ברוטשילד הסירו את המסכות: “פלסטין תשוחרר מן הים עד הנהר”

תמיכה ב-BDS, שלטי “ביבי למעשיהו” ומקורות מימון עלומים. הפנים האמתיות של “המחאה נגד השחיתות”

מנותקים, נמאסתם | פלאש90

דרישה ל”מהפכה”, שלט תמיכה ב-BDS, השתתפות של חד”ש האנטי-ציונית, משפט שדה לנבחרי ציבורי (“נתניהו למעשיהו”) וקריאות “לשחרר את פלסטין”: כך נראתה ההפגנה אמש ברוטשילד נגד “השחיתות השלטונית”. לפני שש שנים הצליחו המארגנים של המחאה החברתית להסוות את המניעים הפוליטיים העומדים מאחוריה. הפעם אין מקום לספק: ההפגנה ברוטשילד מובלת על ידי אנשי שמאל מובהקים, חלקם קיצוניים ביותר.

בסרטון מההפגנה, שצולם על ידי שפי פז ופעילי דרום תל אביב, נראים עשרות פעילי שמאל קיצוני אוחזים בשלטים עליהם נכתב: “משטר גזע=שחיתות” ו”רצח ומעצר ילדים=שחיתות”. המפגינים קראו “פלסטין תשוחרר מן הים עד הנהר”, “מוות לציונות” ו”לא נמית ולא נמות בשירות הציונות”. הקריאה ל”שחרור פלסטין מהים עד הנהר”, קרי חיסולה בפועל של מדינת ישראל, חביבה במיוחד גם על מנהיג חמאס עד לאחרונה חאלד משעל, כמו גם ארגוני סטודנטים פלסטינים בארה”ב השוללים זכות קיומה של ישראל ותומכים בטרור נגד ישראלים.

בין אוסף המפגינים שמופיעים בסרטון ניתן למצוא פעילים רדיקלים שהמכנה המשותף ביניהם הוא חיבה עזה לכאוס ושנאה תהומית למדינת ישראל. יגאל רמב”ם, למשל, שמופיע בתחילת הסרטון, לא בוחל בשימוש באלימות כדי להשיג מטרותיו הפוליטיות. רמב”ם, שהיה אחד הפעילים המרכזיים במחאה החברתית בקיץ 2011, נעצר ביולי שעבר לאחר שהשליך גז מדמיע לעבר מפגינים למען אלאור אזריה. לאחר התקיפה התגאו רמב”ם וחבריו בפעולתם תוך שהם מדגישים כי “הצבא הוא רוצח”. אשת שמאל קיצוני נוספת שהפגינה אמש ברוטשילד היא סיגל אביבי, ממנהיגות המאבק למען המסתננים בדרום תל-אביב. כפי שפורסם ב’מידה’, אביבי נוהגת לכנות את ישראל “מדינת אויב” ותיארה אותה כ”ישות שטנית” ש”הגיעה שעתה להיעלם”. הצלע השלישית היא ברק כהן, שמוכר לציבור הרחב כמי שנוהג להשתמש בטקטיקות ביריוניות ולגדף פוליטיקאים מימין (מירי רגב) ומשמאל (אבי גבאי). כהן, שכינה בעבר את ישראל “רוצחת” והעיד על עצמו כ”גיהינום של המשטר הציוני”, הוא גם חברו הקרוב של אלדד יניב – הרוח החיה מאחורי ההפגנות בפ”ת וברוטשילד.

אין זו הפעם הראשונה שהפעילים הקיצונים נרתמים לניסיון הפוטש האנטי-דמוקרטי בשלטון הימין. כפי שדיווחנו ב’מידה’, רמב”ם, ואביבי נטלו חלק במאי האחרון בהפגנה ליד ביתו של היועמ”ש. במהלך ההפגנה התעמת רמב”ם עם השוטרים במקום, ולאחריה הדגיש כהן כי הוא מעונין בכינונה של אנרכיה במדינת ישראל: “אין שום בעיה עם שחיקת האמון במוסדות השלטון”, הבהיר כהן, “ההיפך, אנחנו מעודדים ומפְרים את חוסר האמון הזה”. כעת כהן וחבריו הקיצוניים העבירו את משקל הכובד מפתח תקוה לרוטשילד – שם הם מבקשים לגייס את כלל מחנה השמאל למשימה הקדושה של “הפריית” חוסר האמון במוסדות השלטון.

וידאו חדש מ״ההפגנה נגד השחיתות״. קריאות ״מוות לציונות״תודה לשפי פז והחזית לשחרור דרום תל אביב על התיעוד

Posted by Gilad Zwick on Sunday, December 10, 2017

המטרה: לחסל את חוק השבות ולתמוך במסתננים

הפעילים שקראו אמש “לשחרר את פלסטין” אינם “עשבים שוטים” או “קומץ רדיקלי” מבין המפגינים. לפני יומיים פרסם כהן מאמר הקורא לציבור להגיע במוצ”ש להפגנה ברוטשילד ולהיות “מוכנים למחיר והקרבה”. מאמרו של כהן פורסם באתר השמאל הקיצוני ‘שיחה מקומית’, שאחד מעורכיו, חגי מטר, הוא משתמט מצה”ל שטען בעבר כי “לגיטימי לירות בחיילים”. לפני כשנתיים סיקרו ב’שיחה מקומית’ בנימה אוהדת את טרור הדקירות נגד אזרחים ישראלים (“גל התנגדות לכיבוש”). בחמש השנים האחרונות תרמה הקרן לישראל חדשה קרוב ל-270 אלף דולר לעמותה המפעילה את ‘שיחה מקומית’.

במאמרו מודה כהן כי ההפגנה בתל אביב אינה נגד חוק ההמלצות או “השחיתות השלטונית”, וכי הניסיון להציג כך את ההפגנה מהווה “מצג תקשורתי, שטחי וקלישאתי”. לדבריו, “דברי חקיקה פוגעניים ומסוכנים הרבה יותר לא הובילו ליציאה מאסיבית לרחובות”. הפעיל האנרכיסט מדגיש כי ההפגנה ברוטשילד נועדה להשיג יעד שאפנתי ורדיקלי בהרבה: “לשנות את יחסי הכוח המעוותים בישראל”. כלומר, לבצע הפיכה במבנה השלטון בישראל. הדרישה של כהן ל”שינוי”, באמצעות יציאה לרחובות, כוללת בין היתר את חיסול הפרויקט הציוני (“שימוש פסול בכוח לטובת היהודי”) ותמיכה במסתננים הבלתי-חוקיים בדרום תל אביב.

ההטפות האנטי-ציוניות של כהן לא נפלו על אוזניים ערלות, וליד רחבת הבימה הונפו האותיות “BDS” – ראשי התיבות של תנועת החרם האנטישמית נגד ישראל.

מייסד ‘הליכודניקים החדשים’ תומך בהפגנות

בסוף השבוע האחרון ניסו חלק מתומכי ההפגנה לרתום גם את הציבור הדתי-לאומי ל”מאבק בשחיתות”, אך בהפגנה עצמה הונפו שלטים בסגנון “שמאל או כלום”, שלא מותירים מקום לספק כי אנשי ימין אינם רצויים ברוטשילד. בהתאמה, בהפגנה נכחו נציגי שלל מפלגות השמאל: המחנה הציוני, מרצ וגם חד”ש האנטי-ציונית, שחלק מחבריה תומכים במשטר אסד הרצחני.

אין כניסה לימנים. שלט בהפגנה ברוטשילד

בהפגנה נמכרו חולצות עם התדפיס “מושחתים נמאסתם” – העתק מדויק של סיסמת מפלגת העבודה בבחירות 1992. החולצות שווקו על ידי ‘התנועה לאיכות השלטון’ המתיימרת להציג עצמה כ”א-פוליטית” אך שותפה לניסיון הפוטש. בתנועת השמאל ה’ליכודניקים החדשים’, שאנשיה ניסו להסתנן לשורות הליכוד ולחסלהּ מבפנים, לא נותרו אדישים גם הם להפגנה. ליאור מאירי, מייסד ומנהיג ‘הליכודניקים החדשים’ שלאחרונה הודח מהליכוד, ביקש למנף את ה”תקווה” וה”אופטימיות” שההפגנה ברוטשילד נסכו בו ובחבריו כדי לפקוד אזרחים לקבוצת השמאל החתרנית שהקים בליכוד. הקרן לישראל חדשה תורמת גם היא את חלקה באמצעות מתן עידוד למפגינים.

תנועת ‘דרכנו’, המהווה גלגול ישיר ל-V15 שביקשה להפיל את שלטון הימין בבחירות האחרונות, קראה גם היא לציבור להשתתף בהפגנה – בין היתר באמצעות שליחת הודעות טקסט ופרסום מודעות בכלי התקשורת. הודעות הטקסט הרבות שמאיצות באזרחים להגיע להפגנה ברוטשילד שמות בסימן שאלה את ה”ספונטניות” שמבקשים המארגנים לשוות למחאה ש”באה מהעם”.

“לכלוא את נתניהו וביטן”

אם בעבר עוד טענו אלדד יניב וחבריו כי מטרת ההפגנה היא “לזרז” את היועמ”ש לקבל החלטה בנוגע לחקירותיו של ראש הממשלה, בהפגנה אמש הוסרו כל המסכות: המפגינים דרשו “צדק משפטי” – כלומר, נתניהו אשם וצריך להיכלא עוד לפני שהושלמו החקירות בעניינו ובלי שניתנה לו חזקת החפות. המפגינים, שקראו ל”מהפכה”, הניפו שלטים עם תמונותיהם של נתניהו וביטן, ומתחתיהם הופיע הכיתוב באנגלית: “לכלוא אותם”.

משפט רחוב. שלט בהפגנה שקורא לכלוא את נתניהו וביטן

מפגינים אחרים יצאו בקריאות “ביבי לכלא”, “ביבי נתניהו לכלא מעשיהו” ו”זו המדינה שלנו, לא של נתניהו”. המוחים לא הסתירו את התקווה שהם תולים בחקירות כדרך היחידה להדיח את הימין מהשלטון: “עוד לא אבדה תקוותנו, התקווה בתיק 2000″, נכתב על אחד מהשלטים.

לאורך כל הערב מחו המפגינים על ה”ניתוק” של הממשלה מ”העם”, אך המנותקים האמתיים היו דווקא המוחים שהתעקשו בשיטתיות להתעלם מהמציאות ולצייר את המצב במדינה כהרה אסון. העובדה כי ישראל מצויה בתנופה מדינית, ששיאה ההכרה האמריקנית בירושלים כבירת ישראל, שגשוג כלכלי ושקט ביטחוני יחסי לא מנעו מהמפגינים ברוטשילד לזעוק בגרון ניחר: “צאו מהמרפסת, המדינה קורסת”. עצוב.

מאמרים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

52 תגובות למאמר

 1. ביבי – אם כל המושחתים מנסים לשכנע אותנו שאתה מושחת, סימן שאתה בסדר!

 2. אנחנו צריכים לעשות הפגנה פי אלף יותר גדולה נגד הממסד המשפטי. על כל שלט צריך להציג החלטה אבסורדית אחרת של בגץ. הממסד עצמו הוא האנרכיה. כן צריך לעשות רפורמה מן היסוד. לפטר את צמרת המשטרה השמאלנית, צמרת הצבא השמאלנית, כל היועצים המשפטיים, בכירי הפרקליטות, והפרקליטות הצבאית, בכירי המנהל האזרחי, ומנהלי תאגיד התקשורת. הממסד נמצא דווקא לגמרי בידיים של השמאל. יש להם מוקדי כח הרבה יותר חזקים מהממשלה הנבחרת והכנסת הנבחרת. לאחר שנחליף את כל הצמרת הזאת על ידי פיטורין ומינויים חדשים אפשר יהיה סוף סוף להילחם בטרור האסלאמי כמו שצריך. חוקים ברורים נגד הסתה ובגידה, חוקים נגד מחבלים ובני משפחותיהם, חוקים שיסייעו להרתעה ולסיכול פיגועים. זה מה שיעשה סדר במדינה הזאת.

  1. תודה רבה לך מקרב הלב. לא יכולת לנסח את זה טוב וממצא יותר. מצטרפת לקריאתך. אלא מה? בראשות הממשלה יש לנו גולם.

  2. קחו דוגמא מפולין – איך מפילים את הדיקטטורה של בג”ץ

   WARSAW, Poland (AP) — Polish lawmakers have overwhelmingly approved a bill changing the appointment process for the judicial panel that nominates judges, part of a broader overhaul of the country’s justice system.
   The lower house of parliament voted 237-166, with 22 abstentions on Friday to pass the bill on appointments to the National Council of the Judiciary as opposition lawmakers shouted “dictatorship!”

   The legislation would give lawmakers the right to choose 15 out of the council’s 25 judges. The judicial body’s members currently all are selected by fellow judges.

   Its passage came shortly after a companion bill changing the rules governing the Supreme Court sailed through.

  3. לא צריך לכתוב כל כך הרבה. צריך פשוט לכתוב: “נקים שלטון פשיסטי יהודי”

 3. אלדד יניב על עצמו: “אני חושב שבעתיד המאוד לא רחוק יכניסו אנשים לכלא על דברים שאני עשיתי.

  1. הוא התכוון לדברים שעשה בגלגולו הקודם כמשרתם של הטייקונים ואהוד ברק, לא לדברים שהוא עושה עכשיו, לדבריו הוא עשה “חזרה בתשובה”.

  2. חזרה בתשובה?
   החזיר כסף למישהו?
   שילם על מעשיו בדרך כזו או אחרת?

   אם כל עבריין יחליט ‘לחזור בתשובה’ כמו שהוא חזר, בקרוב עמיר מולנר ויצחק אברג’יל יהיו מפכ”ל המשטרה והשר לביטחון פנים.

   בדיחה שהשמאל בוחר בו לייצג את ‘המלחמה בשחיתות’.

 4. פירוש אחר: קומץ של שמאלנים קיצוניים ניסו ליצר טעות אופטית כאילו שהם מיצגים את כלל המפגינים, ואתה החלטת לעזור להם.

 5. האויב האדום!!!! לדעתי המודעות בקרב רוב היהודים לגבי כוחו של הסרטן האלים הזה נמוכה מדי. מחכה שאדם בעל ידע רחב במרקסיזם, חתרנות, ארגוני הסמול על כספו ועמותותיו, “מכוני מחקר” וכמובן אבני הנגף בתוך הממסדים השונים יעלה סרט איכותי ליוטיוב כדי שעם ישראל יבין מה עומד מולו.

 6. חופש הביטוי אינו ניתן לחלוקה. גם לא לסחר קמעונאי

  במוצאי שבת האחרונה פיזרה המשטרה, בכוח, הפגנה של תושבי הגיהינום הקרוי דרום תל אביב, ליד ביתה של הנשיאה, אסתר חיות. פעולה שלא העזה לבצע ליד ביתו של היועמ”ש, עשתה כאן מסתבר, בנפש חפצה.
  חופש הביטוי איננו סחורה הניתנת לסחר קמעונאי. ברגע שמחילים עליו כללים של סחר-מכר, כללים שכל המרבה במחיר קונה גם הרבה ממנו. פוגעים בו באופן אנוש. כל גורם משפטי ואו ציבורי הנוהג לפי כללים “מסחריים” כאלה, פוגע בלב לבו של המשטר הדמוקרטי ובמהותו הבסיסית.
  השופט יורם דנציגר, אף נתן לכך ביטוי מדוייק כאשר פסק: כי “הזכות של תושבי השכונה ליהנות משקט היא לא זכות חוקתית שנמצאת בדרגה שאפילו מתקרבת לזכות חוקתית כמו הזכות להפגין וחופש הביטוי”…
  והנה המשטרה ברגל גסה, ובריש גלי, הפרה את הכלל הזה, כאשר פיזרה את ההפגנה האמורה. המשטרה היא אשר ביזתה את האמור בפסק הדין של העליון עצמו.

  פיזור ההפגנה בת”א, סופו של חופש הביטוי.

  אין לזלזל בזכותם של עובדי ציבור, בכללם שופטים, לדברים הטובים המזומנים להם במוצאי שבת, בחיק משפחותיהם. אלא שהמפגינים, אנשים דלי יום, השקופים, על פי הגדרתו של אריה דרעי, העומדים מדי מוצ”ש, במחאה אילמת, מול חלונות ובתי “העליונים”. הם הם מושאי שוויון הזכויות הניתן לאלה המפגינים בפתח תקווה ולשופטים ובני ביתם. ומי אם לא ביהמ”ש הוא שיעמוד על משמר זכות זו?

  על פי החלטה עלומה, שמקורה אינו ידוע, יצאו אנשי המשטרה, במוצ”ש האחרונה, כשהם נחושים ו’חמושים’ בהרבה אומץ לב, למנוע, בכוח הזרוע, את ההפגנה השבועית של תושבי דרום תל אביב, ליד ביתה של נשיאת העליון, אסתר חיות.

  הפגנות אלו, המונות כמה עשרות מתושבי הגיהינום, הקרוי ‘דרום תל אביב’, קשישים וקשישות ברובם, הפכו כבר למסורת. הן החלו לאחר שבג”צ פסק, במפורש, לטובת חופש הביטוי. פסיקת הבג”ץ מלפני כחודשיים, קבעה כי ניתן לקיים הפגנות גם ללא קבלת אישור מראש מהמשטרה. העתירה ההיא הוגשה על ידי תושבי פתח תקווה ששגרת חייהם נפגמה בשל ההפגנות שנערכות בסמוך לביתו של היועץ המשפטי לממשלה. בזכות פסיקה זו מתקיימות ההפגנות ליד ביתו של היועמ”ש (והן כמובן מכוונות נגד נתניהו, שם הן מותרות מלכתחילה). ההפגנות, האחרות, בראשות שפי פז, שביקשה ואף קיבלה רשיון לעריכתן לפנים משורת הדין, “נולדו” ממצוקה אמיתית בה נתונים האנשים בדרום ת”א. הן הפכו לחלק משגרת מוצ”ש, תחילה ליד ביתה בשכונות רחביה בירושלים, של מרים נאור. כאן ניתנה המחשה לעליונות חופש הביטוי על פני אי נוחות של שכנים…. כנאמר בפסיקה הנ”ל.
  מסתבר שלא עוד. ליד ביתה של נשיאת ביהמ”ש העליון אסתר חיות, בצהלה, עולם אחר. סדר אחר. צפון תל אביבי… שם שכנים אחרים. קצרי רוח יותר, אנינים יותר… חופש הביטוי? פס”ד של הבג”צ? הצחקתם אותנו. זכות זו ניתנת אך ורק להפגנות המיועדות לחבוט בנתניהו, אך לא במחאה כנגד משפח העיוועים של העליון, בכל הקשור למסתננים מאפריקה. שהרי כאמור, השלווה הביתית החמה אל מול הטלוויזיה, המפגש המשפחתי הבלתי מופרע, הם החשובים מכל. כך כנראה דרשו וגם קיבלו שכניה של חיות.

  אפרטהייד, בהפוך על הפוך. צדק לשחורים בלבד

  המפגינים הקשישים ליד ביתה של חיות, אינם מרופדים בכספים רבים המזומנים להם על ידי עמותות, שוחרות צדק מזוייף, בוטה, בנוסח של אפרטהייד, בהפוך על הפוך – צדק לשחורים בלבד, כגרסתו של ביהמ”ש העליון…
  מערכת המשפט חייבת לפשפש במניעיה. היא חייבת זאת קודם כל לעצמה. מה גרם לה לנהוג כפי שנהגה? ההפגנות בפתח תקווה לוו בקמפיין מכוער וגס רוח כנגד נתניהו. כרזות מנוסחות באופן נבזי, “נתניהו אשם עד שתוכח חפותו”, דמויות המשוות חברי כנסת מובילים (אמסלם וביטן) לקופים (!) כרזות המשוות בין ההחזרה הצפויה לאוגנדה או לרואנדה למשלוח יהודים לאושוויץ… מיני “יצירות” שריחן בואש למרחוק, קולותיהן מלוות בציוד הגברה משובח, ליוו את ההפגנות הללו. גם הכסף דיבר כאן. כל זאת בעוד אחותן הענייה ואנשיה הקשישים מגורשים בגסות ממקום עומדם ליד ביתה של חיות. המארגנת והרוח החיה בפעילות זו, שפי פז, אף נעצרה ע”י המשטרה והורחקה ממקום ההפגנה למשך שבועיים…

  בסיכום המעצר של פז נכתב כי העילה היא “מסוּכנוּת לביטחונו של אדם/ציבור/מדינה”, ובהודעה הרשמית שפרסמה משטרת תל אביב נרמז כי מעצרה של פז קשור יותר ברעש שתושבי דרום תל אביב מקימים בשכונתה של הנשיאה: “המשטרה תאפשר את חופש המחאה אך תגלה אפס סובלנות למעשי אלימות (??) ופגיעה במרקם החיים התקין של האזרחים”, נכתב. מעשי אלימות? בהפגנה, המאוישת בנשים המצויות בעשורים השישי והשביעי לחייהן? חברים יקרים במשטרת ישראל, אמרו את האמת: העילה היחידה למעצרה של פז היא “פגיעה במרקם החיים התקין” של תושבי צהלה ותו לא.

  התנהגות המשטרה בסיכול ההפגנה ליד ביתה של חיות מאיימת לסכל את הגשמתו בפועל של חופש הביטוי במרחב הציבורי בישראל. הציבור חייב להביע את מחאתו על השימוש באמצעים שבהם השתמשה המשטרה, למנוע הפגנה ראויה, על פי כל דין, ולאפשר המשך קיומן במקום שנבחר לכך, מול ביתה של נשיאת העליון, באשר היא.

  [email protected]

 7. כן כן. בהפגנה בתל אביב וברחבי הארץ השתתפו כמה אלפים כמובן כולם תומכי BDS ומקווים לבטל את חוק השבות. נכון שלרוב בהפגנה הופיע דגלי ישראל ונכון שרוב הקריאות קראו נגד שחיתות. אבל הכול קאבר הכול כיסוי לתנועה אנטי ציונית ואנטי ישראלית ענקית שפתאום קיימת במדינת ישראל. כמובן… אז עזבו את כל השחיתות, את העובדה שראש ממשלה שנחקר במשטרה מחוקק חוקים נגד החקירות שלו,עזבו את העובדה שביטן זה שהציע את החוקים בעצמו נחקר בחשד לקשר לארגוני פשע אמיתיים עזבו הכול שיגנבו מה שהם רוצים, העיקר שלא נצא ונבקר את המושחתים כי מסתבר שלפי מידה אנטי שחיתות=אנטי ימין. אתם מבינים את המשמעות של ההצהרה הזאת נכון?

  1. מה לעשות שלא נולדנו אתמול.
   מה לעשות שזכורות לנו פרשות שחיתות קשות בהרבה של אהוד אולמרט (שאף נכנס לכלא בפועל, מה שקשה להגיד שיקרה לביבי, הזמן יגיד), אהוד ברק ששותק בחקירות, הרצוג, ועוד ‘רבים וטובים’.

   מה לעשות שלא זכורות לי הפגנות המוניות ו’ספונטניות’ של אזרחים מודאגים באף אחת מהפרשות הנ”ל.

   השחיתות מדאיגה אתכם רק כשהימין בשלטון.

   פלא שהעם אדיש ולא נסחף אחריכם?

   לפעמים מדהים אותי כמה השמאל מזלזל באינטיליגנציה של אנשי ימין. מדהים.

 8. אתם פתאטיים…
  רוב השלטים היו בסגנון “לא ימין. לא שמאל. ישר”.
  הניסיון שלכם להפוך את ההפגנות הנפלאות האלו ללא לגיטימיות – לא יצלח!
  באופן טבעי,מצטרפות גם קבוצות רדיקליות יותר, וגם זה לגיטימי.
  אבל 99% מהמפגינים הם אזרחים פשוטים נורמטיביים ופטריוטיים אמיתיים.
  הם מפגינים מתוך אהבה למינה, ומתוך דאגה עמוקה לגורלה.
  טובת המדינה אינה טובת המושחתים ששדדו אותה.

  1. אבישי רביב בהיותו סוכן שב”כ הניף ל ב ד ו את את השלט “רבין רוצח” בהפגנה ההיא ומאז לא מחלתם לא לביבי ולא לימין. אז לא עמדה “לבבונים” שהשתתפו בהפגנה חזקת ה”99% – הפשוטים – נורמטיביים – פטריוטים”.
   ולכן אין לי טיפת אמון במה שכתבת ואין זה אלא גלגול עיניים לשמיים של שרץ
   ועוד משהו קטן: ארגנו והשתתפו בהפגנה, מני נפתלי, אלדד יניב, הקרן החדשה, V15/ דרכנו, חד”ש, תומכי BDS, יגאל רמבם, סיגל אביבי, ברק כהן, ועוד ועוד מדומיהם וכל אלא היוו לדבריך קומץ בלבד ויחדיו פחות מאחוז אחד מהמשתתפים – תגיד, כמה הייתם שם, שני מליון….?

  2. לפני יומיים הכריז טראמפ על הכרה בירושלים…הפגנת שמחה מישהו?או שרק לחרב שמחות אתם יודעים?לפני שבוע נרצח חייל והייתי מצפה שתהיה הפגנת הזדהות אז על מה אתם מפגינים על ביבי.אתם מנותקים מרוב העם ומקלקלים כל חלקה טובה.אתם לא יותר טובים מה בי די אס

  3. פעם אתם מפגינים נגד “יוקר המחיה”.
   לא הולך,מפגינים נגד ה”שחיתות”.
   וכשזה לא יצליח,תעברו לדבר הבא.
   אבל בכל ההפגנות,אותם אנשים.אלדד יניב,יגאל רמבם ,ברק כהן,סיגל אביבי וכו וכו.בקצור שמאל.מה כ”כ מעליב???

 9. מצחיק לקרוא שיש לך בעיה עם החתירה של יגאל רמב”ם לשחיקת האמון במוסדות השלטון: בשגרה אתה ורבים מחברייך לכתיבה כאן שותפים נאמנים לקידום המטרה הזאת כשמוסדות השלטון פועלים באופן שאינו לרוחכם ובד”כ ברור למדי לקורא מי האדם שהאינטרסיים הפוליטיים האישיים שלו מכתיבים מה לרוחכם ומה לא.

 10. הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל.
  אין הוכחה טובה מזו לאימרה מאשר לראות כיצד מגיבים תומכי ביבי וחבר עברייניו להפגנות נגד השחיתות. לא מתייחסים לעצם החשדות, שבחלקם כבר הודה ראש הממשלה, לא מתייחסים לרקבון המוסרי, לצפצוף על עניי ישראל שעיניהם כלות מול אורח החיים הראוותני של ביבי ומשפחתו. העיקר לחפש איזה BDS עלוב, ש- 99 אחוז ממשתתפי ההפגנה לא קשורים אליו (ואל תטעו- יש בקרבם שמאלנים רבים וגאים, אבל לא אנשי BDS). אתם נתלים בטיעונים טפלים ודלים, העיקר לטייח את העובדה האיומה שכל סביבתו של ראש הממשלה נחקרת בחשדות על שחיתות. זה החזון שלכם למדינה יהודית? שרייך סוררים וחברי גנבים, כמו שאמר הנביא? שכחתם להיות יהודים?

  1. כאשת שמאל את ודאי לא רציונלית , אך בכל זאת אנסה.

   דפנה הגיב:
   10/12/2017 בשעה 13:29
   הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל.
   —> משפט חסר תוכן, ולא רציונלי (תוכיחי שכל אדם שחש רגש אהבה למדינה בה הוא חי הינו נבל).
   אין הוכחה טובה מזו לאימרה מאשר לראות כיצד מגיבים תומכי ביבי וחבר עברייניו להפגנות נגד השחיתות.
   —> אלה לא הפגנות נגד השחיתות, אלא נגד הדמוקרטיה.

   לא מתייחסים לעצם החשדות, שבחלקם כבר הודה ראש הממשלה,
   —> שקר, רה”מ לא הודה בשום חשד נגדו. אמרתו על המתנות שקיבל מחבריו מהווה הצהרה שפעל ע”פ החוק. אבל אותך כמובן לא מעניין לקרוא שבחוק כתוב שמותר לקבל מתנות מחברים… כי את לא רציונלית.

   לא מתייחסים לרקבון המוסרי,
   —> אמירה ריקה מתוכן.
   לצפצוף על עניי ישראל
   —> חחח, אחוז העוני ירד השנה. מדיניות סוציאליסטית שאת חפצה בה מגדילה את העוני וגרמה לרעב במדינות רבות בעולם בהן נוסתה.

   שעיניהם כלות מול אורח החיים הראוותני של ביבי ומשפחתו.
   —> יש לך הוכחה לזה? את בכלל מכירה מישהו עני? כרגיל, חוסר רציונליות.

   העיקר לחפש איזה BDS עלוב, ש- 99 אחוז ממשתתפי ההפגנה לא קשורים אליו (ואל תטעו- יש בקרבם שמאלנים רבים וגאים, אבל לא אנשי BDS).
   —> יש לך הוכחה ל99% או שכרגיל כאדם לא רציונלי את זורקת מספרים לאוויר בלי הוכחות?

   אתם נתלים בטיעונים טפלים ודלים,
   —> עוד טיעון לא רציונלי, מה בדיוק טפל ו”דל”? שימוש בטרמינולוגיות לא בהירות לא מקדם את הויכוח.

   העיקר לטייח את העובדה האיומה שכל סביבתו של ראש הממשלה נחקרת בחשדות על שחיתות.
   —> “עובדה איומה” “כל סביבתו” , פשוט שקרים. יש כ30 חכ”ים מהליכוד בערך. כמה מהם נחקרים? ולא הוצגו ראיות לשחיתות.

   זה החזון שלכם למדינה יהודית? שרייך סוררים וחברי גנבים, כמו שאמר הנביא? שכחתם להיות יהודים?
   —> תודה רבה שאת מודאגת מהתרחקות הימין מהיהדות, אני דווקא כימני חילוני מודאג מההפך. אני דווקא מודאג מהאנטי-דמוקרטיות שבגישתך.

   ללא כל ראיה – את מאמינה בשקרים שאין להם כל אחיזה במציאות. לסיכום את לא רציונלית.

  2. הנביא מיד אחרי הפסוק הזה דיבר על מערכת המשפט הרקובה והמושחתת שמביאה חורבן על העם. רק תיקון של מערכת המשפט יביא גאולה. לא רק השרים מושחתים. מערכת המשפט פי אלף מושחתת. היא לא ראוייה לשפוט. היא מסייעת למחבלים ואוייבים במקום לדאוג למשפחות השכולות. “שיפטו יתום, ריבו אלמנה”. “השיהב שופטינו כבראשונה ויועצינו כבתחילה”. “ציון במשפט תיפדה ושביה בצדקה”

  3. “עניי ישראל שעיניהם כלות מול אורח החיים הראוותני של ביבי ומשפחתו”. זהו משפט המפתח שמספר את כל הסיפור. את ה”עני” לא מעניין מה יש לו – מעניין מה יש לזולת. לא טוב לו אם יש לו שתי מכוניות, מכונת כביסה, מזגן, מחשב ואינטרנט, צלחת לוויין, טלפונים סלולריים וכיו”ב – וכל זה בדירה בבעלותו (כפי שיש ללמעלה משליש מה”עניים”) – אלא “עיניו כלות” כי לשכן יש גם ג’קוזי ושלוש מכוניות וגם מייבש כביסה.

   אז מ”עניים” שכאלה אני לא מתרשם – ועליהם אני לא מרחם.

   אגב, עצם העובדה שנתניהו מכהן כראש ממשלה – היא לבדה סותרת כאלף עדים את כל הטענות על אורח חיים “ראוותני”. נתניהו יכול היה (וגם עשה במשך תקופה מסוימת) כפי שברק עושה – לפרוש מזמן מהפוליטיקה; לקבל סכומי עתק על הרצאות וספרים – ולנהל אורח חיים עשיר ומפנק פי כמה ובשלווה גדולה פי כמה מאשר עכשיו.

 11. גם תנועת “דרכנו” (V15) משתתפת בהפגנה. היה פרסום שלהם בישראל היום. זו מחאת שמאל.

 12. ביבי הראש ממשלה הכי טוב שהיה לישראל עד כה !!!
  הן מבחינה ביטחונית כלכלית הכל אין אין עליו
  את מי רציתם את דומהו של ………..”מזרח תיכון חדש ” שמוכן היה לתת את ישראל לחלאות תמורת כלום ………”שלום” מזויף

 13. לא ברור איך אתר ליברלי לא תומך בזכות הדמוקרטית להפגין. לא ברור איך אתר פטריוטי מתנגד למלחמה בשחיתות. מה הלחץ על ביבי וחבורתו ? העם ימני, אף אחד יהודי שפוי לא ייתן את הגולן לסוריה, הפלסטינאים לא מסכימים לשום הסכם. תיפול הממשלה, תקום ממשלה ימנית אחרת. כבר ברור שביבי לא צדיק, אפילו לפי הודאותיו במתנות שקיבל. עדיף שתקום ממשלה ימנית אחרת שתתנהג בצורה הוגנת כלפי הציבור, עם ראש ממשלה שלא לוקח מתנות ושלכוורת שלו אין סיבה להיות עדי מדינה. למה לסבול ממשלה מושחתת לכאורה ?

  1. אנחנו לא קונים יללות על שחיתות מפי אלדד יניב,שעל פי הודעתו צריך לשבת בכלא.
   מפי מני נפתלי שמשטרה דמיקולו סגרה לו את התיק(המשטרה היא המושחתת העיקרית כאן. לא מנדלבליט)
   מפי אהוד ברק ועסקיו האפלים.
   מפי בוזי הרצוג ושתיקותיו.
   מפי אבי גבאי וקומבינת בזק שלו.
   והרשימה ארוכה ארוכה
   אתם מתבכיינים על “שחיתות” כדי להביא עלינו רקבון ושחיתות הרבה יותר גדולה ומבחילה עם הפקרות מדינית כמו שרק השמאל יכול.
   וכיוון שאנחנו הרבה יותר חכמים מכם-בחירות אחרי בחירות אנחנו מלמדים אתכם לקח.
   להתראות,שוב,במוצאי הבחירות!

 14. אני מבין שאנשי השמאל תקפו (פיזית) את פעילי ה BDS שהסתננו להפגנה שלהם..
  לא הכל שחור

  1. אילו כנראה לא היו אנשי שמאל, לא כל המשתתפים בהפגנות הם שמאל.

  2. בעידן שלנו שהכל מתועד ומתויג ועולה לרשת בזמן אמת,אין לך איזה סרטון להוכיח את דבריך?
   אין לך,כי פשוט לא היה ולא נברא.משתתפי הפגנה השמאלנים הקיצוניים ,לא ראו שום בעיה בהשתתפות תומכי bds,שמאלנים כמוהם לצידם.זה נאה לזה.נגד שחיתות?חחחחחחחחחחחחחחחחח

  3. רחל,בבקשה
   ://www.facebook.com/Our.Likud/videos/1700868346603455/?hc_ref=ARQ6gnsiTAtB_XuyEd47PlXY_BJuVZtVb1QEFaiI4JeeXqOIrNFslVv0kIqPzgfUkWE&pnref=story

 15. טובלים ושרץ בידהם זה לא סוד שמרבות המארגנים כולם ביחד וכל.אחד לחוד יש קופת שרצים עבה של שחיתות,ולמעשה ההפגנות נועדו להפיל ממשלה שנבחרה כחוק . ולכן הגיע השעה להחזיר לחבורת מושחתים נמאסתם בשתי םמילים פשוטות ומזוקקות שקרנים נמאסתם

  1. כבר היו ממשלות בהסטוריה שנבחרו כחוק והוכיחו לאחר מכן, שהחוק הוא מהן והלאה. יתירה מכך, הבחירות הדמוקרטיות “סייעו” בעבר לבחירה של משטרים דיקטטורים מהרצחניים ביותר בהסטוריה – המפלגה נציונל-סוציאליסטית בגרמניה של 1933 נבחרה בבחירות דמוקרטיות ביותר וזה לא מנע ממנה לגרום לשואת יהודי אירופה ולמלחמת העולם הנוראה ביותר שהיתה מאז ומתמיד- כך שהביטוי “ממשלה שנבחרה כחוק” ובאופן דמוקרטי אינו מהווה תעודת הכשר לכל פעולה שהיא מבצעת.

 16. “מקורות מימון עלומים”? האם הגמל לא רואה את דבשתו? מיליונים המוזרמים מאדלסון לביביתון במשך שנים ארוכות, מליונר מפוקפק התורם לאיילת שקד, אבנגליסטים הזויים שתורמים הון עתק להתנחלויות כדי לזרז את מלחמת גוג ומגוג- כל זה מוסרי וסביר? אם מתנגדים לכל מימון מחו”ל לגופים ולאישים פוליטיים? זו עמדה לגיטימית. אבל לחטט במקורות המימון של מתנגדיך הפוליטיים ולהפוך לעיוור גמור כשזה נוגע לחבריך- זו צביעות.

 17. מכל שונאי החינם ומקיזי הדם שזועמים על ההפגנות ברוטשילד, אני רוצה לראות בנאדם אחד שיגיב פה ויהיה לו ביצים לומר “הייתי שם ומה שמתואר בכתבה זה בדיוק המציאות”

  פשוט כי זה לא. זה ערימת שקרים שנועדה להלהיט את מי שלא היה שם נגד מי שכן היה.

  היו קומץ של אנשי חדש כן, היו גם אנשי מרץ קצת, וכמה מעצבנים עם זכויות בעלי חיים. אבל מעבר לטפילים שמגיעים בכל הזדמנות זו הייתה הפגנה חסרת אג’נדה.

  ואף אחד מאוחזי השלטים “ביבי נתניהו לכלא מעשיהו” כנראה לא היה נוגע בשערה מראשו של ביבי בלי משפט צדק הוגן, בניגוד לכמה מהטוקבקיסטים פה שכבר החליטו שצריך את כל הסודנים בתל אביב להחזיר לסודן ושימותו או לזרוק אותם לים בלי לחשוב פעם אחת.

  חנוכה מגיע ואולי הגיע גם הזמן שעם ישראל יזכר מה קרה בהיסטוריה שלו כשהייתה שנאת חינם ומלחמת אחים. לשנוא את ההפגנות בתל אביב כי כולם שם שמאלנים זה חינם, אבל גם להגיע לתל אביב במוצ”ש ולראות שהכתבה הזו היא ערימת שקרים נבזית זה חינם.

 18. צריך להתחיל לטפל בחרדים (ואני מקווה שדברים אלו יעלו כאן). אותו ציבור המוכיח השכם וערב עד כמה הוא מעדיף להמשיך בחיים פרזיטים בעוד שאנו ובנינו חייבים לשאת בעול הבטחוני המוטל על כתפינו (עול שאנו נושאים ברצון ובגאון). אותם חרדים המתנגדים לכל ביטוי המאזכר את המחוייבות הלאומית להתגייס לצה”ל של כולנו ועושים זאת באלימות המזכירה דווקא, את האלימות של הערבים באשר הם, המתנגדים לקיומה של מדינת ישראל. אין להתחמק גם מהתחושה שכל אותם ראשי קהילות חרדיות ודתיות, מסתירים ומחפים על אלו מביניהם החוטאים בחטא הפדופיליה ואונס נשים כשחלקם עושים זאת בשמה של קדושה, “למען החינוך המוסרי ולשם שמיים”. את כל הנגעים הנ”ל יש לבער מהחברה היהודית- ישראלית.

 19. למגיבים 4,7,8,9,10 – ההורים שלי היו אנשי שמאל ציונים. אם הם היו משתתפים בהפגנה כזו ורואים שלטים נגד הציונות ובעד BDS הם היו פשוט קמים ועוזבים את ההפגנה.
  אתם טוענים שמדובר בקומץ. אולי. אבל מה עם מה שקרוי “הרוב הדומם” ? אם הם לא הורידו את השלטים האנטי ציוניים או לחילופין לא עזבו את ההפגנה , סימן שהשלימו עם השילוט המכוער הזה.

 20. עברנו את פרעה ואת המן ואת ערפאת ואת יוסי שריד ושולמית אלוני ואהוד ברק – נעבור גם את החמוצים הרקובים ששכחו מה זה להיות יהודים אלדד יניב מני נפתלי ותומכיהם!

 21. כמה שקרים בכתבה אחת. רב מוחלט של אנשים שהפגינו פשוט נגד השחיתות ונגד המושחת ונגד החוקים האנטי דמוקרטים. אוהבי המדינה והארץ. אז מוצאים תמונה של כמה טרמפיסטים על ההפגנה ועושים מזה כתבה. שקר עלוב

 22. בושה. לדעתי אלו שיצאו עם שלט B D S הם מטעם מישהו,שלוחי תעמולה עויינת.
  קשה לי להאמין שמישהו בישראל יעז להפגין לטובת גוף אפל שכזה.
  והנה ,מיד הימין הקיצוני רוכב על הבודדים הללו,לעשות דה לגיטימציה להפגנת המונים כנגד השחיתות שבכל פינה.
  וכן…כולנו יודעים ש”המתנות” שנתניהו קיבל,שווין כ 4 מכוניות וולוו v40 חדשות.
  וזה קורה רק ברפוליקת בננות באפריקה ובישראל. אלו רק המתנות ממילצן שאמר שנגעל מדרישות המשפחה.
  יש שלל עובדות שאף אחד כאן לא יצליח להצדיק באמצעות נסיונות עלובים לזעוק שמאל שמאל שמאל….ולבסית כנגד שמאל שלא ממש קיים. בפרט כשהימין שולט כאן כבר קרוב ל 40 שנה….פחות שנים ספורות.
  די לבלף ולשקר. צאו ,כמו כל אזרח איכפתי כנגד השחיתות !!!
  הרי ביתן עצמו הודה שלקח כספים בשוק האפור…..מישהו חושב שזה מעשה חכם? שאדם כזה ינהיג בישראל? חסר אחריות?? וזה בלי להזכיר חשדות אחרים…ואת אישתו שלא שמה לב שפתאום הופיעו בחשבונה 2 מיליון שח !!!!!! לא שמה לב??? כשהיא ובעלה שכירים?
  די להבלים ולשקרים.

 23. השחיתות של השמאל וגניבת הדעת שהם עושים גרועה לא פחות מהשחיתות של הח”כים מהימין . המושחתים מהימין הם מהסוג שאנחנו רגילים לו , גנבים ונהנתנים . השמאל גונב את דעתם של הישראלים נקיי הכפיים אשר בסה”כ רוצה לשמור על ארץ ישראל ציונית ונקייה ואילו השמאל רוצה לחסל את הציונות . לפעול נגד השמאל הקיצוני קשה יותר מאשר נגד המושחתים שבשלטון . ח”כים , שרים , ראש ממשלה ונשיא ישבו בכלא כי החטאים שלהם קלים להוכחה בביהמ”ש , את מי אתם מכירים מהשמאל , אנרכיסטים ומסיתים אשר ישבו בכלא על מעשיהם ? אתם לא מכירים . למה ? אולי בפרקליטות יושבים שותפים לדעות ?

 24. כמה הקשרים אסוציאטיבים… אם אחד המשתתפים בהפגנה היה ברק, וברק כתב כתבה בעיתון שמאלני, ואחד העורכים של אותו העיתון טען ש”לגיטימי לירות בחיילים” אז ההפגנה תמכה בלירות בחיילים? אפילו לא הגיון של כיתה א…
  באמת עצוב ומביך שאנשים באו עם שלט של הBDS להפגנה, אבל המפגינים ה”בוגדים השמאלנים” שהיו שם ביקשו מהם לעזוב ואפילו פירקו להם את השלט..
  אפשר לתמוך במדינה מבלי לתמוך בימין, ואפשר לתמוך בימין בלי לתמוך בנתניהו, חבל שהוא הצליח לשכנע אתכם שהדרך היחידה להיות “לא בוגד” היא לתמוך בו באופן אישי 🙁

  1. 22 שנה אתם מאשימים את כל הימין בתמונה אחת (!)של רבין במדי סס בהפגנה ההיא בכיכר ציון ועכשיו כשזה קרה אצלכם אתם מתממים…לשמאל באמת יש הגיון של כיתה א’.

 25. כמה שטויות בכתבה אחת. אתם מנסים בכח לדחוף את הקיצונים של הפגנה עממית גדולה, למרכז, אבל זה לא יעזור לכם: הציבור לא מוכן להגן על השחיתות הגלויה של הנהגת המדינה והוא מוכיח זאת ברגלים, אלו הממלאות את רוטשילד ואלו הממאנות להצטרף למחאת הנגד של 10 צעקני הליכוד העלובים והנידחים. באנו חושך לגרש ואתם יכולים רק להתבייש במה שאתם מנסים לחפות עליו. טובלים ושרץ בידכם.

 26. אתן נתפסים לשוליים .
  אנדי המחאה סילקו את אנדי בי די אס.
  אנחנו מפגינים ים נגד הדחיתות.אולי הגיע הזמן
  שתדווחו אמת !

 27. לא צריך לכתוב כל כך הרבה. צריך פשוט לכתוב: “נקים שלטון פשיסטי יהודי”. נתחיל בסילוק תגובות שלא לטעמנו

 28. כתבה שיקרתי מגמתית עלובה. איזה bds ואיזה נעלים??
  זה כבר ממש שקרים גסים כדיי למוסס את ההפגנה. אבל תשמעו קטע, העם באמת לא מפגר.

 29. כל הישראלים מאוחזים בדעות הפוכות מהם. שמרגישים ציונים צריכים להגיע לרוטשילד ולהראות לבוגדים מי שולט כאן. יש כאן פרט לשנאת נתניהו שנאה לעדות המזרח. לא יעזור להם.