחלאקה ועאידה תומא-סלימן. כמו כן נכח בהפגנה ראש עיריית סכנין מאזן גנאיים.

רענן, שנבחרה למקום השמיני ברשימת מפלגת חד"ש לכנסת ומשמשת כמרצה במכללת ספיר, אף קראה לאזרחי ישראל, ערבים ויהודים, להצטרף להפגנות של תושבי עזה, אותם כינתה "האחים שמעבר לגדר" אשר "עומדים מול הרובים (של צה"ל)… וגם אנחנו צריכים להיות שם". רענן, התומכת בהטלת חרם על ישראל, תיארה את ישראל כמי שמבינה רק "כוח של כיבוש, כוח של השתלטות, כוח של מצור" וקראה למשתתפי ההפגנה: "ביחד נשחרר את פלסטין".

חברת חד"ש כינתה פעם אחר פעם את פעולות הטרור בגבול עזה "מאבק עממי לא אלים" – תוך התעלמותה מן העובדה שמרבית ההרוגים בהתפרעות ההמונית על הגדר נמנים על שורות הזרוע הצבאית של חמאס וארגוני טרור אחרים, ומהניסיונות להשליך מטענים לעבר כוחות צה"ל בחסות עשן הצמיגים.

קראה למנוע צירוף ישראל ל-OECD

רענן היא פעילה ותיקה במאבק להכשרת יישובים בדואים לא-חוקיים בנגב – מאבק המלווה לעתים קרובות בהתססת האוכלוסייה הבדואית נגד המדינה וחיזוק "הזהות הפלסטינית" בקרבה. בעבר אף הוגש נגדה כתב אישום בשל הכשלת שוטרים בתפקידם במהלך פינוי של בנייה בלתי חוקית בנגב. על פי כתב האישום, ד"ר רענן ביחד עם כאמלה אבו-סבילה מהישוב אל-שאבי "הכשילו את השוטרים בכך שסירבו לצאת מהמקום למרות ההחלטה ולמרות בקשת השוטרים. אבו סבילה פגעה במזיד בניידת המשטרה, בכך שהשליכה אבנים שפגעו בדופן צד ימין של הרכב".

רענן משמשת כאמור כמרצה במכללת ספיר שבנגב המערבי. מדובר במכללה ציבורית, כלומר אזרחי ישראל משלמים את משכורתה של רענן, שבתמורה מעבירה לתלמידיה בספיר קורסים ב"דיכוי כמדיניות" ו"יחסי ישראל ואזרחיה הערבים". לפני כשנתיים צירפה רענן חתימתה על מכתב של 20 אנשי אקדמיה ישראלים שקראו להטיל חרם אקדמי על ישראל.

בעבר קראה רענן לארגון המדינות המפותחות (OECD) שלא לצרף את ישראל לשורות הארגון "כל עוד ישראל מפרה זכויות אדם". לטענת החותמים אי-קבלתה של ישראל ל-OECD היה יכול "להוות נקודת מפנה במאבק נגד הכיבוש והגזענות". כאמור מאבקם של רענן וחבריה נחל כישלון חרוץ וישראל התקבלה כלאחר כבוד לארגון המדינות המפותחות. בשנה שעברה היא הדליקה משואה בטקס האלטרנטיבי שמקיימים ארגוני שמאל קיצוני מדי שנה בערב יום העצמאות.

לפני כשנתיים היתה שותפה רענן בהקמת הארגון 'עומדים ביחד', שזוכה לאהדה רבה מצד הקרן החדשה לישראל. בראש 'עומדים ביחד' עומד פעיל חד"ש אלון לי-גרין, ששימש בעבר כעוזרו הפרלמנטרי של ח"כ דב חנין מחד"ש. באתר 'עומדים ביחד' נכתב כי התנועה נאבקת נגד "הקשר שבין הכיבוש של פלסטין לייאוש הכלכלי והחברתי בישראל ולהתקפות על הזכויות הדמוקרטיות של האזרחים הערבים-פלסטינים".

'עומדים ביחד' גם נטלו חלק בהפגנות הפוטש ברוטשילד להפלת שלטון הימין כחלק משאיפתם לייצר "חלופה לשלטון הנוכחי ולהבאת שינוי מהותי בחברה הישראלית". הארגון קרא לחבריו להגיע "להפגין בירושלים, חיפה ותל-אביב, ולהיאבק נגד הממשלה המושחתת, שכדי לשמור על השלטון והאינטרסים של אדוני הארץ, מוכנה להקריב את העתיד שלנו".

בחד"ש מייחלים ל"שיבת הפליטים"

דברי התמיכה של רענן באויב מהווים המשך ישיר להבעת תמיכה בלתי מסויגת של חד"ש ומק"י האנטי-ציוניות בצעדת הטרור בעזה. "המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י) והחזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון (חד"ש) מברכות את אלפי הצעירות והצעירים הפלסטינים המתקוממים נגד הכיבוש והמצור ברצועת עזה ב'תהלוכת השיבה' המתמשכת", נכתב בעמוד הפייסבוק של חד"ש.

במפלגת השמאל האנטי-ציונית כינו את האירועים בגבול עזה "מופת להתנגדות עממית המביכה את הכיבוש", והבהירו כי הערבים בעזה וביהודה ושומרון לא יבואו על סיפוקם עד "שיבת הפליטים".

מק"י וחד"ש: ההתנגדות העממית מביכה את הכיבוש ומכשילה את "עסקת המאה"המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י) והחזית הדמוקרטית…

Posted by ‎חד"ש‎ on Friday, April 6, 2018

בחד"ש הביעו גם תמיכה בקריאת ארגון השמאל הקיצוני 'בצלם' לחיילי צה"ל לסרב פקודה במניעת מעבר מחבלים את הגדר, האשימו את ממשלת ישראל ב"פשעי מלחמה ורצח מפגינים" וניקו לחלוטין את חמאס מאחריות להרג.

"הממשלה אחראית לכל טיפת דם הנשפכת בעזה", אמרו אנשי חד"ש שיצאו בקריאה "לכל כוחות השלום בישראל להגביר המאבק היהודי-ערבי המשותף נגד הממשלה הפשיסטית, עד להפלתה". בהפגנת תמיכה בחמאס שקיימה התנועה בשבוע שעבר אמרה ח"כ תומא-סלימאן כי "ממשלת הפושעים הכינה את הקרקע לטבח וירתה בלי למצמץ".

כזכור, לפני למעלה משנה הביעו בחד"ש תמיכה עזה בנשיא סוריה בשאר אסד. "אסד מטהר את האזור מהזוהמה של הטרוריסטים. זו בשורה לעם הפלסטיני", נכתב בזמנו בדף הפייסבוק של חד"ש בערבית. שמה המלא של המפלגה היא 'החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון' אך זה לא הפריע לבכירים בה לתאר את ניצחונותיו של הרודן והרוצח הסורי המשתמש בנשק כימי כנגד בני עמו כ"שלב בדרך לקריסת הציונות". בסוף השבוע האחרון נהרגו כ-100 אזרחים סורים ומאות נוספים נפצעו במתקפה כימית נוספת של אסד, חביבם של אנשי חד"ש.

חגיגה של צביעות

הח"כים הערבים בסכנין | פייסבוק

במהלך ההפגנה בסכנין, בה השתתפו כאלף איש, הושמעו אמירות חריפות נגד צה"ל והממשלה בעקבות מותו של העיתונאי יאסר מורתג'א במהלך האירועים בגבול עזה.

ח"כ אחמד טיבי כינה את העיתונאי "שהיד" והאשים את ישראל בביצוע "פשעי מלחמה". בצה"ל הבהירו כי האירוע מצוי בבדיקה וכי בכל מקרה "צה"ל לא מכוון ירי לעבר עיתונאים".

שמונה אנשים נוספים נהרגו בגבול עזה במהלך סוף השבוע, לפחות שלושה מהם אנשי חמאס. מלבד ירי חי וכדורי גומי בצה"ל השתמשו גם בתותחי מים ומאווררי ענק על מנת לסכל את הניסיון הפלסטיני לחדור את הגדר ולהשליך מטענים בחסות עשן שריפת הצמיגים.

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס למהומות ולהרג העיתונאי: "צלם, לא צלם, מי שמפעיל רחפנים מעל חיילי צה"ל צריך להבין שהוא מסכן את עצמו", אמר ליברמן. "היה שם מצעד טרור שאותם פעילי זרוע צבאית של חמאס מחופשים לאזרחים ניסו לפגוע באזרחי ישראל ובריבונות, לא נסכים לזה. ראינו עשרות מקרים שחמאס משתמש באמבולנסים. מתחפשים לאנשי הסהר האדום, מתחפשים לעיתונאים – לא ניקח פה שום סיכונים. צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם, חצי מיליון נרצחים בסוריה, אף אחד לא מתרגש. רק כשאנחנו פועלים בהגנה עצמית מול הטרור – כולם נזעקים".

ראש הממשלה נתניהו הוסיף: "הם מדברים על זכויות אדם, אבל בעצם הם רוצים לרמוס את מדינת היהודים. אנחנו לא ניתן להם, אנחנו נעמוד איתן. חייל צה"ל שומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים כביכול לדבר בשם זכויות אדם, כשהם מחזיקים דגל נאצי".

תמונה אחת. בלי מילים.

Posted by ‎Amir Ohana – אמיר אוחנה‎ on Friday, April 6, 2018

ובינתיים הפלסטינים ממשיכים להפיץ בעולם תעמולה שקרית בכל הנוגע למתרחש ברצועת עזה. אחרי ש'מרכז המידע הפלסטיני' פרסם בשבוע שעבר ידיעה על "רופאה צרפתית שהגיעה להתנדב ברצועה" וצרף אליה את תמונתה של שחקנית מסדרת טלוויזיה, חשבון הטוויטר של המשלחת הפלסטינית בארה"ב פרסם ביום שישי ציוץ בו נטען כי ישראל "משתמשת בסוג של גז עצבים נגד המפגינים בעזה".

(נצפה 1 פעמים, 1 ביקורים היום)

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

78 תגובות למאמר

 1. מכללת ספיר יושבת בצל הקאסמים של רצועת עזה ומפיצה רעל אנטי ציוני ממומן בכסף ציבורי לסטודנטים שלה.
  אם זה לא היה עצוב ומקומם זה היה יכול להיות משעשע.

 2. לעיוות המוסרי והנפשי הזה יגיע בסוף השינוי – אין ברירה אי אפשר לברוח מזה. השסע שגורם ה small האנרכיסטי שחבר לאויבנו הוא קשה וחמור משום שהמנהיגות היום לא מתפקדת וכל אחד מושך לכיוון אחר.

 3. המשפטיזציה בכל תחומי החיים – מביאה נזק בל יתואר ועיוות מוסרי ונפשי , הגיע הזמן לשינוי.

 4. בטח סבתא של רעננה התלוננה בתור למקלחות באושוויץ על היהודים האלה שלא יודעים לעמוד בתור מסודר,בשונה מהאאארופאים המסודרים, אחכ דחפה ילדים ונשים למקלחות, בארץ כמובן מוכרת כניצולת שואה גיבורה,מקבלת רנטות מגרמניה וממשיכה להשוות את המשטר הציוני לרייך השלישי, מה הפלא שיצאו להם נכדים כאלה, נזכור גם אותם ביום השואה, ןאם זו לא סבתא של רעננה אז זו סבתא של מישהו אחר, הגיע הזמן לדבר גם על אלה

 5. יש עוד עם עם מחלת נפש כזאת, שגורמת לו להזדהות עם האוייב שרוצה להשמידו?

  1. קוראים לזה כת הפוליטיקלי קורקט.
   מחלה נפוצה בכל העמים המערבים.
   כת שמקדשת את התמיכה ב "חלש" כפי שהם מבינים
   דוגלת בהרס הקפיטליזם כפי שהם מבינים
   ועוד כל מיני חולרות.
   הבעיה הגדולה שיש להם כוח עצום בתיקשורת ובישראל גם במערכת המשפט התביעה והאכיפה

  2. @רופא – יפה הקלדת.

   הנושא מאוד מעניין אותי ולא פעם שאלתי את השאלה הזאת בתגובות של "מידה", הצעתי לכותבים באתר הזה ולאחרים לנתח את התופעה הזו של אנשים הנראים כשפויים שתומכים ומנסים לקדם פתרונות שכל אדם הגיוני מבין שפירושם הוא השמדה שלהם עצמם. ויש להדגיש שאנשים אלה אינם אידיוטים בכלל ולכן העמסות שלהם והתמיכה המעשית ("אקטיבית" למתיוונים) לא נראית רציונאלית.

   כשיורם שפטל קורא לשמאלנים "בוגדים" אני מסכים אבל הבגידה של השמאלנים היהודים אינה נראית הגיונית. התמורה לבוגד יכולה להיות כספית או הבטחה שהוא יינצל כשהצד שלו יובס. במקרה של השמאל הישראלי, לא ייתכן שהם עצמם אינם מודעים לכך שאם חס וחלילה, מצדה תיפול שנית, הם יישחטו יחד עם ילדיהם. לא נדבר על כסף כי גם אם השמאל נהנה מכספים של אוייבנו (למשל ממשלות אירופה או מחלקת המדינה של ארה"ב), הם היו עושים אותו הדבר בלי כסף כי יאמר לזכותם שהם אידיאולוגים.

   ההסבר היחיד לכך שהשמאל מייחל (כולל בגידה פאסיבית) לתוצאה שפירושה השמדה עצמית הוא DEATH WISH של אותם אנשים. וזה דומה לשמאל בכל העולם. השמאל באירופה מנסה להרוס את אירופה ע"י הבאת פולשים ממדינות לא לבנות והשמאל בארה"ב נלחם באמריקה הישנה ע"י התנגדות לחומה שתעצור פולשים ממדינות לא לבנות. בשני המיקרים, מנסים להסביר את התופעה בכך שהפולשים אמורים להצביע עבור השמאל בעתיד אך זו בדיחה – כשהרוב הלבן ייגמר, לא תהיה דמוקרטיה.

   לכן, תומכי סורוס רוצים בהשמדת הציווילזציה יהודו-נוצרית כ"כ חזק שהם מוכנים להתאבד (אולי לאבד לדעת את ילדיהם – אם יש להם כאלה – כנראה שהשנאה העצמית שלהם כ"כ חזקה שהם מוכנים להקריב את ילדיהם בעתיד.

   וזו מחלת נפש אובדנית שנקראת "השמאל". אני מגדיר "שמאלני" מישהו שבאופן עקבי תומך ברעיונות ואנשים שרעים לשבט הביולוגי שלו. בדיוק כך. אם וזה קיים רק בחברות לבנות או כמעט לבנות שלקחו את התרבות האירופית, כמו היהודים המזרחים (לא כולם כמובן). שימו לב שאין כושים שמוחים נגד כושים. אין אסיאתים שרוצים למוטט מדינות של מלוכסני עיניים. רק בחברות לבנות יש כאלה ששונאים חברות אלו ומנסים למוטט אותן – למשל ע"י תמיכה בציוויליזציה לוחמנית והיחידה שיכולה למוטט את המערב – התרבות החשוכה הנקראת איסלם.

   כלומר, השמאל הישראלי הוא חלק מהשמאל העולמי ששונא את התרבות המערבית ומוכן להתאבד ולו רק שהתרבות הזו תושמד.

   אגב, פרסמטי עמדון היתולי משהו בנושא כאן: http://edgar1981.blogspot.nl/2017/02/asher-pat-hierarchy-of-needs-for-leftie.html

 6. סתם אחד, אכן מדובר בעיקר בעיוות אשכנזי.

  אני אשכנזי, ויודע שאנחנו אוהבים קצוות, אחרת אין לנו במה להיאחז. משהו בנפש האשכנזי. או דת עד הסוף או אנטי דת. או הכי ימין או שמאל הזוי.

  פעם מפא"י הייתה בעד כיבושים, הקרבה וגירוש ערבים. באה מלחמת יום הכיפורים ופתאום הקבוצה הזו נגד המדינה, בעד פחדנות ובעד הערבים. זה רק אשכנזים יכולים.

  גם אצל המזרחיים יש קיצוניים, אבל יש הרבה יותר באמצע.

 7. אולי לא שמת לב, אבל כותב השורות הנ"ל לא נשמע כמו אחד שלוקה בבעיה התפישתית שציינת. ושים לב לשם המשפחה שלו.

  אם כבר להיות הוגנים, חלק ניכר מהלוקים בבעיה התפישתית משתייכים לעדה האשכנזית לא בגלל בעיה מובנית בעדה האשכנזית, אלא בגלל שטיפת המוח ומחיקת הזהות היהודית שהתרחשו במחנה הפוליטי שגובש ע"י אשכנזים *מסוימים* – לא כאלה שייצגו את *כלל* האשכנזים.

 8. כל הכבוד לה. צודקת בכל מילה.
  השלטון הישראלי הרשע לא מסוגל להתמודד גם עם מחאות לא אלימות של פלסטינים וגילינו זאת השבוע ושבוע שעבר. מי ששולט בנו הם מתנחלים קיצוניים שבינם לבין יהדות אין שום דבר. יביאו עלינו חורבן וחובה לסלקם מן העם כדי שנוכל להשכין שלווה ושלום באצרנו עם כלל שכנינו.

  1. אני לא יודע אם אתה סתם טרול או שאתה מתכוון ברצינות. מחנה השמאל הפך לכל כך הזוי ומטורלל שכבר אי אפשר להבחין בין סרקזם לתגובות אמיתיות שלהם.

 9. עזה.
  גברת רענן
  מה לא אמרו לך שהחזירו את עזה לקווים של 67
  עזה היתה תחת שלטון מצרים כידוע לך.. ועם כל האמפטיה לקושי שיש לאזרחי עזה.. שיפנו את זעמם והקשיים שלהם לשלטון החמס במקום. ולמצרים גם יחד שמסרבים לקבל את השטח בחזרה..
  ישראל החזירה את כזה למקום שהיה ואם מלחמת ששת הימים ..וישראל לא מחוייבת מעבר לכך.. שישובו לקבל את השלטון של 67. קרי שלטון מצרים..

 10. בכל תפוצות ישראל אנחנו היהודים הושפענו מהגויים שמסביב.
  באירופה האשכנזים הושפעו מהנצרות והם נוטים לכפירה הרבה יותר מהמזרחיים.
  לכן השמאלנות וחולי הנפש המחליא של של האשכנזיים השמאלניים, שבא לידי ביטוי בתמיכה במרצחים הערביים שאוהבים לרצוח יהודים, ולהתבוסס בדם תינוקות קטנים שנשחטו בשנתם המתוקה, היא בעצם סימפטום לאוטו אנטישמיות של אותם אשכנזיים שמאלניים.
  מבחינה רוחנית מדובר בסך הכל ב"ערב רב" שמאז צאתנו ממצרים רוצים לקרר ולהשמיד את עם ישראל.
  "הפתרון הסופי" לבעיית שונאי ישראל אלו, יבוא בלעדית ואך ורק בידי בורא עולם "שבסמכות וברשות" יטפל בהם בבוא הגאולה הקרובה.

  1. שמאלנות היא לא תמיד בעיית נפש, בדרך כלל היא סוג של זנות: מוכנוּת למכור את הנשמה תמורת שלמונים, כבוד, פרסום וכדומה. בעניין הזה אין לאשכנזים שום ייחודיות, והם מוצאים שותפים נאמנים גם במי שאינם אשכנזים. לא מעטים ממוטבי הקרן הם יוצאי עדות המזרח: מוסי רז, ויקי קנפו, יוסי דהאן, פנינה מוצפי-הלר, אחינועם ניני, מישל אביטבול, אבנר אזולאי, רחל אליאור, יוסי מלכה, רוני סומק, אורנה ששון-לוי ועוד ועוד. חיפוש קצר בגוגל ילמד אותך מיהם ומהו פועלם למען הקרן ומטרותיה.

  2. מדוע המדינה מעסיקה עוכרת ישראל בעלת הפרעות נפשיות?? מציעה לה להתאסלם במהירות ולחיות עם איש חמאס!

  3. אצל המזרחיים יש תכונה של הערצה/שנאה כלפי האשכנזים, שנובעת מרגשי נחיתות, שבחלקם מוצדקים.

   בגדול, האשכנזים שולטים פה ביד רמה, למרות שיש מזרחיים מחמדיים למכביר.

   כשהאשכנזים רוצים לעשות משהו הם יבצעו אותו בלכידות גבוהה, והמזרחיים פשוט לא יכולים עליהם (כור ההיתוך, "שרתי לך ארצי" בפריים טיים, בג"ץ).

   דוד לוי מעולם לא היה מועמד רציני להיות ראש הממשלה, ובגין הפולני היה עליל המזרחיים. אין למזרחיים מישהו שבכלל מתקרב לקליבר של נתניהו, שהוא אינטלקטואל לא קטן ובעל אינטליגנציה גבוהה ביותר. כנ"ל לא בן גוריון, בן צבי ועוד רבים אחרים. מזל שיש את ארז ביטון.
   אגב, העיראקים הם בין היוצאים מן הכלל, וכמוהם המצרים והחלאבים.

   ההתמודדות של המזרחי היא להתמרכז לשבט (תכלס ש"ס) או להפוך למזרחי מחמד. רבים ולא טובים היו כאלו, ועוד יהיו כאלו. ואז אומרים, זה לא רק אשכנזים. אז זהו, שאלו מזרחים שהם מריונטות של האשכנזים.

 11. האשה לוקה במצב של הזדהות יתר, דוגמא מצוינת לאשה אינטליגנטית שעושה רציונליזציה לעמדותיה. חבל שנותנים לה להפיץ את דעותיה במכללה, מה זה צריך להיות? מדוע נותנים לה להפוך למודל חיקוי לדור הבא? אה, ואגב, הדיון פה לגבי אשכנזים הוא ממש מטופש שתהיו בריאים על מה נתפסתם.

 12. ייתכן שמדובר הסינדרום שטוקהולם. וייתכן שמדובר ברצחנות פנימית וגזענות קשה פנימית.
  סינדרום שטוקהולם הינו תופעה שבה מתוך חרדה קיצונית יש הזדהות עמוקה דווקא עם גורם תוקפן ואפילו רצחני. רואים את זה אצל אנשים שנילקחו בשבי והתאהבו בשוביהם.אין יכולת לבחינת הכאב הפנימי שנגרם אלא רק רואים ומתייחסים לאינטרס ולרגזות של השובה הרודן.
  ייתכן גם שיש לאנשים שמאלנים קיצוניים תחושת בושה עמוקה על שום היותם בסתר ליבם, באופן לא מודע. מאד גיזענים. הם יודעים שהם גיזענים אך מדחיקים את תחושותיהם הקשים ( להם) ואת האשמה שהם חשים משום שכך מרגישים גזענות ותוקפנות, ואז ההיפוך ועיוותה מחשבתי משליכים את תחושותיהם על אחרים. הם מזהים גזענות בחוץ. הם נילחמים בגיזענות בחוץ. ואז הם חשים נקיים ועם פחות בושה. למעשה השמאל הקיצוני בהאשמתו את הימין באכזריות ובגיזענות… מתוך תחושותיו הפנימיים שלו הוא מדבר.

 13. היצורה הזו מתנחלת לה אצל הספסרים של הנגב המערבי על חשבון עיירות ספר כמו שדרות נתיבות ואופקים, בזמן צוק איתן ברחה להפגנות בכיכר רבין כדי להסית את העולם נגד המדינה, כוחות צה"ל בזמן שחצי המדינה משותקת תחת צפירות הרקטות וחיילנו עושים את המלאכה כדי לנטרל את מנהרות החוצות את הקרקע המישורית מאזור עזה לעוטף !
  להבא, כל שעושה הפגנות מסוג הזה בזמן מלחמה או מבצע נרחב, ומפגין נגד צהל או המדינה צריך לסמן אותו , למנוע ממנו הטבות מס והטבות כלכליות לאחר תום תקופת הלחימה!!!

 14. מה את מחכה שיפול טיל על המכללה ואז תקבלי קצת שכל עכשיו אני מבין למה המכללות בישראל הן במקומות נמוכים בעולם אבל אחרי ששומעים ורואים " מרצים" כמוך אז מבינים שלכל דבר יש סיבה ועלינו להסיר את הנגע ( המוגלע)

 15. גם אני מבקש לשחרר את פלסטין מהשלטון הישראלי. הבעיה שהפלסטינים לא מסכימים. הם חשים את טובה של הרשות הפלסטינית ואת הנאתם של האחים מעזה משלטון החמאס. הם לא פראיירים ישראל על כל מגרעותיה מבטיחה להם חיים טובים יותר. חבל שניסיונות הפיגוע מאלצים את ישראל לנקוט בצעדים שקצת מעיבים על יתרונות הכיבוש. מצד שני באמת איך נפטרים מהפלסטינים?

 16. היא עדיין מקבלת משכורת ממדינת ישראל. שלא נטעה, המשכורת שמשולמת לה היא לא כדי להחכים את הסטודנטים אלא כדי להסית לרצח אזרחי ישראל היהודים ולרדוף סטודנטים שאינם מסכימים איתה. עד כדי כך לרדוף שמי שרוצה להתקדם בעולם האקדמי ירחיק נפשו מהמכללה.
  והיא לא היחידה. אוניברסיטאות רבות הפכו למבצרים עוינים למדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי.

 17. למדתי אצלה, אל דאגה. בשיעורים שלה כולם נרדמים. ממש לא מצליחים ללמוד ממנה כלום. התופעה מוכרת להנהלה אבל לא עושים דבר.

  לא אכפת לי שהיא מביאה דעות פוליטיות – אכפת לנו שאנחנו משלמים ומקבלים נאומים חופרים ולא נגמרים.

 18. האשכנזים הם גם אלו שהקימו ובנו את הארץ. השתלחות באשכנזים היא סוג של אנטישמיות חדשה שלא ידענו כמוה.

  1. זה נכון. וזו בדיוק הקיצוניות האשכנזית.

   אותם אנשים שהקימו את המדינה והקיזו דם רב על כינונה והשרדותה, הם אלו שרוצים היום בהחלשתה ואף בהשמדתה. אין יותר דיכוטומי מזה.

   תנועת העבודה של טרום 1973 הייתה יותר ימנית בהרבה מהבית היהודי. האתוס היה של התיישבות (גם על אדמות ערבים שברחו/גורשו), כיבוש (כן, כולל התרגשות רבה על כיבוש העיר העתיקה והר סיני), ושימוש רב בתנ"ך כצידוק לקיומנו פה.
   היום כמובן זה התהפך ב-180 מעלות: נגד התיישבות, בעד ויתורים על שטחים שלדעתם אין בהם ערך ו-"התנ"ך בת*ת שלי".

   לדעתי זה נובע מחוסר יכולת לתעל אינטליגנציה גבוהה מהממוצע שאופיינית להרבה יהודים אשכנזים. זה מוביל לעולמות מדומיינים, לחיפוש מתמיד אחר משמעות חמקמקה, מהרצון להראות עליונים בעיני עצמם (להצביע לליכוד זה להצביע יחד עם הבסטיונר בשוק, ישובים ביו"ש לאשכנזים). אם האשכנזי האינטליגנט מאבד את הזהות שלו הוא אבוד, מרחף בחלל. לכן הוא נאחז לעמדתו הקיצונית בכל הכוח, גם אם זה מביא אותו למחוזות הזויים.

   הבעיה הזו קיימת גם אצל לא מעט עיראקים, וגם אחרים, אבל אצל האשכנזים זה בולט בהרבה.

  2. מה הקשר לאשכנזים???
   אשכנזים ומזרחים פזורים היטב לאורך כל המפה הפוליטית מעזרא נאווי(מזרחי ושמאל אולטרה-קיצוני) עד ברוך מרזל(אשכנזי וימני אולטרה-קיצוני).

 19. מדוע כל האנטישמים-סלקטיבית חברו יחדיו ובגלוי להפיל את רה"מ נתניהו בכל מחיר? מה המניע? יכולה להיות לכך סיבה אחת ויחידה:
  נתניהו טוב ליהודים ולמדינת היהודים אותה הם מבקשים להפוך למדינת כל אזרחיה, לאומיה, מסתנניה ואויביה ללא הבדל דת – וכל עוד נתניהו ימשיך להיות רה"מ הם לא יצליחו להחריב את מדינת היהודים – כי אותו לא הצליחו להפוך לאתרוג-שימושי לכן השנאה, המרמור והחמיצות – כמו שהצליחו עם האתרוגים המושחתים שרון ואולמרט לגרש יהודים מארץ ישראל!

  לכן עם ישראל וכל מי שלא איבד את אינסטינקט ההישרדות במזרח השימון החד"ש – חייב לשמור ולהגן על נתניהו כאתרוג הכי טוב ליהודים, ליהדות ולארץ חמדת אבות!

  1. נאוה יקרה.מישהו סיפרלי שהרב עוזי משולם ז"ל אמר:מדינה שמכרה בניה סופה שתמכר לאויביה".מאד קשה. בלתי נתפס.שימי לב. "יפה הנפש"המלעיזים על ישראל כיום מעולם לא התייחסו רצינית עובדתית משפטית לזוועת ילדי תימן.זוועה זו אין לה כל עניין מוסרי להלחם עליו.כאן ניתן לראות באופן ברור שמשהו קשה עובר על החברה בישראל.משהו חולני.

 20. זה רק נדמה לי
  שיש לגברת הזו מבטא גרמני ??
  משהוא נדבק לחלק מהיודונים שם
  משהוא מהמסורת הגרמאנאXית נדבק לכמה מהיודים העלובים

 21. ישראל לא יכולה להרשות לעצמה לאפשר לאנשים כמו זו לקבל משרה במכללה שמתוקצבת על ידי המדינה ובית משפט לא יכול להכריע בעניינים של מדינה מאחר והוא אינו נבחר ציבור

 22. מעניין מה היא עושה כשיש אזעקה, היא רצה למקלט או צועקת לטיל: "תפגע בי, תפגע בי אללהו אכבר" ?

 23. האשה האיומה הזו רק אומרת בקול רם את מה שבמר"צ ובמחנ"צ חושבים (רוב הזמן בשקט) בלב. כדי להבין את הפתולוגיה הזו צריך לנסות להבין מהו בשביל השמאל האנטי-ציוני האירוע הקשה והנורא ביותר שהתרחש במאה העשרים. מי שיבחן שאלה זו ברצינות, לא יוכל שלא להגיע למסקה כי בעיניהם האירוע הזה לא היה השמדת היהודים בידי הנאצים, אלא הקמתה של מדינת ישראל וגירוש ה"פליטים" הפלשתינים. אושוויץ היא, אולי, דבר נורא אך ה"נכבה" נוראה ממנו שבעתיים.
  ל"נכבה" הזה אין תיקון, ואין תיקון לנפשם המיוסרת, אלא בסיבוב גלגל המעשה הציוני לאחור עד תום. עד שתכלה נוכחות יהודים על אדמת "פלשתין" ועד שיחזור ה"פליט" הפלשתיני האחרון לביתו.

  1. האירוע הכי קשה מבחינת השמאל בארץ ישראל הוא אובדן השלטון ב-1977. עד היום הם לא מצליחים להתאושש מזה.

 24. אם היה זמן מתאים למהפכה טוטאלית וטיפול שורש באויב הפנימי……
  הזמן הזה הוא עכשיו!

 25. האמרה: ""איני מסכים לאף מילה שלך, אבל אני מוכן למות על זכותך לומר אותה" מיוחסת (כנראה לא בצדק…) לוולטייר הצרפתי.
  נראה שהדוקטורית בחרה להקצין אותה. משהו ברוח: " איני רוצה שתהרוג אותי אבל אתן את נשמתי כדי שיהיו לך כל התנאים לעשות זאת…"

 26. בתגובה לאשכנזי.
  זו בהחלט בעיה של אשכנזים (= אירופאים).
  ככל שיותר מצפינים באירופה כך זה מקצין.
  קח לדוגמה את שבדיה.
  לפני כמה עשורים היו חוקי יוג'ניקס בשבדיה, כלומר, חוקי גזע. סירסו אנשים שפוגעים בטוהר הגזע. כלומר, בלונדיני זה הכי טוב וצריך לשמור עליו.
  היום זה בדיוק התהפך לכיוון השני, ובקיצוניות: בלונדיני זה רע, עור כהה זה טוב ואסור לערער על זה.

 27. פשוט לא יאמן.
  את במכללה קחי קורס בהיסטוריה יש מרצה טוב.
  שבי לידי ואעזור לך ללמוד את החומר.
  או יותר פשוט תפתחי תנ"ך .
  או יותר פשוט תשאלי ילד קטן .
  או הכי טוב תשתקי.

 28. פתטית! איזה אושר מציף אותה שקנתה את עולמה אצל מחרחרי ריב ומדון בין יהודים וערבים , 'יאעאני' נציגים של עצמם והנאותיהם מקופת המדינה היהודית, ולא של אוכלוסיה אותה צריכים לייצג (ערביי ישראל). היא תמשיך ללהג את זיבולי השכל ההזויים שלה לארבע רוחות השמים ודבר מהם לא יצא לפועל! רק איפה זועבי ?

 29. I don't know if this is to be categorizes as an Ashkenazi thing to take side and feel sorry for Israel enemy who clearly want us dead or it is just simply a coincidence. . Is their brain is
  not processing those data when Palesentian screaming and demonstrating death to jews?

 30. אני כרגע לומדת אצלה. אל דאגה כל הסטודנטים ממש לא מקשיבים לה. ורבה פעמים תוקפים אותה. למרות הנסיון הבלתי נפסק כל שיעור להכניס את הדעות שלה.

  אשה מבישה

 31. וכל זה נאמר מול הידיעות על הזוועה של ההתקפות הכימיות של אסד. זה מה שמחכה לכולנו אם הערבים המוסלמים ישתלטו לחלוטין על אגן הים התיכון

 32. לסדר לגברת דוקטור רע-נן כרטיס טיסה במחלקה ראשונה, בכיוון אחד – לברלין.
  שם תחכה לה קבלת פנים חמה וריחנית.

  מענין איך מצמיחה אדמת הקודש ומערכת החינוך – יצורים מעוררי בחילה מהסוג הזה.
  אולי עדיף להצניח אותה בזרועות אבו-מאזן וחבורת השודדים שם היא תרגיש ממש בטוחה ומוגנת.

 33. ההשכלה קיימת ונפוצה לכל בעל יכולת.לבסוף כשהמזרחיים יהיו רוב מוחץ הם גם יהיו בעלי השליטה והאשכנזים יהיו עושי דברם.שמעתי כבר ביטויים מאשכנזים שהיום האוירה שאשכנזים לא מרגישים נח אני נגד אוירה עוינת נגד אשכנזים אבל האשכנזים האכילו את המזרחיים מרורים ודיכאו אתתרבותם אז ההסטוריה חוזרת אין לי בעיה עם מנהיג אשכנזי שאינו גזען ומתנשא מבחינתי הוא כמזרחי מה שחשוב זה המכנה המשותף הלאומי ולא הצבע או העדה.לגבי אינטלגנציה זה תלוי בחינוך סביבה ואמצעים.ולאשכנזים היו נקודות פתיחה טובים יותר מהמזרחיים שגרו בארצות ערב.והראיה המזרחיים שבארצות המערב משכילים לאין ערוך מבישראל והגיעו להשגים גדולים מאוד.מה גם שלא ניתן להכליל את המזרחיים בארץ כבורים כי זה רחוק מהאמת.אז האשכנזים כבר לא יכולים לנוח על זרי הדפנה.המשך התנשאותם לא תיטיב עימם כי הם בנסיגה וטוב שכך עקב דרכם הרעה בעבר.

 34. על שני עקרונות נשען השמאל.
  ערכים נעלים, שנראה, שאין להתכחש להם, צדק, אחווה, שלום, יצירה, השכלה, ותבונה.
  ועקרון השוויון, שהוא בגדר אקסיומה, ייהרג ובל יעבור.
  מכאן נגזר הכול, ואפשר לבנות את הפאזל, הבלתי מורכב, של נשמה שמאלנית.
  עקרון השוויון קובע שאין x וy בקרב בני האדם וכולם x.
  x עם מחלצות חיצוניות, שניתנות להחלפה, דת, השכלה, מגזר, מגדר, מעמד חברתי, מצב כלכלי, זהות לאומית, ומיניות.
  הx לעולם טהור, לעולם נושא בתוכו את הערכים הנעלים וזכאי לערכים הנעלים, ה״מחלצות״ לעולם חיצוניות, חינוך, תרבות, נרטיבים, גבולות.
  בנאומי השלום המפורסמים עומדות זו לצד זו, האם היהודיה, והאם הפלסטינית, מדינות שוות שחיות זו לצד זו בשגשוג, שלום, שיתוף וקידמה.
  עקרון השוויון, קובע, לא רק כמיהה ושאיפה לאותן ערכים. הוא קובע גם את דמותו של הרע.
  הרע אינו טבעי, הוא תמיד תולדה של מצב לא תקין. יש לו סיבה והסיבה חיצונית.
  הטרור הפלסטיני מקורו בכיבוש, בחינוך, בקיצוניות הדת, תסיר את הכיבוש, תשנה את החינוך, תמתן את הדת ותקבל x טהור. תשנה את תג המדינה ותקבל x יהודי זהה לחלוטין לx פלסטיני.
  אין כל מניעה שx וx לא ידורו יחדיו במדינה אחת. x וx יקימו משפחה. x וx ילחמו יחדיו וישלטו יחדיו.

  מי שטוען שהפלסטינים לא מעוניינים בשלום, בקדמה, בשגשוג, בשיתוף – מערער על עקרון השוויון, הוא גזען.
  מי שטוען שהיהודים במצב של כיבוש, עוני, אי צדק והפלייה לא יגיבו בדיוק כמו הפלסטינים – הוא טיפש, גזען ומתנשא.
  השמאל טוען שהאלימות אינה נחלתו של צד אחד, היא מעגל, ובשביל לסיים את המעגל, יש לגשת ישר לבסיס, לבטל כיבוש, לבטל מצור שיוצר עוני, לתת חופש והשכלה ולדבר עם האויב.
  אין מצב שאדם מסוג x לא יוכל לנהל שיחה עם אחר הזהה לו. זה רק עניין של זמן, נחישות וגישה, ללכת לקראת.
  אלימות וכוח ישיגו רק תוצאה הפוכה.

  הגיוני לא?
  זו עצמתה הבלתי מעורערת של התקינות הפוליטית בימנו.
  נראה, שאי אפשר להציג תמונה שונה מזו.
  הקרב של הימין אבוד מראש……
  האמנם?

  1. בוודאי סובלת מניכור עצמי. מכאן אפשר להבין גם את אי יכולתה להשתייך ברמה הלאומית. הבנתי שגם ברמה המקצועית היא ברמה בינונית ומטה. הרי לכם צירוף של אומללות!

 35. לצה"ל מייד לתת אישור הפגנה לד"ר יעלה רענן בעזה ולהשאיר אותה שם

 36. במקום להגיב לענין על אנשים שאיבדו את הראש אתם נגררתם לשנאת אחים והשמצות עדתיות.
  בית המקדש חרב בגלל שנאת חינם ואתם שכל כך חרדים מהערבים דוחפם את עם ישראל למלחמת אחים שתהיה גרועה והרסנית יותר מכל המלחמות שבהם נלחמנו על חרותנו.
  צאו מזה, בקשו סליחה איש מאחיו ובמקום להדיף שינאה עדתית תתחילו לאהוב את החיים בקיבוץ הגלויות.

  1. צודק בכל מילה. אחד האינטרסים של הקרן החדשה לישראל הוא לסכסך בין מגזרים בחברה הישראלית כדי שמדינת ישראל היהודית תתפרק מבפנים: לסכסך בין נשים לגברים (בעזרת הארגונים הפמיניסטיים), לסכסך בין חילונים לדתיים (בעזרת הארגונים הרפורמיים) ולסכסך בין מזרחיים לאשכנזים (בעזרת ארגונים כמו "אחותי" ו"הקשת הדמוקרטית המזרחית").

 37. מראה משהו על יכולת בחירת המרצים במכללת ספיר. גם רמת הלימודים כזו.

 38. אתם לא קוראים לאזרחי ישראל, ערבים ויהודים, שמאלנים ומופרעות, להצטרף להפגנות של “האחים שמעבר לגדר”? כמה שיותר. תלכו לשם, בבקשההההההההההה.

 39. אם היא קוראת לחרם על ישראל, שכולל גם חרם על האקדמיה הישראלית, היא חייבת להתפטר ממכללת ספיר או לפטרה – שעה אחת קודם.

 40. יש להחיל את החוק הל כל השטח מהים לירדן מיד ! כך נשחרר את פלסטין !

 41. שלומדים על היודנראט (המשטרה היהודית), הזונדר קומנדר (יהודים) הקאפו ועוד….מבינים שזה אותה קבוצה של אוכלוסיה (אשכנזים) שתמורת כבוד ובצע כסף מוכנים למכור את המדינה שלהם.

 42. הפשיזים במטבו.
  מאחר ואני היה לי שותף בחברה שהיקמתי ואני מכיר את בני דודנו מקרוב ודובר את שפתם אסבר את אוזנך יעלה שונת ישראת שמעתי את כל דיברי הבלע שלך ובשיחות עם בני הדודים שלנו דיברנו על משתפי הפעולה משני הצדדים .
  הם היו נחרצים בדברהם .
  1 הם מוכנים לחיות איתנו בשלום רק אם היהודים יהיו תחת המגף שלהם ,
  ורק עדות המזרח ישארו בארץ .
  השינאה שלהם לבוגדים משני הצדדים גדולה והם הראשונים שיחוסלו בידהם משני הצדדים ,המסכנה אם את רוצה להמשיך לבגוד במדינה תכיני לך מקום מילוט כי אנשים בוגדנים כמוך אצלהם אין סלחנות .
  לכל הכותבים אני אומר תרדו מהגזענת משני הצדדים .

 43. הצעה לחברי כיסופים. העיפו את הבוגדת הזאת מהקיבוץ. אתם תהיו הראשונים שתעלמו מהמפה במידה והעזתים יכנסו לישראל

 44. נקודה אחת להתיחסות ביקורתית. ההתיחסות של ממשלות ישראל לבדואים הנגב הן נוגדות כל תפיסה של דמוקרטיה ליברלית ולמעשה מבטאות את היותה של ישראל אתנוקרוטיה. למול הבניה הלא חוקית שרבה במושבים ובקיבוצים למשל החנויות של שפיים, קיימת בניה לא חוקית בדואית מעצם העדר תוכניות מתארת לבדואים שפונו מאדמותיהם תוך
  וך הבטחות שלא קיוימו ,לשבתם לאדמותיהןל המקוריות, ללא הכרה בהן למרות שהיו אדמות שכןהוחכרו כשלהן מעצםן מכירתן לקיבוצים שבנגב כמו שובל. אכן באתר מידה יש אירוניה שמוזכר נוטשא שה שהוא הפוך מהמיאות.

 45. איזה כיף, סוף סוף ניתן להבחין בין ערב רב לבני ישראל!

 46. Indians are also facing this situation in Kashmir because of some people who are throwing stones on Indian Army but they dont know India is very liberal for their citizens

 47. הפליסטינים מודים לפרופסור בניסיון לשרוף את מכללת ספיר.

 48. אני מאוד מקווה ומאחל לגברת הלא נכבדה הזאת שבשעת שיעור שלה יפול קסאם, גראד, וואטאבר על הראש לה ויעלים אותו מגופה.
  אני לא מבין איזה סטודנטים מוכנים ללמוד אצל כלבה מכוערת כזאת, אבל מי שמוכן, שילך לעזאזל יחד איתה.
  כל המכללה הזאת הפכה למקללה, חבורת שונאי ישראל המקבלים משכורת מהמדינה אותה הם מקללים.
  המכללה הזאת תעלה באש עם שונאינו ביחד

  1. השנאה היא קודם כל שנאה עצמית. וזוהי משוואה פשוטה:
   אם אני יהודי ששונא את עצמי,
   וכל יהודי מזכיר לי את יהדותי,
   מכאן שאני שונא כל יהודי אחר.
   במיוחד אם אני אשכנזי, אשנא יותר מזרחי.
   ולמה? כל המלחמה היא לא על עוד פיסת אדמה, המלחמה היא מלחמת רוח, מלחמת דת.
   היהודים שחיו באירופה התבוללו קשות ובחרו להידמות לגויים. הם נטשו את יהדותם והלכו ללמוד באוניברסיטאות את חכמת הגויים.. במהרה נחתה עליהם השואה.
   היהודים שחיו בצפון אפריקה המשיכו להחזיק בחירוף נפש את יהדותם, לא התבוללו בין הגויים, המשיכו ללמוד תורה בחדר. והשואה פסחה מעליהם( למעט קומץ קטן שהוגלו לאירופה, או קומץ קטן שעזב את ביתו וברח מפני הנאצים לכפרים נידחים).
   כמובן שיש מזרחיים שהיגלו עצמם לצד האוטו אנטישמי .
   צריך להבין שיהודי שנלחם נגד העם שלו, זה איננו מצב טבעי, איננו מצב נורמלי, זוהי התרסה, זוהי נקמה שהסיבות שלה כרוכות בזכרונות שמודחקים שנושא עימו היהודי שונא-עמו. הסיבות קשורות בהיסטוריה האישית משפחתית הכי אינטימית של אותו אדם, מימי ינקותו וכמובן ההשפעה של התא המשפחתי, קודם כל.

   המזרחים פחות אקטיבים מהאשכנזים, משום שהם יותר ״מקבלים את הגורל״ ופחות נלחמים בו, שוב, הסיבות לכך נובעות עמוק בדי.אנ.איי של המזרחי, שרואה עצמו קטן וחסר כוח אל מול האלוהות, ולכן חי בכניעה יותר, לעומת האשכנזים שיוצאים להפגין למחות ולהילחם, בבחינת ״כוחי ועוצם ידי עשתה זאת״.
   אם נאמץ כולנו מעט יותר הכנעה, צניעות, עבודה על מידות ומוסר ונסיר את הבורות על ידי לימוד החכמה היהודית הנשגבת – חיינו ייראו אחרת.

 49. היא לא יודעת שאחרי שחרור פלשתין יהרגו את כל היהודים האשכנזים כולל השמולנים

 50. אני בעל השקפות שמאליות חברתיות ופוליטיות, אבל ,כמי ששירת בצה"ל בשירות חובה ומילואים והשתתף בכמה מלחמות, אני לא רואה בפלשתינים עם שנכבש. אני רואה בחלק מהם אנשי טרור השוללים את זכות קיומה של המדינה שלי, רוצחים אזרחים חפים מפשע וחולמים על היום בו יחזרו לבתיהם שאותם נטשו בעת מלחמה שלא הישראלים פתחו בה, אלא מדינות ערב שהסתערו על המדינה הקטנה החדשה בתקווה לכבוש אותה, לרצוח את תושביה היהודים או לזרוק אותם לים. הערבים הוכיחו שאין פניהם לבנין ושגשוג, כי הפילוסופיה האיסלמית שלהם היא פילוסופיית מוות. עובדה: ישראל יצאה מחבל עזה לפני כמה שנים – מה הצליחו הרשות הפלשתינאית והחמאס לעשות שם? -לחפור מינהרות-תקיפה, לבזבז סכומי עתק על נשק ובכל הזדמנות לתקוף את ישראל, במקום לפתח את הרצועה ולהפוך אותה לחבל ארץ משגשג החי בשלום עם ישראל. הוא הדין עם נגדה המערבית. הפיגועים שמבצעים מחבלים כדי לרצוח יהודים חסרי ישע גורמים לזעם רב גם בין הישראלים המתונים המוכנים לשתי מדינות לשני עמים ולחיים בשלום עם הפלשתינאים. אני גם מתנגד להתנחלויות, שלדעתי הן מחסום לשלום ודוחפות את ישראל למדינה דו-לאומית.

 51. אשמח לשחרר אותה לא רק ממכללת ספיר אלא גם מהמדינה בה היא חיה ומרשה לעצמה לדבר כפי שהיא מדברת .

 52. גב' יעלה נאמן, (כמה סרקסטי שם משפחתה) מייצגת "אנומיה"-מחלה חברתית קשה! יש הבדל מהותי בין להיות אשת שמאל המבקשת להגן על זכויות מיעוט לבין להיות אשת שמאל מנוכרת המבקשת להפוך את המיעוט לרוב, כל זאת באמצעי אלימות! לא רחוקה מימין הזוי המבקש לעשות טרנספר,רק שזו מבקשת לעשות סוג של השמדה של עמה!

  אישה אומללה חסרת שייכות, יש להרחיק אותה מהמכללה,אין ואסור שתהייה לה השפעה על אנשים צעירים המבקשים לחיות בארצם ולגבש זהות אישית בתוך החברה הישראלית.

  להוקיע ולהקיא.

 53. אם היא באמת מאמינה שכל הסיפור הוא תסכול של עם נכבש שבסך הכול רוצה עצמאות אז אין לפלסתינאים שום סיבה הגיונית לתקוף אנשי שמאל דוגמתה, אלו החברים שלהםלא האויבים.
  אני מציע ניסוי לבדוק את זה: שתכנס לעזה עם חולצת שוברים שתיקה, כובע של בצלם ומכונית עם סטיקרים של כל סיסמאות השמאל. אם היא מסוגלת לחצות את הרצועה מצפון לדרום אני מוכן לתת לה לבחור את ראש הממשלה בעצמה.
  בבקשה לשלוח אותה לבצע את הניסוי בהקדם האפשרי.