נשות דרום תל-אביב מדברות: "המסתננים הרסו לנו את החיים"

התושבות הוותיקות של שכונת התקווה ונווה-שאנן מספרות על החיים בצל המהגרים הבלתי חוקיים, הפחד ברחובות והתקווה לשיפור המצב. "אנחנו חיות בגיהינום"

"אני פליטה בתוך הבית שלי". סופי מנשה ואלישבע גדעון | אמיר לוי

בזמן שהקמפיין השקרי למען השארת המסתננים בישראל תופס תאוצה בשלל ערוצי התקשורת, נדמה שקולם של האנשים שחיי היום-יום שלהם מושפעים מכך יותר מכל אינו נשמע כלל בוויכוח. תושבי השכונות בדרום תל-אביב הם הנפגעים העיקריים של תופעת ההסתננות הבלתי חוקית מאז החלה לפני כעשר שנים, והם אלו ששילמו ומשלמים עדיין את המחיר היקר ביותר של החיים לצד המסתננים, בזמן שכל פתרון שהוצע נתקע בסחבת משפטית ארוכה.

אחת מהם היא סופי מנשה, שכילדה עלתה לישראל מהודו בראשית שנות החמישים, ועברה להתגורר ברחוב לוינסקי סמוך לתחנה המרכזית ב-1979. "השכונה אז הייתה שכונה רגילה, גרו פה הרבה משפחות. היו לי שלושה ילדים צעירים והם היו מסתובבים חופשי ובלי בעיות גם בלילה", היא מספרת בשיחה ל'מידה' על אותם ימים, שנראים רחוקים מאוד לאור מצב השכונה כיום.

לפי מנשה, שכונת נווה-שאנן מעולם לא הייתה שכונת פאר והיו מקרים של פשע ועוני אבל כאשר החלה הגעת הכמות הגדולה של המסתננים לאזור, אופי השכונה הוא שהחל להשתנות. "עם השנים המבוגרים נפטרו והילדים עזבו, ובעלי הדירות התחילו להשכיר אותן לאפריקאים", היא מספרת. בבניין בו מתגוררת סופי כיום נותרו רק עוד שתי דיירות ישראליות מבוגרות ובכל שאר הדירות, שכל אחת מהן חולקה למספר יחידות בניגוד לחוק, מתגוררים מסתננים.

"הם פשוט חילקו כל דירה לכמה חדרים עם כניסות נפרדות, ובכל חדר כזה חיים ארבעה או חמישה אנשים. פניתי לעירייה ואמרו לי שאי אפשר לעשות כלום כי התוכניות המקוריות של הבניין אבדו", היא אומרת.

ממש בכניסה לבניין פועל מועדון לזרים ללא רישיון, אותו העירייה סוגרת מדי כמה שבועות ואז הוא נפתח מחדש. הבניין עצמו מוזנח ומלוכלך, אשפה נערמת בחדר המדרגות, ונראה שלדיירי הבניין הזרים המצב לא מפריע. "הם פשוט זורקים זבל לחצר מהמרפסת, הם עושים את הצרכים בכל מקום. יש כמה מסתננים שגרים על הגג. מדי פעם בא פקח ונותן קנס בגלל הלכלוך הרב שמצטבר, ובגלל שאין אף כתובת רשמית לאף אחד מהם כדי לקבל את הקנס, הוא רושם אותו על השם שלי", מספרת סופי.

בבניין הסמוך לביתה של סופי פעלה במשך שנים ארוכות כנסייה של זרים, בה נערכו תפילות המוניות מדי יום שבת בבוקר. "כל שבת היו פה עשרות אנשים, הם היו משמיעים מוזיקה רועשת ברמקולים ענקיים שהייתה מרעידה לי את הקירות בבית. הרגשתי שאני נמצאת בגיהינום – בשביל זה עליתי לארץ? למדינת היהודים?".

דירות מחולקות, זבל על הגג ובחצרות. הבניין של סופי | אמיר לוי

הסביבה המתדרדרת השפיעה כמובן גם על מצבה האישי והנפשי של סופי. "פעם לא הייתי מפחדת ללכת ברחוב. היום, כשאני רוצה לצאת בערב מהבית אפילו לקנות חלב אני צריכה לצלצל ולהזמין ליווי משטרתי כי אפשר לדעת מי יכול לתקוף אותך", היא אומרת ומספרת על מקרה בו ניסו לפרוץ לדירתה. "ישבתי בחדר ופתאום שמעתי שמישהו מנסה לפרוץ את הדלת ולהיכנס. התחלתי לצעוק ולחסום את הדלת. בצד השני היה כנראה בחור שיכור שצעק עלי: 'זה הבית שלי'. זה היה מפחיד".

הלחץ והמתח עמם מתמודדת סופי במשך תקופה ארוכה גבו את המחיר גם מבחינה פיזית, ומצבה הרפואי הלך והתדרדר בשנים האחרונות. "אני חולת לב, עברתי כמה ניתוחים וסדרת טיפולים והייתי מאושפזת במשך שבועות. אני גרה בקומה גבוהה, כבר קשה לי לרדת ולעלות במדרגות וקשה לי לצאת מהבית. אם הייתה לי אפשרות כלכלית הייתי עוזבת, אבל לאן אלך בגילי?".

מנשה גם אינה חוסכת מילים קשות מארגוני השמאל הקיצוני שמנהלים כעת את הקמפיין למען המסתננים. "אף אחד מכם לא בא לפה אף פעם כדי לדאוג לי כשהמסתננים הרסו לי את החיים, ועכשיו אתם פתאום דואגים להם? קחו אותם אליכם הביתה לצפון תל-אביב ואז נראה אתכם. פעם בשבוע אני הולכת לעיריית תל-אביב, אחרי רחוב אלנבי אין אף מסתנן וכשאני חוזרת הביתה אני מרגישה שעברתי את הגבול לסודן. אתם צבועים".

למרות שנראה כי הממשלה החלה סוף סוף בביצוע התכנית להוצאת המסתננים מישראל, סופי מתקשה לסכם את השיחה בנימה אופטימית. "הרבה פוליטיקאים הגיעו לפה והבטיחו הבטחות, אפילו ראש הממשלה היה אלי בבית ואמר שיהיה בסדר. אני מקווה מאוד שיפתרו את המצב, אבל עד שאראה אותם עוזבים אני לא מאמינה".

"אני לא בן אדם?"

אישה נוספת המביעה תקווה מעורבת בחשש היא תושבת שכונת התקווה אלישבע גדעון. "אני מאוד מקווה שהממשלה לא תיכנע לכל הלחצים ותשנה את ההחלטה להוציא מפה את המסתננים. זאת החלטה חוקית לחלוטין ואני מצפה שבמדינת חוק יקיימו אותה", היא אומרת ל'מידה'.

אלישבע חוותה ממש על בשרה את הרעות החולות שהביאה עמה תופעת ההסתננות, כאשר הותקפה פיזית על ידי מסתננת מאריתריאה לפי כשנתיים וחצי. קולה מתחיל לרעוד כשהיא משחזרת את האירוע הכואב, שהותיר בה טראומות עד היום: "הגענו קבוצה של כמה נשים כדי לפנות דברים מבית של חברה. עמדנו והמתנו ברחוב ליד הזבל שפינינו והיו שם ילדים זרים שרצו ושיחקו. ביקשתי מהילד שלא יתקרב לקרשים כדי שלא יפגע, ואז לפתע התנפלה עלינו אמא שלו והחלה להכות אותנו עם קרש גדול".

למרות שהתקיפה תועדה במלואה, התביעה שהוגשה נגד המסתננת נגררה במשך חודשים ארוכים בתואנות שונות מצד עורכי הדין שליוו אותה מטעם ארגון שמאל קיצוני. לבסוף פסק בית המשפט בהחלטה תקדימית כי אלישבע זכאית לפיצוי כספי, אך המסתננת התוקפת הוברחה מהארץ על ידי המסייעים לה וכיום כנראה מתגוררת בשבדיה.

מעבר לנזקים הגופניים שנגרמו לה, אלישבע מספרת בעיקר על המשקעים הנפשיים שנותרו בה. "התקיפה שעברתי השפיעה עלי מאוד קשה. היא גרמה לי לפציעות בידיים ובגב, אבל מעבר לזה הייתה תחושת ההשפלה ועוגמת הנפש. הייתה לי בעיה בלב והיא החמירה מאוד מאז, אני בקושי יכולה לעבוד כי אני סובלת מכאבים כל הזמן".

לא כך חשבה אלישבע שיראו חייה כאשר עברה ממרכז העיר לדרומה לפני כ-14 שנים. "האווירה בשכונה הייתה ידידותית מאוד. השכנים דאגו אחד לשני, היינו מבשלים ואוכלים ביחד, הדלתות היו פתוחות ולא היה בכלל חשש להסתובב ברחוב גם בשעות הלילה. בשבילי זה היה ממש כמו משפחה", היא מספרת.

לדבריה, המצב בשכונה החל להשתנות בשנים האחרונות, כאשר הגיעו אליה קבוצות גדולות של מסתננים שפיתחו מנטליות של בעלי הבית בשכונה. "התחיל להיווצר מצב של חוסר ביטחון של התושבים הישראלים, לעומת ביטחון הולך וגובר של המסתננים. פעם השכונה הייתה ישראלית והיום  הם פשוט השתלטו על השכונה ואנחנו לא יכולים לצאת החוצה אפילו לטיול. הילדים שלהם חצופים ומקללים גם אנשים מבוגרים. הם משתינים על דלתות של בתים. הנשים הולכות להן באמצע הכביש בכוונה ומעכבות את התנועה. בתור מי שאמורים להיות אורחים פה במדינה החוצפה שלהם פשוט מדהימה, אם הייתי עושה בסודן את מה שהם עושים פה היו מחסלים אותי".

גם אלישבע מצביעה על הצביעות הגדולה של אנשי השמאל שתומכים במסתננים ומתעלמים מסבלם של תושבי השכונות הישראלים. "כל הרופאים, הטייסים ואנשי הרוח שחתמו על עצומות נגד הגירוש במקום להתעניין באנשים שגרים וסובלים פה, אין להם שום זכות לקבוע בשבילי שהמסתננים צריכים להישאר. הם מלמדים את המסתננים מה להגיד ואלינו מתייחסים כמו זבל", היא אומרת ומספרת על תקרית שחוותה בהפגנה למען המסתננים ליד תיאטרון הבימה: "היו שם נערים שעמדו עם שלטים בעד המסתננים והתחילו לקלל אותי ולאיים עלי, נראה שפשוט שטפו להם את המוח. איפה הייתם כל השנים כשאנחנו נלחמנו על החיים שלנו?".

כמו תושבים רבים בשכונות דרום העיר, גם אלישבע נראית עייפה ממאבקים ומהחיים בצל הפחד. "אני בסך הכל רוצה לחיות את מה שנשאר לי בשקט ובביטחון, בלי להציץ בדאגה בכל פעם שאני פותחת את הדלת, בלי ללכת עם גז מדמיע בתיק ובלי להיות כל היום בחששות. אני מרגישה כמו פליטה בתוך הבית שלי. השמאלנים אומרים שאדם הוא אדם, אבל מה איתי – אני לא בן אדם?".

"הם מרגישים שהמקום שלהם"

החשש והחרדה מפני פעולות יום-יומיות פשוטות הנראות טריוויאליות לכל אדם הוא מוטיב חוזר בשיחה עם נשות דרום תל-אביב. כאשר נשאלת מרים עוזרי, תושבת דרום העיר מעל לחמישים שנה, על המצב כיום בשכונת נווה-שאנן היא משיבה במילה אחת: "פחד".

מרים עוזרי (במרכז) עם תושבות דרום ת"א | אמיר לוי

לדברי מרים, המצב בשכונה החל להחמיר רק בשנים האחרונות, עם הגעת המסתננים לאזור. "פעם הייתי חוזרת מהעבודה בלילה והולכת לבד ברחוב בלי שום פחד, המצב בשכונה היה סביר בסך הכל. היום אני מפחדת ללכת ברחוב בשעות מאוחרות. זה מפחיד מאוד ואי אפשר לדעת איזה מטורף יכול לבוא פתאום ולתקוף אותך. אם אני צריכה לחזור בשעות הערב הביתה אז תמיד מישהו מלווה אותי או שאני מעדכנת כל הזמן בטלפון איפה אני נמצאת ואם הגעתי הביתה ומחזיקה בתיק גז מדמיע", היא מספרת.

בבניין בו מתגוררת מרים היא נותרה הישראלית היחידה, כאשר שאר תשע הדירות מאוכלסות כיום במסתננים. בכניסה לבניין פועלת במשך כל שעות היום חמארה – מעין פאב מאולתר בו מגישים שתייה חריפה ומשמש מקום מפגש חברתי. "בכניסה לבניין יש כל הזמן ריח מסריח של נרגילות. זה פשוט גועל נפש. בערב הם יוצאים ומדברים בטלפון בקולי קולות, הם יושבים ומנגנים, אני שומעת את זה ממש בחדר שלי וזה מפריע לי לישון. אני מזמינה משטרה שסוגרת להם את המקום והם כל פעם פותחים מחדש".

מרים מספרת שתופעת החמארות הפכה להיות נפוצה בכל השכונה, לאור אוזלת ידן של הרשויות בטיפול בעניין. "הם פותחים מקומות חדשים בכל פינה. באים פקחים ושוטרים וסוגרים להם והם פותחים בחזרה. הם עוברים על החוק באופן חופשי, אם ישראלי היה עושה את זה היו עוצרים אותו מיד".

גם מרים, כמי שמכירה מקרוב את אוכלוסיית המסתננים, מגלה זהירות לגבי האפשרות שהוצאתם מישראל תוגשם במלואה. "הלוואי אבל אני לא חושבת שהם ילכו בקלות. הם אוהבים לחיות פה והם מרגישים כבר שהמקום הזה שלהם. מבחינתם אין לנו שום חלק בארץ שנולדנו בה", היא מסכמת.

תופעה נוספת שמתרחשת מתחת לפני השטח ולא זוכה לחשיפה מספקת היא דחיקת רגליהם של בעלי העסקים הישראלים מדרום תל-אביב והחלפתם בעסקים בניהול מסתננים. י', אשר בבעלותו בית עסק בנווה-שאנן מעל לארבעה עשורים, מספר כי רוב בעלי העסקים באזור התייאשו מהמצב ונטשו. "לאט לאט הייתה עזיבה של הרבה עסקים. חלק בגלל שלא יכלו להתחרות במחירי השכירות, וחלק פשוט מתוך פחד. המסתננים נכנסים לעסקים, מאיימים ומרביצים. הם מנסים להטיל עליך טרור כדי שתעזוב והם יוכלו להשתלט על המקום".

נכס להשכרה בשכונת נווה-שאנן | אמיר לוי

הוא מפנה אצבע מאשימה בעיקר לבעלי הנכסים באזור שמתפתים להשכיר למסתננים עבור סכומים גדולים. "יש פה הרבה בעלי דירות ועסקים חמדנים. באים מסתננים ומציעים שכר דירה גבוה והם משכירים להם. זה הורס לכולם את החיים. בדירה מעל העסק שלי גרים מסתננים, הם סתמו את הצנרת של הביוב והכל מציף לי את המשרד".

י' עצמו חווה מספר תקיפות נגדו ונגד העובדים שלו ומחזיק כיום במשרדו כלי נשק להגנה עצמית. "ספגתי הרבה הפסדים ובקושי יש עבודה אבל אני לא מתכוון לוותר. זה העסק שאבא שלי הקים ולא אתן אותו למסתננים כדי שיקימו בו כנסייה או חמארה", הוא מספר.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

45 תגובות למאמר

 1. בעלי חברות, מנכ"לים בכירים, יזמים ומשקיעים יוצאים נגד התוכנית לגרש מישראל מבקשי מקלט, ומדברים על עוולה מוסרית, איוולת כלכלית והחמצה בינלאומית

  ממשה רבנו, דרך הלל הזקן ועד ימינו עוברת שושלת יהודית, ישראלית ואוניברסלית מפוארת של התעקשות להיות איש. שושלת של דבקות במעשה המוסרי, גם כשמסביב, מול חרדות הרגע וההתלהמות הציבורית, מקלים ראש בעשיית המעשה הנכון. כעת מצטרפים לשושלת גם אנשי העסקים. הם משתדלים להיות איש.

  http://newmedia.calcalist.co.il/plitim/index.html?utm_source=taboola&utm_medium=referral

  תגוביות:

  1.בחיי תיראו איזו כתבה מושקעת, איזה עיצוב…לא יצא לי לראות כתבות מעוצבות ככה בכלכליסט. סביר להניח שזו כתבה בתשלום…דייי כבררר!!! לא יעזור כל החפירה הזאת נגד הגירוש: פעם זה הטייסים, פעם זה הרופאים, עכשיו זה אנשי עסקים…שדרך אגב, כולם מפוצצים בכסף ואני בטוח שלא היו מסכימים אם היו עושים העתק-הדבק של כל שכונות הפליטים לשכונות שלהם וש"הפליטים" יהיו להם מתחת לבית כל היום…

  דיייי…רדו מזה…רוב העם בעד הגירוש, תומך בתושבי דרום ת"א ולא קונה את השטויות האלה…תשפכו כמה כסף שאתם רוצים על הקמפיינים האלה זה לא יעזור לכם.

  2.כולם אשכנזים עשירים שלא היו גרים עם משפחתם בדרום תל אביב. הם מסתכלים על העולם כקוסמופוליטים, גלובליסטים, שמאלנים. הם לא העם ולא מייצגים אותו. אילו יכלו לחסוך כמה גרושים לחברה שמנהלים אותה, היו לוקחים את התעסוקה מישראל ועוברים לבנגלדש, מבלי להסס. אילו היו מוצאים דרך לא לשלם מיסים למדינה, לא היו מהססים.

  3.פתאום כולם נהיו צדיקים ובין השורות גם כתבו שמחפשים כוח עבודה זול.

  4.רובם ככולם של מתנגדי גירוש המסתננים הם אשכנזים שבעים ומפונקים, שלא יודעים מה זה לחיות בשכונות מצוקה עוני ופשע, או סתם בשכונת מעמד בינוני ישראלית, ופתאום לקבל עוד כמה עשרות או מאות אלפי מסתננים פראים על הראש.

  גועל נפש, תתביישו לכם, עשירים צבועים, מגעילים ומנותקים. מאות אלפי ישראלים נאלצו לעזוב את ישראל בגלל עוני ואבטלה, למה להם לא קמתם לעזור?

  אני אסביר כאן למה. כי ההתחברות לאפריקאים, לשחורים, מנפחת את האגו הלבן ועוזרת לאשכנזיי ישראל להתחבר לעולם הלבן, העשיר והנאור יעני, אתם יודעים, קונטה קינטה וכל אלה.

  הם הם אלה שרואים הכל שחור לבן, ובראש המצומצם שלהם המשוואה היא – מי שלא עוזר לשחורים מאפריקה – הוא סוחר עבדים רשע וגזען.

  אבל לא. זה לא הסיפור פה. הסיפור הראשון הוא "עניי עירך קודמים", ולמה הממשלה והאליטות לא דאגו לעניי עירנו קודם? פשוט, עיניכם הרואות, כי
  הם למעשה שונאים את עניי עירם, ולא רוצים ליצור לעצמם תחרות אלא לקבל עוד ועוד כוח עבודה זול שיוכלו לנצל ביד אחת, וביד שניה לדחוף את עניי עירם עוד יותר למטה, רחוק מעמדה תחרותית.

  והסיפור השני הוא שלטון החוק והסדר. המסתננים הפושעים האלה לא הסתננו לכאן, אלא הוכנסו – כן, הוכנסו – בניגוד לחוק ובניגוד לרצון הרוב המוחלט של העם.

  זו לא דמוקרטיה. זה שלטון מאפיה קטנה שעושה בגבולות המדינה כרצונה.

  המסתננים האלה חייבים להיות מגורשים מכאן מיד, ולא רק זאת, אלא שהמדינה והאזרחים חייבים לתבוע את האחראים למחדל הנורא הזה ולקבל פיצויים על הנזקים האדירים שגרמו לרכוש ולמורל.

  5.בכירי המשק מעולם לא נפגשו עם המסתננים בחייהם הפרטיים. הם מוקפים נהג צמוד, בתוך הוילות והמגדלים שלהם, מתחככים עם אנשים כמוהם, לא נוסעים באוטובוס ולא באים במגע עם אוכלוסיה חלשה והם רוצים להטיף לנו מוסר, לאזרח הפשוט שחס על חייו וחשוף לפשע והטרדות של המסתננים הצדיקים.

  ובנוסף מי שמם להגיד לנו מה לעשות ומה לחשוב אחרי שעשקו אותנו לכאורה ברווחי העתק שלהם לכאורה.

 2. 6.יופי. עכשיו רק נותר לברר מי לעזאזל מימן את הכתבה הזאת. רואים שזה חירבוש ממומן, מסע פרסום מתוזמן היטב. ה"פליטים" הללו הם פשוט קוץ בישבן. הם לא טובים לכלום, ואפילו עובדים ברמה בינונית – הם לא. זאת, בלי שום קשר להתנהגות הבוטה שלהם והנזקים שהם גורמים בכל מקום שבו הם נמצאים. כל אחד מהדוברים ראה "פליט" אולי רק בטלוויזיה. אחד או יותר פשוט מעוניינים להעסיק כוח עבודה זול.

  7.כל אלה שגונבים אותנו כל השנה, שמפטרים ישראלים על ימין ועל שמאל, שמקמבנים את החוקים כדי להרוויח, שמעדיפים עבדים בשכר נמוך שינקו להם את הבתים והעסקים, על פני ישראלים, שיש להם הרבה מיליונים בחו"ל ויוכלו לברוח מישראל ברגע שהמצב יתדרדר, מטיפים לישראלי הפשוט מוסר.

  כל המשקיעים למיניהם שהפסידו את כספי הציבור אבל דאגו לעצמם. כל הקומבינטורים שמוכנים להפוך אפריקאים לאזרחים ולקלוט עוד עבדים במסגרת איחוד משפחות. אלה שחושבים שאפריקאים עצלנים וחפיפניקים עדיפים על סינים חרוצים ובעלי ידע בבניה.

  מה שמאד מדאיג אותם זה שמסעדות ייסגרו ושהם ייצטרכו לשלם יותר לעובדים ישראלים.

  הבעייה כבר מזמן לא דרום ת"א אלא גם אילת, פתח תקווה, נתניה, ערב ועוד הרבה מקומות. בסוף יימאס לישראלים הפשוטים והם יתחילו לפעול בהנהגת ארגוני ימין מיליטנטיים.

  אני לא רוצה שישראל תהפוך לעוד מדינה ערבית – אפריקאית כמו שהמנכ"לים האלה רוצים.

  ישראל לא צריכה צאצאי עריקים פחדנים ממוצא אריתראי בצה"ל.

  המנכ"לים המכובדים מוזמנים לדבר עם נשיא אריתריאה ולשלוח לו את האזרחים שלו בחזרה תמורת תשלום לראש.

  במלחמת יום כיפור נלחמנו נגד סודנים. הם אזרחי אוייב מוסלמים ממדינה נחשלת. לא רוצה עוד סודנים במסגרת איחוד משפחות.

  לישראלים עם הכנסה נמוכה כל המנכ"לים האלה לא יעזרו, אבל לתמוך במסתננים אפריקאים מצטלם יפה.

  אני לא יכול להיכנס לאפריקה בלי ויזה ואישור עבודה לזמן קצוב תודות למומחיות מסויימת, בישראל מספיק להיות מסתנן.

  8.הכל טוב ויפה רק אל תביאו אותם לכפר שמריהו ולהרצליה פיתוח. כל החכמולוגים על חשבון אחרים. קודם כל הם לא פליטים הם מהגרי עבודה. מי שהתרגל לחיים המערביים קשה לו לחזור לעולם השלישי, אבל שזה לא יהיה על חשבוננו. דרום תל אביב הפכה להיות אפריקה הקטנה.

  9.כל יפי הנפש שמופיעים בכתבה ממומנת..(לא יודעים ע"י מי…) מוזמנים להכניס אורחים לביתם בשכונות צהלה, צפון תל אביב, קיסריה ושאר ישובי השרון היוקרתיים.

  תרדו מהאולימפוס שלכם וברוכים הבאים לחיים האמיתיים!

  שקרנים וצבועים שאפילו אתיופים לא היו מקבלים בתור שכן, אז תעשו לנו טובה.

  10.הפוסט היומי של קמפיין השקר. אלה לא פליטים וההשוואה לפליטי מלחה"ע והשואה מבחילה וצינית. המקבץ הזה הוא בכלל שיא הציניות, "בכירים" שביומיום לא רואים ממטר את האזרחים הפשוטים בארץ ואת דרום תל אביב מכירים רק מ-וויז, מתייפייפים על חשבוני, חשבונך, חשבוננו.

  נו ומה מחר: עצומת הפנצ'ר מאכערים, מגדלי הכלבים, מכופפי הבננות?

  והעיקר, למה הם חושבים שדעתם שווה יותר מדעת מאות אלפי, אם לא מיליוני, ישראלים אחרים שסבורים, בצדק, שיש להעיף את המסתננים השב"חים ללא דיחוי נוסף.

  11.מסתבר שכל אחד יכול להיות אידיוט שימושי אפילו "בכירי המשק". איזו בורות…

  12.האמת? חבורה של אפסים אינטרסנטים. אם תושבי ת"א עצמם קיוו לצעד הזה וייחלו לרגע הזה, מרוב הסבל, מי אתם שתצוצו מהחורים שלכם ותשברו להם את המילה?

  13.נא לחשוף מי עומד מאחורי הקמפיין הצבוע וכמה זה עלה. אני מציע להעביר את כל המסתננים שישארו לשכונותיהם של "בכירי המשק" ולבתי הספר של ילדיהם.

  14.אנשי עסקים צבועים שכאילו דואגים למהגרי העבודה (פליטים). תכלס דואגים לעצמם. אני מכיר את המערכת ואני יודע כמה כסף מגלגלים על "הפליטים". אבל זהו שהם מהגרי עבודה לכל דבר. העם אמר את דברו.

  15.איזה צחוקים…וכי מה יותר טוב לכל האוליגרכים ושאר המעסיקים, מפועלים ללא זכויות. יוליוס קיסר כבר אמר שלכסף אין ריח כשההטיל מס על מחראות ברומא…

  16.ברגע שיהיה גירוש של המהגרים מחירי הנדל"ן ירדו חדות, לתשומת שר האוצר כחלון. אלפי דירות יתפנו ושכר הדירה יירד בצורה דרסטית.

  17.עצוב ונדהם מהצביעות של העשירים שמעסיקים את המסתננים בשכר רעב. מי שמכם לקבוע מה נכון למדינה היהודית, שהינה מקום מקלט לעם היהודי בלבד, והדגש על בלבד.

  18.המסתננים הם חצופים שגונבים, אונסים, מטרידים. הם סרטן במקום שהם נמצאים. אין להם שום יראה ושום תרבות. חייבים להיפטר מהם.

  19.היום התפרסם בעיתונות שרוב האריתראים הגיעו לכאן בתמיכת ממשלתם, על מנת לשלוח כסף חזרה לאריתריאה. הם תומכים במשטר שם ושומרים על קשר קבוע עם השגרירות בארץ. אתם סתם תמימים שמנצלים אתכם.

  20.השופט רובינשטיין? מה הוא עושה כאן?

  21.צחוק הגורל והציניות. אלה שיושבים במגדל השן, שמשלמים לעובדיהם שכר מינימום ולבטח רואים במגורשים שוטפי כלים וירקות, או מנקי המשרדים הנוצצים במגדל היוקרה, מטיפים כנגד הגירוש, בשעה שחיי תושבי דרום תל אביב הם גיהנום. גם מדינות אירופה מגרשות. פליטים חובה לסייע להם. מהגרי עבודה לגרש.

  22.קמפיין עלאק…בכירי המשק יעשו הכל כדי שימשיכו להיות להם משרתים ושפחות בזול, גם אם זה על חשבון ערכים, ציונות ותושבי דרום ת"א ואילת.

  23.חחח…כל האנשים הנ"ל מרוויחים את הונם "ביושר" מהעבודה של "השחורים"
  סרק סרק!!! תחי ממשלת ישראל!

  24.מנכ"לים מנסים לאזרח עשרות אלפי מסתננים שייהפכו למאות אלפי מסתננים כשהם ידרשו לעשות פה איחוד משפחות ובכך לבטל את חוק השבות כי בעצם כל מי שמסתנן מקבל פה שבות. חצופים.

  25.ברור לגמרי. בכירי המשק זקוקים לעבדים.

  1. וְכִי יָמוּךְ אָחִיךָ וּמָטָה יָדוֹ עִמָּךְ וְהֶחֱזַקְתָּ בּוֹ גֵּר וְתוֹשָׁב וָחַי עִמָּךְ. (ויקרא כה, לה)

 3. שבגלל בתו של השופט אליקים רובינשטיין, שרי, הסתבכה מדינת ישראל עם עשרות אלפי פושעים אריתראים שפלשו לתוכה בניגוד לחוק הגיב:

  קיראו את דבריו של אליקים רובינשטיין השופט על איך השתנתה המדיניות בנוגע לסילוק האריתראים מישראל בגללה. לא יאומן כי יסופר:

  מבט רך נובע ממנו כשהוא מדבר בכאב על בתו שרי שנפטרה מסרטן לפני כשנה, והיתה נציגת משרד החוץ בוועדה הבוחנת את בקשות מבקשי המקלט.

  "שרי פעלה בתודעת שליחות למען הפליטים. זה היה לה מאוד חשוב. לכן לא ישבתי בעתירות הראשונות לגבי מתקן חולות, שהוגשו עוד בימי חייה.

  אייל גבאי, שהיה מנכ"ל משרד ראש הממשלה, סיפר לנו שהיא גרמה לשינוי מדיניות בעניין האריתריאים כשהיתה מחשבה לסלק אותם".

  http://www.israelhayom.co.il/article/534509

  מתוך הכתבה בסוף השבוע הזה בה מתראיין אליקים רובינשטיין על בג"צ והמשפטנים.

  1. מדהים, מפעים, מזעזע ומעורר השתאות וחלחלה.
   לנוכח מפעל חייה המופלא של שרי רובינשטיין, כל עין נמלאת דמעה, וכל דלי מתמלא בהקאה.
   ועל זה כבר נאמר : "חכמים, תבדקו טוב טוב על מי בדיוק אתם מרחמים!"

 4. הצעה צנועה למיכל רוזין ולמוסי רז –
  אולי לאחר שתסיימו לקפץ ולדלג על הגבעות ברחבי רואנדה, בחיפוש אחר סבל פוטנציאלי, תסורו לרגע לדרום תל אביב, כדי לראות מהו סבל אמיתי?
  מה אתם אומרים? בשום פנים ואופן לא, ואני חתיכת גזען מסריח בגלל שהצעתי לכם כזה דבר?
  סתם, צוחקים אתכם. הרי ממילא אף אחד לא באמת מאמין שאכפת לכם מסבל אנושי של ממש.

  1. … קפצתי לרואנדה – תכף אשוב….

 5. גֵר לֹא תוֹנֶה וְלֹא תִלְחָצֶנּוּ כִּי גֵרִים הֱיִיתֶם בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם. (שמות כב:כ)

  1. יפה מאוד. נהדר. מקסים.
   אבל מה עושים כשהגר הוא שפל ונבזה ולוחץ אותך הרבה יותר מכפי שאתה לוחץ אותו?

  2. "וְאִם לֹא תוֹרִישׁוּ אֶת יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ מִפְּנֵיכֶם וְהָיָה אֲשֶׁר תּוֹתִירוּ מֵהֶם לְשִׂכִּים בְּעֵינֵיכֶם וְלִצְנִינִם בְּצִדֵּיכֶם וְצָרֲרוּ אֶתְכֶם …" ואין ספק שלא מדובר כאן רק ביושבי הארץ, אלא בכל קבוצה זרים גדולה, מאורגנת, אלימה ועוינת, שמסכנת את עצם קיומנו כאן.
   או במילים אחרות – כל אחד יכול למצוא בספר רחב יריעה כמו התנ"ך את הפסוק המתאים להשקפתו. אתה הדוגמה המושלמת לכך. הרי בינינו גם אתה יודע שכוונת הפסוק שהבאת לא חלה על המקרה הנוכחי. כולנו מבינים היטב שהכוונה במצווה הזו היא לתת יחס ראוי ואנושי לכל אדם ולכל דבר שבעולם – מלבד לאנשים שמתנהגים כמו המסתננים. באורחים פורחים שמתנהגים כמוהם, יש לנהוג בצורה שונה לחלוטין. גם על כך יש כמה פסוקים קולעים, אבל הם כנראה לא כל כך ימצאו חן בעיניך. (משהו בסגנון – "הקם להרגך השכם להרגו." מכיר את זה? ידעתי שתכיר.)

  3. בג"צ שיצר את בעיית המסתננים הינו בית משפט פוסט ציוני מובהק שחייב לפעול נגד יהדותה של המדינה וזה כל הסיפור הגיב:

   לקוקו עם השטויות על הגרים שמוזכרים בתורה.

   הם אינם תושבים ואינם בעלי זכות להיות פה בכלל. יש להם מדינות ענקיות ותפקידם להסתלק מפה וללכת לפתח אותן כמו שנראה להם. מדובר בפולשים שבדיוק כמו ארבה באו, הרסו פה את המירקם החברתי היהודי בכל מקום בו התיישבו, ובגלל שופטי בג"צ הזויים ומנותקים ושמאלנים ופוסט ציונים, ואנטי יהודים הם לא סולקו מיידית החוצה למקום ממנו הגיעו.

   הם הגיעו ממצרים שהיא מדינה הגובלת בארצם ושם ישנם מחנות פליטים של האו"ם שמיועדים לכל מי שבורח מארצו הגובלת במצרים ושוהים בהם 3 מיליונים פליטים ואין לי ספק שאחד כמוך מאד סומך על האירגון האנטישמי הזה – האו"ם – שבמחנותיו קיומם מובטח וכך גם חייהם.

   לא ברור לי על סמך מה אתה רוצה לתקוע לנו אותם כשפה אין מקום ואין סיבה שיהיו. המדינה הקטנה הזו מיועדת ליהודים ולא לכל מי שבא לו להרוויח פה 15.000 שח בחודש כפי שפורסם עי מרכז המידע של הכנסת שהם מרוויחים פה – כשהם יכולים להיות פליטים על פי החוק הבינלאומי במצרים.

   על ישראל היה, אילו בג"צ הדיקטטורי לא התערב בעניין באופן שגרם להתמשכות עתירות ופסקי דין במשך 10 שנים – בהן הם התחילו להתרבות פה וללדת מסתננים נוספים שעולים לנו חצי מיליארד ש"ח בשנה, להעמיסם על אניה ולהשיטם לאלכסנדריה ושם למסור אותם לידי נציגות האו"ם שתדאג להם.

   מה לנו ולהם? גרים. חה חה חה. איזו הערה שיקרית והזויה.

   הפושעים האפריקנים האלה אינם גרים ומקומם בארצותיהם שם תפקידם לשנות מה שלא מוצא חן בעיניהם. גילינו שהשליט השקרן שלהם הוא זה שמעז ודורש מישראל עכשיו 50.000 דולר עבור כל אריתראי שחדר לפה בניגוד לחוק. כל האריתראים והסודנים שחדרו לישראל הם פושעים אפריקנים שכן רק לפושע אפריקני יכולים להיות 5000 דולר לצורך חדירה למדינה לא לו בניגוד לחוק.

   ובאשר לבג"צ ומטרותיו:

   שפטל:

   ברק ובייניש שעמדו בראש בג"צ כמעט 2 עשורים, עיצבו אותו במודע ובמובנה כבית משפט פוסט ציוני מובהק שחייב לפעול נגד יהדותה של המדינה. בג"צ חותר תחת הרוב היהודי הציוני במדינת ישראל באמצעות פסיקות הנוגעות לערבים ולמסתננים. כמו כן הוא פועל באופן לא חוקי כשהוא מבטל חוקים של הכנסת, כיוון שאין לו רשות לכך. החוק קובע שכל גוף שלטוני בדמוקרטיה אינו רשאי לעשות שום פעולה שהחוק לא התיר לו אותה במפורש.

  4. זָכוֹר אֶת יוֹם הַשַּׁבָּת לְקַדְּשׁוֹ. שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד וְעָשִׂיתָ כָּל מְלַאכְתֶּךָ, וְיוֹם הַשְּׁבִיעִי שַׁבָּת לַה' אֱלֹהֶיךָ. לֹא תַעֲשֶׂה כָל מְלָאכָה אַתָּה וּבִנְךָ וּבִתֶּךָ עַבְדְּךָ וַאֲמָתְךָ וּבְהֶמְתֶּךָ וְגֵרְךָ אֲשֶׁר בִּשְׁעָרֶיךָ. כִּי שֵׁשֶׁת יָמִים עָשָׂה ה' אֶת הַשָּׁמַיִם וְאֶת הָאָרֶץ, אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם, וַיָּנַח בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי, עַל כֵּן בֵּרַךְ ה' אֶת יוֹם הַשַּׁבָּת וַיְקַדְּשֵׁהוּ.

  5. האם אתה מקיים תרייג מצוות?
   או רק מצטט איך שבא לך?

  6. אוי קוקו קוקו. התגובה האחרונה שלך שכנעה אותי לחלוטין… שמדובר ברובוט אנושי (בערך) שמצטט בעיוורון מתוך דף מסרים.

  7. עשינו עסק קוקו. אם ה"גרים" מאריתריאה יקימו שמירת שבת על כל דקדוקיה, אנחנו נתייחס אליהם כאל גרים אמיתיים. כל מה שנותר לך לעשות הוא ללכת ולבקש זאת מהם בנימוס. בהצלחה. רק מוטב שלפני זה תודיע ליקיריך איזה פרחים תרצה בהלווייתך. ולא, אני ממש לא מאיים עליך. אבל הם כן יאיימו. ואם יהיה לך הרבה מזל, זה יסתכם רק באיומים.

  8. לקוקו –
   יש עוד מצווה חשובה ביהדות, שככל הנראה נשמטה מזיכרונך. קוראים לזה "והדרת פני זקן". לנוכח התנהגותם המחפירה כלפי זקני וזקנות דרום תל אביב, אין ספק שהמסתננים מעולם לא שמעו עליה. מהם זה מצופה. ממך ציפיתי לקצת יותר. אבל איך אומרים, ציפיות יש רק לשמיכות ולכריות.

  9. די למניפולציה. הכתוב מדבר על "גרים", כלומר אלה המתגיירים ורוצים להיות יהודים ולחיות בין יהודים כיהודים על פי הדגם שנקבע מאז ימי רות המואבייה שאמרה לנעמי "עמך עמי ואלוהייך אלוהיי "(רות א:טז) השמאל שונא את התנ"ך ואת היהדות אבל כל שמאלני חוזר על אותן המנטרות המניפולטיביות ומול אנשי ימין יצטט פסוקים מהמקורות ללא כל ידע אמתי בהם מה שמוכיח את בורותו.
   מהגרי העבודה אינם גרים. לא אלה מאוקראינה ולא אלה מגרוזיה ולא אלה מאפריקה.
   רוב האריתראים הגיעו לכאן בתמיכת ממשלתם, על מנת לשלוח כסף חזרה לאריתריאה. הם אזרחים גאים של מולדתם, תומכים במשטר שם ושומרים על קשר קבוע עם השגרירות בארץ וחוגגים את חגי ארצם בנוכחות השגריר שלהם.
   בין הסודנים שהסתננו לישראל זוהו אנשי מיליציות הג'נג'אוויד שעסקו באונס וברצח שם. בעיני ישראלים כמוך הם "פליטים" מבקשי מקלט…. לא ממש מעניין אתכם כמה הם אלימים כלפי התושבים היהודים שבתוכם הם התנחלו ונוהגים כאדוני הארץ הזאת.
   מתוך עשרות אלפי מסתנני אפריקה קיים מספר זניח של "פליטים". הנושא כבר נידון באינספור כנסים וועדות שבהם נמסרו העובדות הללו.
   אנשי מר"צ ופעילי שמאל הפיצו את השקר הגס האומר כי למדינת ישראל אין מדיניות הגירה מסודרת. השקר זועק לשמיים ולא משנה כמה פעמים יסבירו נציגי משרד הפנים במדיה שהחוק הישראלי קובע כי לא ניתן להתאזרח בישראל אלא על פי חוק השבות בלבד. זה לא עוזר. השקר מופץ. והמסתננים חוגגים כאן בחסות שלל עמותות השמאל הפועלות לטובתם ולהגנתם מפני החוק "הקרן לישראל חדשה" שכל מטרתה להפוך את ישראל ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה מממנת את הפעילות הזאת.
   אולי בעצם הכול עניין של מיתוג?
   אולי נשתמש במקום במילים "מהגרי עבודה" במונח "מתנחלים"? ובמקום המילה "גירוש" נתחיל להשתמש במונח "התנתקות" ובא לציון גואל?

 6. בכל בעיה גדולה יש למשתפים הפנימיים חלק.
  תושבי דרום תל אביב סובלים בגלל
  חמדנות בעלי העסקים ובעלי הדירות
  שמשכירים למסתננים.מן הסתם חלקם הגדול
  ימנים ומזרחיים

  1. בעלי הדירות שמשכירים אותן למסתננים הם אכן חלאות. אבל גם המסתננים ותומכיהם הם חלאות, ואולי אפילו חלאות גרועות יותר מבעלי הדירות. לא באמת חשוב מאיזו עדה הם, למרות שברור שזה מאוד חשוב לך מסיבה כלשהי. ואני בספק עד כמה הם ימניים.

  2. כמזרחי ואוהב העם.אני בוש ונכלם במזרחיים וימנים הנותנים נכס למסתננים.ופוגעים ראשית כל באחיהם המזרחיים והימניים.כל המסתננים גרים בשכונות דלות המאופינות במזרחיים וימנים.רובם מזרחיים וימנים.
   ולכן מהם הייתי מצפה למעט יותר מאשר
   מאיש שמאל שממנו אני מצפה להפוך.

 7. משכירים דירות מחולקות למרבה במחיר. עסקים בבעלות יהודית נדחקים החוצה ונאלצים לסגור כי הם לא עומדים בשכירות?! פותחים חמארות ומועדונים איפה שרוצים? השוק החופשי מחסל את דרום תל אביב! איפה הרגולציה? העם דורש צדק חברתי! סוציאליזם עכשיו!

  1. לא, ממש לא צריך את מה שאת מכנה בטעות בשם "צדק חברתי", ובטח שאף אחד לא צריך סוציאליזם. נסתפק בשיטור יותר יעיל ובפיקוח עירוני מינימלי.
   ואם זה בלתי אפשרי משום מה, אז גם סילוקם של הפליטים המדומים חזרה לארצות מוצאם יהיה די והותר.

  2. השוק החופשי מחסל את דרום תל אביב? למה שמתואר בכתבה את קוראת שוק חופשי? זה יותר כמו השתוללות של להקת כלבי פרא מוכי כלבת.
   ואני מתנצל מעומק הלב בפני כל כלב חף מפשע על ההשוואה.

  3. מורידים נערים ונערות צעירים לזנות. זונות בנות 30 נדחקות החוצה ונאלצים לסחור בנשים ממזרח אירופה?! פותחים מכוני עיסוי איפה שרוצים? הקפיטליסטים צריכים לשתוק! מי שמצדד בקפיטליזם – אסור לו לבקר אף תופעה חברתית שאינה קשורה בפאזה של סוציאליזם לעומת קפיטליזם.

  4. לא יודע למה התכוון "הקפיטליסט המצוי", אבל אותי זה ממש משעשע לראות שמאלנים מקשקשים על סחר בנשים ממדינות הגוש המזרחי לשעבר.

   אירוני? אבסורד? סותר? מה ההגדרה המילונית לזה?

 8. אני גרה לא רחוק מישם פעם הייתי קונה המון .הולכת לשם לקנות לקניון ליסוע. אוי זה פשוט לא פר. זו אוכלוסיה נורא חלשה אין לה גב אין לה לובי. איך אפשר ככה להיות אכזרי. האזור הוא משל למה שקורה במדינה. הבצע כסף הזר שניכנס למדינה עושה בנו שמות. הרי כל ההפגנות קשורות בכספים זרים מארופה וכו. מלא כסף זר זורם ביפנים מכל חור שבעולם. מסכסך בין כולנו משניא אותנו אחד על השני. כל המדינה מפוררת. כל זולה והשבט שלה. היגיע הזמן לתקן עוול וגם לתת לתושבי האזור פיצוי על כל שנת סבל שנעשה להם. לא פוגעים בחלשים לא מכאיבים למי שעני וחלש אנחנו לא חיות טרף ופה לא גונגל.

  1. צודק מאוד. אולי הגיע זמן להקים עמותה לטובת היהודים הסובלים בדרום תל-אביב ולהתרים יהודים טובים בעלי אמצעים כדי לעזור להם לעבור לאזורים אחרים?

 9. הקומוניסטים והסוציאליסטים רוצים לשלוט בנו ולדכא אותנו עד עפר כמו בתיאור ב- 1984 הגיב:

  לקפיטליסט מצוי.

  אתה לא קפיטליסט אלא קומוניסט במלבוש נוצות מכוערות שנקרא: סוציאליזם.

  הקומוניסטים והסוציאליסטים הם הם הזונות כולן. גם הזקנות וגם הצעירות.

  תיקרא את הספר של ג'ורג' אורוול: 1984 ותבין מה הייתם משליטים בכל חור בעולם אילו השתלטתם.

  האנושות בא לה להקיא מכל מה שנקרא קומוניזם וסוציאליזם.

 10. עיריית תל אביב וכרישי נדל"ן צריכים את הקרקעות, בכדי להתרחב לכוון דרום.
  התושבים הזקנים והשחורים מפריעים לתוכנית
  לכן, המסתננים משמשים כ'חומר הדברה ביולוגי' אשר בסופו של דבר יגרש את תושביה היהודים של דרום ת"א.
  לכן הם צריכים את השחורים מאפריקה.
  לאחר שהכושי יעשה את שלו, הוא יסולק לבת-ים. לכן עינה של עיריית תל אביב נשואות להשתלט על בת-ים.
  לא אהבת אדם, ולא עזרה לזולת. את כבשת הרש הם רוצים.

 11. כאילו לא די בשנאה הכללית שלי לשמאל, תמיכתם הגורפת במסתננים כולם והטענה שישראל היא ורק היא התוקפנית והיא מחרחרת המלחמה אל מול ההתגרויות וההתבססות ומשלוחי הנשק של איראן וחיזבאללה בלבנון – מדינה שאנו כבר לא כובשים, כל זה מביא את שנאתי לשמאל לגבהים חדשים. שנאתי להם יוקדת כפני השמש.

 12. כנראה שלא הובנתי נכון.
  מאי חן כתבה כך: "משכירים דירות מחולקות למרבה במחיר. עסקים בבעלות יהודית נדחקים החוצה ונאלצים לסגור כי הם לא עומדים בשכירות?! פותחים חמארות ומועדונים איפה שרוצים? השוק החופשי מחסל את דרום תל אביב! איפה הרגולציה? העם דורש צדק חברתי! סוציאליזם עכשיו!".
  כלומר, היא ניסתה לטעון שלקפיטליסטים אסור להתלונן על הגיהינום שעושים מסתנני העבודה לתושבי דרום תל-אביב, שהרי הדוגלים בשוק חופשי לא אמורים להתערב בשום צורה ואופן בכלכלת השוק.
  ואילו אני בתגובתי ניסיתי להפריך את הטענה הזאת, בכך שהתייחסתי לגיהינום שעושים סוחרי הזנות לקורבנותיהם. האם משום שפעילותם של סוחרי הזנות נעשית במסגרת "שוק חופשי של היצע וביקוש" צריכים בעלי עמדה קפיטליסטית לשתוק לנוכח הפעילות הזאת או כל פעילות קרימינלית אחרת שנעשית במסגרת כלכלה חופשית? כאילו שהשיטה הכלכלית שבה נעשית הפעילות הזאת היא הפרמטר היחיד להתייחס אליה!
  כאמור – כנראה שהערתי לא הובנה היטב.

 13. "תּוֹרָה אַחַת וּמִשְׁפָּט אֶחָד יִהְיֶה לָכֶם וְלַגֵּר הַגָּר אִתְּכֶם" . במדבר טו 16

  גר = אדם שעזב את ארצו ועמו ובא לדור בארץ נכריה באופן קבוע

  1. טְרוֹל לֹא תַסְבִּיר וְלֹא תִלְחָצֶנּוּ כִּי טְרוֹלִים עוֹבְדִים עַל אוֹטוֹמַט בְּכָל ארֶץ וּבְכָל מָקוֹם (מדריך לשימוש בטרולים)

 14. כמדינה יהודית אנחנו מחויבים לסייע למסתננים.אבל לדאוג להם למדינה חלופית.באחת ממדינות העולם.באסיה.דרום אמריקה.אירופה.אוקיאנה.מרכז אמריקה.צפון אמריקה.כך הם לא ישובו לאפריקה.
  והשמאל לא ישאר עם טענות שונות ומשונות.וטענותיו יהיו ללא קייס דמיוני כלשהוא.

  1. אנחנו לא מחוייבים לשום דבר.
   אל תתחייב בשמי.אם אתה מרגיש מחוייב לעזור להם
   תצטרף אליהם באפריקה ותעזור להם.

  2. אנחנו מחויבים לתושביה היהודים
   של מדינת ישראל להוציא את המסתננים
   מאפריקה לכל מדינה בגלובוס
   ובכל דרך אפשרית.
   השמאל לא יתן להוציא נשים וילדים למדינה שלישית באפריקה.לכן צריך להוציאם למדינה אחרת בעולם.

 15. תמשיכו לא ללכת בדרך התורה.

  הסוף שלכם ברור כשמש.

 16. עוד לא הבנתם שכול העניין של ישראל החדשה, שוברים שתיקה וכו' זה עסק לכל דבר שמה שמשמן אותו זה כסף.
  הממשלות הזרות רוצות להראות שהבעיה כאן ולא שם. הפלסטינים, המהגרים וכל מיני, הם לא מעניינים אף אחד חוץ מהצגת אידאל מפוברק נגד מדינת ישראל (שם קוד לאנטישמיות).
  והיהודים שלנו מצאו דרך לעשות כסף קל.

  1. זה כבר ידוע שהכסף מדבר מגרונם.
   הכה ביהודי ותתמלא במזומנים.

  2. בכל מה שמתרחש אשמים שופטי בג"צ הסמאלנים. בכל. ובאי היכולת לשנות אשם כחלון המנוול הגיב:

   בג"צ אשם במתרחש בישראל.

   השמאלנים האלה שם שבחרו את עצמם בעצמם מנהלים את המדינה באופן שמקומם כל לב יהודי ורומס גאווה לאומית ויהודית ותומך בערבים ובמסתננים רוצחים גנבי גבול שמקומם ממש ממש לא בישראל.

   רק שלשום קראתי בתדהמה את דבריו של השופט רובינשטיין שלדעתי הוא מסמל את הצביעות בהתגלמותה שכן הוא טוען שבג"צ אינו אנטי לאומי ולא שמאלני ובאותה נשימה מספר שהבת שלו היא זו שגרמה לישראל לא לסלק מפה את האריתראים.

   בג"צ הורס ויהרוס את המדינה שלנו עד שתהפוך למדינה לא יהודית ולא שלנו. אין ספק בכך בכלל.

   לכן יש לחסל את בג"צ במתכונתו הנוכחית בה הם בוחרים את עצמם באמצעות ועדת הדילים המסריחים בראשות שלושה מהם. איפה נשמע דבר כזה שאנשים בוחרים את עצמם בעצמם לתפקיד כלשהו חוץ מבדיקטטורה אפלה – מה שבאמת המצב עם בג"צ כמו שמסבירו שפטל ולא רק הוא.

   כך אמר פרופ' דיסקין על הבג"צ הבלתי מקובל הזה והמקומם הזה:

   פרופ' דיסקין:

   "רק זכויות של ערבים או מסתננים אפריקנים שחורים מעניינות אותם, אך לא באמת סובלנות אמיתית ולכן מאוד קשה לבקר את בית המשפט העליון.

   אבל כיום זה מחלחל ויש יותר דעות הדורשות שינוי, כי כרגע שופטי בג"צ מובילים להרס שלטון החוק וזה לא דמוקרטי, היות והם לא גוף נבחר בכלל.

   הליך הבחירה היום הוא שהשופטים בוחרים את עצמם.

   על הכנסת לשנס מותניים ולחוקק את החוקים המתאימים על מנת לשנות את המצב".

   פרופ' מאוטנר אומר בפירוש שבג"צ אינו בית משפט אלא מרכז פעילות פוליטית של השמאל שאיבד כוחו בכנסת. הנה:

   פרופ' מאוטנר: השמאל העביר את הכוח שלו לא רק לבג"צ אלא גם ליועץ המשפטי לממשלה ועוד…

   פוליטיזציה של משפט

   פרופ' מנחם מאוטנר, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב

   קבוצת מלכי הגבעה של השמאל הפסידה הרבה מאד כוח בפוליטיקה וסובלת הפסדים פוליטיים גדולים מאד ומה שהיא עושה בעצם, היא העתיקה את הפעילות הפוליטית שלה במידה רבה מאד מהפוליטיקה של הבחירות, שהיא הפוליטיקה של הכנסת, למקום אחר – לבית המשפט העליון – והפכה אותו למוסד שממנו היא מנהלת פוליטיקה.

   בראש העותרים לבג"צ חברי הכנסת של מר"צ והעבודה והעתירות שלהם תמיד על נושאים פוליטיים.

   בג"צ הפך למוסד פוליטי.

   http://www.youtube.com/watch?v=MaGOlzc8ydM

   ****

   בג"צ הוא הוא התחלואה של מדינת ישראל והסיבה לרקבון הלאומי במדרדר את המדינה שלנו – היהודית

   כי בג"צ הוא אנטי יהודי ואנטי לאומי ופוסט ציוני מובהק כשבראשו עומדת אחת כמו אסתר חיות שזה מה שהיא תומכת בו:

   חיות פסקה בפסק דין עדאלה בענין איחוד משפחות, בעד עמדות הפלשתינים, כאשר קבעה שיש לאשר לפלשתינים לקבל אזרחות מכוח נישואין בישראל – דבר שעלול לחסל את המדינה היהודית. אני ממש מודאג אם זאת השופטת שתהיה נשיאת העליון ב- 2017. נמאס כבר משופטים שמאלנים קיצונים בעליון – חייבים לעשות שינוי בועדה לבחירת שופטים.

   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000596112

   הבנתם? מי מנהל פה את המדינה הזו? חמישה עשר אנשים שאיש לא בחר בהם לנהל אותה חוץ מהם עצמם שבחרו את עצמם והם כולם סמאלנים מפחידים ומסוכנים לעתיד המדינה היהודית שלנו. תיראו איך הם משכו 10 שנים את סילוק המסתננים ובלי רשות חוקית ביטלו חוקים של הכנסת והממשלה שזה תפקידם. תיראו איך הם אשמים בהתהוות של משפחות והולדת מסתננים למסתננים על חשבון הקשישים והזקנים שלנו כשזו לא מדינתם ואין להם כלל זכות להיות פה דקה. אלה השופטים האלה שבחרו עצמם.

   רק לפני חודש אמר פרופ' דיסקין בראיון בגל"צ שהוא מפחד מפני בג"צ כי זה בית משפט מפחיד שהחוק כלל לא מעניין אותו והוא לא מתחשב בכלל בחוקים שהכנסת מחוקקת.

   פרופ' אברהם דיסקין: "בג"ץ מנסה לבצע פוטש, חותר תחת שלטון החוק והדמוקרטיה" / מידה

   דיסקין, מחוקרי המדיניות הבולטים בישראל, מסיר את הכפפות מול שופטי העליון: "הם עושים צחוק מהחוק, אני מיואש"
   "הפיכה שלטונית ללא בסיס חוקי". כך מגדיר פרופ' אברהם דיסקין, חוקר בכיר בתחום מדע המדינה מהאוניברסיטה העברית, את התנהלות בית-המשפט העליון. "אני עובר על כל פסקי הדין של בג"ץ", אומר דיסקין בראיון ל'מידה', "ולא מצליח למצוא אפילו אחד שיש בו שיקולים משפטיים 'יבשים': החוק, העובדות ומתן דין בהתאם להם. במקום זאת, הכול מלא התחכמויות וכתיבה פתלתלה שנועדו להתרחק ככל האפשר מהחוק החָרות. שלטון החוק הוא בראש ובראשונה החוק החרות, ומה שבית-המשפט העליון עושה מהווה למעשה סאטירה על לשון החוק. זה היה יכול להיות מצחיק, אם הבדיחה לא הייתה על חשבוננו".

   "בית-המשפט הורס את הבית"
   גל הפסיקות האחרון של שופטי בג"ץ העיר את המערכת הפוליטית מרבצה. ראשי הבית היהודי, נפתלי בנט ואיילת שקד, הודיעו למשל על יוזמה חדשה לחקיקת חוק יסוד שנועד לצמצם את התערבות בית-המשפט בהחלטות הרשות המחוקקת. דיסקין לא תולה תקוות רבות ביוזמה הזו ובמערכת הפוליטית בכללותה. "אני די מיואש", הוא אומר. "לצערי הרב, המערכת הפוליטית מורכבת בעיקר מבורים או אינטרסנטים שלא ייתנו יד לשינוי המצב".

   מי הם אותם אינטרסנטים?

   "משה כחלון וכולנו. הם מבינים בדיוק מה הבעיות, אבל יטענו ההפך מתוך תפיסה שזה ישתלם להם תדמיתית ופוליטית. מנגד, אנשים כמו בני בגין או דן מרגלית, שאני מעריך אותם מאוד באופן אישי, פשוט לא מבינים מה קורה כאן ואיזה אסון מתרגש עלינו".

   https://mida.org.il/2017/09/24/פרופ-אברהם-דיסקין-בגץ-מנסה-לבצע-פוטש-ח

   http://rotter.net/forum/gil/27766.shtml

   הנה:

   שפטל:

   ברק ובייניש שעמדו בראש בג"צ כמעט 2 עשורים, עיצבו אותו במודע ובמובנה כבית משפט פוסט ציוני מובהק שחייב לפעול נגד יהדותה של המדינה. בג"צ חותר תחת הרוב היהודי הציוני במדינת ישראל באמצעות פסיקות הנוגעות לערבים ולמסתננים. כמו כן הוא פועל באופן לא חוקי כשהוא מבטל חוקים של הכנסת, כיוון שאין לו רשות לכך. החוק קובע שכל גוף שלטוני בדמוקרטיה אינו רשאי לעשות שום פעולה שהחוק לא התיר לו אותה במפורש.

 17. תראו את השיטות השפלות שלהם: קודם הם שמים מקלות בגלגלים של המחנה הלאומי ומשתילים את אנשיהם בעמדות הכוח, כדי שיפריעו למחנה הלאומי לממש את המדיניות שלו, ואז הם עושים את המוות לכל מנהיג לאומי אמיתי כדי שלא יוכל לשלוט על פי המנדט שנתנו לו האזרחים בבחירות חוקיות, ואחר כך הם מאשימים את המחנה הלאומי ואת מנהיגו בכך שהם מאפשרים למושתלים בעמדות הכוח להרוס את הדמוקרטיה.

 18. כל הכבוד לשפי פז, שלא מצליחה בכוחה הדל להפוך את המדינה. איפה בדיוק הימין??? למה לא נשמע קולה של הציונות הדתית??? איכפת להם רק מההתנחלויות כנראה. שלא יתפלאו אם הציבור יתחיל להיות אדיש לעניינים כי זה כבר מתחיל להגעיל אותנו. מיליונים הם מוציאים על מודעות בעיתונים עושים רעש עד השמיים בעניינם, אפילו עד הפלת הממשלה הימנית היחידה האפשרית. בושה עליכם. נמאסתם עלינו.

  חוץ מזה – עם כל הכבוד לשפי המדהימה, מול כל התקשורת וכל השמאל חייבים דוברת/דובר עוצמתי ורהוט יותר למאבק המסתננים, אחרת זה לשחק בקקה.

 19. העיקר שהמסתננים יצאו מדרום תל אביב ומספרם לא יגדל מעבר למספרם היום.
  לצורך זה יש להוציא אותם מדרום תל אביב לפזר ולהעסיק אותם היכן שיש צורך בידיים עובדות.
  התנאי הוא שהם יועסקו במעמד של עובדים זרים, כלומר:
  זמן קצוב
  אין תושבות
  אין איחוד משפחות
  אין נישואין והקמת משפחה
  הפקדת חלק מהמשכורת שתינתן להם עם העזיבה מהארץ. משלם המיסים הישראלי לא יצטרך לשלם את הכופר שהם מקבלים.
  פיקוח שלא יחזרו לדרום תל אביב

  יש להניח שלפחות חלק מהם לא יסכים לחיות ללא משפחה ויעזוב מרצונו.
  עד אז אולי לא תהיה בעיה לחזור לאחת ממדינות אפריקה, ביחוד אם הם באים עם כסף.
  אם לא ירצו לעזוב את הארץ, לפחות לא יהיו כאן יותר מכ-37,000 מהם מפוזרים ברחבי הארץ .
  אשמח לקבל תגובתכם.